Strona główna » Zdrowie i uroda » Higiena jamy ustnej » Ranking past do zębów » Ranking pasków wybielających
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Higiena jamy ustnej » Ranking past do zębów » Ranking pasków wybielających
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking pasków wybielających – najlepsze paski wybielające w 2023 roku

Spośród wszystkich metod wybielania zębów niewątpliwie najpopularniejszą i najtańszą w 2023 roku jest używanie pasków wybielających. Najlepsze paski wybielające, dostępne na rynku, pozwalają na rozjaśnienie zębów do 2-3 odcieni i nie mają negatywnego wpływu na szkliwo zębów. Chcąc pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem, musimy sobie odpowiedź na pytanie: jakie paski wybielające wybrać? Jeżeli zdecydowaliśmy się na rozjaśnienie swoich zębów, to z pewnością  ranking pasków wybielających zęby oraz poradnik pomogą w doborze najlepszego produktu.

Ranking pasków wybielających – TOP 10 najlepszych pasków wybielających

Miejsce Nazwa pasków wybielających Cena Najtańsza oferta
1 Bright White Paski Wybielające 14 Pasków 35 zł Sprawdź teraz
2 Berren Blanx O3X Paski Wybielające 10szt 89 zł Sprawdź teraz
3 Biała Perła Paski wybielające z aktywnym węglem 28szt. 63 zł Sprawdź teraz
4 WhiteWash Wybielające Paski do Zębów 28 szt. 128 zł Sprawdź teraz
5 WhiteWash Nano Intensive Wybielające paski do zębów 28 szt. 99 zł Sprawdź teraz
6 White Glo Activated Charcoal Strips Paski Wybielające Z Węglem 7 Sztuk 53 zł Sprawdź teraz
7 White Glo Diamond Series Whitening Pen Zestaw Pisak Wybielający 2,5 Ml + Wybielające Paski Do Zębów 7 Szt Unisex 37 zł Sprawdź teraz
8 My White Secret Teeth Whitening Strips Wybielanie Zębów 14Szt 105 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych pasków wybielających

1. Bright White Paski Wybielające 14 Pasków

 Bright White Paski Wybielające 14 Pasków

Cena: ok. 35 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszymi paskami do zębów w atrakcyjnej cenie są Bright White. W skład tego taniego zestawu wchodzą 14 pasków (7 na górne, 7 na dolne zęby), które wystarczają na 7-dniową terapię wybielającą. Ten produkt posiada  atesty europejskie (CE) oraz amerykańskie (FDA) spełniające najbardziej restrykcyjne normy przewidziane dla produktów konsumenckich. Największą zaletą tego zestawu jest szybkość działania – widoczne efekty są zauważalne już po 2-3 dniach od rozpoczęcia terapii. Skutecznie usuwa zabarwienia na zębach powstałe w wyniku picia kawy, wina czy palenia papierosów. Dodatkowo posiadają delikatnie miętowy, odświeżający smak. Użytkowanie tego produktu jest proste i nie wymaga dodatkowych zakupów. Po odpakowaniu paski należy odkleić delikatnie z foliowej kliszy i nałożyć na zęby. Po 30 minutach, w trakcie których możesz odpocząć, oglądać TV lub zająć się innymi domowymi obowiązkami, paski należy odkleić i dobrze przepłukać jamę ustną wodą. Jeżeli szukasz najskuteczniejsze, dobre paski wybielające zęby w atrakcyjnej cenie, to z pewnością Bright White będą najlepszym wyborem dla Ciebie.

2. Berren Blanx O3X Paski Wybielające 10szt

 Berren Blanx O3X Paski Wybielające 10szt

Cena: ok. 89 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Berren BlanX 03X to kolejne, bardzo dobre paski wybielające w naszym rankingu najlepszych produktów do wybielania zębów. Co wyróżnia ten produkt na tle swoich konkurentów to innowacyjna technologia, która może poprawić barwę zębów nawet o 4 odcienie, jednocześnie niwelując wszelkie skutki uboczne – zwłaszcza nadwrażliwość czy podrażnienie dziąseł. To właśnie moc aktywnego tlenu sprawia, że ten domowy sposób jest stawiany na równi z profesjonalnymi metodami wykorzystywanymi przez najlepszych dentystów. Dodatkowym składnikiem jest porost islandzki, który w naturalny sposób zwalcza kamień nazębny. W zestawie znajdziemy 10 pasków (5 na górne, 5 na dolne zęby) pozwalające na 5-dniową kurację. Paski, na tle konkurencji, są wyjątkowo cienkie i z łatwością dopasują się do każdego uzębienia. Dodatkowo kuracja trwa bardzo krótko, bo jedyne 10 minut dziennie – znacznie mniej w stosunku do konkurencyjnych pasków. Berren BlanX 03X to profesjonalne rozwiązanie dla każdego, kto ceni wysoką jakość wybielania zębów w domowych warunkach.

3. Biała Perła Paski wybielające z aktywnym węglem 28szt.

 Biała Perła Paski wybielające z aktywnym węglem 28szt.

Cena: ok. 63 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Polski produkt w rankingu najlepszych pasków do wybielania zębów to produkt firmy Biała Perła. Głównym składnikiem tych pasków jest węgiel aktywny, którego właściwości ułatwiają wchłanianie niechcianych przebarwień ze szkliwa zębów. Dodatkowym składnikiem wspomagającym usuwanie przebarwień jest specjalny enzym działający nieinwazyjnie na nasze szkliwo. Produkt nie zawiera nadtlenków, które mogą wpłynąć na niechciane efekty w postaci nadwrażliwości zębów – ważna informacja dla tych, którzy naturalnie mają wrażliwe zęby. 28 pasków (14 na górne i 14 na dolne zęby) wchodzi w skład tego polskiego produktu, a sama terapia może trwać do 14 dni. W zestawie znajdziemy również specjalną pastę do zębów, którą należy użyć po każdej, 2-godzinnej terapii. Dołączony do zestawu jest wskaźnik bieli, który pomoże nam w ocenie efektywności wybielania, oraz instrukcja obsługi. Ten Polski produkt oferuje jeden z najbardziej obszernych zestawów za rozsądną cenę. Bielszy i lśniący uśmiech gwarantowany przez najlepsze paski wybielające zęby firmy Biała Perła.

4. WhiteWash Wybielające Paski do Zębów 28 szt.

 WhiteWash Wybielające Paski do Zębów 28 szt.

Cena: ok. 128 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Brytyjski produkt, który zawojował amerykańskich konsumentów, WhiteWash Whitening Strips to kolejne bardzo dobre paski wybielające w naszym rankingu. Dwutygodniowa terapia gwarantowana przez 28 pasków (po 14 na górne i dolne zęby) a pierwsze efekty rozjaśniania są widoczne po 3 dniach. Posiadające lekki miętowy posmak oraz specjalną antypoślizgową technologię paski wybielające do zębów – możesz mieć pewność, że w trakcie terapii rozjaśniającej Twój uśmiech opaski będą cały czas na zębach. Proste w aplikacji i wygodne w użytkowaniu – z łatwością możesz z nich korzystać w warunkach domowych, jak i w podróży. Specjalna technologia dostosowuje optymalną porcję żelu – zarówno zęby, jak i dziąsła, nie są narażone na niechciane przewrażliwienia. Profesjonalne paski wybielające do zębów WhiteWash Whitening Strips to bezpieczne i skuteczne produkty polecane przez profesjonalistów w dziedzinie dentystyki.

5. WhiteWash Nano Intensive Wybielające paski do zębów 28 szt.

 WhiteWash Nano Intensive Wybielające paski do zębów 28 szt.

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejnym produktem brytyjskiego Whitewash jest linia wybielających pasków do zębów z serii NANO. Ten nowy produkt zawiera 28 pasków (14 na łuk górny, 14 na dolny) i są one przeznaczone na 14-dniową terapię wybielania zębów. Unikatowy skład, stworzony z mieszanki wyselekcjonowanych 10 składników wybielających  oraz specjalnej formuły „Care” zapewni najlepsze wyniki w dziedzinie wybielania zębów. Bezpieczeństwo użytkowania oraz widoczne efekty kuracji są zagwarantowane przez najnowszą technologię stworzoną przez brytyjskich specjalistów – możesz mieć pewność, że Twoje zęby i dziąsła na ucierpią wskutek użytkowania tych pasków do wybielania zębów.  Ten produkt jest zaprojektowany tak, aby dopasował się do każdego uzębienia. Niewątpliwie największą zaletą zestawu, co czyni to jedne z najlepszych pasków wybielających, jest najwyższy stopień wybielania – Whitewash Nano może rozjaśnić nasze zęby aż o 8 odcieni. Produkt nie zawiera nadtlenku wodoru, SLS, parabenów, triclosanu i PEG (politlenku etylenu). Whitewash NANO to produkt z wyższej półki i żaden ranking pasków wybielających zęby nie może go pominąć.

6. White Glo Activated Charcoal Strips Paski Wybielające Z Węglem 7 Sztuk

 White Glo Activated Charcoal Strips Paski Wybielające Z Węglem 7 Sztuk

Cena: ok. 53 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wyróżniającym się produktem w tym zestawieniu jest z pewnością White Glo Activated Charcoal Strips. To właśnie aktywny węgiel, który wchodzi w skład tego unikatowego produktu, jest tym, co odróżnia te paski wybielające do zębów od innych w rankingu. Aktywny węgiel wnika głęboko w przebarwienia powstałe na uzębieniu  i usuwa plamy bez jakiegokolwiek uszczerbku na szkliwie. W zestawie znajdziemy 14 pasków (7 na górne i 7 na dolne zęby), które to wystarczają na tygodniową terapię. Użytkowanie  jest wygodne i bezproblemowe dzięki specjalnie zaprojektowanym antypoślizgowym paskom – możesz spokojnie pracować, sprzątać czy uprawiać sport nie martwiąc się o to, czy paski będą się dobrze trzymać. Bezpieczeństwo tych pasków jest zagwarantowana przez nieużycie w składnie nadtlenków, które mogą mieć negatywny wpływ na wrażliwe szkliwo i dziąsła. Oparte na naturalnych składnikach Activated Charcoal Strips firmy White Glo z pewnością zadowolą każdego, kto ceni sobie wysoką skuteczność z wygodą użytkowania.

7. White Glo Diamond Series Whitening Pen Zestaw Pisak Wybielający 2,5 Ml + Wybielające Paski Do Zębów 7 Szt Unisex

 White Glo Diamond Series Whitening Pen Zestaw Pisak Wybielający 2,5 Ml + Wybielające Paski Do Zębów 7 Szt Unisex

Cena: ok. 37 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejnym drastycznie odznaczającym się produktem do wybielania zębów w tym rankingu to White Glo Diamond Series Whitening Pen. W zestawie znajdziemy nie tylko bardzo dobre paski wybielające zęby, ale również specjalny pisak wspomagający proces wybielania zębów. Jest to jedna z najwygodniejszych metod wybielania zębów przy pomocy pisaka ze specjalnie zaprojektowanym pędzelkiem. Wystarczy przed nałożeniem przekręcić podstawę pisaka tak, aby żel rozjaśniający zęby równomiernie rozprowadzony został na pędzelku. Następnie nałożyć należy warstwę żelu na zęby i odczekać do 20 minut – co jest ważne, w tym czasie nie należy pić ani jeść. Po upływie wskazanego czasu usta należy przepłukać czystą wodą. Kroki te należy powtarzać 2-3 razy dziennie. Dla wzmocnienia efektu zaleca się dodatkowo użyć sprawdzonych pasków do wybielania zębów, które są dołączone do zestawu. Diamond Series Whitening Pen znanego producenta akcesoriów do wybielania White Glo to unikatowy gadżet w zestawieniu produktów do wybielania zębów.

8. My White Secret Teeth Whitening Strips Wybielanie Zębów 14Szt

 My White Secret Teeth Whitening Strips Wybielanie Zębów 14Szt

Cena: ok. 105 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Brytyjski produkt firmy My White Secret składa się z naturalnych składników, jest przyjazny dla wegan – żadne żywe stworzenie nie ucierpiało przy jego stworzeniu. Unikatowy skład aktywnego węgla oraz olejku kokosowego jest wskazany dla osób z ultra wrażliwymi dziąsłami i zębami. Zestaw przeznaczony na 14-dniową kurację i składa się z 14 zestawów pasków wybielających zęby (po 14 sztuk na górny i dolny łuk zębowy). Każdy z zestawów jest zapakowany w osobną saszetkę, przez co jest to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących. Jedynie 30 minut dziennie i pierwsze efekty są znacząco widoczne po kilku dniach użytkowania – aktywny węgiel skutecznie pozbywa się nawet najtrudniejszych do usunięcia odbarwień po kawie czy papierosach. Produkt nie zawiera nadtlenków i jest bezpieczny dla każdego. Jeżeli interesuje Ciebie, jakie paski wybielające przypadną do gustu tym, którzy są miłośnikami naturalnych rozwiązań i troszczą się o los ich mniejszych braci, to z pewnością  My White Secret Whitening Strips będą najlepszym rozwiązaniem.

Poradnik zakupowy pasków wybielających

Czy warto stosować paski wybielające?

Z pewnością najskuteczniejsze paski wybielające zęby są zarazem jedną z bezpieczniejszych metod wybielania zębów. Potwierdza to Amerykańskie Towarzystwo Dentystyczne, które w 2015 roku wystosowało oświadczenie o nieszkodliwości tego sposobu wybielania zębów. Jedynym skutkiem ubocznym stosowania pasków może być nadwrażliwość, która mija po kilku dniach. Należy jednak zaznaczyć, że specjaliści nie polecają nadmiernego stosowania wszelkich preparatów wybielających zęby. Przed użyciem wszelkich preparatów do wybielania zaleca się konsultacje z dentystą, który to może podpowiedzieć jakie paski wybielające do zębów będą dla nas najlepsze. Jeżeli będą zastrzeżenia w opinii profesjonalisty to warto rozważyć inne metody wybielania – usunięcie kamienia nazębnego bądź piaskowanie zębów.

Jak kupić najlepsze paski wybielające? Na co zwrócić uwagę?

Najlepsze paski do wybielania zębów nie tylko powinny byś skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. W szczególności należy zwrócić uwagę na skład. Kierujmy się tym, żeby w składnie było jak najmniej składników, które w dużej dawce mogą być szkodliwe – przede wszystkim należy unikać nadtlenków wodoru, politlenków etylenu,  parabenów, triclosanu i laurylosiarczanu sodu. W przypadku występowania tych składników w produkcie należy zakup skonsultować z dentystą lub farmaceutą. Następnie należy dobrać ilość pasków w zestawie. Jeżeli przebarwienia nie są mocne, to można zdecydować się na terapię krótszą (mniej pasków). Natomiast w przypadku gdy przebarwienia są znaczne, to zaleca się terapię dłuższą (około 14 pasków). Ostatecznie można zwrócić uwagę na czas jednorazowej terapii, który może trwać od 10 minut do nawet jednej godziny.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Higiena jamy ustnej joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *