Strona główna » Hobby » Książki » Ranking kalendarzy » Ranking kalendarzy ściennych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Książki » Ranking kalendarzy » Ranking kalendarzy ściennych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking kalendarzy ściennych – jaki kalendarz ścienny wybrać?

Choć dla części osób to już relikt przeszłości dobry kalendarz ścienny jest integralną częścią pracy wielu ludzi. Niektórym towarzyszy w domu rodzinnym i wielu innych miejscach, w których planowanie i wywiązywanie się z powierzonych zadań w terminie ma bardzo duże znaczenie. Zastanawiasz się jaki kalendarz ścienny wybrać, by pełnił nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną funkcję? Nie wiesz czym kierować się podczas zakupu, żeby korzystanie z produktu było komfortowe i cieszył on oko na wybranej ścianie?

Ranking kalendarzy ściennych – top 4 kalendarze ścienne

MiejsceNazwaCenaNajtańsza oferta
1.Kalendarz 2022 Ścienny Classic Podróże13.53złSprawdź teraz
2.Kalendarz 2022 Ścienny wieloplanszowy Dla Dzieci7.57złSprawdź teraz
3.Kalendarz 2022 Reklamowy Podróże po…. RW916.14złSprawdź teraz
4.Kalendarz 2022 Ścienny Wymarzone Ogrody3.16złSprawdź teraz

Poradnik zakupowy kalendarza ściennego

1.Kalendarz 2022 Ścienny Classic Podróże

Kalendarz 2022 Ścienny Classic Podróże

Cena: ok. 13.53zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz wyjątkowych akcesoriów biurowych, które sprawią, że codzienne wykonywanie obowiązków będzie przyjemniejsze i efektywniejsze? Niezastąpionym przedmiotem towarzyszącym na co dzień przez okrągły rok będzie kalendarz ścienny 2021 / 2022. Po rozłożeniu ma on wymiary 30 x 60 cm, jest on wykonany na grubym i wytrzymałym papierze, dzięki czemu strony doskonale wyglądają nawet pomimo upływu czasu. Ten polecany kalendarz ścienny na rok 2022 zachwyca przede wszystkim ze względu na obecność pięknych fotografii inspirowanych niezwykłymi i lubianymi miejscami uwielbianymi przez turystów i znanych z przewodników turystycznych. Poniżej, pod zapierającymi dech w piersiach fotografiami znajduje się czytelny kalendarz na cały miesiąc z zaznaczeniem świąt państwowych i dni wolnych od pracy. Wielbiciele miauczących czworonogów znajdą w środku prezent – piękny plakat z kotem o wymiarach 30 x 60 cm. Ten piękny kalendarz ścienny 2022 będzie dekoracją każdego pomieszczenia.

2.Kalendarz 2022 Ścienny wieloplanszowy Dla Dzieci

Kalendarz 2022 Ścienny wieloplanszowy Dla Dzieci

Cena: ok. 7.57zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz, żeby pokój Twojego dziecka wyglądał jeszcze lepiej? Zależy Ci na tym, żeby na ścianach znajdowały się takie dekoracje, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Nie sposób znaleźć chłopca czy dziewczynkę, którzy nie lubią ciekawych bohaterów. Ten polecany kalendarz ścienny zachwyca przede wszystkim bogactwem różnorodnych barw i odcieni. Spory rozmiar sprawia, że produkt świetnie wygląda na tam, gdzie go powiesicie. Ten wyjątkowy produkt sprawi, że razem z dzieckiem możecie odliczać czas do końca roku szkolnego, urodzin lub innych ważnych wydarzeń. Obok takiego produktu żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Kalendarz został wydany przez wydawnictwo Duszpasterstwo rolników dla dzieci i posiada w nim numer 442753.

3.Kalendarz 2022 Reklamowy Podróże po…. RW9

Kalendarz 2022 Reklamowy Podróże po.... RW9

Cena: ok. 16.14zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jesteś wielbicielem dalekich wypraw a podróże są Twoją prawdziwą pasją, na którą nie szczędzisz pieniędzy? Do gustu może Ci przypaść ten polecany kalendarz ścienny przeznaczony na rok 2022. Przede wszystkim już na pierwszy rzut oka na okładce znajdują się wyjątkowa fotografia przedstawiająca dwie żyrafy na tle gór i jasnego nieb. Produkt doskonale się będzie sprawdzał w biurze i w domu jest standardowy rozmiar. Takie wymiary pozwalają na wygodne korzystanie i sprawiają, że ten dobry kalendarz ścienny jest dobrze widoczny, zwłaszcza na jasnej powierzchni. Wymagającym użytkownikom na pewno spodoba się dobrze czytelne kalendarium. Zdjęcia zachwycają idealnie dobrane kolory, które doskonale ze sobą współgrają i cieszą oko. Spisze się on świetnie w gabinecie domowym, biurze, pokoju nauczycielskim lub dyrektora, a także wielu innych instytucji rządowych i pozarządowych – wszędzie oprócz pełnić funkcję praktyczną, dekoruje i sprawia, że przestrzeń wydaje się bardziej przytulna. Strony są trwałe, dzięki czemu można uniknąć części uszkodzeń mechanicznych takich jak przetarcia.

4.Kalendarz 2022 Ścienny Wymarzone Ogrody

Kalendarz 2022 Ścienny Wymarzone Ogrody

Cena: ok. 3.16zł
Znajdź najtańszą ofertę

Uwielbiasz naturę? Często spędzasz czas na świeżym powietrzu? Zapewne błyskawicznie wpadnie Ci w oko malowniczy dobry kalendarz ścienny na rok 2022. Zawiera on zapierające dech w piersiach ilustrację, które przedstawiają wymarzone ogrody. Każdy miesiąc zdobiony jest inną fotografią, dzięki czemu właściciel i wszyscy inni użytkownicy, będą mogli nie tylko sprawdzić datę lub zapisać ważne wydarzenie w kalendarzu. Strony drukowane są na wzmocnionym papierze, który jest bardziej uodporniony na przypadkowe przerwanie lub naderwanie. Ten wyjątkowy kalendarz ścienny został wydany przez wydawnictwo Artsezon. Można go znaleźć za pomocą klucza Artsezon kalendarz ogrody 440318.

Poradnik zakupowy Ranking kalendarzy ściennych – top 4 kalendarze ścienne

Jakie rodzaje kalendarzy można znaleźć w sklepach?

Wśród kalendarzy można znaleźć kilka rodzajów. Każdy z nich spełni nieco inne wymagania i oczekiwania. Student, uczeń, nauczyciel i głowa rodziny potrzebują najczęściej zupełnie innych produktów. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się kto będzie z niego korzystał przez większość czasu.

  • Kalendarz ścienny – w domach rodzinnych i wielu pomieszczeniach biurowych to nadal jeden z najpopularniejszych rodzajów wykorzystywanych kalendarzy. Choć większość nastolatków już dawno wysłałoby go do lamusa to jest jeszcze znaczna część osób, które je cenią. Jak sama nazwa wskazuje służy on przede wszystkim do powieszenia na ścianie. Zazwyczaj jest wyposażony w specjalną zawieszkę przeznaczoną do powieszenia w wybranym miejscu. Zazwyczaj na jednej stronie widoczny jest cały miesiąc. Wśród produktów można znaleźć kalendarze ścienne pojedyncze, jak i te, które składają się nawet z 3 kalendarzy. Na pierwszym możemy widzieć ubiegły miesiąc, na drugim aktualny, a na trzecim następny.

  • Kalendarz kieszonkowy – wyróżnia się ze względu na mały format, dzięki któremu bez trudu mieści się nie tylko w torebce czy plecaku, ale także sporej kieszeni. Poręczne rozmiary sprawiają, że niemal zawsze można go mieć przy sobie. Zazwyczaj zmieszczą się w nim tylko najważniejsze notatki. Często sięgają po nie osoby starsze, które zapisują ważne dla siebie daty lub numery telefonów

  • Kalendarz biurkowy – najczęściej wykorzystywany są w gabinetach i biurach. Zazwyczaj ma formę stojącą, a na jednej stronie znajduje się tydzień. Najlepiej sprawdza się wtedy, gdy chcemy zapisywać wyłącznie najważniejsze informacje, które dotyczą danego dnia i tygodnia. Docenią je przede wszystkim sekretarki i wirtualne asystentki ze względu na możliwość szybkiego zapisania ważnych informacji przekazanych w biegu lub przez telefon.

  • Kalendarz książkowy – to właśnie po niego sięgają najczęściej uczniowie, studenci, nauczyciele i osoby pracujące w innych zawodach. Może mieć różne układy: tygodniowy (tydzień na jednej stronie, notatki na drugiej lub tydzień na dwóch stronach pionowo wraz z podziałką godzinową oraz dzienny. Zazwyczaj zawierają one w środku praktyczne planery, przestrzeń na zapiski, książkę adresową i wiele innych przydatnych stron. Obecność specjalnych zakładek pomaga uniknąć każdorazowego szukania aktualnego dnia. Wiele kalendarzy posiada również przydatną kieszeń z tyłu przeznaczoną m.in. na wizytówki.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę kupując kalendarz ścienny?

  • Format – im większy tym lepszy? Często tak, ale nie zawsze. Rozmiar kalendarza trzeba dostosować do wielkości ścienny, na której ma być powieszony

  • Czytelne kalendarium – po to przecież kupujemy najlepszy kalendarz ścienny, żeby móc szybko sprawdzić i zaznaczyć najważniejsze terminy.

  • Fotografie – choć nie są obowiązkowe, to znacząco podnoszą walory estetyczne. Dla wielu osób kalendarz pełni nie tylko rolę praktyczną, ale także dekoracyjną. Z tego względu w niektórych z nich znajdują się zdjęcia krajobrazów, zabytków i wielu innych pięknych miejsc.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dom ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.