Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking kuchenek mikrofalowych » Ranking mikrofalówek do zabudowy
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking kuchenek mikrofalowych » Ranking mikrofalówek do zabudowy
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking mikrofalówek do zabudowy – jaką mikrofalówkę do zabudowy wybrać?

Kuchenka mikrofalowa to jeden z podstawowych sprzętów w kuchennym wyposażeniu. Przydaje się praktycznie każdemu, niezależnie od tego czy gotuje w domu, czy jada na mieście. W ostatnich latach coraz częściej odchodzi się od wolnostojących kuchenek mikrofalowych na rzecz dobrych mikrofalówek do zabudowy. Wyglądają one bardzo estetycznie, a jednocześnie są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zastanawiasz się, jaką mikrofalówkę do zabudowy kupić? Chcesz wiedzieć, które urządzenia cieszą się największą popularnością? Sprawdź ranking mikrofalówek do zabudowy.

Ranking mikrofalówek do zabudowy – top 10 mikrofalówek do zabudowy

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Samsung MS22M8054AK998 złSprawdź teraz
2Electrolux LMS4253TMK1498 złSprawdź teraz
3Bosch BFL634GB1 2039 złSprawdź teraz
4Amica AMGB20E1GB FUSION629 złSprawdź teraz
5Beko MGB23313BSprawdź teraz
6Beko MOB20231BG669 złSprawdź teraz
7Samsung NQ50K3130BB1727 złSprawdź teraz
8Amica AMMB20E1GB699 złSprawdź teraz
9Siemens BF634RGS1 1959 złSprawdź teraz
10Samsung FG87SUSTSprawdź teraz

Recenzje mikrofalówek do zabudowy

1. Samsung MS22M8054AK

Samsung MS22M8054AK

Cena: od. 998 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta polecana mikrofalówka do zabudowy to doskonała propozycja dla osób, które szukają wielofunkcyjnego, niezawodnego urządzenia. Wnętrze kuchenki zostało pokryte emalią ceramiczną oraz powłoką antybakteryjną. Co to oznacza w praktyce? Szkodliwe drobnoustroje są neutralizowane, a gładka powierzchnia mikrofalówki nie wymaga szorowania podczas czyszczenia. Urządzenie pozwala na szybkie i komfortowe przyrządzanie potraw. Wyposażone jest w 25 automatycznych programów gotowania i podgrzewania. Oprócz tego posiada ono także funkcję szybkiego rozmrażania przy zachowaniu pełni wartości odżywczych. Jest to najlepsza mikrofalówka do zabudowy, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie pięknie się prezentuje, wyposażone jest w intuicyjny panel dotykowy LED, który pozwala na sterowanie. Kuchenka mikrofalowa została także wyposażona w program blokowania wszystkich funkcji, który sprawdza się zwłaszcza przy dzieciach.

2. Electrolux LMS4253TMK

Electrolux LMS4253TMK

Cena: od. 1498 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Zastanawiasz się, jaką mikrofalówkę do zabudowy wybrać? Kuchenka mikrofalowa Electrolux to jedno z lepszych urządzeń na rynku, które umożliwia wygodne i szybkie przygotowywanie posiłków. Wyposażona została w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na przygotowanie w niej wielu potraw. Funkcja Grill umożliwia zarówno przygotowanie tostów, jak i grillowanego kurczaka. Dzięki temu, że kuchenka mikrofalowa posiada aż 8 poziomów mocy, posiłki w niej przygotowane są bardzo smaczne i atrakcyjne. Polecana mikrofalówka do zabudowy posiada także bardzo praktyczną funkcja rozmrażania, dzięki czemu proces rozmrażania nie musi trwać wielu godzin. Kuchenka jest łatwa w czyszczeniu zarówno wewnątrz, jak i od frontu. Posiada gładką, szklaną powierzchnię, która zapobiega gromadzeniu się brudu. Urządzenie posiada także praktyczny zegar elektroniczny z timerem oraz sygnalizację końca cyklu gotowania. Wszystko to sprawia, że kuchenka mikrofalowa do zabudowy jest nie tylko wygodna, ale także niezwykle funkcjonalna.

3. Bosch BFL634GB1

Bosch BFL634GB1

Cena: od. 2039 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta idealna mikrofalówka do zabudowy świetnie wkomponuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Jej przyjemna estetyka pozwala na duże możliwości aranżacyjne. Oprócz walorów estetycznych, mikrofalówka wyróżnia się także doskonałą jakością oraz dużą funkcjonalnością. Kuchenka posiada aż 5 poziomów mocy, co pozwala dopasować parametry pracy urządzenia do rodzaju potrawy. Wystarczy określić rodzaj potrawy, a urządzenie dobierze odpowiedni program. Istotną funkcją jest także sygnał dźwiękowy, który powiadomi o gotowym posiłku. Wszystko to sprawia, że kuchenka jest niezwykle popularna, chętnie kupowana oraz uzyskuje bardzo dobre opinie. Ta bardzo dobra mikrofalówka do zabudowy wyposażona została w praktyczny panel sensoryczny oraz specjalny pierścień, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna. Czytelny wyświetlacz TFT pokazuje wszystkie ważne informacje. Oprócz tego mikrofalówka jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.

4. Amica AMGB20E1GB FUSION

Amica AMGB20E1GB FUSION

Cena: od. 629 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Szukasz dobrej jakości kuchenki mikrofalowej, która wyróżnia się dużą funkcjonalnością i stosunkowo niską ceną? Tania mikrofalówka do zabudowy Amica pozwoli Ci połączyć dobrą jakość z niewygórowaną ceną. Urządzenie wyposażone zostało w aż 9 praktycznych funkcji, które pozwalają jak najlepiej przygotowywać posiłki. Istotna kwestią jest to, że urządzenie samo dobiera program do masy i rodzaju produktu. Polecana mikrofalówka do zabudowy została wyposażona w Combigrill łączący mikrofale oraz funkcję grilla. Dzięki temu możliwe jest podgrzanie potrawy, która jednocześnie pokryje się chrupiącą skórką. Mikrofalówka posiada także specjalną blokadę, która zabezpiecza przed zmianą ustawień np. przez dzieci. Rozmrażanie wagowe umożliwia szybkie rozmrażanie produktów i potraw. Ta kuchenka mikrofalowa zadowoli nawet bardzo wymagających użytkowników. Będzie doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie praktyczne, wielofunkcyjne urządzenia w rozsądnej cenie.

5. Beko MGB23313B

Beko MGB23313B

Cena: od. zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta bardzo dobra mikrofalówka do zabudowy pozwoli szybko i sprawnie przygotować posiłki. Wyposażona została w osiem programów automatycznych, które pozwalają na przygotowanie jedzenie bez ręcznego ustawiania parametrów. Wystarczy wybrać rodzaj produktu, a urządzenie samo wybierze odpowiednie parametry pracy. Oprócz tego mikrofalówka posiada także funkcję rozmrażania, która pozwala na szybkie rozmrażanie dania. Mikrofala z funkcja grilla to dobra propozycja dla osób, które lubią smak grillowanych potraw. Z pomocą urządzenia można cieszyć się nimi niemal każdego dnia. Mikrofalówka do zabudowy jest wytrzymała, funkcjonalna oraz łatwa w czyszczeniu. Jej estetyczny front wpisuje się doskonale w każdą kuchenną aranżację.

6. Beko MOB20231BG

Beko MOB20231BG

Cena: od. 669 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Mikrofalówka Beko to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na zakup tego urządzenia mają ograniczony budżet. Kuchenka w niczym nie ustępuje modelom z wyższej półki cenowej, jest niemal tak samo funkcjonalna i praktyczna. Tania mikrofalówka do zabudowy Beko to najlepszy sposób na sprawne gotowanie i podgrzewanie jedzenia. 8 funkcji gotowania oraz opcja rozmrażania sprawiają, że przygotowywane potrawy zachwycają smakiem i aromatem. Polecana mikrofalówka do zabudowy wyposażona jest w sensoryczny panel kontrolny typu slim. Oprócz tego wyposażona została w programowalny Timer oraz specjalne zabezpieczenie, które chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia np. przez dziecko. Powierzchnia kuchenki jest odporna na zarysowania i zapobiega pozostawianiu śladów palców. Oprócz tego jest bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Komora gotowania wyposażona została w oświetlanie, dzięki czemu w czasie pracy kuchenki możemy sprawdzać, jak wygląda danie.

7. Samsung NQ50K3130BB

Samsung NQ50K3130BB

Cena: od. 1727 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecana mikrofalówka do zabudowy zapewnia nowy wymiar gotowania. Jest to urządzenie, które zadowoli nawet bardzo wymagające osoby. Pojemność 50 litrów pozwala na przygotowywanie dużych potraw lub kilku porcji jednocześnie. Jest to rozwiązanie idealne dla dużych rodzin lub w czasie, kiedy przygotowujemy imprezę lub obiad dla większej ilości osób. Mikrofalówka do zabudowy posiada aż 15 automatycznych, wbudowanych trybów gotowania, co pozwala na przygotowywanie smacznych, doskonałych potraw. Mikrofalówka umożliwia także wygodne rozmrażanie potraw i produktów spożywczych. Posiada 5 programów Auto Defrost, które szybko i sprawnie poradzą sobie z rozmrożeniem zarówno pojedynczych produktów, jak i całych potraw. Istotna kwestią jest także to, że żywność tak rozmrażana nie traci swoich wartości odżywczych. Funkcja Steam Clean pozwala na wygodne czyszczenie za pomocą pary. Wszystkie te funkcje w połączeniu z bardzo zachęcającym designem sprawiają, że jest to jedna z najlepszych propozycji mikrofalówek do zabudowy.

8. Amica AMMB20E1GB

Amica AMMB20E1GB

Cena: od. 699 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecana kuchenka mikrofalowa to urządzenie wyróżniające się dobrymi parametrami pracy oraz rozsądną ceną. Mikrofala jest wygodna w obsłudze, została wyposażona w sterowanie elektroniczne, które pozwala na ustawienie mocy i czasu grzania. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, bez problemu poradzi sobie z nią większość osób. Kuchenka mikrofalowa sama dobiera program do wagi i rodzaju potrawy. Ta bardzo dobra mikrofalówka do zabudowy wyposażona została w funkcję Combigrill, która łączy mikrofale z funkcją grilla. Pozwala ona odpowiednio podgrzewać dania oraz zapewnia im jednocześnie efekt chrupiącej skórki. Funkcja QuickStart pozwala na proste i błyskawiczne uruchomienie urządzenia jednym przyciskiem. Kuchenka zapewnia także funkcję szybkiego rozmrażania oraz blokadę przed przypadkową zmianą ustawień. Szklany front jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji. Mikrofalówka do zabudowy jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale posiada także miły, nowoczesny design, który sprawia, że wygląda ona znakomicie w większości kuchennych wnętrz. Jej minimalistyczna estetyka daje bardzo duże możliwości aranżacyjne.

9. Siemens BF634RGS1

Siemens BF634RGS1

Cena: od. 1959 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta kuchenka mikrofalowa to urządzenie wysokiej jakości, które wyróżniają bardzo dobre i pochlebne opinie. Mikrofalówka do zabudowy wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz piękną nowoczesną estetyką, która może stać się ozdobą kuchni niemal w każdym stylu. Kuchenka umożliwia przygotowywanie smacznych i soczystych potraw w jak najkrótszym czasie. Polecana mikrofalówka do zabudowy posiada 5 poziomów mocy oraz została wyposażona w sterowanie elektroniczne. Posiada także czytelny, kolorowy wyświetlacz TFT. Praktyczny zegar i timer pozwalają na kontrolę czasu pracy. Wszystko to sprawia, że kuchenka jest bardzo funkcjonalna i użyteczna. Dzięki niej przygotowywanie posiłków staje się proste i przyjemne.

10. Samsung FG87SUST

Samsung FG87SUST

Cena: od. zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta idealna mikrofala do zabudowy to najlepszy sposób na łatwe i sprawne przygotowywanie jedzenia. Kuchenka wyposażona została w innowacyjny system podgrzewania, który korzysta z trzech punktów rozprowadzania fal ciepłego powietrza. Dzięki temu komora jest równomiernie podgrzana, co przekłada się na dokładne gotowanie i doskonały smak posiłków. Intuicyjny dotykowy wyświetlacz TFT LCD zapewnia wygodna, intuicyjne i łatwe sterowanie. Kuchenka posiada także bardzo ciekawą funkcję Crusty Plate, która pozwala na przygotowanie chrupiących dań lub zdrowych posiłków bez oleju. Funkcja Power Defrost pozwala na błyskawiczne rozmrażanie potraw i produktów spożywczych. Technologia Steam Clean pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie urządzenia przy pomocy gorącej pary wodnej.

Poradnik zakupowy mikrofalówki do zabudowy

Dobre mikrofalówki do zabudowy to jedne z najważniejszych kuchennych urządzeń. Pozwalają one na wygodne i szybkie przygotowywanie i podgrzewanie posiłków. Wybór kuchenek jest ogromny, dlatego też przed dokonaniem zakupu, warto jest dowiedzieć się, na co zwracać uwagę, aby wybrać jak najlepszy sprzęt. Oczywiście jedną z ważniejszych kwestii jest moc kuchenki, jednak oprócz niej jest jeszcze kilka ważnych elementów, które wpływają na funkcjonalność urządzenia. Przede wszystkim istotne jest to, w jakie funkcje została wyposażona mikrofalówka do zabudowy. Jedną z ważniejszych funkcji jest oczywiście automatyczne programowanie gotowania. Wystarczy wybrać odpowiedni program, a mikrofalówka sama dostosowuje parametry pracy do potrawy. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się także dobre mikrofalówki do zabudowy z funkcją grilla, które pozwalają na przygotowywanie smacznych potraw z przypieczoną, chrupiącą skórką. Warto także sprawdzić czy wybrane przez nas urządzenie zostało wyposażone w możliwość gotowania na parze. Takie dania są nie tylko zdrowe i smaczne, ale można je przygotować w błyskawicznym czasie. Istotną kwestią może być także funkcja termoobiegu czy blokady przed zmianą ustawień, która przydaje się zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Warto także zwrócić uwagę na bardzo praktyczne funkcje Clean, które umożliwiają wygodne czyszczenie urządzenia za pomocą pary. Oprócz wbudowanych funkcji warto także zwrócić uwagę na pojemność mikrofalówki. Dla rodzin wieloosobowych lepszym rozwiązaniem mogą okazać się modele mikrofalówek do zabudowy, które charakteryzują się dużą pojemnością. Pozwalają one przygotowywać duże potrawy lub podgrzewać kilka posiłków jednocześnie. Istotny jest także rodzaj sterowania. Powinien on zapewniać nam jak najlepszą i najbardziej komfortową obsługę, być intuicyjny i czytelny. Warto zwrócić uwagę czy mikrofalówka do zabudowy wyposażona jest w sygnały dźwiękowe, które poinformują nas np. o tym, że posiłek jest gotowy do spożycia, czy dany produkt został rozmrożony. Bardzo istotne jest także wykończenie wnętrza kuchenki oraz jej wygląd zewnętrzny. Ważne, żeby była ona łatwa w czyszczeniu i wytrzymała, dobrze też, żeby jej design był jak najlepiej dopasowany do kuchennej aranżacji. Dobrym rozwiązaniem są minimalistyczne mikrofalówki do zabudowy, które prezentują się dobrze w każdych wnętrzach i doskonale współgrają z większością aranżacji.

Dobra mikrofalówka do zabudowy – zalety

Oczywiście jedną z najważniejszych zalet mikrofalówki jest to, że przy jej pomocy możemy przygotowywać smaczne posiłki błyskawicznie. W mikrofalówkach możemy także odkażać niektóre produkty, dusić potrawy i je grillować. Są to urządzenia bardzo funkcjonalne, bez których trudno dziś wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Dobre mikrofalówki do zabudowy pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca. Urządzenia wolnostojące potrzebują wolnego blatu, co w małych kuchnia bywa często bardzo problematyczne. Oprócz tego zabudowane mikrofalówki prezentują się po prostu bardziej elegancko, nie wysuwają się na pierwszy plan, dają większe możliwości aranżacyjne. Oprócz tego są one łatwe w utrzymaniu czystości. Jednolita zabudowa nie zbiera kurzu i brudu, tak jak sprzęty wolnostojące. W mikrofalówkach do zabudowy znajdziemy także zazwyczaj nowoczesne panele sterujące, które pozwalają na szybkie i intuicyjne korzystanie z urządzenia. Oprócz tego kuchenki do zabudowy wyróżniają się często lepszymi parametrami i lepszą jakością, niż sprzęty wolnostojące. Są one produkowana najczęściej z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dlatego też producenci dbają o ich wysoką jakość i niezawodność. Istotną kwestią jest także to, że modele wolnostojące zazwyczaj pracują nieco głośniej, niż mikrofalówki do zabudowy. Oprócz wolnostojące sprzęty bywają dużo mniej pojemne, co może nie być dobrym rozwiązaniem np. dla większych rodzin z dziećmi.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.