Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking ekspresów do kawy » Ranking ekspresów do 1000 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking ekspresów do kawy » Ranking ekspresów do 1000 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking ekspresów do 1000 zł – jaki ekspres do kawy do 1000 zł kupić w 2022 roku?

Jeśli zastanawiasz się, jaki ekspres do kawy do 1000 wybrać, poznaj przygotowany przez nas ranking ekspresów do kawy do 1000 zł i wybieraj spośród najlepszych, wiodących marek. Pamiętaj, że dobry ekspres do kawy nie musi dużo kosztować. W naszym zestawieniu znajdziesz tani ekspres dla siebie, który będzie gwarancją najlepszej, aromatycznej, świeżej kawy każdego dnia.

Ranking ekspresów do 1000 zł – TOP 10 najlepszych ekspresów do 1000 zł

Miejsce Nazwa ekspresu do 1000 zł Cena Najtańsza oferta
1 Ekspres DE’LONGHI Dedica Style EC 685.BK 603 zł Sprawdź teraz
2 Ekspres Sencor SES 4040BK 499 zł Sprawdź teraz
3 Ekspres Smeg Dcf02Creu 740 zł Sprawdź teraz
4 Ekspres De’Longhi EC 820.B czarny 834 zł Sprawdź teraz
5 Ekspres Zelmer 13Z016 (CM2184) 549 zł Sprawdź teraz
6 Ekspres De’Longhi Nespresso Lattissima Touch EN560B 1049 zł Sprawdź teraz
7 Ekspres DE’LONGHI EC 685 W 845 zł Sprawdź teraz
8 Ekspres Sencor SCE 2000BK 67 zł Sprawdź teraz
9 Ekspres Breville Prima Latte VCF045X Srebrny 827 zł Sprawdź teraz
10 Ekspres Smeg 50’s Style Czarny DCF02BLEU 740 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych ekspresów do 1000 zł

1. Ekspres DE’LONGHI Dedica Style EC 685.BK

 Ekspres DE'LONGHI Dedica Style EC 685.BK

Cena: ok. 603 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking ekspresów do kawy do 1000 zł otwiera Ekspres DE’LONGHI Dedica Style EC 685.BK. Jest to model za nieduże pieniądze, który posiada jedynie najlepsze recenzje zadowolonych użytkowników. Rekomendowany ekspres charakteryzuje najlepszej jakości stylowe wykonanie. To wydajne i trwałe urządzenie zostało zamknięte w smukłej formie ekspresu kolbowego o szerokości 15 cm. Na uwagę zasługuje tzw. Double drip tray, czyli system trzypoziomowego ustawiania wysokości dyspensera. Maksymalna wysokość 12 cm pozwala korzystać ze standardowych domowych szklanek i kubków. Dodatkowo ten dobry ekspres do kawy do 1000 zł to również optymalne ciśnienie parzenia kawy – ciśnienie 15 bar pozwala uzyskać najlepsze espresso (bogaty aromat, delikatna pianka i orzechowa barwa). Polecany ekspres został wyposażony w regulowaną dyszę (system cappuccino) oraz nowoczesny system grzewczy Thermoblock, w tym system podgrzewania filiżanek, co przekłada się na duży komfort użytkowania, cichą pracę i szybkie nagrzewanie układu. W skład zestawu wchodzą trzy odrębne filtry, których wybór daje pewność, że kawa jest właściwie ubita i odmierzona.

2. Ekspres Sencor SES 4040BK

 Ekspres Sencor SES 4040BK

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz, się jaki ekspres do kawy do 1000 zł nadaje się na prezent? Poznaj Ekspres Sencor SES 4040BK. Jest to bez wątpienia dobry ekspres do kawy do 1000 zł, na który warto postawić. Polecany ekspres do kawy za nieduże pieniądze jest gwarancją najlepszej kawy. Jest to zasługa wysokiego 20 barowego ciśnienia pompy. Na uwagę zasługuje również bojler z systemem grzejnym Thermoblock oraz bardzo szybkie ogrzewanie wstępne. Ekspres cieszy się dużym uznaniem również ze względu na łatwość obsługi – włączenie programu Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté i Spienione mleko jest możliwe przy użyciu jednego przycisku. Ponadto urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości (model posiada przezroczysty pojemnik na mleko ze zdejmowanym pojemnikiem do spieniania, filtr ze stali nierdzewnej dla 1 lub 2 filiżanek, automatyczną funkcję samoczyszczenia i wyjmowaną tackę ociekową). Ten dobry ekspres do kawy został wyposażony w funkcję pamięci wielkości filiżanki kawy oraz elektroniczną jednostkę sterującą z czujnikiem dla dokładniejszej temperatury napoju.

3. Ekspres Smeg Dcf02Creu

 Ekspres Smeg Dcf02Creu

Cena: ok. 740 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nie wiesz, jaki ekspres do 1000 kupić, śmiało możesz postawić na Ekspres Smeg Dcf02Creu. Jest to wyjątkowy model, który charakteryzuje nietuzinkowe wykonanie i estetyka. Uwagę przyciąga lakierowana, stalowa obudowa oraz chromowana podstawa w retro kolorach. Opiniowany ekspres jest wygodny i łatwy w użytkowaniu, a w dodatku nie zajmuje dużo miejsca, przez co powinien znaleźć swoje miejsce również w niezbyt dużej kuchni. Urządzenie posiada pojemny dzbanek (10 filiżanek) oraz zbiornik na wodę o pojemności 1,4 litra ze wskaźnikiem poziomu wody. Łatwość obsługi wynika przede wszystkim z wygodnego wyświetlacza LED oraz intuicyjnego panelu kontrolnego. W skład zestawu wchodzi filtr do kawy wielokrotnego użytku. Ten dobry ekspres do kawy do 1000 zł pozwala regulować poziom intensywności kawy – kawa mocna/kawa łagodna. Dodatkowo posiada funkcje automatycznego uruchamiania o określonej godzinie, utrzymywania temperatury (do 40 minut), regulacji twardości wody oraz wskaźnik potrzeby odkamienienia.

4. Ekspres De’Longhi EC 820.B czarny

 Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny

Cena: ok. 834 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking ekspresów do kawy do 1000 to zestawienie, w którym nie mogło zabraknąć Ekspres De’Longhi EC 820.B czarny. Jest to niezwykle popularny model, który zbiera jedynie najlepsze opinie i recenzje. Jest to zasługa takich funkcji jak automatyczne wyłączanie, podtrzymywanie temperatury i spienianie mleka. Technolog Termoblok pozwala uzyskać najlepsze espresso – parzenie kawy w odpowiedniej, idealnej temperaturze. Niebywały smak i aromat kawy to również zasługa wysokiego ciśnienia 15 bar. Urządzenie posiada również system Cappuccino z regulowaną dyszą – za pomocą regulowanej dyszy do spieniania mleka można stworzyć najprawdziwsze cappuccino i cafelatte. Ekspres posiada podwójną tackę ociekową, co pozwala na używanie szklanek i kubków do wysokości 12 cm. W rekomendowanym modelu zastosowanie znajduje pojemnik na wodę 1 litr oraz wskaźnik zużycia wody. Jeśli nie wiesz, jaki ekspres do 1000 wybrać, zakup polecanego modelu może okazać się strzałem w dziesiątkę.

5. Ekspres Zelmer 13Z016 (CM2184)

 Ekspres Zelmer 13Z016 (CM2184)

Cena: ok. 549 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry ekspres do kawy do 1000 zł może być powodem do dumy. Jeśli więc marzy Ci się dobra, prawdziwa i świeża kawa każdego dnia postaw na ciśnieniowy Ekspres Zelmer 13Z016 (CM2184). Jest to nowoczesne, wysokociśnieniowe urządzenie (18 bar), które zostało wyposażone w inteligentny system SmartPress, czyli mechanizm ubijania kawy niezależnie od jej ilości, bez zbędnej wymiany sitek. Powyższe daje szansę uzyskać najlepszą, aromatyczną kawę. Użytkownik ma możliwość wyboru parzenia kawy mielonej lub kawy z saszetek ESE. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Na uwagę zasługuje czytelny, animowany wyświetlacz LCD oraz wygodny system automatycznego płukania i odkamieniania. Ten dobry ekspres do kawy do 1000 zł to również płyta do podgrzewania filiżanek – najwyższy komfort podczas chłodnych dni lub w okresie przeziębienia. Natomiast innowacyjny system ogrzewania wody Thermoblock gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie poziomu temperatury właściwego dla każdej z wybranych funkcji. Opiniowany model pozwala przyrządzić nie tylko wyśmienite espresso, ale cappuccino i latte – to dzięki wbudowanej dyszy pary podgrzewającej i spieniającej mleko.

6. Ekspres De’Longhi Nespresso Lattissima Touch EN560B

 Ekspres De'Longhi Nespresso Lattissima Touch EN560B

Cena: ok. 1049 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki ekspres do 1000 spisze się lepiej niż Ekspres De’Longhi Nespresso Lattissima Touch EN560B? Jest to wyjątkowy modny model w sam raz do nowoczesnej kuchni. Widowiskowy, minimalistyczny design przyciąga uwagę oraz zachwyca miłośników nowoczesnych nurtów. Dlatego, jeśli uwielbiasz prostotę, klasykę i obecnie obowiązujące trendy, opiniowany model będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Jest to urządzenie o wysokim poziomie ciśnienia – 19 bar rekomendowane przez profesjonalnych baristów. Na uwagę zasługuje specjalnie opracowany system parzenia – w jednej kapsułce Nespresso kryje się 900 rozmaitych aromatów, które udaje się wydobyć dzięki temu, że woda przepływa przez zmielone ziarna pod odpowiednio wysokim ciśnieniem. Powyższe przekłada się na uzyskanie wyśmienitych smaków i aromatów. Ekspres jest łatwy w użyciu – diody LED wskazują m.in. na konieczność odkamiennienia, awarię modułu konserwacji, pełen zbiornik, zużyte kapsułki lub brak wody w pojemniku. Dla zachowania czystości wystarczy przecierać powierzchnię ekspresu ściereczką z mikrofibry, regularne zmienianie wody w zbiorniku, opróżnianie tacki ociekowej oraz pojemnika na zużyte kapsułki. Bezsprzecznie jest to dobry ekspres do kawy do 1000 zł.

7. Ekspres DE’LONGHI EC 685 W

 Ekspres DE'LONGHI EC 685 W

Cena: ok. 845 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nadal nie wiesz, jaki ekspres do kawy do 1000 kupić, nie musisz się martwić – nasz ranking ekspresów do kawy do 1000 zł to jeszcze aż cztery zasługujące na Twoją uwagę modele. W tym miejscu przyszła jednak pora na zaprezentowanie Ekspres DE’LONGHI EC 685 W. To wyjątkowe urządzenie zostało wyposażone w funkcję double drip, która pozwala na korzystanie ze szklanek i kubków nawet o wysokości do 12 cm – uniknięcie problemu z wykorzystywaniem do zaparzania kawy ulubionych domowych kubków i szklanek, które nie mieszczą się w większości popularnych ekspresach do kawy. Wysoka wydajność polecanego ekspresu to przede wszystkim zasługa funkcji elektronicznego kontrolowana temperatury, dostosowywana długości kawy, gotowość do pracy w 40 sekund oraz profesjonalne ciśnienie parzenia 15 bar. Na uwagę zasługuje również Heating system Thermoblock oraz połączenie dwóch systemów – ekspresu kolbowego, do przygotowywania espresso i spieniania mleka do cappuccino lub latte macchiato oraz ekspresu przelewowego, który pozwala na przygotowanie długo parzonej, powoli sączącej się i bogatej w kofeinę czarnej kawy.

8. Ekspres Sencor SCE 2000BK

 Ekspres Sencor SCE 2000BK

Cena: ok. 67 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki ekspres do 1000, jeśli nie Ekspres Sencor SCE 2000BK? Jest to najtańszy ekspres do kawy w naszym rankingu. Urządzenie to jednak zasługuje na szczególną uwagę, bowiem za bardzo nieduże pieniądze można nabyć ekspres zapewniający najlepszą kawę. Opiniowany model umożliwia przygotowywanie kawy lub herbaty i serwowanie ich w dwóch pięknych, wygodnych i wyjątkowo prezentujących się porcelanowych filiżankach. Dwie dysze pozwalają w jednym czasie przygotować dwa napoje. Na uwagę zasługuje okoliczność, że ten dobry ekspres do kawy do 1000 zł może być wykorzystywany w czasie podróży, czy wyjazdu na kemping, bądź pod namiot. Ekspres posiada zbiornik na wodę o pojemności 0,3 l, wyjmowany stały filtr z możliwością mycia pod bieżącą wodą oraz łatwą w utrzymaniu czystości wyjmowaną tackę ociekową. Dodatkowo ekspres został wyposażony w potrójne zabezpieczenie – ochronę przed przegrzaniem w razie włączenia bez wody, ochronę przed przegrzaniem w razie wyczerpania wody w zbiorniku podczas gotowania oraz ochronę przed awarią bezpiecznika termicznego.

9. Ekspres Breville Prima Latte VCF045X Srebrny

 Ekspres Breville Prima Latte VCF045X Srebrny

Cena: ok. 827 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki ekspres do kawy do 1000 kupić? Jeśli nie potrafisz podjąć wyboru, poznaj Ekspres Breville Prima Latte VCF045X Srebrny. Jest to dobry ekspres do kawy do 1000 zł, który warto mieć w swoim domu lub biurze. Rekomendowany model gwarantuje najlepszą kawę przy minimalnym wysiłku – wystarczy użyć jednego przycisku, by uzyskać filiżankę aromatycznego napoju (pojedyncze lub podwójne espresso, cappuccino i latte). Odpowiednie ciśnienie – 15 bar to szansa na idealnie spienione mleko, które można dozować wedle uznania. Kawę można przygotować według własnego uznania z kawy mielonej lub z saszetek ESE. Użytkownik może wybrać pojemność kawy (filiżanka lub domowy kubek – jest to funkcja bardzo rzadko dostępna w najbardziej popularnych ekspresach do kawy).

10. Ekspres Smeg 50’s Style Czarny DCF02BLEU

 Ekspres Smeg 50’s Style Czarny DCF02BLEU

Cena: ok. 740 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking ekspresów do kawy do 1000 zamyka Ekspres Smeg 50’s Style Czarny DCF02BLEU. Jest to wydajny ekspres przelewowy, który idealnie nadaje się na prezent dla żony, mamy lub babci. Może być bowiem znakomitym dopełnieniem kuchni lub biura. Ten dobry ekspres do kawy do 1000 zł posiada intuicyjny panel kontrolny oraz pojemny zbiornik na wodę (1,4 litra) ze wskaźnikiem poziomu wody. W skład zestawu wchodzi filtr do kawy wielokrotnego użytku. Urządzenie zostało wyposażone w system zapobiegający kapaniu, nóżki antypoślizgowe oraz miarkę do kawy. To użytkownik decyduje o poziomie intensywności kawy – ma do wyboru kawę łagodną lub kawę mocną z większą zawartością kofeiny. Na uwagę zasługuje tryb AutoStart, czyli automatyczne uruchomienie o określonej godzinie oraz świetna funkcja utrzymywania temperatury (40 minut). Rekomendowany model posiada również regulację twardości wody oraz wskaźnik potrzeby odkamienienia.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do kuchni arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.