Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking depilatorów » Ranking depilatorów ipl
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking depilatorów » Ranking depilatorów ipl
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking depilatorów IPL – najlepsze depilatory IPL 2022 roku

Depilacja ipl to skuteczny zabieg pozwalający pozbyć się niechcianego owłosienia z takich partii ciała jak twarz, ręce, nogi, klatka piersiowa, pachy i okolice bikini. Dlatego, jeśli męczy Cię nieestetycznie wyglądające nadmierne owłosienie, poznaj ranking depilatorów ipl i znajdź najlepszy depilator ipl dla siebie. Przygotowanie przez nas zestawienie zawiera modele najczęściej wybieranych i polecanych marek – najlepsze depilatory ipl w dobrej cenie.

Ranking depilatorów ipl – TOP 10 najlepszych depilatorów ipl

MiejsceNazwa depilatora IPLCenaNajtańsza oferta
1 PHILIPS LUMEA IPL BRI953/001699 złSprawdź teraz
2 PHILIPS Lumea Prestige BRI959/002099 złSprawdź teraz
3 BRAUN IPL PL51241698 złSprawdź teraz
4 Remington IPL 6750999 złSprawdź teraz
5 BRAUN IPL PL51371664 złSprawdź teraz
6 Philips Lumea Advanced SC1997/001127 złSprawdź teraz
7 Philips Lumea BRI920/00878 złSprawdź teraz
8 Braun Silk Expert IPL BD 50091338 złSprawdź teraz
9 BaByliss IPL G933E379 złSprawdź teraz
10 REMINGTON IPL6780724 złSprawdź teraz

Najlepsze depilatory IPL – recenzje

1. PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00

 PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking depilatorów ipl to zestawienie najlepszych i najlepiej opiniowanych modeli. Dlatego w przygotowanym rankingu nie mogło zabraknąć depilatora PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00 – produktu rozpoznawalnej i cenionej na całym świecie marki. Depilator kieruje delikatne impulsy światła do cebulek włosów, przez co na długi czas hamuje ich ponowne odrastanie. Badania wykazały, że znaczne zmniejszenie ilości włosów jest widoczne już po czterech zabiegach wykonanych w odstępie co dwa tygodnie. Dla utrzymania gładkiej skóry wystarczy wykonywać kolejne zabiegi w przedziale co 4–8 tygodni. Rekomendowany depilator nadaje się do każdego rodzaju włosów i skóry. Rewelacyjnie sprawdza się przy włosach ciemnych i mocnych. Nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii. Ten najlepszy depilator ipl został wyposażony w czujnik SmartSkin pozwalający dobrać jak najlepsze ustawienia dla depilowanego miejsca. Dodatkowy plus polecanego depilatora to szybkość jego pracy. Obie łydki możesz wydepilować w blisko 8,5 minuty, a gładkie pachy uzyskasz w niespełna 1,5 minuty.

2. PHILIPS Lumea Prestige BRI959/00

 PHILIPS Lumea Prestige BRI959/00

Cena: ok. 2099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki depilator ipl wybrać, jeśli nie sprawdzoną markę – PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI959/00. Ten znakomicie opiniowany przez użytkowników depilator zmniejsza o ponad 80% owłosienie na nogach, pod pachami, na twarzy i w okolicach bikini. Długotrwały efekt gładkiej skóry utrzymuje się aż do 6 miesięcy, a redukcja owłosienia jest widoczna już po trzech krótkich zabiegach. Specjalnie zaprojektowana nasadka ułatwia obsługę. Natomiast

czujnik SmartSkin wskazuje optymalne ustawienie intensywności pracy depilatora. W zestawie znajduje się nasadka do twarzy z podwójnym filtrem, która gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu na wrażliwej skórze. Natomiast nasadka do okolic bikini stworzona z myślą o grubszych włosach skupia tę samą wiązkę światła, na mniejszej powierzchni, co zapewnia większą efektywność depilacji. Żywotność lampy opiniowanego depilatora ipl producent określił na 20 lat.

3. BRAUN IPL PL5124

 BRAUN IPL PL5124

Cena: ok. 1698 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaki depilator ipl wybrać? Poznaj BRAUN IPL PL5124 – lidera rankingu najlepszych depilatorów ipl. Rekomendowany model posiada wbudowany czujnik SensoAdaptTM (z ochroną przed UV), który przez cały czas pracy depilatora odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, aby zapewnić bezpieczne, skuteczne i trwałe usuwanie widocznych włosków. Wybierając tryb płynny pracy urządzenia, można uzyskać znaczne przyspieszenie zabiegu – urządzenie emituje więcej impulsów w krótszym czasie. Natomiast tryb punktowy świetnie sprawdzi się na mniejszych i bardziej wrażliwych obszarach np. twarz, bikini. Dodatkowy tryb delikatny może być lekcją dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z depilatorem. Opiniowany model ma służyć nieprzerwanie przez 22 lata intensywnego użytkowania – 400 000 impulsów. Specjalna plikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy oraz pokazuje, w jaki sposób działa czujnik odcienia skóry SensoAdaptTM.

4. Remington IPL 6750

 Remington IPL 6750

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

REMINGTON IPL 6750 to dobry i tani depilator ipl. Jego cena jest naprawdę zadowalająca, tym bardziej że idzie w parze z jakością. Depilator Remington IPL 6750 pozwala skutecznie i bezboleśnie pozbyć się owłosienia. Już po trzech zastosowaniach można dostrzec zadowalające efekty.  Specjalnie opracowana technologia PROPOULSE  przesyła intensywne światło impulsowe, trwale usuwając włosy i pozostawiając idealnie gładką skórę. PROPULSE™ bazuje na ogrzewaniu mieszka włosowego i przerywaniu cyklu wzrostu. Energia światła jest absorbowana przez melaninę w mieszku włosowym, co hamuje wzrost włosów. Duże okienko świetlne pozwala pozbyć się owłosienia szybko i bezboleśnie. Okienko świetlne większe o 50%, impulsy świetlne emitowane co 3 sekundy oraz filtr ochronny UV oznaczają łatwość i skuteczność depilowania wybranych miejsc w zaskakująco szybkim tempie. Depilator pozwala pozbyć się nadmiernego owłosienia na policzkach, uszach, brodzie. Technologia i-LIGHT PRESTIGE sprawdza się również w przypadku męskich włosów – usuwanie owłosienia z pleców, klatki piersiowej, ramion. Jaki depilator ipl wybrać, jeśli nie rekomendowany model?

5. BRAUN IPL PL5137

 BRAUN IPL PL5137

Cena: ok. 1664 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BRAUN IPL PL5137 to najlepszy depilator ipl przeznaczony zarówno dla pań, jak i dla panów. Urządzenie jest bezpieczne i może być wykorzystywane w domowych warunkach. Depilator uzyskał akredytację wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami, jako bezpieczny dla skóry. Czujnik SensoAdaptTM (z ochroną przed UV) przez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, aby zapewnić bezpieczne, skuteczne i trwałe usuwanie widocznych włosków. Opiniowany model działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. Nieco mniej skutecznie na włosach bardzo jasnych, rudych, siwych lub białych, które posiadają mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny. Trwałe efekty depilacji (pozbycie się niechcianych włosów) są widoczne już po trzech krótkich zabiegach. Do wydepilowania obu nóg potrzeba zaledwie 5 minut. Depilacja pach nie będzie trwać dłużej niż 2 minuty. Zastanawiasz się jaki depilator ipl kupić? Zakup BRAUN IPL PL5137 może okazać się najlepszym wyborem – 400 000 impulsów ma wystarczyć na 22 lata zabiegów.

6. Philips Lumea Advanced SC1997/00

 Philips Lumea Advanced SC1997/00

Cena: ok. 1127 zł
Znajdź najtańszą ofertę

PHILIPS LUMEA ADVANCED SC1997/00 to najlepszy, tani depilator ipl w niskiej cenie. Urządzenie skutecznie usuwa nadmierne owłosienie. Lampa o wysokiej wydajności, aż 250 000 błysków kieruje impulsy światła do cebulek włosów, które w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Regularne powtarzane zabiegi gwarantują nieskazitelnie gładką skórę, aż na trzy miesiące.  Przeprowadzone badania kliniczne wykazały znaczne zmniejszenie ilości “niechcianych” włosów już czterech, krótkich zabiegach przeprowadzanych w odstępie dwóch tygodni. Opiniowany depilator można bezpiecznie używać również we wrażliwych partiach ciała tj. twarz, czy strefy intymne. Wbudowany czujnik stanowi dodatkową ochronę dla różnych odcieni skóry. Rekomendowany depilator ipl oferuje pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, które zapewniają delikatne, a jednocześnie skuteczne usuwanie owłosienia.

7. Philips Lumea BRI920/00

 Philips Lumea BRI920/00

Cena: ok. 878 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się jaki depilator ipl wybrać, a nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, depilator wiodącej marki PHILIPS LUMEA BRI920/00 może okazać się strzałem w dziesiątkę. Opiniowany model to innowacyjne urządzenie wyposażone w technologię stosowaną w najlepszych salonach, które teraz można mieć w domu. Philips Lumea można skutecznie i bezpiecznie wykorzystywać w domowych warunkach. Ten dobry i tani depilator ipl dostarcza delikatne impulsy światła do korzenia włosa, nieprzerwanie zapobiegając odrastaniu włosów. Przeprowadzone badania wykazały zmniejszenie ilości włosów o co najmniej 85% już po 3 zabiegach w odstępach co 2 tygodnie. Aby utrzymać gładką skórę, wystarczy powtarzać zabiegi co 4 tygodnie. Po 8 takich zabiegach można cieszyć się gładką skórą przez co najmniej 3 miesiące. Lumea IPL działa skutecznie na wiele różnych rodzajów włosów i skóry. Sprawdza się w przypadku włosów o naturalnym kolorze ciemny blond, brąz, czarny oraz dla odcieni skóry od bardzo jasnej po ciemnobrązową.

8. Braun Silk Expert IPL BD 5009

 Braun Silk Expert IPL BD 5009

Cena: ok. 1338 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking depilatorów ipl zawiera modele najczęściej pozytywnie opiniowane, dlatego w zestawieniu nie mogło zabraknąć depilatora BRAUN SILK EXPERT IPL BD 5009. Opiniowane urządzenie posiada innowacyjną dźwiękową technologię ponad 3 000 mikrodrgań na minutę, co przekłada się na czterokrotnie większą dokładność złuszczania niż podczas zabiegu ręcznego. Dodatkowo aż 10 000 cienkich włosków delikatnie usuwa martwe komórki i przyspiesza regenerację naskórka, a 60 000 mikrodotyków na sekundę zapewnia delikatny peeling i w widoczny sposób poprawia wygląd skóry. Delikatna szczotka do peelingu ciała zauważalnie poprawia kondycję skóry i zapobiega wrastaniu włosów. Może być używana do twarzy – usuwa makijaż i zanieczyszczenia do sześciu razy skuteczniej niż ręczne mycie. Rekomendowany model najskuteczniej sprawdzi się w przypadku jasnych i średnich odcieni skóry, przy włosach od naturalnego blondu do ciemnego brązu lub czerni. Zintegrowany czujnik kontaktu ze skórą zapewnia, że również mniejsze obszary ciała takie jak górna warga mogą być poddane dokładnej kuracji.

9. BaByliss IPL G933E

 BaByliss IPL G933E

Cena: ok. 379 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BABYLISS IPL G933E to najtańszy depilator w naszym rankingu najlepszych depilatorów ipl, jednak posiada wszelkie właściwości pozwalające uzyskać zadowalający i trwały efekt. Przede wszystkim polecany depilator ipl jest niezwykle wydajny. Badania kliniczne potwierdziły jego 90% skuteczność. Dodatkowo pozbycie się niechcianych włosów jest całkowicie bezbolesne, bez względu na obszar ciała (możliwość używania do twarzy). Komfort i bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zintegrowany filtr UV, pięć poziomów intensywności w zależności od fototypu skóry oraz niska intensywność błysków (4J/cm2 – ochrona skóry). Szklana lampa wysyła została zaprojektowana na 100 000 błysków. Jaki depilator wybrać, jeśli nie dobry i tani depilator ipl BABYLISS IPL G933E.

10. REMINGTON IPL6780

 REMINGTON IPL6780

Cena: ok. 724 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W rankingu najlepszych depilatorów ipl nie mogło zabraknąć rewelacyjnego urządzenia, w którym zakochały się tysiące pań, czyli depilatora REMINGTON IPL6780. Polecany depilator pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się niechcianego owłosienia. Nadaje się do depilacji ciała i twarzy. Depilator został wyposażony w lampy o żywotności do 150 000 impulsów świetlnych. Przeprowadzone próby kliniczne wykazały, że uczestnicy testów mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów w dwanaście miesięcy po przeprowadzeniu jedynie trzech zabiegów. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję impulsów świetlnych, która umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia u kobiet poniżej kości policzkowych. Dwa rodzaje nakładek na okienko umożliwia depilację obszaru twarzy i reszty ciała z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pięć ustawień mocy i zintegrowany czujnik skóry to gwarancja ustawienia optymalnej mocy do rodzaju skóry. Model posiada certyfikat bezpieczeństwa – został przetestowany klinicznie i zatwierdzony przez FDA. Jest również polecany przez dermatologów. Szukasz depilatora dla siebie – wybierz tani i dobry depilator ipl marki REMINGTON i przez długi czas ciesz się jedwabiście gładką skórą.

Poradnik zakupowy depilatora IPL

Jak działa depilator IPL?

Najlepsze depilatory ipl to innowacyjne urządzenia pozwalające bezboleśnie i w bezpieczny sposób pozbyć się niepożądanego owłosienia. Depilatory ipl wykorzystują metodę selektywnej fototermolizy, która uszkadza komórki macierzyste mieszków włosowych, co skutkuje naturalnym wypadnięciem osłabionego włosa. Wysłane przez depilator impulsy światła mają zahamować proces ponownego wzrostu włosa.

Z uwagi na to, że włosy znajdują się w różnych stadiach rozwoju i nie wszystkie mają odpowiednią zawartość melaniny, dla uzyskania zadowalającego efektu zabiegi depilatorem ipl należy systematycznie powtarzać. Na szczęście najlepsze depilatory ipl już po trzech zabiegach przeprowadzonych w odstępach 2-3 tygodni pozwalając uzyskać gładką i jedwabistą skórę nawet na następne sześć miesięcy.

Czy warto zainwestować w depilator IPL?

Depilator ipl to skuteczne narzędzie w walce z niechcianym i nieatrakcyjnie prezentującym się owłosieniem, w które warto zainwestować. Nowoczesne depilatory pozwalając na długi czas pozbyć się owłosienia również z twarzy, czy delikatnych miejsc bikini. Co więcej, są to urządzenia godne zaufania, zabezpieczone specjalnymi systemami i blokadami, przez co mogą być wykorzystywane do domowych depilacji. Niestety dobry depilator ipl to spory wydatek. W rankingu najlepszych depilatorów ipl znalazły się jednak skuteczne depilatory, których cena nie przekracza kilkuset złotych. Jeśli nie wiesz, jaki depilator ipl wybrać, poznaj przygotowane przez nas zestawienie i dokonaj świadomego zakupu.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.