Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking lokówko suszarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking lokówko suszarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking lokówko suszarek – najlepsze lokówko suszarki w 2023 / 2024 roku

Ranking lokówko suszarek powstał, by zebrać w jednym miejscu urządzenia warte zainteresowania. Ma on na celu ułatwić decyzję, jaką lokówko suszarkę wybrać. W zestawie jest wiele odmiennych urządzeń, które znajdują szerokie zastosowanie lub nadają się przede wszystkim do jednego typu włosów. Dzięki rankingowi można przejrzeć dobre lokówko suszarki, które będą prawidłowo pracować z włosami o każdej długości. Jeśli ktoś jednak poszukuje urządzenia przeznaczonego do konkretnego typu włosów, to ranking ten pozwoli wybrać najlepszą suszarko lokówkę np. do krótkich włosów. Ranking ma na celu przedstawić najlepsze lokówko suszarki do codziennego użytku, które dostępne są obecnie na rynku.

Ranking suszarko lokówek – TOP 10 najlepszych suszarko lokówek

Miejsce Nazwa suszarko lokówki Cena Najtańsza oferta
1 Dyson Airwrap Complete Fuksja 2199 zł Sprawdź teraz
2 Rowenta CF9530F0 220 zł Sprawdź teraz
3 Braun Satin Hair 1 AS110 109 zł Sprawdź teraz
4 Philips Volumebrush HP8654/00 229 zł Sprawdź teraz
5 Philips KeraShine HP8667/00 138 zł Sprawdź teraz
6 Braun AS 200 116 zł Sprawdź teraz
7 Braun Satin Hair 7 AS720 IONTEC 204 zł Sprawdź teraz
8 Philips Volumebrush HP8664/00 291 zł Sprawdź teraz
9 Remington Keratin Protect AS8810 189 zł Sprawdź teraz
10 Rowenta CF9540F0 264 zł Sprawdź teraz

Najlepsze suszarko lokówki – recenzje

1. Dyson Airwrap Complete Fuksja

 Dyson Airwrap Complete Fuksja

Cena: ok. 2199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Dyson zaprezentował całkowitą nowość do stylizacji włosów pasującą do 2023 / 2024 roku. Prezentowana suszarko-lokówka Dyson znalazła się w tym rankingu, ponieważ wzoruje ją bardzo wysoka jakość wykonania. W dodatku bardzo dobrze się prezentuje. Nada się rewelacyjnie nie tylko do prostowania i wygładzania włosów, ale także do robienia loków. Mechanizm został skonstruowany w bardzo przemyślany sposób. Przez niewielkie otwory wypuszczane zostaje powietrze pod wpływem wysokiego ciśnienia. Prowadzi do powstania tzw. miniwiru, który jest efektem krążenia powietrza wokół lokówki. W efekcie włosy owijają się wokół lokówki, a bardzo wysoka temperatura skręca pasma włosów.

To multifunkcyjne urządzenie potrafi suszyć, pielęgnować i kręcić włosy. Zamontowany silnik V9 samoistnie zasysa włosy i utrzymuje je przy samej nakładce.

Do suszarko-lokówki dołączony jest case, który chroni ją i akcesoria przed uszkodzeniami. Jest on wykonany z miękkiego materiału, a zamykany jest za pomocą wygodnego magnetycznego zapięcia.

2. Rowenta CF9530F0

 Rowenta CF9530F0

Cena: ok. 220 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ta bardzo tania i dobra suszarko-lokówka jest bardzo dobrym wyborem w 2023 / 2024 roku. Jest to jedno z najlepszych urządzeń oferowanych w tej cenie. Sprawdzi się zwłaszcza przy pośpiesznej potrzebie stylizacji włosów. W komplecie znajdują się dwie szczotki o odmiennych rozmiarach, dlatego suszarko-lokówka będzie nadawała się do włosów o każdej długości.

Urządzenie posiada mechanizm, który odzwierciedla profesjonalne techniki stylizacji włosów. Zamontowana szczotka w tym samym momencie suszy włosy, tworząc bardzo estetyczny efekt. Szczotka obraca się w dwóch kierunkach, co zapewnia wygodę w jej użytkowaniu. Posiada trzystopniową regulację prędkości i temperatury, która z całą pewnością będzie dobrą kontrolą podczas stylizacji włosów. W dodatku funkcja nawiewu chłodniejszego powietrza utrwali fryzurę na dłużej.

Jest to najlepsza lokówko suszarka w tej półce cenowej. Producent gwarantuje jej łatwą naprawę i zapewnia dostawę części zamiennych do 10 lat jej użytkowania.

3. Braun Satin Hair 1 AS110

 Braun Satin Hair 1 AS110

Cena: ok. 109 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedna z najtańszych suszarko-lokówek dostępnych na rynku. Niech cena nie myli, ponieważ zgodnie z opiniami klientów, to bardzo dobre urządzenie służące do codziennego użytku, więc znalazło się ono w tym rankingu. Jest to bardzo dobra suszarko-lokówka przeznaczona zwłaszcza do włosów krótkich.

Urządzenie nie jest trudne w użytkowaniu. Posiada jeden przycisk, który reguluje siłę nadmuchu i temperaturę. Dobra jakość wykonania gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła. Wielką zaletą tej suszarki jest funkcja rozwijania Satin Hair 1. Każde pasmo włosów jest delikatnie traktowane, co zapewnia bezproblemową stylizację. Kolejną zaletą jest niewielka szczotka, która pozwala tworzyć mniejsze loki.

Polecana zwłaszcza dla kobiet z włosami o krótkiej długości. Pozwala tworzyć świetne fryzury, drobne loki i kręcić końcówki. Niska cena powinna zachęcać do zakupu, ponieważ dostajemy produkt wysokiej jakości, który z pewnością posłuży przez długi czas i będzie pozwalał na wiele ciekawych stylizacji.

4. Philips Volumebrush HP8654/00

 Philips Volumebrush HP8654/00

Cena: ok. 229 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejną suszarko-lokówką, która zasługuje na swoje miejsce w tym rankingu, jest Philips Dynamic Volumebrush. Dzięki niej można stworzyć ciekawie prezentujące się stylizacje włosów, zachowując jednocześnie ich gładkość i blask. Posiada szczotkę wykonaną z naturalnego włosia, która zwiększa objętość stylizowanych włosów i zapewnia ich łatwiejsze układanie. Druga dołączona szczotka posiada wysuwane ząbki, które pozwalają na tworzenie fal o wyraźnych rysach bez splątywania włosów.

W komplecie znajdują się dwie nasadki: obrotowa szczotka i turmalinowa powłoka ceramiczna, która zapewnia ochronę dla włosów i odświeża je podczas stylizacji. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co skutecznie wpływa na układanie fryzury.

Ciekawą funkcją urządzenia jest funkcja „Care” dostosowująca optymalną temperaturę podczas suszenia włosów. Funkcja ta pozwala na stały nadmuch o łagodnej temperaturze, co chroni przed przegrzaniem.

5. Philips KeraShine HP8667/00

 Philips KeraShine HP8667/00

Cena: ok. 138 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suszarko-lokówka, którą wzoruje wysoka jakość wykonania za dobrą cenę. Jest to jonowe urządzenie, które jednocześnie suszy i modeluje. Do zestawu dołączone są trzy nasadki, które pozwalają na tworzenie różnych stylizacji włosów. Jedna z powłok jest ceramiczna z dodatkiem keratyny – zapewnia ona jeszcze lepszą pielęgnację włosów. Jonowa pielęgnacja urządzenia wpływa na wysuszenie włosów bez obaw, że je naelektryzuje. Dzięki tej suszarce włosy odzyskują blask i stają się proste i gładkie.

Urządzenie ma zaprogramowaną funkcję „ThermoProtect”, która zapewnia optymalną temperaturę nadmuchu. Prowadzi do równomiernego suszenia włosów i uniknięcia ich zniszczenia.

Szczotka o średnicy 38 mm pozwala uzyskiwać gładkie włosy. Wysuwane ząbki podkręcają delikatnie pasma włosów. Zamontowany wąski koncentrator zapewnia precyzyjne modelowanie.

Jest to wygodny w użytkowaniu sprzęt, dzięki trzystopniowej regulacji temperatury i zamontowanemu obrotowemu połączeniu przewodu sieciowego.

6. Braun AS 200

 Braun AS 200

Cena: ok. 116 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejny tani wybór suszarko-lokówki. Bardzo polecana przez użytkowników, posiada wiele dobrych opinii klientów. Jest to kolejne w tej półce cenowej urządzenie, które zasługuje na miejsce w rankingu.

Suszarko-lokówka Braun AS 200 służy do codziennej pielęgnacji włosów. Pozwala na sprawne stylizowanie włosów, które będą dobrze prezentować się przez wiele godzin. Posiada dwustopniową regulację temperatury i taką samą regulację prędkości. Do zestawu z urządzeniem dołączona jest specjalna końcówka ułatwiająca modelowanie fryzury. Jest skonstruowana tak, by zabezpieczyć przez ewentualnym przegrzaniem. Z dodatkowych praktycznych funkcji, ułatwiających codzienny użytek, jest zamontowany w lokówce uchwyt do wieszania jej na haczyku. Warto rozważyć zakup, jeśli szuka się dobrego sprzętu za rozsądną cenę.

7. Braun Satin Hair 7 AS720 IONTEC

 Braun Satin Hair 7 AS720 IONTEC

Cena: ok. 204 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobrym urządzeniem posiadającym praktyczne właściwości dające komfort w codziennym użytkowaniu ma suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7. Posiada ona moc 700 watów, więc dobrze sprawdzi się przy tworzeniu trwałych fryzur. Jest bardzo prosta w eksploatacji, ponieważ posiada wyłącznie dwustopniową regulację nadmuchu i prędkości. Jest jonizowana, więc chroni włosy przed naelektryzowaniem. Szczotka o średnicy 38 mm pozwoli na wygodne stylizowanie włosów.

Posiada wiele przydatnych cech, które pozwalają na komfort w codziennym jej użytkowaniu. Przede wszystkim obrotowe podłączenie przewodu sieciowego będzie zabezpieczać plątanie się kabla. Wbudowany uchwyt do podwieszania zapewni umieszczenie urządzenia w miejscu łatwo dostępnym. Posiada również funkcję nawiewu zimnego powietrza, co utrwali każdą fryzurę na dłuższy czas. Opinie klientów potwierdzają prawidłowe działanie tej suszarki, która podczas pracy nie niszczy włosów

8. Philips Volumebrush HP8664/00

 Philips Volumebrush HP8664/00

Cena: ok. 291 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedna z tych suszarko-lokówek, które zasługują na miejsce w przedstawianym rankingu. Bardzo dobra praca tego urządzenia pozwala na tworzenie pięknych fryzur. Przywraca gładkość i blask każdym włosom. Posiada szeroką na 50 mm szczotkę z naturalnym włosiem, która zwiększa objętość włosów i zapewnia ich skuteczne układanie. Natomiast szczotka z wysuwanymi ząbkami ułatwia tworzenie wyraźnych fal bez ryzyka splątania.

Do zestawu dołączone są dwie nasadki: obrotowa szczotka i nasadka jonowa z turmalinową powłoką, która odświeża włosy podczas stylizowania i przywraca ich blask. Urządzenie ma moc 1000 watów, co wpływa na komfortowe układanie włosów za pomocą nadmuchu o optymalnej temperaturze. Szczotki natomiast obracają się w dwóch kierunkach, co ułatwia tworzenie rozmaitych fryzur.

Kolejnym atutem tej suszarki jest funkcja „Care”, która zapewnia dobrą pracę sprzętu i chroni go przed przegrzaniem. Umożliwia szybki nadmuch ze stałą łagodną temperaturą.

Trzystopniowa regulacja temperatury i dwustopniowa regulacja prędkości pozwalają na dostosowanie pracy suszarki do własnych preferencji. Niespełna dwumetrowy kabel sieciowy zapewni komfortową eksploatację tego urządzenia na co dzień.

9. Remington Keratin Protect AS8810

 Remington Keratin Protect AS8810

Cena: ok. 189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Bardzo dobrze wpływająca na wszystkie włosy, z którymi ma kontakt. Pozwala na tworzenie wyśmienitych fryzur z jednoczesnym odświeżaniem włosów. Ciekawą właściwością tej suszarko-lokówki jest zamontowana grzałka ceramiczna z keratyną i olejem migdałowym, które uwalniane są podczas stylizowania włosów. Można się domyślać, jak dobre efekty gwarantuje praca tego urządzenia.

W zestawie z urządzeniem znajdują się dwa rodzaje szczotek. Pierwsza jest wykonana z mieszanego włosia, której średnica wynosi 50 mm. Pozwala ona zwiększać objętość włosów i tworzyć łagodne, lecz wyraźne fale. Druga szczotka ma średnicę 40 mm i podkreśla naturalne piękno włosów, nadając im elastyczności. Dołączona jest również końcówka Root Bost, która zapewnia skuteczne unoszenie włosów u nasady, co dodaje fryzurze objętości. Bardzo dobry wybór i w dodatku tani.

10. Rowenta CF9540F0

 Rowenta CF9540F0

Cena: ok. 264 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejny bardzo dobry wybór urządzenia, które sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Obrotowa suszarko-lokówka posiada wiele cech potwierdzających znalezienie się w rankingu, który zbiera najlepsze dostępne produkty.

Urządzenie jest jonizowane, więc posiadamy pewność, że elektryzowanie włosów będzie zredukowane. W dodatku włosy będą gładkie i zaczną łatwo się układać. Ceramiczna powłoka Cashmere Keratin pozwoli przywrócić blask stylizowanej fryzurze. Możliwość jednoczesnego układania i suszenia włosów zapewni osiągnięcie profesjonalnego efektu. Szczotki obracają się w dwóch kierunkach, co przyczynia się do tworzenia rozmaitych fryzur. Są one ceramiczne i nadadzą się do wszystkich rodzajów włosów. Posiadają naturalne włosie, które sprawia, że włosy stają się lśniące i miękkie. Szeroki wybór regulacji pozwoli dostosować moc urządzenia do własnych potrzeb. W zestawie dołączone są osłonki na szczotki, co będzie je zabezpieczać podczas przechowywania.

Poradnik zakupowy suszarko-lokówki

Jak wybrać dobrą suszarko-lokówkę?

Jeśli lubisz samodzielnie wykonywać fryzury albo świadczysz profesjonalne usługi, to z pewnością interesują Cię wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne, jakie przygotowują producenci sprzętu do stylizacji włosów. Dobra suszarko-lokówka należy do tych urządzeń, które potrafią stworzyć spektakularne efekty i najbardziej fantazyjne fryzury, o jakich marzysz.

Nasz ranking suszarko-lokówek pozwoli znaleźć odpowiedni sprzęt zarówno osobom prywatnym, jak i tym, które zawodowo zajmują się fryzjerstwem. W zależności od tego, jak często potrzebujesz używać suszarko-lokówkę oraz tego, jaki przeznaczysz na nią budżet możesz kupić urządzenie już za niewiele ponad sto złotych, jak i takie, którego cena przekracza tysiąc złotych. Dowiedz się, jakie opinie ma danym produkt wśród użytkowników, a także sprawdź, które z funkcji będą przydatne akurat w Twoim przypadku.

Jeśli preferujesz fryzury z krótkich i półdługich włosów z pewnością też spędzisz na ich modelowaniu mniej czasu. Długie kosmyki wymagają precyzyjnego nawijania i cierpliwości, niemniej fakt, że kupisz lokówko-suszarkę pozwoli Ci zaoszczędzić również czas suszenia włosów. Jeśli kupujesz urządzenie to być może zainteresujesz się zjawiskiem jonizacji, która nie tylko zapobiega elektryzowaniu włosów, ale też odpowiednio zabezpiecza je przed przesuszeniem. Najlepsza suszarko-lokówka z pewnością będzie posiadać także taką funkcję.

Jakie parametry powinna mieć najlepsza suszarko lokówka?

Podczas zakupu urządzenia sprawdź, jaki ma zakres temperatur. Często używana lokówko-suszarka może bowiem tak samo upiększyć fryzurę, jak i zniszczyć włosy. Brak możliwości regulacji i dostosowania temperatury do kondycji Twoich włosów może je narazić na znaczne przesuszenie i osłabienie, a w konsekwencji łamliwość i nadmierne wypadanie. Większość urządzeń ma także zimny nawiew.

Do domowego użytku wybieraj sprzęt z wałkami mającymi odpowiednią powłokę, najlepiej ceramiczną, która po nagrzaniu równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Dla profesjonalistów przygotowano również powłoki wykonane z teflonu, tytanu czy turmaliny. Ten ostatni materiał nie tylko dobrze przewodzi ciepło, ale ma również właściwości chroniące włosy przed zniszczeniem.

W zależności od tego, jaki efekt stylizacji chcesz uzyskać, możesz kupić wałki o różnorodnej grubości. Drobne sprężynki czy grube fale to propozycje odmiennych fryzur, więc jeśli Twoja lokówko-suszarka nie ma wymiennych końcówek, powinnaś o tym zdecydować od razu przy zakupie. Podczas wybierania urządzenia, sprawdź też jego moc. Dzięki temu sprzęt będzie wiedzieć, jak szybko nagrzeje się wałek, a jeśli znajduje się w nim sygnalizacja świetlna, to ułatwi Ci to na pewno codzienne stylizacje.

Przy zakupach w sklepie stacjonarnym, możesz również wziąć lokówkę w dłoń, aby sprawdzić, czy ma ergonomiczną budowę. Jest to cecha ważna o tyle, iż podczas układania fryzury będziesz wykonywać różnorodne ruchy i lepiej by było, aby lokówka nie wyślizgiwała się z ręki. Przy tej okazji dowiedz się także, jaka jest długość kabla zasilającego lokówko-suszarkę, aby w domowej łazience nie zaskoczył Cię fakt, że podczas stylizacji fryzury nie zobaczysz się w swoim ulubionym dużym lustrze i musisz używać przedłużacza.

Kiedy warto zakupić lokówko-suszarkę obrotową?

Jeśli nie masz wprawy w stylizowaniu i układaniu fryzur, wystarczy dobre urządzenie, które pomoże Ci w codziennych czynnościach. Lokówko-suszarka obrotowa ma wiele zalet, które spodobają się paniom pragnącym korzystać z niej w swoim domu. Ten rodzaj sprzętu fryzjerskiego najlepiej sprawdza się przy krótkich i średnio długich włosach. Pomoże też efektownie wywinąć końcówki włosów na zewnątrz lub do wewnątrz, nadając im odpowiednio trwałej formy.

Najlepsza i efektywna w działaniu suszarko-lokówka obrotowa zaoszczędzi Twój czas na wizyty w salonie fryzjerskim, a jednocześnie dodasz swoim włosom objętości. Możesz samodzielnie przygotować się na wielkie wyjście, również wtedy, gdy oblegający fryzjerów klienci umawiają się na kilka tygodni wcześniej, aby przygotować się na sylwestrowe bale, sezon wesel czy inną okazję.

Wygodne i poręczne urządzenia są często wyposażone w wymienne szczotki o różnej grubości, dzięki czemu zyskasz możliwość ułożenia różnych fryzur. Jeśli kupisz lokówko-suszarkę z funkcją jonizacji, Twoje włosy nie będą się elektryzować ani nadmiernie przesuszać czy puszyć. Wiele urządzeń tego typu posiada także delikatne włosie na szczotkach, które zapobiega splątywaniu fryzury podczas stylizowania.

Najlepsze suszarko lokówki – polecani producenci

Producentami suszarko-lokówek są najczęściej znane i cenione przedsiębiorstwa, zajmujące się wytwarzaniem sprzętu domowego i dla profesjonalistów. Wśród nich znajdziesz na przykład niemiecką firmę Rowenta, produkującą drobny sprzęt gospodarstwa domowego już od ponad stu lat. Wśród urządzeń są zarówno lokówko-suszarki obrotowe i zwykłe, jak też depilatory czy żelazka.

Amerykańska marka Remington proponuje wiele produktów do higieny osobistej i użytku domowego, w tym wysokiej jakości suszarko-lokówki obrotowe, golarki, depilatory, suszarki, maszynki do strzyżenia czy pielęgnacji włosów. Dla wielu klientów rozpoznawalną marką jest Philips, czyli firma zajmująca się produkcją użytkowej elektroniki. Znana i popularna holenderska firma również proponuje dobre lokówko-suszarki, które ułatwią Ci pielęgnację i stylizowanie fryzur w zaciszu domowej łazienki. Philips to przedsiębiorstwo z wieloletnimi tradycjami, a jednocześnie posiadacz ponad 60 tysięcy patentów zarejestrowanych w Europejskim Urzędzie Patentowym. Istniejąc na rynku już od końca XIX wieku, dzieli się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale i proponuje innowacyjne rozwiązania ułatwiające codzienne życie wielu ludziom na całym świecie.

Jeśli szukasz wyjątkowych i unikatowych produktów sprawdź wyroby marki Dyson, która stosuje w swoich lokówko-suszarkach najnowsze inteligentne rozwiązania. Te urządzenia samoczynnie przyciągną, nawiną, wysuszą i nadadzą odpowiedni skręt Twoim włosom, a ponadto zapobiegają ich zniszczeniu i nadają pięknego blasku.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *