Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laptopów dla dziecka
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laptopów dla dziecka
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Najlepszy laptop dla dziecka – jaki laptop dla dziecka kupić w 2022 roku?

Zastanawiasz się jaki laptop dla dziecka kupić? Koniecznie zobacz nasz ranking i zobacz najlepsze laptopy dla dziecka. Podpowiemy Ci jaki laptop dla dziecka warto wybrać i na co zwrócić uwagę. Postaw na tanie i dobre zabawki dla swojego malucha.

Ranking laptopów dla dziecka – TOP 10 najlepszych laptopów dla dziecka

Miejsce Nazwa laptopa dla dziecka Cena Najtańsza oferta
1 Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Różowy 165 zł Sprawdź teraz
2 Smily Play Laptop Dwujęzyczny Podświetlany (8030) 134 zł Sprawdź teraz
3 Spin Master Psi Patrol Pad Tablet Rydera Z Dźwiękami (20067492) 72 zł Sprawdź teraz
4 Hh Poland Laptop Edukacyjny Nauka Cyfr I Literek 97 zł Sprawdź teraz
5 Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Niebieski 174 zł Sprawdź teraz
6 Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910 89 zł Sprawdź teraz
7 Deku Laptop Edukacyjny Drewniany Farba Tablicowa 000102 149 zł Sprawdź teraz
8 Smily Play Mój Pierwszy Laptop Krówka Interaktywny 56 zł Sprawdź teraz
9 Mój Pierwszy Laptop Tygrysek Smily Play 59 zł Sprawdź teraz
10 Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910 89 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych laptopów dla dziecka

1. Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Różowy

 Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Różowy

Cena: ok. 165 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przygotowany przez nas ranking laptopów dla dziecka otwiera Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Różowy. Jest to znakomita zabawka dla każdego wymagającego malucha, która nie tylko cieszy, ale również uczy. Jest to być może najlepszy laptop dla dziecka dlatego, jeśli nie wiesz, jaki laptop dla dziecka wybrać, śmiało możesz postawić na rekomendowaną zabawkę. Polecany laptop dla malucha jest dostępnych w dwóch wariantach kolorystycznych – różowy dla dziewczynki i niebieski dla chłopca. Masz więc szansę obdarować każdego malucha bez względu na płeć. Rekomendowany model zasługuje na najwyższe uznanie, bowiem uczy i bawi w dwóch językach – polski i angielski. Maluch ma szansę wykorzystać, aż 12- funkcji. Dziecko w prosty sposób może przyswajać litery, cyfry i liczby oraz poznawać mnóstwo ciekawych gier, które stymulują myślenie, koncentrację i pamięć. Dla wdrożonego już dziecka można wybrać zadania matematyczne, ćwiczenia rytmiczne, pamięciowe oraz zegar. Polecany laptop może okazać się najlepszym pomocnikiem, kiedy dziecko pójdzie do szkoły i w klasie zerowej oraz pierwszej musi nabyć odpowiednie umiejętności.

2. Smily Play Laptop Dwujęzyczny Podświetlany (8030)

 Smily Play Laptop Dwujęzyczny Podświetlany (8030)

Cena: ok. 134 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz prezentu dla dziecka i zastanawiasz się, jaki laptop dla dziecka wybrać? Poznaj Smily Play Laptop Dwujęzyczny Podświetlany (8030). Jest to znakomita interaktywna zabawka dla każdego przedszkolaka. Została określona jako odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia. Mini komputerek wykonuje czynności w dwóch językach – po polsku oraz po angielsku. Mały użytkownik ma więc szansę od najmłodszych lat obeznać się z obcym językiem, co może przełożyć się na sukcesy w procesie dalszej edukacji. Ten dobry laptop dla dziecka został wyposażony w ekran LCD (8cm x 4cm), na którym wyświetlane są ciekawe animacje po naciśnięciu przycisków na klawiaturze. Obsługa zabawki jest niezwykle prosta i bez problemu powinien pojąć ją najmłodszy użytkownik. Do wyboru ma on aż sześć zabaw – każda w dwóch wersjach językowych. Zabawka posiada wyłącznik, regulator natężenia dźwięku oraz przełącznik zmiany języka. Sprawnie uczy liter, głosek, cyferek, liczenia, kształtów, gamy oraz dźwięków. Dodatkowo rozwija słownictwo, logiczne myślenie, umiejętności pamięciowe, uwagę i koncentrację oraz umiejętności analizowania.

3. Spin Master Psi Patrol Pad Tablet Rydera Z Dźwiękami (20067492)

 Spin Master Psi Patrol Pad Tablet Rydera Z Dźwiękami (20067492)

Cena: ok. 72 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki laptop dla dziecka, jeśli nie Spin Master Psi Patrol Pad Tablet Rydera Z Dźwiękami (20067492). Ten dobry laptop dla dziecka nie kosztuje dużo, a może okazać się najlepszym prezentem na urodziny, dzień dziecka, czy pod choinkę. Rekomendowana zabawka została wykonana przez cenioną i rozpoznawalną na całym świecie firmę Spin Master. Tablet powstał w nawiązaniu do popularnego i bardzo lubianego przez najmłodszych serialu animowanego Psi Patrol, który opowiada o przygodach sześciu szczeniaków – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, oraz chłopca o imieniu Ryder. Ich celem jest walka ze złem. Tablet został wyposażony w dwie wersje językowe – polską i holenderską. Dziecko może swobodnie decydować o wyborze języka. Dodatkowo jest łatwa w obsłudze – wystarczy użyć jednego z siedmiu przycisków ukrytych pod postaciami z filmu, by rozpocząć zabawę.

4. Hh Poland Laptop Edukacyjny Nauka Cyfr I Literek

 Hh Poland Laptop Edukacyjny Nauka Cyfr I Literek

Cena: ok. 97 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Hh Poland Laptop Edukacyjny Nauka Cyfr I Literek to być może najlepszy laptop dla dziecka przeznaczony dla maluchów powyżej 3 roku życia. Zabawka posiada pełną Polską klawiaturę z Polskimi znakami. W zestawie znajduje się również myszka ułatwiające obsługę. Po zamknięciu laptop można wygodnie przenosić posługując się solidnie wykonaną rączką. Ten dobry laptop dla dziecka to wszechstronne urządzenie, które uczy i bawi. Zabawka może okazać się niezwykle pomocna przy rozwijaniu wielu umiejętności oraz pogłębianiu wiedzy. Laptop posiada, aż 26 programów edukacyjnych i rozrywkowych, poczynając od nauki liter – alfabet, wymowa, pisanie, rozpoznawanie liter, odszukiwanie liter na klawiaturze, po naukę słówek – literowanie i wymowa, pisanie, słówka z obrazów, znajdowanie słówek. Laptop może okazać się również najlepszym nauczycielem matematyki. Posiada program do nauki cyferek – wymowa cyfr, pisownia cyfr, rozpoznawanie cyfr oraz odszukiwanie cyfr na klawiaturze, a także program poznawczy dźwięki – 10 melodii, 10 nutek, rozpoznawanie nut na pięciolinii oraz odszukiwanie nut na podstawie dźwięków. W laptopie nie zabrakło również gier zręcznościowych, zegara i kalkulatora.

5. Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Niebieski

 Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Niebieski

Cena: ok. 174 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry laptop dla dziecka to sposób na najlepszą zabawę połączoną z nauką. Dlatego, jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało szansę bawić się jednocześnie pogłębiając wiedzę, poznaj Kinderplay Laptop Dla Dzieci Edukacyjny Niebieski. Ta wyjątkowa zabawka za nieduże pieniądze może być pierwszym krokiem Twojego dziecka w świat magicznych cyfr i liter. Ten być może najlepszy laptop dla dziecka w naszym rankingu uczy po polsku i angielsku, łącząc aż 120 różnych funkcji. Wybierając polecaną zabawkę, dziecko może szybko i bez zmęczenia nauczyć się literek, odkryć wiele ciekawostek, poznać pasjonujące gry i wciągające zabawki. Laptop edukacyjny uczy m.in. alfabetu, tworzenia słów, liczb i zadań matematycznych, wprowadza w świat muzyki, rozwija pamięć, logiczne myślenie oraz koncentrację. Wszystkie zadania są pokazywane na przyjemnym wyświetlaczu LCD.

6. Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910

 Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910

Cena: ok. 89 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli myślisz o tym, jaki laptop dla dziecka wybrać na jego urodziny lub inna ważną okazję – poznaj Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910. Jest to pięknie prezentująca się kolorowa zabawka dla najmłodszych – dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Proponowany dobry laptop dla dziecka może więc być pierwszą i najlepszą zabawka interaktywną, która pobudzi i rozwinie zmysły malucha. Opiniowany laptop pomoże ciekawemu maluszkowi poznać cyfry, litery i kształty. Zabawa jest bardzo prosta i nie może się nie udać. Wystarczy, że dziecko naciśnie dowolny przycisk, by zobaczyć na ekranie jego odpowiednik. Dodatkową ciekawostką jest tło muzyczne –  każdy klawisz mini-pianinka uruchamia jedną z ośmiu wesołych melodii, które najbardziej przypadają do dziecięcych gustów. Natomiast poruszając kółkiem w małej myszce, dziecko rozpoczyna zabawę w odgadywanie kolorów, liter i cyfr. Kiedy maluch przesunie strzałkę, usłyszy odgłosy wydawane przez pięć różnych pojazdów.

7. Deku Laptop Edukacyjny Drewniany Farba Tablicowa 000102

 Deku Laptop Edukacyjny Drewniany Farba Tablicowa 000102

Cena: ok. 149 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszy laptop dla dziecka nie może nie ucieszyć nawet najbardziej wymagającego malucha. Dlatego, jeśli szukasz idealnego prezentu, poznaj Deku Laptop Edukacyjny Drewniany Farba Tablicowa 000102. Jest to zabawka, która wiarygodnie odwzorowuje prawdziwy, dostojnie prezentujący się laptop. Niemniej jednak jest to laptop edukacyjny drewniany wyposażony w tablicę 34 x 26 x 1,7 cm. Zabawka została wykonana z solidnej sklejki 5 mm/3 mm – 000102. Jest to autorski produkt, który powstał przy pomocy lasera CNC, a następnie został pokryty farbą tablicową, co pozwala na wielokrotne ścieranie i rysowanie. Dla zwiększenia odporności laptop został sklejony z dwóch warstw sklejki –  5 i 3 mm. Jest to zatem zabawka idealna dla rozwijającego się dziecka, która sprytnie pomaga ożywiać wyobraźnię. Ten wyjątkowy, dobry laptop dla dziecka może być wykorzystywany do rysowania obrazków, wzorów, równań, liter.

8. Smily Play Mój Pierwszy Laptop Krówka Interaktywny

 Smily Play Mój Pierwszy Laptop Krówka Interaktywny

Cena: ok. 56 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nie wiesz, jaki laptop dla dziecka wybrać, śmiało możesz postawić na Smily Play Mój Pierwszy Laptop Krówka Interaktywny. Ten tani i dobry laptop dla najmłodszych może okazać prawdziwym liderem naszego rankingu. Zabawka jest przeznaczona dla dzieciaczków już po 12 miesiącu życia. Nie musisz więc długo czekać, by kupić swojemu maluszkowi interaktywną, rozwijającą zmysły zabawkę. Ta wyjątkowa zabawka z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi. Zabawka mówi po polsku, uczy literek i cyferek, kształtów, gra wesołe melodyjki, mruga światełkami. Na wyświetlaczu widnieje wizerunek zwierzątka, co zachęca dziecko do kontynuowania zabawy, która niezauważalnie wpływa korzystnie na poprawę małej motoryki, percepcji wzrokowej, słuchowej oraz wprowadza malucha w świat podstawowych kształtów, pierwszych cyfr oraz pierwszych liter alfabetu. Jest to bez wątpienia najlepszy laptop dla dziecka, który można nabyć do dobrej cenie.

9. Mój Pierwszy Laptop Tygrysek Smily Play

 Mój Pierwszy Laptop Tygrysek Smily Play

Cena: ok. 59 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry laptop dla dziecka to zabawka, która może dać najwięcej radości. Dla maluszka może to być Mój Pierwszy Laptop Tygrysek Smily Play, z którego może korzystać już kilkumiesięczne dziecko. Ta wyjątkowa zabawka mówi do dziecka, ucząc go literek i cyferek, kształtów i wesołych melodii. Dodatkowo mruga światełkami i zachęca do kontynuowania zabawy. Polecany dobry laptop dla dziecka charakteryzuje przyjazny wygląd oraz solidne wykonanie i brak ostrych krawędzi, co sprawia, że zabawka jest całkowicie bezpieczna. Wybierając rekomendowaną zabawkę, dajesz swojemu dziecku nie tylko szansę na naukę kształtów, cyfr i pierwszych liter alfabetu, ale również rozwój zmysłu dotyku, ćwiczenie małej motoryki i spostrzegawczości. Zabawka wymaga dwóch baterii AA, które jednak wystarczają na długi czas.

10. Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910

 Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910

Cena: ok. 89 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przygotowany przez nas ranking zamyka Dumel Interaktywny Laptop Edukacyjny Kompute 33910. Jest to znakomita zabawka, którą z satysfakcją można polecić. Dlatego, jeśli nie wiesz jaki laptop dla dziecka kupić wybór polecanej zabawki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jest to zabawka dla sprytnego maluszka po ukończeniu 18 miesiąca życia, który radzi sobie z przyciskami, lubi słuchać ciekawych dźwięków i interesuje się nowościami. Ta ciekawa zabawa jest jednak niezwykle prosta – dziecko już w pierwszym kontakcie z laptopem jest w stanie zająć się przez kilkadziesiąt minut wydajną zabawą i nauką. Po pewnym czasie z pomocą osoby dorosłej maluszek może poznać i przyswoić cyfry, litery oraz kształty. Kiedy dziecko naciśnie przyciski o różnych kształtach i kolorach zobaczy odpowiadający im obrazek na ekranie. Dodatkowo dziecko może włączyć jedną z ośmiu melodii naciskając klawisze pianina – jest to zabawa najczęściej wybierana przez najmłodszych. Polecany minikomputer to być może najlepszy laptop dla dzieci w tym przedziale cenowym.

Poradnik zakupowy laptopa edukacyjnego dla dziecka

Czy zakup laptopa dla dziecka to dobry pomysł?

Interaktywne i edukacyjne zabawki w znakomity sposób stymulują rozwój dziecka. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaką zabawkę wybrać dla maluszka, śmiało możesz postawić na dobry laptop dla dziecka.

Musisz wiedzieć, że najlepszy laptop dla dziecka może zachęcić dziecko do zabawy, wydobyć z niego zainteresowania do poznawania kształtów, liter i cyferek. A w starszym dziecku chęć do nauki i poznawania ciekawostek i rozwiązywania zagadek.

Laptop edukacyjny może okazać się pomocnym narzędziem do nauki zegara, dodawania i odejmowania oraz gamy, kiedy dziecko poszło do szkoły, lecz niechętnie spędza czas w książkach lub nie odnosi sukcesów w nauce.

Dobry laptop dla dziecka to również szansa na poznanie nowych piosenek i wierszyków.

Jaki laptop dla dziecka warto wybrać?

Jeśli nie wiesz, jaki laptop dla dziecka wybrać powinieneś sugerować się wiekiem dziecka. Na rynku dostępne są bowiem laptopy dla najmłodszych – dzieci od 18 miesiąca życia oraz dla dzieci starszych – po ukończeniu 3 lat, a nawet 6.

Każda zabawka posiada inne programy – jedne rozwijają motorykę małą oraz przyzwyczajają malucha do kształtów i odgłosów natury, inne zostały wyposażone w trudniejsze programy, których celem jest nauka języków obcych, poznawanie liter i cyfr oraz ćwiczenie pisania i liczenia.

Laptop edukacyjny dla dziecka – od kiedy?

Komputery, smartfony czy laptopy będą towarzyszyć dziecku niemal na każdym etapie nauki i życia, czy więc warto je wprowadzać jak najwcześniej czy może podsuwać inne zabawki? Wszystko zależy od rodziców. Jeśli chcą, aby ich pociechy jak najszybciej oswoiły się z urządzeniami elektronicznymi, to  pewnością laptop interaktywny dla dzieci będzie znacznie lepszym pomysłem, aniżeli podsuwanie najmłodszym prawdziwych telefonów do zabawy lub jako formy uspokojenia ich.

Kiedy maluch rozpoczyna naukę mówienia, a przy tym interesują go różnorodne dźwięki  i nowe bodźce, jedną z najciekawszych form będzie właśnie najprostszy i atrakcyjny wizualnie laptop interaktywny. Naciskanie klawiszy odpowiadających mu charakterystycznymi odgłosami, migajace światełka czy inne rodzaje aktywnej nauki zajmują na dłużej wiele dzieci poniżej 2 roku życia. W późniejszym okresie, kiedy maluch chodzi już do przedszkola i nabywa różnorodne umiejętności, warto postawić na typowy laptop edukacyjny dla dzieci z zadaniami poprawiającymi logiczne myślenie, kojarzenie, rysowanie i tworzenie własnych projektów czy inne sprawności.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu laptopu edukacyjnego dla dziecka?

Laptop dla 3 latka to duża porcja rozrywki i wstęp do nauki poprzez zabawę. Kiedy kupujemy laptop edukacyjny dla 5 latka, możemy spodziewać się już bardziej odwróconych proporcji zajęć. Tutaj znajdziemy zarówno rozwiązywanie zadań matematycznych, jak i słówka w obcych językach. Wspieramy tym samym zainteresowania, jak i odnajdujemy nowe, które fascynują maluchy. Laptop do nauki literek to świetny przykład zabawki, która wkracza w życie najmłodszych kandydatów na uczniów i pomaga im w oswojeniu świata książek.

Przy zkupie laptopów dobierzmy ich wygląd do  upodobań dziecka, jak i możliwości samodzielnej zabawy czy przenoszenia urządzeń. Duże przyciski dla 2-latków, dla starszych pociech mogą wydawać się zbyt „dziecinne”, więc dopasujmy i takie szczegóły dla naszego małego ucznia. Zbyt głośne dźwięki z interaktywnych zabawek często u najmłodszych wywołują lęk, a w laptopach dla starszych dzieci mogą stać się bardzo uciążliwe dla nich i otoczenia, zwłaszcza podczas długich zabaw. Sprawdźmy więc i ten aspekt przy wyborze.

Nasz ranking przedstawia różnego rodzaju laptopy dla dzieci, które warto przede wszystkim dostosować do ich wieku i poziomu rozwoju. Wielu bystrych 3 latków może jednak od razu chcieć korzystać z urządzenia przeznaczonego dla starszych dzieci, inne dzieci przez długi czas pozostaną przy swoich ulubionych rozrywkach. Pozwólmy im rozwijać się we własnym tempie. Te zabawki są  też doskonałym sposobem na poznawanie naszych dzieci. Dzięki wielu różnorodnym funkcjom pokazują, co lubi nasze dziecko, jak i to z czym sobie świetnie radzi, a co sprawia mu problemy.  Pamiętajmy jednak, że jest to nadal forma zabawki i nie podsuwajmy zbyt trudnych wersji, aby nie zniechęcić do zgłębiania wiedzy.

Jaki laptop edukacyjny dla dziecka wybrać? Polecani producenci

W przygotowaniu rankingu pomogły opinie wielu klientów, zadowolonych z zakupu poszczególnych produktów. Dzięki temu możemy polecić na przykład zabawki Dumel Discovery, które od wielu lat dba o rozwój dzieci na każdym etapie ich życia. Inną marką godną uwagi jest Kinderplay pomagające maluchom poznawać świat z różnych perspektyw.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.