Strona główna » Zdrowie i uroda » Higiena jamy ustnej » Ranking past do zębów » Ranking past na krwawiące dziąsła
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Higiena jamy ustnej » Ranking past do zębów » Ranking past na krwawiące dziąsła
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking past na krwawiące dziąsła – jaką pastę na krwawiące dziąsła kupić?

Znajdziemy wiele przyczyn krwawiących dziąseł. Dlatego o wiele łatwiej nam jest powiedzieć, w jaki sposób zwalczyć ten problem. Pomogą nam z tym specjalne pasty na krwawienie dziąseł. Posiadają one najdelikatniejsze, bezinwazyjne dla nas składniki. Jaką pastę na krwawiące dziąsła wybrać? Z tym problemem zmierzy się nasz ranking najlepszych produktów. Podsumujemy wszystkie pasty tak, byście mogli wybrać idealnie dla Was. Każdy produkt jest tani i posiada jak najlepsze opinie internetowe. Pamiętajmy jednak, że niektóre stany wymagają wizyty u lekarza.

Ranking past na krwawiące dziąsła – top 3 pasty na krwawiące dziąsła

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Ajona Stomaticum Koncentrat pasty na krwawiące dziąsła i choroby przyzębia 25ml 6 zł Sprawdź teraz
2 GUM Paroex 0,06%CHX Pasta do zębów na krwawiące dziąsła antyseptyczna 75ml 13 zł Sprawdź teraz
3 Himalaya Herbals Himalaya Hiora Gum-Kit Pasta Do Zębów 50 G + Żel Na Krwawiące Dziąsła 15 Ml 19 zł Sprawdź teraz

Recenzje past na krwawiące dziąsła

1. Ajona Stomaticum Koncentrat pasty na krwawiące dziąsła i choroby przyzębia 25ml

Ajona Stomaticum Koncentrat pasty na krwawiące dziąsła i choroby przyzębia 25ml

Cena: od. 6 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ajona Stomaticum Koncentrat to idealna pasta do zębów nie tylko na krwawiące dziąsła ale również posiadająca wiele dobrych właściwości. Jest świetnym rozwiązaniem, jeśli cierpimy na liczne choroby przyzębia. Skutecznie leczy dziąsła i zapobiega nawrotom krwawienia. Produkt sprawdzi się przy codziennej pielęgnacji.Wzmacnia dziąsła i zapewnia świeży oddech. Pasta do zębów zawiera wysoką zawartość wapnia i fosforanów, które działają remineralizująco i wzmacniają strukturę zęba. Dzięki tym produktom uzyskamy sto procent gwarancji działania. To one należą bowiem do głównych naturalnych składników tkanek zęba. Pasta do zębów zapewnia nam stabilizację mikroflory i szybkie gojenie podrażnień. Zapobiega demineralizacji, infekcjom bakteryjnym i nieświeżemu oddechowi. Ajona Stomaticum Koncentrat to wsparcie dla wrażliwych dziąseł. Dzięki niemu nasze zęby będą zawsze piękne i zdrowe. Nie zastanawiaj się więc dłużej, jaki produkt do pielęgnacji zębów kupić i zaufaj Ajona Stomaticum.

2. GUM Paroex 0,06%CHX Pasta do zębów na krwawiące dziąsła antyseptyczna 75ml

GUM Paroex 0,06%CHX Pasta do zębów na krwawiące dziąsła antyseptyczna 75ml

Cena: od. 13 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

GUM Paroex 0,06%CHX to idealna pasta do zębów nie tylko na krwawiące dziąsła ale również posiadająca wiele dobrych właściwości. Jest świetnym rozwiązaniem,jeśli chcemy ograniczyć gromadzenie się płytki nazębnej. Skutecznie leczy dziąsła i zapobiega nawrotom krwawienia. Produkt sprawdzi się przy codziennej pielęgnacji.Wzmacnia i przynosi ulgę dziąsłom, zapewniając zarazem świeży oddech. Pasta do zębów zawiera odżywiający aloes łagodzący również stany zapalne. Witamina E jest silnym antyoksydantem, dzięki czemu przyspiesza regenerację i łagodzi bóle dziąseł. Prowitamina B5 wzmacnia układ krwionośny. Dlatego właśnie pomaga w rewitalizacji błony śluzowej. Dzięki tym produktom uzyskamy sto procent gwarancji działania. Zapewniają skuteczną walkę z krwawiącymi dziąsłami. Pasta zapobiega demineralizacji, infekcjom bakteryjnym i nieświeżemu oddechowi. GUM Paroex 0,06%CHX to idealne wsparcie dla wrażliwych dziąseł. Dzięki niemu nasze zęby będą zawsze piękne i zdrowe. Nie zastanawiaj się więc dłużej, jaki produkt do pielęgnacji zębów kupić i zaufaj GUM Paroex 0,06%CHX .

3. Himalaya Herbals Himalaya Hiora Gum-Kit Pasta Do Zębów 50 G + Żel Na Krwawiące Dziąsła 15 Ml

Himalaya Herbals Himalaya Hiora Gum-Kit Pasta Do Zębów 50 G + Żel Na Krwawiące Dziąsła 15 Ml

Cena: od. 19 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Himalaya HiOra Gum-Kit to nie tylko idealna pasta do zębów na krwawiące dziąsła ale również załączony do niej żel na krwawiące dziąsła. Produkty posiadają wiele dobrych właściwości. Są świetnym rozwiązaniem, jeśli cierpimy na liczne choroby przyzębia. Skutecznie leczą dziąsła i zapobiegają nawrotom krwawienia. Produkty sprawdzają się przy codziennej pielęgnacji. Pasta do zębów zawiera miswak i triphalę, które pomagają zminimalizować problemy z dziąsłami. Działanie przeciwbakteryjne zapewnia nam akacja, amla, goździk i miodla indyjska. Triphala hamująca rozwój bakterii znajduje się również w żelu. Jest w nim też asana, czyli roślina o właściwościach ściągających i przeciwzapalnych. Dzięki tym produktom uzyskamy sto procent gwarancji działania. To docenione indyjskie produkty zapewniające niezwykłe działanie. Pasta do zębów i żel zapewniają nam stabilizację mikroflory i szybkie gojenie podrażnień. Zapobiegają demineralizacji, infekcjom bakteryjnym i nieświeżemu oddechowi. Żel działa antyseptycznie przeciwdziała zapaleniu dziąseł o różnej etiologii. Himalaya HiOra Gum-Kit to zestaw wspierający wrażliwe i opuchnięte dziąsła. Dzięki nim nasze zęby będą zawsze piękne i zdrowe. Nie zastanawiaj się więc dłużej, jaki produkt do pielęgnacji zębów kupić i zaufaj kompletowi Himalaya HiOra Gum-Kit.

Poradnik zakupowy pasty na krwawiące dziąsła

Jakie są przyczyny krwawienia dziąseł?

Każda choroba ma swoje przyczyny (nawet te niezależne od nas). Krwawienie dziąseł ma ich bardzo dużo. Gdy będziemy już w posiadaniu idealnej pasty do zębów, wystarczy tylko przybliżyć przyczyny tego problemu, by móc zapobiec mu na zawsze. Zebraliśmy je dla Was w jednym miejscu, byście mogli bliżej przyjrzeć się różnym czynnikom.

 • Niedobory witamin
 • Krwawienie dziąseł może nasilać się przy niedoborze witaminy C i K.
  Co na to zaradzić? Wzbogaćmy naszą dietę w produkty z witaminą K (szpinak,soja, pomidory, wątroba) i z witaminą C (wszelkie owoce, brokuły, papryka). Możemy również wprowadzić suplementację.

 • Choroby wątroby
 • Stany zapalne i marskość wątroby mogą wpłynąć na krwawienie dziąseł przez efekt zaburzeń czynności płytek krwi. Potrzebna będzie wizyta w gabinecie i dalsze wytyczne lekarza.

 • Anemia
 • Niedobór żelaza i zbyt mała ilość płytek we krwi negatywnie wpływają na stan naszych dziąseł. Tu również nie poradzimy nic innego jak tylko kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu i wykonanie morfologii krwi.

 • Cukrzyca?
 • Potrafi przy niej wystąpić krwawienie dziąseł, choć częstsze są pleśniawki czy ropniaki. W tym przypadku trzeba bardzo dbać o higienę jamy ustnej i odpowiedni poziom cukru we krwi.

 • Predyspozycje genetyczne
 • Niestety czasem nie ma konkretnego problemu do zwalczenia. Ok 35% ludzi rodzi się z predyspozycją do chorób przyzębia. Cóż więc możemy poradzić? Potrzebna jest po prostu stała higiena jamy ustnej przy użyciu najlepszych produktów.

 • Leki
 • Niestety leki, które wpływają na przepływ krwi lub redukujące produkcję śliny mogą powodować pogorszenie stanu jamy ustnej. Jeśli problem jest dla Ciebie nie do zniesienia, skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym w sprawie zmiany leków.

 • Ciąża
 • Niestety kobiety w ciąży są podatne na wiele negatywnych czynników ryzyka stanów zapalnych. Krwawienie dziąseł pojawia się zazwyczaj między drugim a ósmym miesiącem. Problem powinien sam rozwiązać się po porodzie, jednak dobrze stale obserwować swoje ciało i w razie wypadku zgłosić się do lekarza.

 • Paradontoza
 • To najczęstsza przyczyna problemu. Zakaźna infekcja bakteryjna atakuje dziąsła i może spowodować nawet utratę zębów. Dlatego musimy pamiętać o codziennej higienie jamy ustnej i usuwaniu z zębów biofilmu.

 • Zła higiena
 • Tutaj odpowiedź mamy zawartą już w przyczynie. Pamiętajmy o codziennej pielęgnacji zębów!

 • Papierosy
 • Dobrze wiemy, że innego rozwiązania niż rzucenie palenia tutaj nie będzie.

 • Stres
 • Nie dajmy się pochłonąć przez stres. Niszczy on całkowicie nasz układ odpornościowy. W naprawdę ciężkich przypadkach udajmy się do lekarza.

 • Zła dieta
 • Nie wzbogacając swoich posiłków w odpowiednie właściwości odżywcze będziemy mieć wieczne niedobory, które pogorszą nie tylko stan naszych dziąseł, ale całego organizmu.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Higiena jamy ustnej joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *