Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking trampolin » Ranking trampolin fitness
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking trampolin » Ranking trampolin fitness
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking trampolin fitness – najlepsze trampoliny fitness w 2023 / 2024 roku – poznaj tanie i wygodne pozycje

Chcesz kupić trampolinę do ćwiczeń tylko nie wiesz na jaką się zdecydować? Przygotowany przez nas ranking najlepszych trampolin fitness 2023 z pewnością pomoże ci dokonać odpowiedniego wyboru.

 

Od dłuższego już czasu modne stało się wykorzystywanie trampoliny w formie treningu. Dzięki jej pomocy, można odbyć intensywny trening cardio, który odpowiednio pobudzi całe ciało. Przygotowane przez nas zestawienie wysoko ocenianych trampolin fitness, pozwoli ci poznać i porównać kilka dobrych sprzętów. Warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z rankingiem, aby potem przez długi czas cieszyć się wyborem najlepszej trampoliny do treningu.

Ranking najlepszych trampolin fitness w 2023 / 2024 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Tesoro Trampolina Fitness Circle 40 Inch Pomarańczowy 282 zł Sprawdź teraz
2 Funfit Gym&Fitness Ogrodowa Dla Dzieci 312Cm Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką 1 043 zł Sprawdź teraz
3 Neo Sport Trampolina Fitness Z Uchwytem Ns 102 298 zł Sprawdź teraz
4 Physionics Fitness 101Cm Do 150 Kg Czerwona 388 zł Sprawdź teraz
5 Funfit Gym&Fitness Fitness 130Cm Czarny 219 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych trampolin fitness

1. Tesoro Trampolina Fitness Circle 40 Inch Pomarańczowy

Tesoro Trampolina Fitness Circle 40 Inch Pomarańczowy

Cena: od. 282 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Pierwszą pozycją znajdującą się w naszym rankingu najlepszych trampolin fitness jest trampolina Tesoro.

 

To pozycja, która z pewnością spełni twoje oczekiwania. Z jej pomocą w szybki i przyjemny sposób uzyskasz upragnione efekty. Bez znaczenia czy chcesz skupić się na utracie zbędnych kilogramów czy na wzmocnieniu mięśni całego ciała, trampolina Tesoro jest idealnie przystosowana do każdej z tych opcji. Jest to odpowiednia pozycja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

Trampolina posiada zamontowany, regulowany drążek, który odpowiada za utrzymanie stabilności ciała podczas ćwiczeń lub zabaw. Maksymalne obciążenie sprzętu wynosi 100kg.

 

2. Funfit Gym&Fitness Ogrodowa Dla Dzieci 312Cm Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką

Funfit Gym&Fitness Ogrodowa Dla Dzieci 312Cm Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką

Cena: od. 1 043 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Trampolina Funfit Gym&Fitness, to kolejny sprzęt, który doskonale może urozmaicić codzienny trening a z czasem nawet go zastąpić.

 

Jest to propozycja trampoliny ogrodowej, z której korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Jeśli systematycznie będziesz wykonywać ćwiczenia na trampolinie, twoja kondycja ulegnie znacznej poprawie oraz twój cel treningowy zostanie osiągnięty. Jest to przyjemny sposób na odbycie treningu cardio. Może być dobrą alternatywą dla zwykłego biegu. Trampolina wyposażona jest w solidne sprężyny oraz zabezpieczającą siatkę, która zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo i jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Średnica trampoliny wynosi 312 cm a maksymalne obciążenie skazuje 120kg.

 

3. Neo Sport Trampolina Fitness Z Uchwytem Ns 102

Neo Sport Trampolina Fitness Z Uchwytem Ns 102

Cena: od. 298 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną przedstawioną przez nas pozycją jest trampolina fitness Neo Sport.

 

Umożliwia ona wykonanie dynamicznego i intensywnego treningu zarówno na zewnątrz jak i w domowym zaciszu. Ćwiczenie z pomocą trampoliny może poprawić twoją kondycję i wzmocnić twoje mięśnie. Ważne jest jednak, aby przed każdym treningiem dobrze rozgrzać wszystkie grupy mięśniowe aby zapobiec ewentualnym kontuzjom. Trampolina wyposażona została w stabilną konstrukcję, która zapewni odpowiednią ochronę podczas wykonywania ćwiczeń.

 

Trening na trampolinie umożliwia spalanie nawet 1200 kalorii w ciągu godziny. Średnica maty wynosi 100 cm, wysokość sięga do 30 cm, zamontowana rączka umożliwia regulację aż w trzech wysokościach – 99 cm, 107 cm, 118 cm. Maksymalne obciążenie trampoliny to 100kg.

 

4. Physionics Fitness 101Cm Do 150 Kg Czerwona

Physionics Fitness 101Cm Do 150 Kg Czerwona

Cena: od. 388 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną propozycją znajdującą się w naszym zestawieniu jest trampolina Physionics Fitness.

 

Ten doskonale przygotowany produkt, z pewnością ułatwi ci codzienne zmagania związane z aktywnością fizyczną. Może jesteś typem osoby, która bardzo nie lubi biegać ? Trampolina Physionics Fitness może rozwiązać twój problem i zagwarantować ci dynamiczny trening cardio w domowym zaciszu.

 

Inwestycja w ten produkt z pewnością się opłaci, ze względu na niską cenę jak i wspaniałe właściwości zdrowotne jakie z niego płyną. Jest to trampolina w wersji mini, która sprawdzi się doskonale w momencie gdy często zmieniasz miejsce treningu i potrzebujesz praktycznego, lekkiego sprzętu. Miejsce do skakania wypełnia powierzchnia o średnicy ok. 72,5 cm. Waga trampoliny wynosi 11,5 kg a maksymalne obciążenie to 150 kg. Jest to sprzęt przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

5. Funfit Gym&Fitness Fitness 130Cm Czarny

Funfit Gym&Fitness Fitness 130Cm Czarny

Cena: od. 219 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ostatnią propozycją jest trampolina marki Funfit. To pozycja, która wyróżnia się wyjątkowym designem oraz wysoką jakością wykonania. Jej kruczo-czarny kolor przyciąga uwagę.

 

Zainwestowanie w trampolinę jest równoznaczne z zainwestowaniem we własne zdrowie i szczęście. Trening z pomocą trampoliny fitness wiąże się z wieloma pozytywnymi właściwościami. Jeśli zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów lub chciałabyś wzmocnić swoje mięśnie i poprawić kondycję to idealnie trafiłaś. Ten sprzęt został stworzony z myślą o tobie i twoich potrzebach. Wysokość trampoliny wynosi 30cm a średnica 130cm. Maksymalne obciążenie, jakie trampolina jest w stanie utrzymać to 100kg.

 

Poradnik zakupowy trampoliny fitness

Trampoliny fitness to produkt, z którego coraz częściej korzystają dorośli. Wykorzystują je w codziennych treningach, które wzmacniają ich mięśnie i pozwalają zgubić niechciane kilogramy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie trampoliny fitness

  • Warto zwrócić uwagę na to, czy trampolina nadaję się do treningu zarówno w domu jak i na polu, taki rodzaj sprzętu zapewnia większe możliwości;
  • Istotne jest również zorientowanie się ile wynosi maksymalne obciążenie trampoliny, zazwyczaj jest to 100 kg;
  • Wielkość średnicy również może grać ważną rolę, wygodna przestrzeń do skakania zaczyna się od 2 metrów.

Kto nie powinien korzystać z trampoliny

Mimo, że spędzanie czasu z użyciem trampoliny kojarzy się z niewinną zabawą to jednak nie każdy powinien z niej korzystać. Osoby posiadające problemy zdrowotne powinny zrezygnować z treningu na trampolinie na rzecz innej formy ćwiczenia, która w aż takim stopniu nie będzie obciążała ich ciała. Niektóre schorzenia wykluczają możliwość wykonywania treningów z wykorzystaniem trampoliny, min. są to choroby kręgosłupa, kolan, wszelkie dewiacje układu krążenia. Przed taką formą aktywności powinny się wstrzymać również kobiety w ciąży.

Jakie korzyści niesie ze sobą trening na trampolinie fitness

Większość osób decydujących się na trening z wykorzystaniem trampolin fitness marzy o niesamowitych efektach. Nie są to marzenia bezpodstawne, taka aktywność fizyczna jest w stanie zmienić w twoim ciele kilka istotnych aspektów min. wpływa na:

  • Zaangażowanie mięśni: nóg, pośladków, brzucha, ramion oraz grzbietu;
  • Obliczone zostało, że 15 minut treningu na trampolinie fitness jest w stanie spalić aż do 250 kalorii;
  • Taki trening pomoże Ci pozbyć się niechcianych kilogramów oraz polepszy tempo przemiany materii.
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Hobby mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *