Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking szlifierek » Ranking szlifierek pneumatycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking szlifierek » Ranking szlifierek pneumatycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking szlifierek pneumatycznych – najlepsze szlifierki pneumatyczne w 2021 / 2022 roku

Potrzebujesz sprawdzonych narzędzi, które zaskoczą Cię stabilnością działania i bezawaryjnością? Oprócz dobrych osiągów ważna jest dla Ciebie wygoda podczas wykonywania prac różnego typu? Twojej uwagi jest warta najlepsza szlifierka pneumatyczna. Takie urządzenie stanowi bardzo ważną część wyposażenia zarówno w pracowni pasjonata-majsterkowicza, jak i profesjonalisty z doświadczeniem w swoim fachu? Zastanawiasz się jaka szlifierka pneumatyczna sprawdzi się najlepiej i jaki model kupić? Z myślą o Twoich potrzebach został stworzony najnowszy najlepszy ranking 2021 / 2022.

Ranking szlifierek pneumatycznych

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Yato Szlifierka Mimośrodowa 150Mm Pneumatyczna Z Odciągiem YT09740153 złSprawdź teraz
2Yato Szlifierka YT-0965117 złSprawdź teraz
3Vorel Szlifierka Pneumatyczna Kątowa (T81110) 79 złSprawdź teraz
4Yato Pneumatyczna Szlifierka Prosta Yt0963349 złSprawdź teraz

Recenzje szlifierek pneumatycznych

1. Yato Szlifierka Mimośrodowa 150Mm Pneumatyczna Z Odciągiem YT09740

Yato Szlifierka Mimośrodowa 150Mm Pneumatyczna Z Odciągiem YT09740

Cena: od. 153 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Lubisz korzystać z narzędzi, które wyróżniają się ze względu na najwyższą jakość? Ta dobra szlifierka pneumatyczna to propozycja zasługująca na rozważenie. Sekret jej działania leży w zasilaniu za pomocą powietrza sprzężonego pod odpowiednim ciśnieniem. Ogromną zaletą tego produktu jest to, że został on wyposażony w specjalny wąż umożliwiający podłączenie odkurzacza i dedykowanego worka na uborki. Nałożenie specjalnych środków ściernych, które trzeba nałożyć bezpośrednio na tarczę- dzięki nim jest możliwe szlifowanie i polerowanie powierzchni różnych materiałów. Ta najlepsza szlifierka pneumatyczna. Obecność dedykowanej złączki daje możliwość podłączenia do układu pneumatycznego. Tarcza szlifierki została wyprodukowana z tworzyw najlepszych pod względem jakościowym, dlatego możesz mieć pewność, że produkt będzie wiernie Ci służył przez kolejne sezony. Aby ją zamontować nie ma konieczności korzystania z innych narzędzi. Ta dobra szlifierka pneumatyczna wytwarza ciśnienie 6,2 bara i 9000 obrotów/minutę.

2. Yato Szlifierka YT-0965

Yato Szlifierka YT-0965

Cena: od. 117 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Zastanawiasz się jaka szlifierka pneumatyczna będzie najlepsza do przydomowego użytku? Postaw na produkty stworzone przez markę, która jest jednym z liderów na rynku w Europie. Decydując się na taki krok możesz mieć pewność, że świetnie będą sprawdzały się podczas mniejszych i większych prac. Ta najlepsza szlifierka pneumatyczna działa dzięki zasilaniu napędzanemu przez strumień powietrza wypuszczany pod odpowiednim ciśnieniem i sprzężeniem. Dzięki wykorzystaniu specjalnych tarcz ściernych możliwa jest obróbka wielu rodzajów materiałów. Podłączenie do układu pneumatycznego jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej złączki. Pierwszy montaż szlifierki jest o wiele prostszy ze względu na to, że w komplecie znajdują się specjalne klucze – do złożenia urządzenia nie są wymagane dodatkowe narzędzia. Ze względu na wiele możliwości zastosowań ta tania szlifierka pneumatyczna znajdzie szerokie zastosowanie podczas wykonywania wielu prac o charakterze wykończeniowym i remontowym. Urządzenie wytwarza ciśnienie równe 6,2 bar i wydajność 160 litrów/minutę. Produkt jest objęty gwarancją producenta – 2 lata w przypadku użytku fizycznego i przystosowany do pracy wewnątrz pomieszczeń.

3. Vorel Szlifierka Pneumatyczna Kątowa (T81110)

Vorel Szlifierka Pneumatyczna Kątowa (T81110)

Cena: od. 79 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Dobra szlifierka pneumatyczna kątowa to must have w Twoim garażu lub pracowni? To bardzo dobra oferta. Zasługuje na uwagę ze względu na połączenie trwałej i solidnej konstrukcji z nieskomplikowanym mechanizmem działania. Tarcza pracuje w oparciu o ruch obrotowy – zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że ta najlepsza szlifierka kątowa pneumatyczna bez większych problemów radzi sobie z cięciem metalu, drewna i wielu innych tworzyw w tym tych sztucznych. Takie możliwości skutkują tym, że to narzędzie jest często niezbędne podczas działań wykończeniowych oraz generalnego remontu. Zasilanie pneumatyczne wykorzystane w tym produkcie pozwala na łatwe wykonywanie nawet precyzyjnych ruchów. Rozwiązanie to docenią wszyscy majsterkowicze dla których efektywność pracy jest niemniej ważna niż wygoda. Urządzenie jest lekkie i wykonuje 20 000 obrotów na minutę. Jest ono objęte roczną gwarancją producenta. Dzięki dołączonej złączce sprzęt bez najmniejszych problemów podłączysz do systemu pneumatycznego. Do kompletu załączone są również klucze ułatwiające zamontowanie dodatkowe elementy w uchwycie.

4. Yato Pneumatyczna Szlifierka Prosta Yt09633

Yato Pneumatyczna Szlifierka Prosta Yt09633

Cena: od. 49 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Potrzebujesz narzędzi do wykonywania prostych prac w domu, na podwórku lub w garażu? Postaw na sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczaniem w dostarczaniu na rynek dobrych elektronarzędzi w przystępnej cenie. Mechanizm wykorzystuje sprzężone powietrze uwalniane pod odpowiednim ciśnieniem. Niewielkie rozmiary i prosty kształt sprawiają, że urządzenie świetnie radzi sobie z docieraniem nawet do trudnodostępnych miejsc. Ta tania szlifierka pneumatyczna dostosowana jest do cięcia tworzyw sztucznych, metalu czy drewna. Pracując z nią możesz liczyć nie tylko na łagodny start działania urządzenia, ale także na regulację ilości obrotów. Takie parametry sprawiają, że najważniejsze czynniki możesz dostosować do wymagań niezbędnych w danej chwili. Sprzęt wytwarza ciśnienie równe 0,63 Pa, co pozwala na uzyskanie 25 000 obrotów/minutę oraz wydajność 113 l/min. Do urządzenia dołączone są wszystkie akcesoria niezbędne do montażu. Wykorzystanie specjalnej blokady zabezpiecza przed nieplanowanym uruchomieniem narzędzia. Ta dobra szlifierka pneumatyczna zaskoczy Cię lekką i solidną konstrukcją w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami.

Poradnik zakupowy szlifierki pneumatycznej

Dobra szlifierka pneumatyczna – w jakim celu się ją stosuje?

Urządzenia pneumatyczne to cała gama narzędzi, które są przydatne do wykonywania wielu rodzajów prac. Ważną ich częścią są polecane szlifierki pneumatyczne. Służą one do końcowej obróbki rzeczy, już wcześniej poddawanym wielu procesom. Na rynku dostępne są 2 główne grupy tych urządzeń – te zasilane elektrycznie, i te napędzane pneumatycznie. Ze względu na to, że od szlifowania w większości przypadków wymaga się dużego stopnia dokładności i docierania do trudnodostępnych miejsc. Z tego względu sprzęt trzeba dobrać z myślą głównie o swoich przeważających potrzebach.

Szlifierki pneumatyczne – opinie, rodzaje

W sklepach dostępnych jest kilka typów takich urządzeń. Czym się różnią w zastosowaniu?

  • Idealna szlifierka pneumatyczna kątowa (inne nazwy gumówka, kątówka) -służy ona przede wszystkim wycinania a następnie szlifowania przedmiotów wykonanych z metalu oraz wykonywania nacięć w murach. Aby takie urządzenie działało wymaga podłączenia i specjalnej tarczy, którą trzeba zamontować przy pomocy dedykowanego klucza. Jeżeli chcesz kupić takie urządzenie zwróć szczególną uwagę na jej działanie podczas pracy (zwalnianie obrotów), a także obecność systemu antywibracyjnego, który ułatwia pracę zwłaszcza na samym jej początku.
  • Szlifierka pneumatyczna trzpieniowa opinie (inaczej palcowa) – wykorzystasz ją przede wszystkim wtedy, gdy zajmujesz się obróbką szkła oraz wykwalifikowanymi działaniami szlifierskimi.
  • Szlifierka pneumatyczna oscylacyjna – najlepiej sprawdza się wtedy, gdy obróbce trzeba poddać płaskie lub delikatnie zaokrąglone powierzchnie. Ze względu na to, że podczas ich pracy powstaje dużo pyłu warto zaopatrzyć się w specjalny system odsysania (ewentualnie trzeba założyć maskę). Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, ze w oka mgnieniu można pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i uzyskać pożądany efekt. W większości modeli można wybrać początkową intensywność (szybkość) szlifowania. Podczas zakupu trzeba zwrócić uwagę na to, czy w wybranym sprzęcie została zastosowany bez kluczykowy system wymiany stóp, który bardzo ułatwia pracę zwłaszcza wtedy, gdy z urządzenia korzysta się systematycznie.
  • Polecana szlifierka pneumatyczna taśmowa – będziesz jej potrzebować wtedy, gdy na co dzień Twoja praca obejmuje szlifowanie dużych powierzchni.
  • Najlepsza szlifierka pneumatyczna mimośrodkowa – zasługuje na Twoją uwagę wtedy, gdy chcesz zajmować się precyzyjną obróbką, zarówno płaskich, jak i zakrzywionych powierzchni. Dzięki niej bez trudu pozbędziesz się starych warstw farby, jeżeli interesuje Cię sprzęt tego typu zwróć szczególną uwagę na możliwość dostosowywania prędkości obrotów i obecność automatycznego hamulca.
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.