Aktualizacja rankingu : 01-03-2021

Ranking termometrów bezdotykowych – kup tani i dobry termometr bezdotykowy w 2020 / 2021 roku

Ranking termometrów bezdotykowych z pewnością pomoże wszystkim osobom, które chcą zakupić model praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Prezentujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że posłużą niezawodnie przez długi czas. Dobry termometr bezdotykowy gwarantuje szybki pomiar. Dodatkowym atutem jest jego wysoka precyzja. Będzie on niezastąpiony w przypadku niemowląt i małych dzieci, ale nie tylko. Dobry termometr bezdotykowy również może być tani, a więc nie trzeba wydawać majątku.

Ranking najlepszych termometrów bezdotykowych w 2020 / 2021 roku – TOP 10

Miejsce Nazwa termometru Cena Najtańsza oferta
1 Microlife NC 150 102 zł Sprawdź teraz
2 Braun BNT400 Termometr bezdotykowy do czoła TOW009395 174 zł Sprawdź teraz
3 MEDIVON Termometr bezdotykowy TB-08 80 zł Sprawdź teraz
4 Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT 80 zł Sprawdź teraz
5 Termometr HI-TECH MEDICAL OROMED ORO-BABY COMPACT 54 zł Sprawdź teraz
6 Beurer FT 90 129 zł Sprawdź teraz
7 Mesmed Termometr TERMOMETR MM 007 FORST PLUS 77 zł Sprawdź teraz
8 Terraillon Thermo distance 120 zł Sprawdź teraz
9 Microlife Termometr bezdotykowy NC 200 *Etui* *IP22* 879 109 zł Sprawdź teraz
10 Tech-Med TM-F03B 84 zł Sprawdź teraz

Ranking najlepszych termometrów bezdotykowych w 2020 / 2021 roku

1. Termometr bezdotykowy Microlife NC 150

termometr bezdotykowy ranking

Prezentowane urządzenie to dla niejednej osoby najlepszy termometr bezdotykowy. Został on stworzony na bazie nowoczesnych komponentów, co przekłada się na podwyższoną żywotność. Certyfikowane tworzywa przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest to więc inwestycja, która się opłaca. Model renomowanego producenta to również gwarancja prostej i intuicyjnej obsługi. Poradzą sobie z tym nawet seniorzy. Warto dodać, że za pomocą prezentowanego termometry można również zmierzyć temperaturę otoczenia, czy też dowolnie wybranych obiektów. Rodzice maluchów często wykorzystują go do sprawdzenia temperatury mleka w butelce. W ciągu kilku sekund sprawdzimy, czy nadaje się ono do spożycia. Prezentowany sprzęt posiada czytelny wyświetlacz. Dodatkowym atutem jest fakt, że generuje on sygnał dźwiękowy w przypadku, gdy temperatura ciała została przekroczona lub jest zbyt niska. Oczywiście system dźwiękowy może zostać wyłączony, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Cena: ok. 102 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Termometr bezdotykowy Braun BNT400

najlepszy termometr bezdotykowy

Interesuje Cię dobry termometr bezdotykowy, który niezawodnie posłuży długie lata? Opisywany model z pewnością spełni twoje oczekiwania. Wytrzymałe komponenty zmniejszają ryzyko przedwczesnego uszkodzenia. Obudowa jest wyjątkowo solidna, a jednocześnie niepodatna na uszkodzenia. Takie urządzenie można więc bez obaw zabrać ze sobą w podróż. Wystarczy wrzucić je do torby, czy też walizki. Prezentowany termometr cechuje się wysoką dokładnością pomiaru. Odpowiada za to innowacyjna technologia Age Precision. Pomiar może odbywać się zarówno bezdotykowo, jak i dotykowo (przykładany do czoła), a więc wszystko zależy od osobistych preferencji. Utrzymanie optymalnego poziomu higieny nie jest żadnym wyzwaniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli z jednego urządzenia korzysta cała rodzina. Trzeba zaznaczyć, że pomiar temperatury trwa zaledwie kilka sekund. Docenią to rodzice małych dzieci, które zwykle nie lubią tego typu czynności. Temperaturę można sprawdzić również podczas snu maluszka – wystarczy wyłączyć sygnały dźwiękowe.

Cena: ok. 174 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Termometr bezdotykowy MEDIVON TB-08

dobry termometr bezdotykowy

W naszym rankingu najlepszych termometrów bezdotykowych można znaleźć wyłącznie sprawdzone, a jednocześnie tanie modele. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy rozsądnie wydają swoją gotówkę. Nie trzeba obawiać się wyrzucenia pieniędzy w błoto. Opisywany model jest niezwykle komfortowy, a zarazem prosty w obsłudze. Sprawdzi się zarówno w przypadku maluchów, jak i osób starszych. Pomiar odbywa się bezdotykowo dzięki technologi podczerwieni. Urządzenie może znajdować się w odległości 5-15 cm od użytkownika. Jest ono w pełnie bezpieczne, co również stanowi sporą zaletę. Nie ma konieczności przykładania go do skóry, co wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny. Za pomocą przedstawianego urządzenia można dokonać również pomiaru temperatury rozmaitych przedmiotów, czy też otoczenia. Jest ono praktyczne i uniwersalne, a dodatkowo nie kosztuje majątku.

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Termometr bezdotykowy Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT

ranking termometrów bezdotykowych

W naszym rankingu na 2020 / 2021 rok można znaleźć najlepsze termometry bezdotykowe, które dostępne są w ekonomicznej cenie. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet lub nie chcą wydawać zbyt dużej ilości gotówki. Prezentowany model stanowi połączenie funkcjonalności oraz wydajności. Trwała obudowa chroni sprzęt przed uszkodzeniem. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań, aby zabrać go ze sobą w podróż. To dobry termometr na podczerwień, który zapewnia stabilną i precyzyjną pracę. Nie musimy więc obawiać się błędów pomiarowych. Jest to sprzęt, który przystosowuje się do niemal każdych warunków. Oznacza to, że możemy korzystać z niego również poza domem. Odczytanie wyników pomiaru jest szybkie i niekłopotliwe. Alarm dźwiękowy zasygnalizuje nieprawidłową temperaturę ciała. Oczywiście możemy go wyłączyć. Trzeba zaznaczyć, że model ten wykrywa bezczynność użytkownika i wyłącza się automatycznie po upływie 30 sekund.

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL OROMED ORO-BABY COMPACT

termometry bezdotykowe ranking

Opisywane urządzenie to dobry termometr na podczerwień, którego jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających. Model ten zapamiętuje 32 wyniki pomiarów. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wysoki poziom wygody. Termometr pewnie i stabilnie leży w dłoni, a więc nie trzeba obawiać się, że wysunie się on podczas użytkowania. Wyświetlacz LCD jest czytelny, dzięki czemu odczytanie wyniku nie będzie najmniejszym problemem. Nieprawidłowa temperatura ciała zostanie zasygnalizowana alarmem, co stanowi praktyczne rozwiązanie. Trzeba dodać, że w dowolnym momencie można go wyłączyć. Jest to ważne dla tych, którzy sprawdzają temperaturę śpiącego malucha. Nie musimy obawiać się, że głośny dźwięk wybudzi go. Kolejnym plusem jest tryb oszczędzania energii. Sprzęt wykrywa bezczynność i wyłącza się po 60 sekundach. Czas samego pomiaru jest niezwykle krótki – wystarczy 1 sekunda, aby otrzymać precyzyjny i pewny wynik.

Cena: ok. 54 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. Termometr bezdotykowy Beurer FT 90

dobry termometr bezdotykowy ranking

Prezentowane urządzenie to polecany termometr na podczerwień, który posiada doskonałe parametry użytkowe. Jest on wyjątkowo wydajny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na co dzień. Z pewnością przez kilka lat zachowa najwyższy poziom sprawności. Obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić stabilny chwyt. Ponadto jest ona niezwykle wytrzymała, co zmniejsza ryzyko przedwczesnego uszkodzenia. Dokładność pomiaru zawsze jest bez zarzutu, a warunki otoczenia nie mają większego znaczenia. Nie ma więc różnicy, czy użytkujemy urządzenie w domu, czy poza nim. Użytkownicy chwalą sobie również możliwość zmierzenia temperatury innych powierzchni. Jest to uniwersalny termometr, który elastycznie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 60 pomiarów. Kolejnym atutem jest sporych rozmiarów wyświetlacz podświetlany na niebiesko. To znaczące udogodnienie dla seniorów, czy też osób posiadających problemy ze wzrokiem.

Cena: ok. 129 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Termometr bezdotykowy Mesmed MM 007 FORST PLUS

najlepsze termometry bezdotykowe

Chcesz zakupić solidny termometr bezdotykowy dla dzieci, który będzie dostępny w okazyjnej cenie? Opisywany model jest właśnie dla Ciebie. Został on zaprojektowany z troską o najmniejsze detale, dzięki czemu przez długi czas pozostanie w świetnym stanie. W dużej mierze odpowiadają za to mocne tworzywa, które są odporne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Prezentowany sprzęt nie wymaga kontaktu z ciałem, a więc utrzymanie wysokiego poziomu higieny nie stanowi najmniejszego problemu. W przypadku przekroczonej temperatury ciała usłyszymy sygnał dźwiękowy, jednak możemy go wyłączyć. Pomiar trwa zaledwie 1 sekundę, co jest rewelacyjnym wynikiem. Oszczędność czasu jest szczególnie ważna w przypadku małych dzieci, u których tradycyjne metody pomiaru kompletnie się nie sprawdzają. Opisywany model jest wydajny i energooszczędny. Jest on zasilany bateriami – jeden komplet jest wystarczający do tego, aby wykonać tysiące pomiarów. Dodatkowym plusem jest fakt, że termometr wyłączy się po 30 sekundach bezczynności.

Cena: ok. 77 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance

termometr bezdotykowy najlepszy

Pragniesz zakupić wydajny, a jednocześnie tani termometr bezdotykowy? Jeśli tak, to prezentowany model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Powstał on z myślą o tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Faktem jest, że urządzenie nie jest podatne na uszkodzenia, czy też negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Najwyższa higiena pomiaru zmniejsza ryzyko przenoszenia bakterii oraz zarazków. Utrzymanie urządzenia w należytej czystości jest więc w stu procentach bezproblemowe. W pamięci termometru można zapisać 9 ostatnich pomiarów, co ułatwia kontrolę stanu zdrowia. Trzeba zaznaczyć, że sprzęt posiada ergonomiczny kształt. Dzięki niemu pomiar temperatury ciała nastąpi bezboleśnie, a jednocześnie szybko. Dodatkowym atutem jest możliwość zmierzenia temperatury cieczy np. mleka lub wody do kąpieli. Z funkcji tej zadowoleni są przede wszystkim rodzice maluchów.

Cena: ok. 120 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Termometr bezdotykowy Microlife NC 200 *Etui* *IP22* 879

ranking termometr bezdotykowy

Planujesz zakupić wysokiej klasy termometr bezdotykowy, który przetrwa nawet najbardziej intensywną eksploatację? Przedstawiany model sprawdzi się zarówno w przypadku maluszków, jak i osób dorosłych. Jest to urządzenie, z którego może korzystać cała rodzina. Nie ma konieczności oczyszczania go po każdym użyciu. Wynika to z faktu, że pomiar temperatury ciała odbywa się bez kontaktu z chorą osobą. Innowacyjne technologie odpowiadają za podwyższoną precyzję pomiaru. Trzeba podkreślić, że czujniki nie są wrażliwe na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Kolejnym plusem jest niska waga oraz solidna obudowa, która nie jest podatna na uszkodzenia i deformacje. Wyświetlacz jest czytelny i odporny na zarysowania. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy często podróżują i chcą mieć przy sobie urządzenie. W pamięci wewnętrznej zmieści się aż 30 ostatnich pomiarów. Ułatwia to monitorowanie stanu zdrowia chorego.

Cena: ok. 109 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03B

dobry termometr na podczerwień

Poszukujesz podręcznego, a zarazem bezawaryjnego termometru bezdotykowego? Nasz ranking z pewnością będzie sporym ułatwieniem dla niezdecydowanych. Opisywane urządzenie intryguje już na pierwszy rzut oka. Zostało ono wyprofilowane w taki sposób, aby zagwarantować pewny i stabilny chwyt. Nie musimy obawiać się, że sprzęt wysunie się z dłoni, a następnie rozbije się o podłogę. Użytkownicy chwalą sobie również ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie trzeba więc obawiać się pęknięcia wyświetlacza, czy też innych mankamentów. Funkcja alarmu dźwiękowego możemy być w dowolnym momencie włączona lub wyłączona, więc wszystko zależy od osobistych potrzeb. Przedstawiany model z pewnością przypadnie do gustu rodzicom maluchów. W błyskawicznym tempie dokonamy bezdotykowego pomiaru, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy dziecko jest niespokojne lub nadpobudliwe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmierzyć temperaturę podczas snu. Sporym atutem jest fakt, że urządzenie obsługuje również inne powierzchnie.

Cena: ok. 84 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zatwierdź swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię