Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont

Budowa i remont

Ranking wyrzynarek stołowych

Prowadzisz stolarnię i potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? A może jesteś pasjonatem, który uwielbia tworzyć niesamowite przedmioty piękne, ale jednocześnie bardzo praktyczne? Uwierz na słowo: najlepsza wyrzynarka stołowa jest tym, czego potrzebujesz bez dwóch zdań. Zastanawiasz się jaka wyrzynarka stołowa sprawdzi się podczas intensywnej pracy. Ranking 2021 zawiera 3 propozycje warte uwagi, wyróżniające się ze względu na [...]

Ranking wyrzynarek włosowych

Prace w stolarni lub garażu są Twoją pasją lub wyuczonym zawodem? Szukasz najlepszego sprzętu, który będzie świetnie spisywał się przez wiele długich miesięcy i pomagał w wykonywaniu bardziej wymagających zadań? Idealna wyrzynarka włosowa to istotny element wyposażenia każdej pracowni. Zastanawiasz się jaka wyrzynarka włosowa sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Szukasz polecanego i wielofunkcyjnego urządzenia? Ranking [...]

Ranking wiertarek kolumnowych

Stoisz przed wyborem najlepszej wiertarki kolumnowej? Modele, które znalazły się w naszym rankingu są trwałe, precyzyjne, a do tego bardzo skuteczne i ergonomiczne. Tego typu urządzenia powinny być także intuicyjne w obsłudze. Warto dokładnie sprawdzić rynek, zanim dokonamy wyboru odpowiedniego sprzętu. Zatem – jaką wiertarkę kolumnową kupić?

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta 1 Scheppach [...]

Ranking wiertarek magnetycznych

Poszukujesz najlepszej wiertarki magnetycznej na rynku? Urządzenie powinno być funkcjonalne i niezawodne. Dobrze jeśli będziemy mogli z niego korzystać zarówno w warsztatach, jak i przy pracach budowlanych. Dowiedz się – jaką wiertarkę magnetyczną kupić!

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta 1 Msw Md32-Eco 1618 zł Sprawdź teraz 2 Promotech Pro62 4760 zł Sprawdź teraz 3 [...]

Ranking szlifierek do ścian

Najlepsze szlifierki do ścian mają wszechstronne zastosowanie. Przygotowując powierzchnię do malowania lub układa okładziny ściennej. Powinny odznaczać się ergonomicznym i praktycznym wyglądem. Bardzo istotna jest także funkcjonalność oraz uniwersalność. Ranking – szlifierek do ścian ma na celu wyłonienie modeli, które sprawdzą się w każdym miejscu. Sprawdź – jaką szlifierkę do ścian kupić!

Miejsce Nazwa Cena [...]

Ranking szlifierek trzpieniowych

Poszukujesz najlepszej szlifierki trzpieniowej na rynku? Ranking, który przygotowaliśmy ma za zadanie przedstawić modele najmniej awaryjne, najbardziej skuteczne, trwałe i szybkie. Solidna szlifierka trzpieniowa, pozwoli na szybką obróbkę różnego rodzaju materiałów, w tym także metalu. Sprawdź – jaką szlifierkę trzpieniową kupić!

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta 1 Eurocraft Szliferka Prosta Trzpieniowa Palcowa 1500W MJST61 [...]

Ranking szlifierek akumulatorowych

Poszukujesz niezawodnego modelu szlifierki akumulatorowej? Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli tego sprzętu. Tak jak w przypadku każdej szlifierki i w tym ważna jest moc, ciężar oraz jakość wykonania sprzętu. Dowiedzcie się – jaką szlifierkę akumulatorową kupić!

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta 1 Yato 18V 125Mm Yt82827 167 zł Sprawdź teraz 2 Graphite [...]

Ranking mini szlifierek

Mini szlifierki świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu drobnych prac remontowych. W przypadku tych urządzeń bardzo ważna jest waga, moc i funkcjonalność. Nie bez znaczenie jest również prędkość obrotów oraz ergonomiczna budowa. Sprawdź – jaką mini szlifierkę kupić!

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta 1 Tryton Mini Szlifierka 170W + 130 Sztuk Osprzętu TMG170K 265 zł [...]