Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking depilatorów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking depilatorów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking depilatorów – najlepsze depilatory w 2023 / 2024 roku

Idealnie gładkie ciało to marzenie wielu osób. Dobry depilator z pewnością ułatwi eliminację zbędnego owłosienia. Ważne jest to, aby urządzenie było podręczne, a jednocześnie wygodne w użytkowaniu. Nasz ranking depilatorów laserowych powstał z myślą o tych, którzy pragną zakupić sprawdzony model.

 

Prezentowane sprzęty posiadają doskonałe parametry użytkowe, a więc usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Gwarantują one wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Już po kilku zabiegach można usunąć włoski z wybranego obszaru ciała.

Ranking depilatorów – TOP 10 najlepszych depilatorów

Miejsce Nazwa depilatora Cena Najtańsza oferta
1 PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00 2900 zł Sprawdź teraz
2 PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00 2900 zł Sprawdź teraz
3 Remington IPL 6750 840 zł Sprawdź teraz
4 BRAUN Silk Expert IPL Pro 5 PL5014 1699 zł Sprawdź teraz
5 Philips Lumea Advanced SC1997/00 2036 zł Sprawdź teraz
6 PHILIPS LUMEA SC1994/00 969 zł Sprawdź teraz
7 BRAUN IPL PL5124 1548 zł Sprawdź teraz
8 PHILIPS LUMEA IPL BRI950/00 1699 zł Sprawdź teraz
9 BRAUN IPL PL5137 1360 zł Sprawdź teraz
10 Philips Lumea IPL SC1995/00 1100 zł Sprawdź teraz

Najlepsze depilatory – recenzje

1. PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00

 PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00

Cena: ok. 2900 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowany model to dla wielu osób najlepszy depilator dostępny w ekonomicznej cenie. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz wydajność. Producent zapewnia nas, że efekt gładkiej skóry może utrzymywać się nawet przez 6 miesięcy, jednak warto wziąć pod uwagę, że jest to kwestia bardzo indywidualna.

 

Już po pierwszych trzech zabiegach można zredukować owłosienie nawet o 92%, co jest rewelacyjnym wynikiem. W zestawie znajdują się dodatkowe nasadki, które są przystosowane do rozmaitych części ciała m.in. pach, twarzy, okolic bikini. Znacząco zwiększa to zakres zastosowań sprzętu. Plusem jest również prostota obsługi. Zabieg przeprowadzany jest w ekspresowym tempie, co jest ważne w przypadku depilowania sporych obszarów ciała.

 

Urządzenie może być zasilane zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo, więc wszystko zależy od osobistych potrzeb. Ergonomiczna rączka zmniejsza ryzyko wysunięcia się depilatora z dłoni.

2. PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00

 PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00

Cena: ok. 2900 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie masz pojęcia, jaki depilator laserowy jest godny polecenia? Nasz ranking z pewnością będzie sporym wsparciem podczas podejmowania decyzji. Opisywane urządzenie zostało zaprojektowane z troską o najmniejsze detale. Nowoczesne technologie odpowiadają za efektywne, a zarazem bezawaryjne działanie.

 

Jest to zakup na długie lata. Zazwyczaj wystarczą jedynie trzy zabiegi, aby zredukować poziom zbędnego owłosienia o ponad 90%. Jest to najlepsza propozycja dla osób, które pragną cieszyć się długotrwałymi efektami. Czujnik SmartSkin dopasowuje parametry pracy do wymagań użytkownika, dzięki czemu można mieć pewność, że proces depilacji będzie całkowicie bezinwazyjny, a zarazem bezbolesny.

 

Atutem jest również dostępność kilku nasadek, które przystosowane są do poszczególnych części ciała. Skóra jest nie tylko gładka, ale również pozbawiona podrażnień. Na komfort obsługi wpływa również możliwość wyboru dogodnej formy zasilania sprzętu. Depilator może zostać podłączony do sieci lub pracować w oparciu o akumulator.

3. Remington IPL 6750

 Remington IPL 6750

Cena: ok. 840 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię tani, a zarazem dobry depilator laserowy, to przedstawiany model wydaje się być idealny dla Ciebie. Nie kosztuje on majątku, co usatysfakcjonuje osoby posiadające ograniczony budżet. Zabieg przebiega bezboleśnie, a zarazem szybko. Nie trzeba więc obawiać się żadnych niedogodności. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy komfort stawiają na pierwszym miejscu.

 

Na specjalną uwagę zasługuje ergonomiczna konstrukcja, która jest przystosowana do pracy w rozmaitych warunkach. Bezpieczeństwo użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Trzeba zaznaczyć, że moc impulsów świetlnych jest na tyle wysoka, aby wyeliminować zbędne owłosienie, jednak nie stwarza ona żadnego zagrożenia dla użytkownika.

 

Właśnie dlatego przedstawiany sprzęt może być bez obaw użytkowany w warunkach domowych. Plusem jest fakt, że urządzenie umożliwia depilowanie dowolnie wybranych części ciała (w tym twarzy).

4. BRAUN Silk Expert IPL Pro 5 PL5014

 BRAUN Silk Expert IPL Pro 5 PL5014

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking depilatorów laserowych został stworzony z myślą o tych, którzy racjonalnie wydają swoją gotówkę. Prezentowany model cieszy się ogromnym uznaniem użytkowników. Jest to połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. Zachwyca on już na pierwszy rzut oka. Ekskluzywny design to tylko jedna z wielu zalet.

 

Innowacyjna technologia SensoAdaptTM odpowiada za automatyczny dobór parametrów pracy w oparciu o indywidualne predyspozycje użytkownika. Zmniejsza to ryzyko przypadkowego poparzenia, czy też zaistnienia dolegliwości bólowych. Wszystko to sprawia, że depilacja będzie przebiegać szybko, a zarazem przyjemnie.

 

Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia stworzenie osobistego harmonogramu, co niweluje prawdopodobieństwo pominięcia zabiegu. Warto pamiętać, że trwałe usunięcie owłosienia wymaga systematyczności. Najczęściej już po kilka zabiegach zostaje ono wyeliminowane na kilka miesięcy.

5. Philips Lumea Advanced SC1997/00

 Philips Lumea Advanced SC1997/00

Cena: ok. 2036 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wiele osób zadaje pytanie, jaki depilator laserowy warto zakupić. Pewne jest to, że podczas podejmowania decyzji nie należy kierować się wyłącznie niską ceną. Sprzęt powinien charakteryzować się wysoką wydajnością oraz skutecznością. Opisywany model został w całości wykonany z certyfikowanych komponentów. Warto dodać, że żywotność lampy wynosi nawet 20 lat.

 

Sporym atutem jest również tempo depilacji. Usuwanie owłosienia z nóg nie powinno być dłuższe niż 30 minut, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Kolejnym plusem są zaawansowane czujniki odpowiadają za dobór mocy impulsów świetlnych. Ryzyko poparzenia skóry jest niezwykle niskie. Bezpośrednio po zabiegu depilowany obszar ciała nie powinien być podrażniony, ani zaczerwieniony.

 

Warto podkreślić, że prezentowane urządzenie działa łagodnie, a zarazem bezinwazyjnie. Właśnie dlatego może być ono wykorzystywane nawet przez osoby, które nie posiadają doświadczenia.

6. PHILIPS LUMEA SC1994/00

 PHILIPS LUMEA SC1994/00

Cena: ok. 969 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowany ranking depilatorów laserowych jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują urządzenia funkcjonalnego, a zarazem wytrzymałego. Opisywany model gwarantuje gładką skórę nawet do 3 miesięcy. Sporym atutem jest wytrzymała obudowa, która przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jego skuteczność jest wynikiem zastosowania trwałych i certyfikowanych komponentów.

 

Dzięki nowoczesnym technologiom zabieg nie trwa długo, a jednocześnie jest w stu procentach bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry. W zestawie znajdują się wymienne nasadki do różnych obszarów ciała. Ułatwia to dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb. Innowacyjny czujnik wykrywa różne odcienie skóry, co zmniejsza ryzyko oparzenia. Jest to podstawą w przypadku depilatorów laserowych.

 

Ciekawym jest to, że przedstawiane urządzenie zostało stworzone we współpracy z dermatologami oraz najlepszymi ekspertami z branży. Dostępna jest dedykowana aplikacja mobilna, dzięki której można utworzyć własny harmonogram pielęgnacji.

7. BRAUN IPL PL5124

 BRAUN IPL PL5124

Cena: ok. 1548 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to dla wielu osób najlepszy depilator laserowy, który jest podręczny, a jednocześnie w pełni bezpieczny. Mogą po niego sięgnąć nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie wykonywali tego typu zabiegów w warunkach domowych. Urządzenie w sposób intuicyjny dopasowuje parametry pracy, co chroni przed podrażnieniami skóry oraz innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Odpowiada za to inteligentny czujnik SensoAdaptTM.

 

Prezentowany sprzęt wydaje się być znakomitym wyborem dla tych, którzy nie chcą wydawać majątku lub rezygnować z jakości. Ponadprzeciętne parametry użytkowe sprawiają, że jest to jedno z najchętniej wybieranych urządzeń. Efekty zabiegów mogą utrzymywać się nawet kilka miesięcy. Zadowoli to tych, którzy mają dość bolesnego, a zarazem czasochłonnego depilowania ciała.

 

Model ten jest precyzyjny, a zarazem delikatny, co zmniejsza ryzyko podrażnień. Dostępna jest aplikacja mobilna, która służy do planowania oraz monitorowania zabiegów.

8. PHILIPS LUMEA IPL BRI950/00

 PHILIPS LUMEA IPL BRI950/00

Cena: ok. 1699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie masz pojęcia, jaki depilator sprawdzi się najlepiej? Nasze zestawienie z pewnością okaże się wsparciem podczas podejmowania decyzji o zakupie. Przedstawiany model jest bezpieczny, niezawodny, a jednocześnie skuteczny. Został on zaprojektowany z myślą o tych, którzy mają częstej depilacji ciała lub twarzy. Opisywany sprzęt nie wywołuje bólu i podrażnień. Jest przyjazny dla skóry, gdyż inteligentne czujniki w sposób automatyczny dopasowują moc impulsów świetlnych.

 

Model ten posiada ergonomiczny kształt, który gwarantuje pewny chwyt. Użytkownik nie musi martwić się o przypadkowe wysunięcie urządzenia z dłoni, co poprawia poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Efekt jedwabistej skóry może utrzymywać się nawet przez 6 miesięcy, co jest rewelacyjnym wynikiem.

 

Kolejnym plusem jest wysoka skuteczność zabiegów – już po trzech razach można usunąć zdecydowaną większość niechcianych włosków.

9. BRAUN IPL PL5137

 BRAUN IPL PL5137

Cena: ok. 1360 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli chcesz zakupić niedrogi, a jednocześnie bezpieczny depilator laserowy, to prezentowany model jest właśnie dla Ciebie. Jest on w pełni zgodny z aktualnie obowiązującymi normami oraz standardami. To właśnie dzięki temu nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo eksploatacji. Warto dodać, że prezentowany sprzęt został wykonany z mocnych tworzyw, które zniosą nawet najcięższe warunki eksploatacji.

 

Taki zakup opłaca się najbardziej – depilator z pewnością posłuży przez długie lata, gdyż intensywna eksploatacja nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia. Model ten cechuje się wysoką precyzją, co znacząco przyspiesza przebieg zabiegu. Plusem jest fakt, że za jego pomocą można usunąć zarówno włoski na ciele, jak i twarzy.

 

Wysoki poziom intensywności sprawia, że proces eliminacji owłosienia będzie prawdziwą przyjemnością. To wyśmienita alternatywa dla modeli mechanicznych, czy też wosku. Oczywiście działanie lasera jest nieodczuwalne dla użytkownika, a więc nie trzeba obawiać się bólu.

10. Philips Lumea IPL SC1995/00

 Philips Lumea IPL SC1995/00

Cena: ok. 1100 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię podręczny, a jednocześnie wydajny depilator laserowy, to zapoznaj się z prezentowanym modelem. Został on zaprojektowany przez najlepszych ekspertów z branży. Przekłada się to nie tylko na efektywne działanie, ale również niską awaryjność. Możemy mieć pewność, że urządzenie nie utraci swojej sprawności nawet po wielu latach. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Gwarantuje to wyjątkową wygodę oraz oszczędność czasu.

 

Innowacyjna technologia została w stu procentach przystosowana do użytkowania w warunkach domowych. Nie trzeba więc obawiać się poparzenia skóry podczas przeprowadzana zabiegu. Sam proce obsługi przebiega w pełni intuicyjnie, a więc ciężko jest popełnić błąd. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie przeprowadzali depilacji za pomocą impulsów świetlnych.

 

Plusem omawianego depilatora jest także solidna obudowa, która nie jest podatna na uszkodzenia, czy też negatywne oddziaływanie czynników otoczenia.

Poradnik zakupowy depilatora

Depilatory do nóg to doskonała opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają mieć gładkie nogi i z radością pozbywają się niechcianych włosków, które w dużym stopniu sprawiają, że czują się przez to mniej komfortowo. To opcja, która sprawia, iż każdy, kto z nich korzysta cieszy się taką gładkością długi okres czasu. W poniższym artykule pokazuje, jakie mamy rodzaje takich depilatorów, jak i ich działanie, a także ranking producentów, którzy produkują te najlepsze z nich, które warto brać pod uwagę przy zakupie takiego sprzętu.

Rodzaje depilatorów do nóg i ich działanie

W kwestii takich depilatorów wyróżniamy trzy typy. Pierwszym z nich jest depilator klasyczny. W tym przypadku mamy do czynienia z dyskiem, który osadzony jest na głowicy, lub też oparty jest na tak zwanym mechanizmie pęset. Dzięki obrotom mamy tu do czynienia z otwieraniem się i zamykaniem, co prowadzi automatycznie do wyrywania włosków. Kolejnym typem jest tak zwany IPL. Jest on wyposażony w lampę, która naświetla dany obszar. Impulsy przez nią wysyłane działają jak hamulec i zatrzymują wzrost włosów na nogach. Trzecim typem depilatorów, z jakim mamy do czynienia jest tak zwany laserowy. Jego działanie jest niezwykle proste. Laserowe wiązki światła niszczą brodawki włosa, co dla wielu osób jest bardzo dobre. Przy zakupie takiego depilatora warto zwrócić uwagę na wielkość i szerokość głowicy, wytrzymałość takiego sprzętu, jak i funkcje, które posiada. Ważnym jest również, by po każdym takim zabiegu depilacji czyścić sprzęt.

Depilatory do nóg- rekomendowani producenci

Gdy już decydujemy się na kupno, warto przyjrzeć się rankingowi takich urządzeń. W tej kwestii niekwestionowanym liderem jest marka Braun. To firma, która uznana jest na całym świecie i zawsze dostarcza urządzenia, które są najwyższej jakości, jak i również przystępne klientowi, gdyż w dużej mierze są to sprzęty tanie. Depilatory do nóg to bezapelacyjnie urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej łazience. To znakomity sposób na to, by w krótkim czasie zapewnić sobie ogromny komfort, a z takim sprzętem jest to wręcz pewne.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *