Ranking płyt indukcyjnych – jaka płyta indukcyjna jest najlepsza w 2020 roku

Ranking płyt indukcyjnych, to doskonała opcja dla tych, którzy racjonalnie inwestują gotówkę. W naszym zestawieniu można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, które zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. Stawiamy na renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli zastanawiasz się, jaka płyta indukcyjna będzie najlepsza, to sprawdź nasze propozycje. Z pewnością podjęcie ostatecznej decyzji stanie się szybsze i łatwiejsze.

Ranking najlepszych płyt indukcyjnych w 2020 roku – TOP 10

Miejsce Nazwa płyty indukcyjnej Cena Najtańsza oferta
1 Bosch PIE631FB1E 1249 zł Sprawdź teraz
2 Whirlpool ACM 816 BA 1099 zł Sprawdź teraz
3 Electrolux EIT60420C 999 zł Sprawdź teraz
4 Electrolux EIV634 1699 zł Sprawdź teraz
5 Whirlpool ACM 795 BA 2259 zł Sprawdź teraz
6 Candy CDI 30 649 zł Sprawdź teraz
7 Amica IN 6540 ITB 1099 zł Sprawdź teraz
8 Electrolux EIV744 SLIM-FIT 1929 zł Sprawdź teraz
9 Amica PI6540PTU 866 zł Sprawdź teraz
10 Bosch Serie 6 PVS851FB5E 2066 zł Sprawdź teraz

Ranking najlepszych płyt indukcyjnych w 2020 roku

1. Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E

płyta indukcyjna ranking

Najlepsze płyty indukcyjne gwarantują nie tylko podwyższony komfort, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Najważniejsze są parametry użytkowe. Opisywane urządzenie zapewnia ekonomiczne działanie, dzięki czemu nie trzeba obawiać się podwyższonych rachunków. Gotowanie stanie się przyjemniejsze, a dodatkowo nie będzie trwać zbyt długo. Optymalna moc sprawia, że w ekspresowym tempie przyrządzimy ulubione dania. Na specjalną uwagę zasługuje intuicyjny panel sterowania Direct Select, dzięki któremu bez trudu wybierzemy pożądaną funkcję. Obsługa prezentowanej płyty indukcyjnej jest w stu procentach bezproblemowa, a więc nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności. Warto również wspomnieć o nieprzeciętnym wzornictwem. Szlif został umieszczony z przodu, co ma ogromny wpływ na walory wizualne. Sprzęt został wyposażony w timer, dzięki czemu wybrane pole grzewcze uruchomi się o określonej godzinie. Płyta posiada moc 7400 W. Dostępne są cztery pola grzewcze, co dla większości osób jest całkowicie wystarczające.

Cena: ok. 1249 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 816 BA

płyty indukcyjne ranking

Zastanawiasz się, jaką płytę indukcyjną wybrać? Opisywany model cechuje się wysoką niezawodnością oraz komfortowym sterowaniem. Jest to urządzenie, które z łatwością można przystosować do indywidualnych potrzeb. Starannie wyselekcjonowane tworzywa sprawiają, że gotowanie stanie się o wiele przyjemniejsze, a zarazem łatwiejsze. Plusem jest również ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy też zarysowania. Wysokiej klasy sprzęt niezawodnie posłuży długie lata, a więc jest to inwestycja, która się opłaca. Indukcja to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na oszczędne gotowanie. Opisywane urządzenie jest wyjątkowo wydajne, co umożliwia zminimalizowanie poboru energii. System FlexiCook umożliwia złączenie stref grzania, dzięki czemu garnki będą mogły zostać ustawione w dowolnym miejscu. Jest to szczególnie ważne, jeśli posiadają one niestandardowe wymiary. Prezentowana płyta indukcyjna posiada cztery pola grzewcze. Jej moc to 7200 W.

Cena: ok. 1099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Płyta indukcyjna Electrolux EIT60420C

ranking płyt indukcyjnych

Nasz ranking płyt indukcyjnych w 2020 roku z pewnością ułatwi wybór energooszczędnego urządzenia, które będzie wygodne w codziennej eksploatacji. Prezentowany model sprawi, że przyrządzenie pysznych potraw stanie się jeszcze łatwiejsze.Wysoka moc pozwala znacząco skrócić czas tego procesu. Niewątpliwym plusem jest możliwość błyskawicznej regulacji parametrów pracy. Z tym zadaniem poradzi sobie każdy użytkownik. Należy również wspomnieć o funkcji zwiększonej mocy, dzięki czemu ilość wygenerowanego ciepła będzie jeszcze wyższa. Oczywiście powierzchnia, która nie ma bezpośredniego kontaktu z naczyniem pozostaje zimna. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Dostępne są cztery pola grzewcze. Moc urządzenia to 3650 W. Minimalistyczny design pasuje do wielkomiejskich aranżacji. Prezentowana płyta grzewcza jest również niedroga w zakupie, co zadowoli tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu.

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Płyta indukcyjna Electrolux EIV634

jaka płyta indukcyjna

Prezentowany model to dobra płyta indukcyjna, która z pewnością posłuży długie lata. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią dużo i często gotować. Solidne tworzywa sprawiają, że nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie spowoduje uszkodzeń mechanicznych, czy też zarysowań. Opisywany model może zostać zamontowany nawet na blacie o grubości 12 mm. Jest on w pełni ergonomiczny, a konstrukcja nie przewodzi ciepła wgłąb mebla. Funkcja EcoTimer stopniowo zmniejsza moc grzania przed zakończeniem gotowania. Niesie to za sobą oszczędność energii, a także wpływa na jakość przygotowywanych potraw. Dostępna jest również opcja automatycznego szybkiego gotowania. Będzie ona niezastąpiona w przypadku, gdy chcemy maksymalnie przyspieszyć proces przyrządzania dania. Możliwa jest blokada ustawień, co jest ważne dla osób posiadających małe dzieci. Liczba pól grzewczych wynosi 4. Omawiana płyta indukcyjna wyróżnia się mocą 7350 W. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego.

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 795 BA

najlepsze płyty indukcyjne

Kochasz gotować i nie wiesz, jaka płyta indukcyjna sprawdzi się najlepiej? Koniecznie sprawdź parametry opisywanego modelu. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które pozostanie w nienaruszonym stanie pomimo intensywnej eksploatacji. Niezależny panel dotykowy sprawia, że wybór odpowiedniej funkcji nie będzie żadnym problemem. Urządzenie gwarantuje minimalny pobór energii, a więc koszt jego eksploatacji nie jest wysoki. Plusem jest również zaawansowane zabezpieczenie przed dziećmi, które podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania. Technologia Szósty Zmysł odpowiada za automatyczne dostosowanie mocy oraz wydajności urządzenia, co przyspiesza proces gotowania. System FlexiCook sprawia, że możemy połączyć ze sobą wszystkie pola grzewcze, a tym samym pomieścić większą ilość garnków. Możliwość uruchomienia pauzy sprawia, że w dowolnym momencie zastopujemy urządzenie. Moc całkowita to 10200 W. Dostępnych jest 5 pól grzewczych.

Cena: ok. 2259 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. Płyta indukcyjna Candy CDI 30

najlepsza płyta indukcyjna

Nie wiesz, jaka jest najlepsza płyta indukcyjna w 2020 roku? Nasze zestawienie z pewnością okaże się pomocne. Przedstawiany model został zaprojektowany z myślą o tych, którzy pragną zaoszczędzić przestrzeń. Innowacyjne technologie sprawiają, że jest to sprzęt wydajny, a jednocześnie oszczędny. Dostępna jest funkcja tymczasowego zablokowania panelu dotykowego, dzięki czemu żaden maluch nie poradzi sobie z uruchomieniem grzania. Praktyczną funkcją jest wskaźnik poziomu ciepła. Informuje on o tym, że płyta nie wystygła po poprzednim gotowaniu. Zmniejsza to ryzyko oparzenia. Istnieje możliwość ograniczenia mocy urządzenia, co niesie za sobą sporą oszczędność. Timer sprawia, że możemy zaprogramować płytę grzewczą. Gotowanie zakończy się o ustalonej porze, co niweluje konieczność kontroli. Zabezpieczenie przed przegrzaniem zmniejsza ryzyko awarii, a także przedłuża żywotność sprzętu. Moc omawianej płyty indukcyjnej to 3500 W. Dostępne są 2 pola grzewcze.

Cena: ok. 649 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Płyta indukcyjna Amica IN 6540 ITB

jaką płytę indukcyjną wybrać

W naszym rankingu najlepszych płyt indukcyjnych nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie sterowane dotykowo. Intuicyjny panel umożliwia błyskawiczne odnalezienie potrzebnych funkcji. Trzeba zaznaczyć, że prezentowany sprzęt został wykonany z solidnych, a zarazem certyfikowanych tworzyw. Możemy mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Podświetlane krawędzie sprawiają, że bez trudu sprawdzimy poziom nagrzania płyty. Technologia PowerBooster umożliwia szybkie gotowanie. Zwiększona moc grzewcza sprawia, że przygotowania potraw stanie się o wiele szybsze, a my zaoszczędzimy sporą ilość czasu. Dzięki zabezpieczeniu ChildLock zniwelujemy ryzyko przypadkowego uruchomienia sprzętu. Jest to szczególnie istotne, jeśli chcemy podnieść poziom bezpieczeństwa najmłodszych domowników. Warto również wspomnieć, że powierzchnia grzania elastycznie dopasowuje się do rozmiaru garnka. Dostępne są 4 pola grzewcze. Moc prezentowanej płyty indukcyjnej wynosi 7400 W.

Cena: ok. 1099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Płyta indukcyjna Electrolux EIV744 SLIM-FIT

płyta indukcyjna jaką wybrać

Interesuje Cię tania, a zarazem dobra płyta indukcyjna? Przedstawiany model powinien spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Jest to urządzenia wygodne, a jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Liczne zabezpieczenia zmniejszają ryzyko oparzenia się. Funkcja Multiple Bridge pozwala zwiększyć przestrzeń gotowania. Jest to szczególnie istotne, jeśli wykorzystujemy garnki o niestandardowych wymiarach. Nie musimy obawiać się, że przestrzeń robocza będzie zbyt mała. Opisywany sprzęt umożliwia intuicyjne gotowanie. Większość parametrów dopasowywana jest w sposób automatyczny. Odpowiadają za to inteligentne technologie, które zwiększają wydajność sprzętu, a jednocześnie obniżają poziom zużycia energii. Trzeba dodać, że nagrzewaniu ulegają wyłącznie pola grzewcze znajdujące się pod garnkami. Pozostała część płyty pozostaje chłodna, a więc na bieżąco możemy eliminować wszelkie zabrudzenia. Dostępne są 4 pola grzewcze. Moc urządzenia to 7350 W.

Cena: ok. 1929 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Płyta indukcyjna Amica PI6540PTU

dobra płyta indukcyjna

W naszym rankingu płyt indukcyjnych znajdują się wyłącznie modele wysokiej klasy, które cieszą się dużym uznaniem użytkowników. Opisywane urządzenie nie tylko zajmuje niewielką ilość miejsca, ale również jest wyjątkowo funkcjonalne. Możliwa jest jego zabudowa na równi z blatem. Taki sprzęt prezentuje się nowocześnie, a więc będzie świetnie prezentował się w niemal każdej wielkomiejskiej aranżacji. Wielką zaletą jest dostępność funkcji Booster, czyli szybkiego gotowania. Zwiększona moc umożliwia przyrządzenie potraw jeszcze szybciej niż zwykle. Jest to wyśmienite rozwiązanie, jeśli nie mamy zbyt dużej ilości czasu. Oczywiście skrócony tryb pracy nie wpływa negatywnie na jakość potraw. ProBaby System to niezawodne zabezpieczenie przed dziećmi. Funkcja ta blokuje panel sterowania. Trzeba dodać, że opisywana płyta indukcyjna gwarantuje podtrzymywania ciepła, dzięki czemu utrzymanie optymalnej temperatury pracy nie będzie żadnym wyzwaniem. Dostępne są 4 pola grzewcze. Moc urządzenia to 7400 W.

Cena: ok. 866 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. Płyta indukcyjna Bosch Serie 6 PVS851FB5E

jaką płytę indukcyjną kupić

Jeśli w kuchni spędzasz dużą ilość czasu, to prezentowana płyta grzewcza jest właśnie dla Ciebie. Dla niejednego użytkownika to najlepsze urządzenie dostępne na rynku. Umożliwia ono szybkie gotowanie bez strat energii. Nie musimy więc obawiać się podwyższonych rachunków. Funkcja Booster umożliwia zwiększenie mocy o połowę, co przekłada się na krótszy czas gotowania. Funkcja MoveMode w sposób automatyczny reguluje wysokość mocy, co przekłada się na znaczną oszczędność. Kolejnym atutem jest fakt, że ciepło wytwarzane jest tylko w miejscach, gdzie znajdują się garnki. Odpowiada za to technologia QuickStart. Pozostały obszar pozostaje zimny, co zmniejsza ryzyko oparzenia. Ponadto nie będziemy mieć trudności z utrzymaniem sprzętu w należytej czystości. Wszelkie zabrudzenia możemy usuwać na bieżąco. Model ten został wyposażony w DirectSelect, czyli intuicyjny panel sterowania. Dostępne są 4 pola grzewcze. Moc urządzenia to 7400 W.

Cena: ok. 2066 zł
Znajdź najtańszą ofertę