Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking trampolin
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking trampolin
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking trampolin – dobre i tanie trampoliny w 2023 roku

Zastanawiasz się, jaki prezent zrobić dziecku lub chrześniakowi? Dobra trampolina może okazać się najlepszym prezentem na urodziny, dzień dziecka, komunię. Może być również nagrodą za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce. Poznaj ranking trampolin i znajdź trampolinę ogrodową solidnie wykonaną, za która nie trzeba płacić wiele.

Ranking trampolin – TOP 10 najlepszych trampolin

Miejsce Nazwa trampoliny Cena Najtańsza oferta
1 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2023 469 zł Sprawdź teraz
2 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa Siatka Zewnętrzna 183Cm 479 zł Sprawdź teraz
3 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm 299 zł Sprawdź teraz
4 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft Model 2019 549 zł Sprawdź teraz
5 Insportline Ochronna Siatka Do Trampoliny Sun 366Cm 489 zł Sprawdź teraz
6 Neo Sport 8Ft 252Cm Z Siatką Wewnętrzną I Drabinką 469 zł Sprawdź teraz
7 Sapphire Trampolina 10Ft 312 Cm + Drabinka 639 zł Sprawdź teraz
8 Vidaxl Siatka Do Okrągłej Trampoliny 3,05 M Pe Czarna 122 zł Sprawdź teraz
9 Active Body Trampolina 374 Cm+Siatka Drabinka 913 zł Sprawdź teraz
10 Jumpi Trampolina Ogrodowa 312Cm 10Ft Pomarańczowa Maxy Comfort 1573 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych trampolin

1. Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2023

 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2023

Cena: ok. 469 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2023 to dobra i tania trampolina. Idealnie nadaje się do niewielkiego ogrodu lub mniejszego przydomowego podwórka. Pomimo swej niewielkiej ceny opiniowana trampolina jest wytrzymała i bezpieczna. Trampolina posiada solidną matę (batut) – wodoszczelną, elastyczną i ośmiokrotnie zszywaną. Sprężyny trampoliny są trwałe i odporne na uszkodzenia i korozję. Zostały ocynkowane, galwanizowane i zabezpieczone kołnierzem wypełnionym pianką. Jednocześnie z trampoliny może korzystać kilkoro dzieci – maksymalna waga obciążenia wynosi 100 kilogramów. Poczucie stabilizacji i bezpiecznego użytkowania gwarantują podwójne, stabilne nogi w kształcie litery U. Producent pomyślał również o optymalnej wysokości od podłoża, co zabezpiecza maluchów podczas intensywnych skoków. Bezpieczeństwo przed uderzeniem zapewnia również siatka zabezpieczająca zewnętrzna, zszywana w górnej części dla wzmocnienia oraz metalowe słupki pokryte miękką pianką zabezpieczającą i osłonięte tunelem. Wejście do trampoliny zamykane jest na zamek błyskawiczny oraz klamrę.

2. Neo-Sport Trampolina Ogrodowa Siatka Zewnętrzna 183Cm

 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa Siatka Zewnętrzna 183Cm

Cena: ok. 479 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Neo-Sport Trampolina Ogrodowa Siatka Zewnętrzna 183Cm to być może najlepsza trampolina w tym przedziale cenowym. Opiniowana trampolina jest szybka w montażu. Słupki metalowe łatwo się ze sobą łączą, natomiast tunele na słupki zapewniają szybkie założenie siatki zabezpieczającej. Dla większego wzmocnienia siatka zabezpieczająca zewnętrzna została zszyta w górnej części. Wejście do trampoliny jest zamykane na zamek błyskawiczny oraz klamrę, co zabezpiecza młodsze dzieci przed wypadnięciem. Mata trampoliny jest trwała i solidnie wykonana. Użyty materiał jest wodoodporny i elastyczny. Na uwagę zasługuje również fakt, że mata jest aż ośmiokrotnie zszywana. Sprężyny trampoliny są cynkowane oraz zabezpieczenie kołnierzem wypełnionym pianką. Wszystkie elementy stelaża są galwanizowane wewnątrz i na zewnątrz. W zestawie znajduje się drabinka metalowa jednostopniowa. Maksymalne obciążenie trampoliny to 50 kilogramów. Prezentowany model posiada certyfikat EN71-2 i EN71-3.

3. Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm

 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm

Cena: ok. 299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaka trampolina sprawi radość Twoim pociechom? Poznaj Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm przeznaczoną dla maluchów, których waga nie osiągnęła 25 kilogramów. Główną zaletą prezentowanej trampoliny są jej niewielkie wymiary. Trampolina nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym jest dość niedroga. W skład trampoliny wchodzi bezpieczna siatka zabezpieczająca zszywana na górze dla wzmocnienia, metalowe słupki pokryte miękką pianką zabezpieczającą, wytrzymała mata (batut) o właściwościach wodoodpornych i odpowiedniej elastyczności. Dla bezpiecznego użytkowania trampolina została zaopatrzona w wejście zamykane na zamek błyskawiczny oraz klamrę. Matę trampoliny montuje się przy pomocy haków oraz bezpiecznych, elastycznych pasów. Rozłożenie trampoliny jest dość łatwe i nie wymaga dużego zaangażowania. Warto zwrócić uwagę, że ta tania trampolina została zaopatrzona w stabilne nóżki z nakładkami zabezpieczającymi oraz posiada optymalną wysokość w sam raz dla najmłodszych użytkowników, przez co nie wymaga montowania drabinki.

4. Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft Model 2019

 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft Model 2019

Cena: ok. 549 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking trampolin to zestawienie, w którym nie mogło zabraknąć Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft Model 2019. Jest to obszerna i dobra trampolina o maksymalnym obciążeniu 100 kilogramów. Ta ciekawie i bardzo efektownie prezentująca się trampolina posiada okrąg ze stelaża, który zapewnia bardzo dobre napięcie siatki bezpieczeństwa. Profilowane słupki metalowe trampoliny zostały pokryte miękką pianką zabezpieczającą oraz schowane w kołnierzach dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Wejście do trampoliny w kształcie litery L jest zamykane na wytrzymały zamek błyskawiczny oraz klamrę. Mata trampoliny została wykonana z materiału o nazwie batut, który charakteryzuje się wytrzymałością. Dodatkowo jest wodoodporny i elastyczny, także na wysokie obciążenie. Sprężyny trampoliny zostały ocynkowane, galwanizowane i zabezpieczone kołnierzem wypełnionym pianką. Komfort i stabilność podczas wyczynów na trampolinie gwarantują podwójne, stabilne nogi w kształcie litery U oraz optymalna wysokość od podłoża dla maksymalnego bezpieczeństwa skoków. Opiniowany model spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

5. Insportline Ochronna Siatka Do Trampoliny Sun 366Cm

 Insportline Ochronna Siatka Do Trampoliny Sun 366Cm

Cena: ok. 489 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze trampoliny nie muszą dużo kosztować, jednak mogą dać dużo radości, jeśli zostaną odpowiednio doposażone i zabezpieczone. Gwarantem udanej zabawy może być Insportline Ochronna Siatka Do Trampoliny Sun 366Cm. Jest to idealne dopełnienie trampoliny, gdy występuje gwałtowne rozerwanie lub uszkodzenia oryginalnej siatki bezpieczeństwa. Zakup i montaż siatki pozwala na dalsze korzystanie z trampoliny bez potrzeby kupowania nowej. Siatkę można łatwo umieścić na oryginalnej konstrukcji, by w dalszym ciągu dzieci mogły bezpiecznie korzystać z trampoliny. Opiniowana siatka dzięki specjalnemu projektowi technicznemu i wysokiej jakości materiałów spełnia normy EN -71 niemiecki TÜV NORD i testroom ASTM International. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV i wilgoć. Została wykonana z polietylenu odpornego na UV (100 g/m2). Wlot siatki jest zabezpieczony zamkiem błyskawicznym. Wysokość siatki to 173 cm.

6. Neo Sport 8Ft 252Cm Z Siatką Wewnętrzną I Drabinką

 Neo Sport 8Ft 252Cm Z Siatką Wewnętrzną I Drabinką

Cena: ok. 469 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w tanie trampoliny? Otóż dobra trampolina nie musi kosztować dużo. Ranking trampolin jest zestawieniem, który zawiera najlepsze trampoliny w dobrej cenie. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Neo Sport 8Ft 252Cm Z Siatką Wewnętrzną I Drabinką. Rekomendowana trampolina idealnie nadaje się do zabaw w przydomowym ogrodzie i na działce. Zajmuje niewiele miejsca, a może dać frajdę kilku dzieciaczkom w jednym czasie – maksymalne obciążenie trampoliny to aż 110 kilogramów. Główne cechy rekomendowanej trampoliny to nakładki na słupki zapewniające szybki montaż siatki zabezpieczającej oraz siatka wewnętrzna, zszywana w górnej części dla jeszcze większego wzmocnienia. Słupki metalowe trampoliny zostały pokryte miękką pianką zabezpieczającą. Wejście do trampoliny zamykane jest na bezpieczny zamek błyskawiczny oraz klamrę. Do skakania służy wytrzymała mata batut (wodoodporna, elastyczna i ośmiokrotnie zszywana). Sprężyny trampoliny do dodania im trwałości i wytrzymałości zostały ocynkowane, galwanizowane i zabezpieczone kołnierzem wypełnionym pianką.

7. Sapphire Trampolina 10Ft 312 Cm + Drabinka

 Sapphire Trampolina 10Ft 312 Cm + Drabinka

Cena: ok. 639 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu znalazły się tylko dobre i tanie trampoliny. Jednak na szczególną uwagę zasługuje Sapphire Trampolina 10Ft 312 Cm + Drabinka – duża i wytrzymała trampolina z maksymalnym obciążeniem na poziomie 150 kilogramów. Prezentowana trampolina przeszła rygorystyczne testy i kontrole jakości, tak by zapewnić użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Posiada najwyższej jakości batut wyprodukowany w USA – odporny na wodę i promienie UV. Sześciokrotne przeszycie na całym obwodzie daje gwarancję, że uchwyty sprężyn wytrzymują najwyższe obciążenia, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom trampolin. W zestawie znajduje się również wygodna drabinka. Dodatkowo tę wielosezonową trampolinę charakteryzuje wysoka i mocna siatka, słupki zabezpieczone grubą pianką, podwójne zabezpieczenie wejścia, gruba osłona na sprężyny oraz stalowa, ocynkowana konstrukcja. W zestawie znajdują się mocne, specjalnie hartowane sprężyny odporne na łamanie i kruszenie, które gwarantują zachowanie elastyczności przez wiele lat. Piankowe okładziny słupków oraz mata są odporne na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV.

8. Vidaxl Siatka Do Okrągłej Trampoliny 3,05 M Pe Czarna

 Vidaxl Siatka Do Okrągłej Trampoliny 3,05 M Pe Czarna

Cena: ok. 122 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Vidaxl Siatka Do Okrągłej Trampoliny 3,05 M Pe Czarna to dodatkowe zabezpieczenie każdej trampoliny. Dlatego, jeśli Twoja dobra trampolina potrzebuje wzmocnienia, warto dokupić odpowiednio dobraną siatkę. Rekomendowana siatka została wykonana z trwałego, jednak miękkiego w dotyku, a dodatkowo wodoodpornego polietylenu. Dla osiągnięcia maksymalnego bezpieczeństwa została wzmocniona wokół górnej części, w połowie i na samym dole. Otwór wejściowy ma odpowiedniej wielkości wymiary i został zabezpieczony klamrą i zamkiem błyskawicznym zamocowanym obok jednego z sześciu słupków, co sprawia, że zamek jest łatwiej zamknąć (długość zamka – 120 cm). Siatka została wykonana z bezpiecznego materiału (PE – polietylen). Rekomendowana siatka jest przeznaczona do trampolin o wysokości 3,05 m.

9. Active Body Trampolina 374 Cm+Siatka Drabinka

 Active Body Trampolina 374 Cm+Siatka Drabinka

Cena: ok. 913 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Active Body Trampolina 374 Cm+Siatka Drabinka to prawdopodobnie lider w naszym rankingu trampolin i najlepsza trampolina na rynku, w tym przedziale cenowym. W zestawie znajduje się mata do skakania wyprodukowana w USA uważana za najlepszą matę dostępną na rynku. A wszystko przez solidne wykonanie z trwałej plecionki ze specjalnych materiałów, odpornej na wilgoć, promienie UV i rozciąganie (maksymalne obciążenie trampoliny to aż 150 kilogramów). Bezpieczne użytkowanie przez kilka osób jednocześnie gwarantują solidne sprężyny – odpowiednio hartowane i galwanizowane. Specjalnie wzmacnianie sprężyny są odporne na obciążenia i zapewniają optymalne odbicie oraz komfort skakania. Dodatkowo producent zadbał o wielowarstwową osłonę na sprężyny – sprężyny są osłonięte wytrzymałym materiałem podszytym gąbką chroniącym je przed warunkami atmosferycznymi. Wysoką siatkę zabezpieczającą wykonaną z tyrylenu z podwójnym zabezpieczeniem zamknięcia. Siatka trampoliny jest odporna na warunki atmosferyczne, odkształcenia i ścieranie. Nogi trampoliny zostały ocynkowane podwójnie, co przekłada się na wytrzymałość, stabilność i pewność całej konstrukcji. W zestawie znajduje się galwanizowana drabinka.

10. Jumpi Trampolina Ogrodowa 312Cm 10Ft Pomarańczowa Maxy Comfort

 Jumpi Trampolina Ogrodowa 312Cm 10Ft Pomarańczowa Maxy Comfort

Cena: ok. 1573 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nadal nie wiesz, jaką trampolinę wybrać, to poznaj Jumpi Trampolina Ogrodowa 312Cm 10Ft Pomarańczowa Maxy Comfort – model, który zamyka przygotowany przez nas ranking trampolin. Prezentowana trampolina jest często nazywana najlepszą trampoliną, posiada bowiem liczne pozytywne komentarze zadowolonych użytkowników, którzy cenią ją za solidność i dobry wygląd. Jest to jedna z nielicznych trampolin o nośności 160 kilogramów. Charakteryzuje ją górny ring wykonany z włókna szklanego wzmacniający konstrukcję oraz 4 podwójne nogi i 8 słupków, które gwarantują stabilne i solidne podparcie. Bezpieczna, wzmocniona siatka wewnętrzna oddziela powierzchnię do skakania od słupków i sprężyn. Na uwagę zasługuje innowacyjne rozwiązanie, jakim są kotwy do przymocowania trampoliny do podłoża. Trampolina posiada certyfikat CE oraz niemiecki certyfikat GS TUV.

Poradnik zakupowy trampoliny do ogrodu

Trampolina do ogrodu – czy to dobry prezent dla dziecka?

Dobra trampolina może okazać się najlepszym, a przede wszystkim wyczekiwanym prezentem dla dziecka. Zabawy na trampolinie mogą dać frajdę nie tylko najmłodszym, ale również dzieciom w wieku szkolnym i młodzieży.

Najlepsze trampoliny z obciążeniem do 150-160 kilogramów mogą pomieścić jednocześnie kilka osób, zapewniając udaną zabawę bez względu na porę roku. Należy bowiem pamiętać, że najlepsze trampoliny są wykonane z bezpiecznych, trwałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów, co przekłada się na to, że mogą stać w ogrodzie przez cały rok.

Trampolina może być również najlepszym rozwiązaniem dla niesfornego łobuziaka, którego trudno zmęczyć. Zabawy na trampolinie i wysiłek z nimi związanym mogą mieć korzystny wpływ na zachowanie dzieci nadpobudliwych ruchowo. Będą również świetnym łącznikiem dla dzieci, które do tej pory nie chciały spędzać razem wolnego czasu. Zabawy i akrobacje na trampolinie mogą również pobudzać rozwój psychoruchowy najmłodszych dzieci.

Jak kupić najlepszą trampolinę? Sprawdź o czym pamiętać podczas zakupu!

Najlepsze trampoliny spełniają europejskie normy. Dlatego szukając odpowiedniej trampoliny, należy patrzeć na certyfikaty i atesty, a dopiero na inne parametry, tj.:

  • maksymalne obciążenie, które przełoży się na liczbę dzieci, które w jednym czasie mogą korzystać z trampoliny
  • zabezpieczenie siatką – warto wybierać modele ze sznurowaną od wewnątrz siatką, tak by dziecko nie zsunęło się z trampoliny podczas zabawy i nie wsunęło nóżki w wolną przestrzeń
  • zapięcie – dobra trampolina powinna posiadać zapięcie zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem poza siatkę
  • wysokość siatki – ma istotne znaczenie, kiedy z trampoliny będą korzystać starsze dzieci.
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Ogród ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *