Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking odtwarzaczy CD » Ranking przenośnych odtwarzaczy CD
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking odtwarzaczy CD » Ranking przenośnych odtwarzaczy CD
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking przenośnych odtwarzaczy CD – jaki przenośny odtwarzacz CD kupić?

Przenośne urządzenie, które pozwala na odczyt plików audio z płyt CD może okazać się przydatne. Dzięki odtwarzaczowi mamy możliwość odtworzenia na przykład płyty swojego ulubionego wykonawcy. Decydując się na zakup takiego sprzętu, spotykamy się w sklepach z szerokim wyborem, z różnymi parametrami tych urządzeń i nie wiemy, jakie wybrać urządzenie. Jaki odtwarzacz zatem kupić, aby był dla nas odpowiedni? W odpowiedzi na te pytania stworzyliśmy specjalny ranking najlepszych przenośnych odtwarzaczy CD w 2023 / 2024 roku.

Ranking przenośnych odtwarzaczy CD – top 4 przenośne odtwarzacze CD

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Lenco CD-300 249 zł Sprawdź teraz
2 THOMSON THOMSON RK250UCD PRZENOŚNY ODTWARZACZ CD, ZASILANIE SIECIOWE I BATERYJNE 339 zł Sprawdź teraz
3 LENCO CD-201 (CD201SI) 169 zł Sprawdź teraz
4 Sencor SPT207 czarny 249 zł Sprawdź teraz

Recenzje przenośnych odtwarzaczy CD

1. Lenco CD-300

Lenco CD-300

Cena: od. 249 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Najlepsze urządzenie do odtwarzania muzyki z płyt CD, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością dźwięku bez przeskakiwania. Odtwarzacz jest wyposażony w ekran LED, co pozwala na intuicyjną i łatwą obsługę sprzętu. Co ważne, ma wbudowaną inteligentną pamięć, dzięki której nie zapomina, w którym momencie zakończyłeś i będziesz mieć możliwość kontynuacji słuchania muzyki, co przekłada się na niebywałą wygodę i komfort w użytkowaniu. Ponadto możesz urządzenie podłączyć przez Bluetooth z dowolnym głośnikiem lub słuchawkami, dzięki czemu jest to idealny przyjaciel w podróży czy w domu. Słuchanie muzyki swojego ulubionego wykonawcy z pŁyty CD jeszcze nigdy nie było prostsze. Odtwarzacz CD został zaprojektowany na podstawie niemieckiej technologii, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania urządzenia, które przy tym ładnie i nowocześnie wygląda. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość odtwarzania muzyki.

2. THOMSON THOMSON RK250UCD PRZENOŚNY ODTWARZACZ CD, ZASILANIE SIECIOWE I BATERYJNE

THOMSON THOMSON RK250UCD PRZENOŚNY ODTWARZACZ CD, ZASILANIE SIECIOWE I BATERYJNE

Cena: od. 339 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Bardzo dobre urządzenie, które ma możliwość zaprogramowania na odbiór 30 stacji, dzięki wbudowanemu Radiu FM. Jest to świetne urządzenie, które pozwala na odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu z płyty CD czy kasety. Każdy wypad na działkę czy biwak będzie udany, dzięki towarzyszącej nam ulubionej muzyce. Pliki audio możemy również odtwarzacz dzięki podłączeniu innego urządzenia przez port USB, co przekłada się na wielofunkcyjność i niezawodność sprzętu. Ponadto ten radioodtwarzacz ma wbudowany podświetlany wyświetlacz LED, co gwarantuje łatwość w obsłudze i komfort z użytkowania. A dzięki zasilaniu bateryjnym, mamy możliwość przenoszenia muzyki o odtwarzania ją nawet w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do prądu. Jest to jedno z najlepszych urządzeń, które umili każdy wypad i imprezę plenerową. Odtwarzacz został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują idealne brzmienie odtwarzanego dźwięku.

3. LENCO CD-201 (CD201SI)

LENCO CD-201 (CD201SI)

Cena: od. 169 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Dobre i przy tym stosunkowo tanie urządzenie, które pozwoli na świetną jakość odtwarzanego dźwięku. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym doskonale odtwarza muzykę, nagraną na płytę CD, a przy tym jest to inwestycja, która na pewno posłuży przez lata. Ten sprzęt pozwoli nam na słuchanie ulubionego wykonawcy w każdym miejscu, czy to w samochodzie w drodze do pracy, do domu, czy na biwaku. Możemy cieszyć się wysoką jakością odtwarzanej muzyki po prostu wszędzie tam, gdzie będziemy mieli na to ochotę, wystarczą tylko dwie baterie lub akumulatory AA i urządzenie będzie odtwarzać dowolną płytę przez co najmniej kilka godzin. Ponadto ten odtwarzacz ma wbudowaną funkcję anti shock, która gwarantuje, że dźwięk będzie odtwarzany z najwyższą jakością, nawet w trakcie jazdy po nierównych powierzchniach. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które wpisze się w oczekiwania wymagających konsumentów, którym zależy na idealnej jakości odtwarzanego dźwięku.

4. Sencor SPT207 czarny

Sencor SPT207 czarny

Cena: od. 249 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecany radioodtwarzacz, który pozwala na odbiór fal radiowych FM lub AM, odtwarzanie muzyki z płyty CD lub z kasety. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć najwyższą jakością odtwarzanego dźwięku. Nasza ulubiona muzyka będzie brzmiała wręcz idealnie, co umili nam znacznie czas spędzony w domu, czy nawet na biwaku, dzięki temu, że ma możliwość zasilania bateryjnego i jest to urządzenie przenośne. Możemy zatem odtwarzać ulubione utwory z dowolnego miejsca, gdzie tylko będziemy mielina to ochotę, a wyświetlacz LED znacznie ułatwi nam korzystanie z urządzenia. Ponadto mamy możliwość zaprogramowanie sprzętu, aby odtwarzał do 20 utworów, dzięki czemu przez długi czas będziemy mogli cieszyć się muzyką. Jest to wygodne i proste urządzenie, które zadowoli każdego użytkownika. Staranne i solidne wykonanie radioodtwarzacza przekłada się na dobrą jakość odtwarzanego pliku audio czy radia.

Poradnik zakupowy przenośnego odtwarzacza CD

Co to jest odtwarzacz CD?

Możliwość odsłuchiwania plików audio z płyty jest kluczowa dla wielu osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez muzyki. Wykonawcy po dziś dzień wydają swoje najlepsze albumy na płytach, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego dla siebie urządzenia, które będzie gwarantowało wysoką jakością odtwarzanego dźwięku. Ktoś powie, że przecież możemy taką płytę odtworzyć w swoim kinie domowym, odtwarzaczu DVD, czy w radio samochodowym. Po co nam przenośny odtwarzacz CD? Takie urządzenie sprawdzi się idealnie, jeśli jesteśmy poza domem, na biwaku, na grillu u znajomych na działce i chcemy puścić ulubioną muzykę, bez konieczności podłączania sprzętu do prądu. Możemy zatem w każdym miejscu cieszyć się wysoką jakością dźwięku, jeśli wybierzemy odpowiedni dla siebie sprzęt.

Zatem na jakie parametry zwrócić uwagę? Jaki kupić odtwarzacz CD?

Dobrej jakości urządzenie do odtwarzania plików audio z płyt CD, jest dla wielu miłośników niezwykle ważne. Zatem na jakie parametry techniczne zwrócić uwagę, aby kupić odpowiednie urządzenie dla siebie? Jakie cechy powinien mieć najlepszy przenośny odtwarzacz CD?

  • Odtwarzanie od początku utworu.
  • Odtwarzanie losowe.
  • Wejścia na słuchawki i USB.</li

To są cechy, które sprawią, że korzystanie w urządzenia będzie dla nas komfortowe i przyjemne. Możemy wybrać, czy chcemy odtwarzać daną płytę losowo, czy chcemy posłuchać po kolei utwory, tak jak zostały zapisane na płycie. Ponadto specjalne wejście słuchawkowe czy porty USB zdecydowanie ułatwią nam korzystanie z odtwarzacza. Możemy posłuchać swoich ulubionych kawałków na słuchawkach albo podpiąć swój telefon. Warto wybierać produkty, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, ponieważ wpłynie to korzystnie na żywotność sprzętu. Dzięki idealnie skonstruowanemu odtwarzaczowi płyt CD będziemy mogli również cieszyć się doskonałym brzmieniem ulubionej muzyki.

Jak czyścić urządzenie do odtwarzania płyt CD?

Prawidłowe czyszczenie odtwarzacza CD może znacznie wydłużyć żywotność naszego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli dłużej cieszyć się najlepszą jakością słuchanego dźwięku, a to znacznie wpłynie na nasz poziom zadowolenia. Zatem jak wyczyścić idealnie odtwarzacz? Tackę napędu, czyli tam, gdzie wkładamy płytę, należy czyścić delikatnym pędzelkiem, aby pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń. Przy pomocy pędzelka możemy również wyczyścić inne niedostępne miejsca, a gdzie mógł zalęgnąć się bród. Następnie całość przecieramy wilgotną ściereczką, aby dokładnie wyczyścić odtwarzacz. Do suszenia używamy suchej ściereczki. Najlepiej sprawdzą się tutaj ścierki z mikrofibry, ponieważ są bardzo delikatne i bardzo dobrze zbierają brud i wilgoć. Soczewkę lasera czyścimy dokładnie przy pomocy patyczka higienicznego, nasączonego czystym alkoholem lub płynem do mycia szyb. Dokładnie i delikatnie czyścimy, a potem osuszamy przy pomocy wacika. Jeśli będziemy na bieżąco tak czyścić swój odtwarzacz CD, będziemy mieli gwarancję, że posłuży nam przez lata. Nie będzie wymagał częstej konserwacji i naprawy, a my będziemy mogli cieszyć się dobrym brzmieniem swojej ulubionej płyty.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Telewizory i akcesoria kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *