Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking suszarek do włosów » Ranking suszarek z jonizacją
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking suszarek do włosów » Ranking suszarek z jonizacją
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking suszarek z jonizacją – najlepsza suszarka z jonizacją 2022 / 2023 roku

Stworzony przez nas ranking 10 najlepszych suszarek z jonizacją w 2022 / 2023 roku, bardzo rzetelnie i szczegółowo opisuje produkty znanych i renomowanych marek, które są dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej. Według najlepszych stylistów fryzur dobra suszarka do włosów z jonizacją, nie musi być sprzętem w bardzo wysokiej cenie.

 

Warto inwestować w tani model, który zapewnia efektywne suszenie włosów w bardzo krótkim czasie, bez narażenia ich na uszkodzenie. Kluczowe znaczenie ma także to, czy dobra suszarka z jonizacją ma dołączony do zestawu dyfuzor i nakładkę masującą.

Ranking suszarek z jonizacją – TOP 10 najlepszych suszarek z jonizacją

Miejsce Nazwa suszarki z jonizacją Cena Najtańsza oferta
1 Philips SenseIQ BHD827/00 999 zł Sprawdź teraz
2 Dyson Supersonic Fuksja 1599 zł Sprawdź teraz
3 Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00 144 zł Sprawdź teraz
4 Remington PROluxe AC9140 189 zł Sprawdź teraz
5 Remington Pro-Air Shine D5215 93 zł Sprawdź teraz
6 Remington Pro-Air Turbo D5220 115 zł Sprawdź teraz
7 BaByliss D570DE Turbo Shine 2200 115 zł Sprawdź teraz
8 Philips MoistureProtect HP8280/00 329 zł Sprawdź teraz
9 PHILIPS HP8281/00 299 zł Sprawdź teraz
10 Philips 5000 BHD530/00 239 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych suszarek z jonizacją

1. Philips SenseIQ BHD827/00

 Philips SenseIQ BHD827/00

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Suszarka BHD827/00 z technologią SenseIQ została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach włosów każdej kobiety. To innowacyjne urządzenie nieustannie bada temperaturę włosów i dopasowuje parametry tak, aby zminimalizować ryzyko przesuszenia i zniszczenia. Dzięki temu podczas suszenia włosy zachowują nawet do 95% ich naturalnego nawilżenia. Suszarka z technologią SenseIQ to sposób na zdrowsze, piękne i lśniące włosy każdego dnia.

 

2. Dyson Supersonic Fuksja

 Dyson Supersonic Fuksja

Cena: ok. 1599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Opracowany przez nas ranking suszarek do włosów z jonizacją, opisuje znane i cenione modele wyrobów, znajdujących się w asortymencie najlepszych marek na świecie. Produktem, który zasługuje na szczególne uznanie jest wyrób marki Dyson Supersonic Fuksja. To suszarka o mocy 1600 W z wieloma przydatnymi funkcjami. Ta najlepsza suszarka do włosów z jonizacją, wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, a także technologią Air Multiplier. Tworzy ona kontrolowany strumień powietrza o bardzo dużej prędkości.

 

Specjalny silnik, który posiada ta dobra suszarka z jonizacją, ma regulację temperatury. Gwarantuje to jej kontrolę i możliwość jej ustawienia, co zapobiega niszczeniu włosów na skutek nadmiernego ciepła. Trzy precyzyjne regulacje prędkości są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Możesz wybrać suszenie szybkie, standardowe, jak i stylizacyjne, przeznaczone do tworzenia finezyjnych fryzur.

 

3. Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00

 Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00

Cena: ok. 144 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Nowoczesna, dobra suszarka z jonizacją, powinna pojawić się w każdym domu. Produktem, który w 100% spełni swoje zadanie, a także posłuży właścicielowi przez wiele lat bezawaryjnego użytkowania, jest produkt firmy Philips THERMOPROTECT IONIC HP8233/00″. To najlepsza suszarka z jonizacją o dużej mocy działania z zimnym nawiewem. Specjalny kształt tego urządzenia jest dostosowany do potrzeb osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z posługiwaniem się elektrycznymi urządzeniami do stylizacji włosów.

 

Ta dobra suszarka z jonizacją ma kilka trybów szybkości i temperatury. Innowacyjna funkcja Thermo Protect gwarantuje suszenie włosów w bardzo łagodnej, stałej temperaturze powietrza. Dodatkowa opcja jonizacji i nadmuch Turbo Boost, zapewniają doskonałe rezultaty w postaci idealnie gładkich i błyszczących włosów, bez ich nadmiernego elektryzowania się, rozdwajania końcówek, czy też podrażnienia skóry głowy na skutek jej przegrzania. Do zestawu dołączony jest dyfuzor i masująca nasadka modelująca o średnicy 11 mm.

 

4. Remington PROluxe AC9140

 Remington PROluxe AC9140

Cena: ok. 189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Wysokiej jakości najlepsza suszarka do włosów z jonizacją, to sprzęt, który możesz znaleźć w ofercie firmy Remington. Zaprojektowała ona model PROLUXE AC9140. To  doskonała i tania suszarka o mocy 2400 W z zimnym nawiewem. Sprzęt ten jest polecany przez najlepszych stylistów fryzur, którzy wykorzystują go w profesjonalnych pokazach fryzjerskich, modowych, a także swoich salonach.

 

Produkt marki Remington to dobra suszarka do włosów z jonizacją, która umożliwia szybkie, równomierne i efektywne suszenie włosów. Rezultatem tego jest uzyskana fryzura niczym z salonu. To jeden z najlepszych sprzętów do stylizacji włosów, który zapobiega ich elektryzowaniu się. Ta najlepsza suszarka do włosów z jonizacją ma usprawniony przepływ powietrza. Koncentrator o odpowiednim kształcie, który został opracowany przez wybitnych inżynierów, współpracujących z firmą Remington, gwarantuje suszenie włosów niesfornych, z tendencją do puszenia.

 

5. Remington Pro-Air Shine D5215

 Remington Pro-Air Shine D5215

Cena: ok. 93 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Dobra suszarka do włosów z jonizacją przyda się nie tylko w salonie fryzjerskim, ale również w każdym domu. Sprzętem polecanym przez zawodowców jest  produkt marki Remington. To dobra suszarka z jonizacją o mocy 2300 W i zimnym nawiewem. Produkt ten ma specjalny generator jonów, który uwalnia ich aż 90% więcej, zapobiegając elektryzowaniu się, puszeniu i nadmiernemu przetłuszczaniu włosów.

 

Dzięki trzem ustawieniom temperatury i dwóm prędkością nawiewu można efektywnie wysuszyć włosy, jak również stworzyć doskonałą fryzurę. To najlepsza suszarka z jonizacją, która przyda się przy układaniu loków, jak również wygładzaniu niesfornych i puszących się pasm. Fala chłodnego powietrza, skierowana w konkretne miejsce, ma na celu utrwalenie fryzury, dzięki czemu nie trzeba już używać do tego chemicznych preparatów, takich jak żele, czy szkodzące włosom i skórze głowy lakiery.

 

6. Remington Pro-Air Turbo D5220

 Remington Pro-Air Turbo D5220

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Bardzo wiele osób zastanawia się jaka suszarka z jonizacją przyda się w domowym zaciszu. Sprzętem godnym polecenia jest wyrób marki Remington PRO-AIR TURBO D5220. To urządzenie o mocy 2400 W z dyfuzorem z zimnym nawiewem, a także wieloma praktycznymi i przydatnymi funkcjami. Ta dobra suszarka z jonizacją ma innowacyjne funkcje, które pomogą Ci stworzyć idealną fryzurę, jak również uzyskać gładkie, lśniące i jedwabiste włosy.

 

Generator jonów, który posiada ta najlepsza suszarka do włosów z jonizacją, emituje ich 90% więcej, co całkowicie eliminuje problem nadmiernego elektryzowania się włosów. Sprzęt posiada funkcję Turbo, która tworzy wyższe obroty silnika, co szczególnie sprawdza się, gdy potrzebujesz bardzo szybko wysuszyć długie, grube i gęste włosy. To fantastyczna suszarka, która ma bardzo wydajny silnik i przewód o długości aż 1,8 m.

 

7. BaByliss D570DE Turbo Shine 2200

 BaByliss D570DE Turbo Shine 2200

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

W każdym salonie fryzjerskim najlepsza suszarka z jonizacją to must have i podstawa wyposażenia tego miejsca. Warto naśladować zawodowców i w swoim zaciszu domowym również używać tego typu urządzeń. Jednym z nich może być produkt Babyliss D570DE TURBO SHINE 2200″ z wieloma funkcjami. Ta elegancka, dobra suszarka  z jonizacją, to gwarancja profesjonalnej stylizacji włosów każdego dnia, również przez osoby, które do tej pory nie miały zbyt dużego doświadczenia w samodzielnym układaniu swoich fryzur.

 

Zmienne ustawienie prędkości nawiewu, a także trzy temperatury suszenia, gwarantują pożądany, perfekcyjny i kontrolowany efekt, który sprawia, że będziesz zachwycać swoim atrakcyjnym wyglądem przez 365 dni w roku. Ta najlepsza suszarka do włosów z jonizacją ma chłodny nawiew, służący do utrwalenia fryzury, a także zabezpieczenia loków, czy wygładzonych włosów przed wiatrem lub promieniowaniem UV. Specjalna funkcja jonizacji chroni przed elektryzowaniem się pasm, a jednocześnie zabezpiecza je przed uszkodzeniami, spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury powietrza.

 

8. Philips MoistureProtect HP8280/00

 Philips MoistureProtect HP8280/00

Cena: ok. 329 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Fora internetowe, traktujące o tematyce stylizacji włosów, bardzo często zapełniają się pytaniami, dotyczącymi tego, w jaki sposób wybrać sprzęt do efektywnego tworzenia różnego typu fryzur. Część internautów zastanawia się jaka suszarka z jonizacją jest energooszczędna, a także wyposażona w bardzo nowoczesne funkcje. Według specjalistów, którzy od lat zajmują się projektowaniem i wytwarzaniem tego typu sprzętu, produktem godnym zainteresowania jest sprzęt marki Philips MOISTUREPROTECT HP8280/00″.

 

To doskonała, a zarazem tania suszarka z podczerwienią, która diagnozuje włosy i dobiera do nich optymalną temperaturę, w taki sposób, aby zachowały one swoje naturalne nawilżenie. Ta najlepsza suszarka do włosów z jonizacją chroni skórę głowy przed podrażnieniem, spowodowanym przegrzaniem i długotrwałym działaniem bardzo wysokiej temperatury powietrza. Ta dobra suszarka z jonizacją umożliwia tworzenie dowolnie wybranej fryzury.

 

9. PHILIPS HP8281/00

 PHILIPS HP8281/00

Cena: ok. 299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Dobra suszarka do włosów z jonizacją to urządzenie, którego możesz używać bez obawy o to, że Twoje pasma nagle stracą dawny blask i staną się przesuszone, rozdwojone i puszące się. Produktem, który jest polecany przez znanych i cenionych stylistów fryzur, jest model marki Philips HP8281/00″. To suszarka o mocy 2300 W z zimnym nawiewem. To najlepszy sprzęt w swojej kategorii cenowej, który ma bardzo wiele funkcji, przydatnych w życiu codziennym.

 

Ta dobra suszarka do włosów z jonizacją jest polecana osobom, które z powodu małego metrażu swojego mieszkania lub domu, potrzebują sprzętu o bardzo o kompaktowych wymiarach. Urządzenie można bez problemu trzymać w szafce, w łazience lub też w szufladzie w komodzie. Ta najlepsza suszarka z jonizacją jest wyposażona w specjalną technologię, która dba o włosy w trakcie suszenia. Gwarantuje to jedwabiście gładkie pasma, pozbawione nieestetycznie odstających kosmków, czy też rozdwojonych i spalonych końcówek.

 

10. Philips 5000 BHD530/00

Cena: ok. 239 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Suszarka, która dba o Twoją wygodę i zdrowie Twoich włosów. Technologia ThermoShield zapewnia szybkie suszenie bez uszkodzeń termicznych – czujnik wykrywający nadmierną temperaturę aktywnie kontroluje temperaturę suszenia, utrzymując ją na optymalnym poziomie, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu włosów. Jonizacja i technologia jonów mineralnych dodatkowo chroni przed puszeniem oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń UV.

 

Duża moc i 6 ustawień temperatury gwarantują, że włosy będą wysuszone i zadbane w zaledwie chwilę, a koncentrator i dyfuzor pomogą w stylizowaniu włosów. Szybkość i bezpieczeństwo, takiej pielęgnacji potrzebują Twoje włosy.

 

Poradnik zakupowy suszarki z jonizacją

Jak działa dobra suszarka do włosów z jonizacją?

Dobra suszarka do włosów z jonizacją na pierwszy rzut oka, praktycznie nie różni się niczym od tradycyjnych urządzeń tego typu. Jednakże w swojej budowie zawiera ona specjalne koncentratory, które emitują cząsteczki jonów. Zapobiega to elektryzowaniu się włosów, rozdwajaniu końcówek, jak również  puszeniu się pasm. Warto inwestować w sprzęt, którym jest najlepsza suszarka z jonizacją. Umożliwia on zachowanie do 95% naturalnego nawilżenia włosów i zapobiega pojawianiu się podrażnienia skóry głowy. Nie bez znaczenia jest ciężar, który posiada dobra suszarka z jonizacją. Osoby, które nie mają doświadczenia z posługiwaniem się tego typu sprzętem, powinny wybierać ten o kompaktowych wymiarach i stosunkowo niskiej wadze.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie suszarki do włosów z jonizacją?

Przed zakupem danego modelu suszarki z jonizacją, warto przeanalizować wszystkie parametry techniczne, jakie posiada to urządzenie. Najlepsza suszarka z jonizacją ma wydajny silnik, który znacznie skraca czas suszenia włosów. W ofercie marki Philips dostępna jest niejedna dobra suszarka z jonizacją, która jest wyposażona w specjalnie dobrany, wydajny silnik, gwarantujący do 30% krótszy czas suszenia i ochronę końcówek przed rozdwojeniem i spaleniem. Możesz zainwestować także w takie urządzenie, jak najlepsza suszarka z jonizacją, którą wyposażono w specjalną technologię, dbającą o włosy w trakcie ich suszenia. Chodzi tutaj głównie o dopasowanie temperatury suszenia do kondycji, długości i ogólnego stanu włosów.

Najlepsza suszarka z jonizacją to sprzęt, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, nawet wybitnych stylistów fryzur. To wspaniałe urządzenie, które można wykorzystać także w zaciszu swojego domu do suszenia i układania fryzur.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Stylizacja włosów joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *