Aktualizacja rankingu : 01-01-2021

Ranking zmywarek do zabudowy – jaka zmywarka do zabudowy jest najlepsza w 2020 / 2021 roku?

Interesuje Cię dobra zmywarka do zabudowy, która będzie posiadać nieprzeciętne parametry użytkowe? Ważne jest to, aby urządzenie było wykonane z mocnych oraz solidnych tworzyw. Powinno ono przetrwać nawet najbardziej intensywne użytkowanie – tylko taka inwestycja się opłaca. Sprzęt musi stanowić połączenie funkcjonalności, niezawodności oraz korzystnej ceny. Nasz ranking zmywarek do zabudowy z pewnością okaże się sporym wsparciem. Ponadto warto skorzystać ze wskazówek znajdujących się w krótkim poradniku.

 

Na tej stronie znajduje się ranking wszystkich rodzajów zmywarek do zabudowy. Jeśli szukasz konkretnego rodzaju zmywarki do zabudowy skorzystaj z poniższych linków, aby przejść do odpowiedniego rankingu.

 

Ranking zmywarek do zabudowy- TOP 10 najlepszych zmywarek do zabudowy

Miejsce Nazwa zmywarki do zabudowy Cena Najtańsza oferta
1 Whirlpool WFC3C26FX 1499 zł Sprawdź teraz
2 Zmywarka Electrolux ESL74201LO 1240 zł Sprawdź teraz
3 Zmywarka Amica DIM404O 987 zł Sprawdź teraz
4 Zmywarka Whirlpool WIE2B19 1199 zł Sprawdź teraz
5 Zmywarka Electrolux ESL5205LO 1349 zł Sprawdź teraz
6 Zmywarka Samsung DW50R4060BB 1698 zł Sprawdź teraz
7 Zmywarka Bosch SPV25CX00E 1195 zł Sprawdź teraz
8 Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX 1699 zł Sprawdź teraz
9 Zmywarka SIEMENS SR635X01ME 1297 zł Sprawdź teraz
10 Zmywarka Electrolux ESL5205LO 1349 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych zmywarek do zabudowy

1. Whirlpool WFC3C26FX

 Whirlpool WFC3C26FX

Cena: ok. 1499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaka zmywarka do zabudowy posłuży przez długie lata? Koniecznie sprawdź opisywane urządzenie, które zostało zaprojektowane przez znanego oraz cenionego producenta. Pomieści ono aż 14 kompletów, co znacząco podnosi komfort eksploatacji. Warto dodać, że jest to sprzęt wyjątkowo cichy, dzięki czemu zmywanie naczyń może odbywać się nawet w nocy. Wskaźnik braku soli poinformuje o kończących się zasobach. Opisywana zmywarka do zabudowy jest polecana nawet przez najbardziej wymagających. Dostępny jest program szybki, który sprawdzi się zawsze wtedy, gdy nie mamy zbyt dużej ilości czasu. Następnym atutem jest ekonomiczna eksploatacja – odpowiada za to klasa energetyczna A++. Praktyczny wyświetlacz znacząco ułatwia obsługę oraz kontrolę. Dla wielu osób udogodnieniem będzie także funkcja opóźnionego startu. To wyłącznie od nas zależy, kiedy uruchomi się urządzenie. Zabezpieczenie przed zalaniem zostało zaprojektowane na bazie nowoczesnych technologii, dzięki czemu cechuje się wyjątkową skutecznością.

2. Zmywarka Electrolux ESL74201LO

 Zmywarka Electrolux ESL74201LO

Cena: ok. 1240 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Planujesz zakupić dobrą, a jednocześnie tanią zmywarkę do zabudowy? Opisywany sprzęt z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pomieści on aż 9 kompletów naczyń – dla większości użytkowników jest to optymalna pojemność. Ergonomiczna, a zarazem solidna konstrukcja sprawia, że sprzęt przez długi czas będzie znajdował się w nienaruszonym stanie. Plusem jest to, że został on wykonany ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Opinie użytkowników potwierdzają, że jest to model wygodny w codziennej obsłudze. Istniej możliwość opóźnienia startu nawet o 3 godziny, co znacząco zwiększa swobodę eksploatacji. Program szybki gwarantuje perfekcyjnie czyste naczynia w 30 minut, co jest znakomitym wynikiem. W ten sposób można zaoszczędzić sporą ilość czasu. Dostępnych jest 5 różnych programów, dzięki czemu z łatwością można wybrać tryb adekwatny do czyszczonych naczyń.

3. Zmywarka Amica DIM404O

 Zmywarka Amica DIM404O

Cena: ok. 987 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W stworzonym przez nas rankingu 2020 / 2021 można znaleźć wyłącznie najlepsze zmywarki do zabudowy, które z pewnością posłużą przez długie lata. Przedstawiane urządzenie o pojemności 9 kompletów zostało zaprojektowane z troską o najmniejsze detale. Nowoczesne technologie odpowiadają za wysoką efektywność sprzętu. Sprawia to, że nawet najbardziej zabrudzone naczynia zostaną dokładnie oczyszczone. Kolejnym atutem jest wysoka klasa energetyczna (A+), która ogranicza zużycie energii. Ukryty panel pozytywnie wpływa na design urządzenia. Opisywany sprzęt jest wytrzymały oraz niepodatny na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Niewątpliwym plusem jest niekłopotliwa obsługa. Z zaprogramowaniem sprzętu poradzi sobie niemal każdy, a więc nie trzeba obawiać się, że jest to skomplikowane zadanie. Niskie zużycie wody pozwala skutecznie obniżyć koszty eksploatacyjne. Istnieje możliwość uruchomienia zmywarki nawet w przypadku połowy załadunku. System HotAir gwarantuje, że naczynia zostaną w pełni osuszone

4. Zmywarka Whirlpool WIE2B19

 Zmywarka Whirlpool WIE2B19

Cena: ok. 1199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie masz pojęcia, jaka zmywarka do zabudowy będzie pojemna oraz bezawaryjna? Koniecznie sprawdź nasz ranking w 2020 / 2021 roku, w którym umieszczono wyłącznie godne polecenia sprzęty. Świetnym przykładem jest opisywane urządzenie, które pomieści 13 kompletów. To sprzęt renomowanego producenta, a więc można mieć pewność, że został on wykonany z bezpiecznych oraz przetestowanych tworzyw. Nie trzeba obawiać się niespodziewanej awarii, której eliminacja mogłaby być czasochłonna oraz kosztowna. Warto wspomnieć, że opisywana zmywarka do zabudowy jest wyjątkowo cicha, a więc jej eksploatacja nie będzie uciążliwa. Technologia 6 zmysł sprawia, że parametry pracy są dobierane automatycznie. Użytkownik może mieć pewność, ze za każdym razem naczynia będą idealnie czyste. Intensywność czyszczenia przystosowywana jest to rzeczywistego poziomu zabrudzenia. Kolejną zaletą jest dostępność 6 różnych programów pracy. Mocny silnik przekłada się na nieprzeciętną żywotność urządzenia.

5. Zmywarka Electrolux ESL5205LO

 Zmywarka Electrolux ESL5205LO

Cena: ok. 1349 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jesteś w trakcie poszukiwań dobrej zmywarki pod zabudowę? Sprawdź nasz ranking 2020 / 2021, dzięki któremu znalezienie odpowiedniego urządzenia to jedynie kwestia czasu. Opisywany model jest niezwykle pojemny – pomieści aż 13 kompletów naczyń. Sporym atutem jest jego trwałość. Certyfikowane materiały spełniają rygorystyczne normy wytrzymałościowe, co przekłada się na wysoką żywotność. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Trzeba wspomnieć, że prezentowany sprzęt dostępny jest w okazyjnej cenie, co z pewnością zadowoli tych, którzy posiadają ograniczoną ilość środków finansowych. Obudowa została kompleksowo zabezpieczona przed procesami korozyjnymi, czy też negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Technologia AirDry gwarantuje optymalne warunki suszenia naczyń. Drzwi urządzenia zostaną automatycznie uchylone po zakończonym cyklu. Umożliwia to dopływ świeżego powietrza, co zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii oraz grzybów. Warto także wspomnieć o programie szybkim, który trwa zaledwie 30 minut.

6. Zmywarka Samsung DW50R4060BB

 Zmywarka Samsung DW50R4060BB

Cena: ok. 1698 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz zakupić tanią oraz funkcjonalną zmywarkę pod zabudowę. Prezentowane urządzenie zostało wykończone z najwyższa precyzją. Jest to sprzęt o świetnych parametrach użytkowych, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Sprzęt pomieści 9 kompletów naczyń. Funkcja dezynfekcji z pewnością przyda się rodzicom, którzy nie chcą myć ręcznie butelek oraz innych akcesoriów dziecięcych. Regulowana wysokość kosza sprawia, że dopasowanie wnętrza urządzenia do osobistych wymagań nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Jest to szczególnie ważne w przypadku naczyń o niestandardowych wymiarach, których umieszczenie w zmywarce często stanowi nie lada wyzwanie. Użytkownicy chwalą sobie funkcję połowy załadunku, dzięki której możliwe jest zaoszczędzenie energii oraz wody. Redukuje to koszty eksploatacyjne sprzętu. Opisywana zmywarka pod zabudowę została wyposażona w wydajny, a jednocześnie solidny silnik, który przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

7. Zmywarka Bosch SPV25CX00E

 Zmywarka Bosch SPV25CX00E

Cena: ok. 1195 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka zmywarka do zabudowy spełni wszystkie twoje oczekiwania? Jeśli zależy Ci na sprawdzonym sprzęcie, to zapoznaj się z opisywanym urządzeniem. Jest on funkcjonalny, a jednocześnie bezawaryjny. Sporą zaletą jest ekonomiczna cena zakupu. Model ten pomieści 9 kompletów naczyń, a więc jego pojemność znajduje się na optymalnym poziomie. Kolejną zaletą jest niewymagająca obsługa. Niezwykle szybko można wybrać prawidłowy program, a parametry użytkowania dopasowywane są w sposób automatyczny. Technologia ActiveWater minimalizuje zużycie wody. Asystent dozowania pozwala do maksimum wykorzystać stosowane detergenty, co również niesie za sobą oszczędności. Wymiennik ciepła odpowiada za higieniczne suszenie naczyń, dzięki czemu nie trzeba martwić się o rozwój pleśni, czy też grzybów. Warto również wspomnieć o sensorze załadunku. Zaawansowane czujniki ułatwiają skuteczne wypełnienie sprzętu, dzięki czemu nawet najmniejszy skrawek przestrzeni zostanie wykorzystany.

8. Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX

 Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przedstawiana zmywarka pod zabudowę posiada pojemność 14 kompletów. Właśnie dlatego jest to sprzęt polecany przede wszystkim osobom, które korzystają z urządzenia tylko raz na jakiś czas lub posiadają dużą rodzinę. Atutem jest fakt, że zmywarka wyróżnia się wysoką klasą energetyczną (A++). To znakomita opcja dla tych, którzy chcą zredukować koszty. Elektroniczny wyświetlacz sprawia, że komfort obsługi znajduje się na najwyższym poziomie. W ciągu krótkiej chwili można wybrać najlepszy program. Opisywany sprzęt został wykonany ze starannie dobranych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy. Przekłada się to na podwyższoną trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Dostępnych jest aż 8 programów czyszczenia. Czujniki odpowiadają za automatyczne dopasowywanie parametrów pracy. Zmywanie strefowe sprawia, że wszystkie naczynia zostaną maksymalnie oczyszczone. Nie trzeba martwić się o zacieki, czy też inne niedoskonałości.

9. Zmywarka SIEMENS SR635X01ME

 Zmywarka SIEMENS SR635X01ME

Cena: ok. 1297 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz dobrej zmywarki do zabudowy, która jednocześnie nie będzie kosztować majątku? Nasz ranking 2020 / 2021 pomoże Ci w znalezieniu najlepszego sprzętu. Prezentowane urządzenie jest wydajne, niezawodne oraz wytrzymałe. Nawet po latach będzie ono pełnić swoją główną rolę. Pojemność na poziomie 10 kompletów sprawia, że jest to urządzenie uniwersalne, które bez trudu można przystosować do osobistych potrzeb. Cicha praca to kolejny plus, który podnosi wygodę codziennego użytkowania. Brak uporczywych hałasów sprawia, że sprzęt sprawdzi się nawet wtedy, gdy użytkujemy go nocą. Klasa energetyczna A+ chroni przed nadmiernym zużyciem energii, a tym samym pozwala sporo zaoszczędzić. Warto także wspomnieć o podwójnej mocy, a także ramieniu czyszczącym. Wszystko to sprawia, że nawet największe zabrudzenia zostaną skutecznie wyeliminowane. System wzmacniający działanie detergentu umożliwia ograniczenie jego zużycia, dzięki czemu produkt wystarczy na dłużej. Zadowoli to tych, którzy uwielbiają oszczędzać.

10. Zmywarka Electrolux ESL5205LO

 Zmywarka Electrolux ESL5205LO

Cena: ok. 1349 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wydajna i niezawodna zmywarka pod zabudowę renomowanej marki usatysfakcjonuje swoją jakością tych, którzy jakość wykonania stawiają na pierwszym miejscu. Jest to sprzęt, który nawet po latach nie utraci swoich parametrów użytkowych. Pomieści on 13 kompletów naczyń. Funkcja opóźnienia startu sprawia, że sprzęt uruchomi się o wybranej przez nas godzinie. Oczywiście urządzenie zostało wyposażone w innowacyjne czujniki, które chronią przed zalaniem. Bezpieczeństwo eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie. Dla wielu osób to najlepsza zmywarka do zabudowy, która dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Klasa energetyczna A+++ sprawia, że zużycie energii znajduje się na minimalnym poziomie. Atutem jest także mocna oraz niepodatna na uszkodzenia oraz zniekształcenia obudowa. Obsługa jest przyjemna oraz nieskomplikowana. Nie wymaga ona specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Na jakie parametry zwrócić uwagę kupując zmywarkę do zabudowy?

Jeśli przygotowujesz się do zakupu dobrej zmywarki pod zabudowę, to pamiętać, że ostateczna decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana. Wiele osób popełnia ten sam błąd – wybiera sprzęt bez dostatecznego researchu. W pierwszej kolejności należy zapoznać się z urządzeniami dostępnymi na rynku, a także porównać ich parametry użytkowe. Nie wiesz, jaka zmywarka do zabudowy będzie najlepiej dopasowana do potrzeb? Przeanalizuj następujące czynniki:

  • Pojemność – jest to kwestia bardzo indywidualna. Urządzenia o największej pojemności mogą pomieścić nawet 13-14 kompletów naczyń, jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Dobrze jest zastanowić się, jak często będziemy korzystać ze sprzętu, a także ile będzie wynosił średni załadunek.
  • Jakość wykonania – oczywistym jest, że sprzęt powinien posiadać solidną obudowę. Istotne jest również to, aby silnik cechował się wydajnością oraz niezawodnością.
  • Zużycie zasobów – im wyższa klasa energetyczna, tym lepiej. Niskie zużycie energii to nie wszystko. Istotne jest również to, aby zminimalizować stopień wykorzystywania wody oraz detergentów.
  • Funkcja połowy załadunku – nie zawsze posiadamy wystarczającą ilość brudnych naczyń, aby załadować całą zmywarkę. Częściowy załadunek pozwala ograniczyć zużycie zasobów.
  • Tryb szybki – jest on przydatny, jeśli czyste naczynia potrzebne nam są “na już”. Zwykle pełne czyszczenie trwa kilkadziesiąt minut, jednak zużycie energii jest wyższe.

Dlaczego warto kupić zmywarkę do zabudowy?

W naszym rankingu 2020 / 2021 można znaleźć polecane zmywarki pod zabudowę, które nie bez powodu cieszą się świetnymi ocenami użytkowników. Tego rodzaju modele pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń w kuchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych wnętrz, gdzie model wolnostojący nie zawsze zdaje egzamin. Wpasowanie zmywarki w otoczenie nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Ponadto pozostanie ona niemal niewidoczna, co stanowi kolejną zaletę.

Zatwierdź swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię