Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking wykrywaczy metali » Ranking wykrywaczy metali dla dzieci
Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking wykrywaczy metali » Ranking wykrywaczy metali dla dzieci

Ranking wykrywaczy metali dla dzieci – jaki wykrywacz metali dla dzieci kupić?

Nie wiesz czym zająć swoje dziecko podczas wyjazdu na Mazury czy odpoczynku na działce? A może twoje dziecko jest pasjonatem archeologii? Pozwól mu poznać w sobie odkrywcę! Dzięki wykrywaczom metali znajdujących się w naszym rankingu, twoje dziecko będzie mogło znajdować niezwykłe skarby we wnętrzu ziemi. Ty zyskasz odrobinę czasu dla siebie, a Twoja pociecha frajdę co nie miara! Dlatego zapraszamy Cię do przejrzenia polecanych wykrywaczy metali dla dzieci. Kto wie, może trafi się im niespotykany skarb czy antyk…

Ranking wykrywaczy metali dla dzieci – top 3 wykrywacze metali dla dzieci

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Bresser Wykrywacz Metali National Geographic (B9110500)179 złSprawdź teraz
2Mattel Matchbox Pojazd Wykrywacz Metalu Djh5057 złSprawdź teraz
3Wykrywacz Metalu – Detektor Metali118 złSprawdź teraz

Recenzje wykrywaczy metali dla dzieci

1. Bresser Wykrywacz Metali National Geographic (B9110500)

Bresser Wykrywacz Metali National Geographic (B9110500)

Cena: od. 179 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wykrywacz metali National Geographic to idealny sprzęt dla młodych archeologów i poszukiwaczy skarbów. Będąc w jego posiadaniu możemy poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. Cenne skarby możemy wykorzystać w przeróżny sposób, a w niektórych przypadkach nawet zamienić na pieniądze. Może to właśnie drobne monety znajdziemy schowane pod ziemią! Nasz wykrywacz metali dobry jest dla wszystkich poszukiwaczy powyżej 8 roku życia. To odpowiedni wiek, by dziecko uczyło się samodzielności z tego typu urządzeniem. W opakowaniu oprócz głównego produktu znajdziemy lampkę ledową i instrukcję obsługi. Do lampki potrzebne będą 3 baterie AAA, a do wykrywacza jedna bateria alkaliczna dziewięciowoltowa. Sygnał dźwiękowy wskaże nam złoże metalu na głębokości około 5 cm. Produkt posiada certyfikat CE, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Nie musisz zastanawiać się dłużej, jaki wykrywacz dla dzieci będzie idealny. National Geographic zagwarantuje waszym dzieciom nie tylko niezwykłą zabawę ale i niezapomnianą przygodę!

2. Mattel Matchbox Pojazd Wykrywacz Metalu Djh50

Mattel Matchbox Pojazd Wykrywacz Metalu Djh50

Cena: od. 57 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wykrywacz metali Mattel Matchbox to idealny sprzęt dla najmłodszych archeologów i poszukiwaczy skarbów. Mając go w posiadaniu będą mogli poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. Cenne skarby mogą wykorzystać w przeróżny sposób: czy do zabawy, czy na pamiątkę. Możliwe również, że znajdą coś bardzo wartościowego i zamienią to na pieniądze. Nasz wykrywacz metali dobry jest dla wszystkich dzieci powyżej 3 roku życia. Posiada postać dużego samochodu z anteną do szukania. Przy zmianie sygnału dziecko będzie mogło wykopać skarb za pomocą naczepy. Znajduje się ona na pojeździe i może służyć również jako sitko. Do wykrywacza metali Mattel Matchbox potrzebne są 4 baterie AA R6. Specjalnie dla naszej wygody, znajdują się one od razu w zestawie. Sygnał dźwiękowy wskaże nam złoże metalu na głębokości około 7,5 cm. Produkt posiada certyfikat CE, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Nie musisz zastanawiać się dłużej, jaki wykrywacz dla dzieci będzie idealny. Mattel Matchbox zagwarantuje waszym dzieciom nie tylko niezwykłą zabawę ale i niezapomnianą przygodę!

3. Wykrywacz Metalu – Detektor Metali

Wykrywacz Metalu - Detektor Metali

Cena: od. 118 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wykrywacz metali Moses to idealny sprzęt dla młodszych i starszych archeologów i poszukiwaczy skarbów. Będąc w jego posiadaniu możemy poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. Cenne skarby możemy wykorzystać w przeróżny sposób, a w niektórych przypadkach nawet zamienić na pieniądze. Może to właśnie drobne monety znajdziemy schowane pod ziemią! Nasz wykrywacz metali dobry jest dla wszystkich poszukiwaczy powyżej 3 roku życia.. W opakowaniu oprócz głównego produktu znajdziemy czerwone diody ledowe i instrukcję obsługi. Do urządzenia potrzebne będą 2 baterie AA. Nie tylko sygnał optyczny ale i akustyczny wskaże nam każde złoże metalu pod ziemią. Możliwość składania i rozkładania wykrywacza zapewni nam dużą wygodę w podróży. Produkt posiada certyfikat CE, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Nie musisz zastanawiać się dłużej, jaki wykrywacz dla dzieci będzie idealny. Moses zagwarantuje waszym dzieciom nie tylko niezwykłą zabawę ale i niezapomnianą przygodę!

Poradnik zakupowy wykrywacza metali dla dzieci

Dlaczego warto podarować dziecku wykrywacz metali?

Szukanie złoży metali to nietypowa rozrywka, jednak bardzo interesująca. Podarowując dziecku wykrywacz metali nie tylko zajmiemy jego czas ale również oddamy przysługę. Odkrywanie może pomóc rozwinąć wyobraźnię naszego dziecka. Kto wie, może dzięki urządzeniu będzie mogło przenieść się do starożytnych krain w poszukiwaniu zaginionego klejnotu czy zostać piratem szukającym ukrytego skarbu na wyspie. Ze znalezionych przedmiotów będzie mogło stworzyć różne nietypowe konstrukcje lub kolekcje. Może okazać się również, że natknie się na przedmioty z dawnych czasów, które mają niezwykłą wartość sentymentalną. Dzięki nim dziecko może zainteresować się naszą historią czy też kulturą. Z niektórymi przedmiotami będą mogły zgłosić się do muzeum antyków czy innego punktu przyjmowania. Możliwe jest również, że nasza pociecha natknie się na monety, czy przedmioty możliwe do zamiany na gotówkę. To może pomóc zrozumieć wartość pracy. Dziecko zauważy, że odpowiedni wysiłek zostanie wynagrodzony. Poza tym to świetny pomysł, żeby zbierało oszczędności. Zdobyte przez siebie pieniądze mają inną wartość niż te, które dostaniemy. Z tych i również innych powodów, wykrywacz metali będzie idealnym prezentem dla naszego dziecka. Dodatkowo te wybrane przez nas spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy być spokojni o zdrowie naszych pociech. Każdy produkt z rankingu jest polecany i posiada świetne opinie. Każdy z nich będzie najlepszym wyborem dla waszego dziecka.

Jak działa wykrywacz metalu?

Wykrywacz metalu działa dzięki detekcji pola elektromagnetycznego. Każdy metalowy przedmiot emituje właśnie to pole. Fale elektromagnetyczne przenikają do gruntu, a kontakt z metalem je zaburza. W ten sposób wysłany zostaje sygnał. Cewka sondująca lokalizuje złoże i sygnalizuje nas o tym za pomocą dźwięku, wibracji czy lamp ledowych. Łatwiej będzie nam odkryć znalezisko, dzięki częstotliwości i natężeniu naszego wykrywacza metali.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wykrywacza metali dla dzieci?

Przy wyborze wykrywacza metali dla dzieci warto zwrócić uwagę na szczególne parę rzeczy. Należą do nich:

  • Zakres wiekowy
  • Pierwszy i najważniejszy punkt. Wykrywacze metali są urządzeniem niezwykle rozwijającym ale nie należy dawać go dzieciom młodszym niż w minimalnym wymaganym wieku. Może ono zrobić sobie nim krzywdę. Nawet przy odpowiednim roku życia dobrze mieć pociechę na oku podczas każdej eksploatacji terenu. Może bowiem znaleźć ostry lub po prostu niebezpieczny przedmiot.

  • Wymagane baterie
  • Nie jest to może duży kłopot ale zawsze warto o wszystkim pomyśleć. Musimy być w posiadaniu baterii, inaczej urządzenie będzie kompletnie nieprzydatne. Na szczęście niektóre wykrywacze metali oferują nam je w zestawie.

  • Miejsce eksploatacji
  • Czy wiesz gdzie puścisz swoje dziecko na czas odkrywania? Ostatnio powstaje coraz więcej terenów zabudowanych, więc dobrze sprawdzić, czy nasza pociecha będzie miała gdzie się bawić. Zadbajmy też o to, żeby miejsce było w pełni bezpieczne. Niech ziemia będzie wolna od szkieł, czy innych rzeczy mogących zranić nasze dzieci.

  • Wygoda
  • Wyjeżdżacie na łono natury? Świetnie! to dobry moment na nowe poszukiwania. Aby jednak wygodnie zabrać się ze sprzętem, dobrze żeby wykrywacz metali posiadał możliwość składania i rozkładania. Może też mieć zamontowany uchwyt lub oparcie na ramię. Zdecydowanie najlepiej żeby urządzenie było lekkie, inaczej nasze dziecko zbyt szybko i niepotrzebnie zmęczy się przy eksploatacji.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Turystyka mikolaj.p@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *