Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking suszarek do włosów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking suszarek do włosów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking suszarek do włosów – dobre suszarki do włosów – najlepsze suszarki do włosów 2023 / 2024 roku

Przedstawiany ranking suszarek do włosów to świetna opcja dla tych, którzy poszukują sprzętu bezpiecznego dla włosów. Nowoczesne urządzenia chronią przed ich nadmiernym przesuszeniem. Ponadto ułatwiają one stylizację. Wyróżniają się szerokim zakresem parametrów pracy, co również stanowi sporą zaletę. Najlepsza suszarka do włosów jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Kobiety częściej sięgają po modele z funkcją jonizacji. W przygotowanym przez nas zestawieniu można znaleźć dobre suszarki kultowych producentów, którzy cieszą się sporym uznaniem użytkowników.

Ranking najlepszych suszarek do włosów w 2023 / 2024 roku – TOP 10

Miejsce Nazwa suszarki Cena Najtańsza oferta
1 Suszarka do włosów Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 105 zł Sprawdź teraz
2 Suszarka do włosów Remington PROluxe AC9140 160 zł Sprawdź teraz
3 Suszarka do włosów Philips MoistureProtect HP8280/00 300 zł Sprawdź teraz
4 Suszarka do włosów Dyson Supersonic Fuksja 1700 zł Sprawdź teraz
5 Suszarka do włosów Remington Pro-Air Turbo D5220 99 zł Sprawdź teraz
6 Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer 160 zł Sprawdź teraz
7 Suszarka do włosów PHILIPS HP8281/00 279 zł Sprawdź teraz
8 Suszarka do włosów Fox Smart 130 zł Sprawdź teraz
9 Suszarka do włosów Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00 143 zł Sprawdź teraz
10 Suszarka do włosów BaByliss 5336PE 181 zł Sprawdź teraz

Ranking najlepszych suszarek do włosów w 2023 / 2024 roku

1. Suszarka do włosów Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

suszarka do włosów ranking

Opisywane urządzenie to dobra suszarka do włosów, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających. Opisywany model zapewnia błyskawiczne suszenie bez nadmiernego obciążenia włosów. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie wydajność. Plusem jest dostępność kilku trybów pracy. Bez większych trudności można więc dopasować odpowiednią temperaturę. Na specjalną uwagę zasługuje dyfuzor, który służy do zwiększania objętości. Wykonanie perfekcyjnej fryzury nie będzie więc żadnym problemem. Proponowana suszarka do włosów posiada funkcję jonizacji, która zmniejsza ryzyko elektryzowania się włosów. Moc 2200 W sprawia, że sprzęt często wykorzystywany jest w salonach fryzjerskich. Gwarantuje on ponadprzeciętnie wydają pracę. Jest to szczególnie istotne dla osób, które posiadają gęste i długie włosy. Czas suszenia ulegnie znacznemu skróceniu. Trzeba wspomnieć również o dostępności zimnego nadmuchu.

Cena: ok. 105 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Suszarka do włosów Remington PROluxe AC9140

ranking suszarek do włosów

Nie wiesz, jaka suszarka do włosów sprawdzi się najlepiej? Koniecznie sprawdź prezentowane urządzenie, które jest niedrogie, a zarazem funkcjonalne. Moc 2400 W sprawia, że proces suszenia będzie przebiegał sprawnie oraz niekłopotliwie. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zaoszczędzić czas. Warto podkreślić, że silnik urządzenia został wykonany z certyfikowanych tworzyw, które cechują się wysoką trwałością. Nawet najbardziej intensywna eksploatacja nie stanowi żadnego problemu. Opisywany model przez długie lata pozostanie w nienagannym stanie, a więc taki zakup jest opłacalny. Kolejnym atutem jest dostępność trybu Pro+ Style Shot, dzięki któremu perfekcyjna fryzura zostanie utrwalona na całą dobę. Jest to szczególnie istotne, jeśli szykujemy się na ważną imprezę, czy też uroczystość. Włosy będą prezentować się świeżo i zdrowo. Innowacyjna konstrukcja zapewnia sprawny przepływ ciepła oraz równomierne suszenie.

Cena: ok. 160 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Suszarka do włosów Philips MoistureProtect HP8280/00

dobra suszarka do włosów

Nasz ranking suszarek do włosów 2023 / 2024 roku wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy chcą rozsądnie zainwestować swoją gotówkę. Opisywane urządzenie zostało wykonane z solidnych tworzyw, dzięki czemu jest wytrzymałe i niepodatne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Funkcja podczerwieni zapewnia maksymalną ochronę włosów. Temperatura jest dobierana w sposób automatyczny. Efektem jest nienaganna fryzura, która utrzyma się w świetnym stanie przez długi czas. Ponadto włosy zyskają zdrowego oraz promiennego blasku. To sprawdzony sposób na to, aby dodać sobie atrakcyjności. Warto także wspomnieć o pielęgnacji jonowej. Z pewnością usatysfakcjonuje ona tych, którzy borykają się z elektryzującymi się włosami. Ochrona przed przegrzaniem zmniejsza ryzyko przedwczesnego uszkodzenia sprzętu. Urządzenie jest żywotne i niepodatne na usterki. Dodatkowym atutem jest jego moc (2300 W), która zwiększa komfort użytkowania.

Cena: ok. 300 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Suszarka do włosów Dyson Supersonic Fuksja

najlepsza suszarka do włosów

W prezentowanym zestawieniu przedstawiamy wyłącznie najlepsze suszarki do włosów, które nie bez powodu cieszą się pozytywną opinią użytkowników. Opisywany model gwarantuje zarówno gorący, jak i zimny nadmuch, co zwiększa zakres zastosowań. Moc urządzenia wynosi 1300 W, dzięki czemu jest ono energooszczędne. Sporym atutem jest inteligentna kontrola temperatury. Dzięki temu parametry pracy są dostosowywane do stanu włosów. Zmniejsza to ryzyko ich nadmiernego przesuszenia. Dostępne są trzy ustawienia intensywności nadmuchu oraz cztery tryby temperatury. Sprawia to, że korzystanie z urządzenia będzie prawdziwą przyjemnością. W zestawie znajduje się nowoczesny koncentrator do stylizacji, który ułatwia stworzenie pięknej fryzury. Warto także wspomnieć o dyfuzorze, który wspomaga naturalne suszenie. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy posiadają zniszczone włosy i dążą do ich regeneracji. Użytkownicy cenią sobie również dostępność końcówek wygładzających.

Cena: ok. 1700 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. Suszarka do włosów Remington Pro-Air Turbo D5220

jaka suszarka do włosów

Przedstawiany ranking zawiera wyłącznie najlepsze suszarki do włosów, które swoją jakością zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Trzeba podkreślić, że są to sprzęty o podwyższonej jakości, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Opisywane urządzenie o mocy 2400 W sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale nawet salonie fryzjerskim. Generator jonów wspomaga pielęgnację włosów, a także zwiększa ich podatność na stylizację. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy w każdej sytuacji lubią prezentować się nienagannie. Dostępny jest tryb zimnego nawiewu. Można zastosować go do utrwalenia fryzury – wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Kolejnym plusem jest ergonomiczna konstrukcja, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Trzeba dodać, że tylną kratkę można w dowolnym momencie zdemontować. Sprawia to, że utrzymanie sprzętu w należytej czystości nie będzie wyzwaniem.

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

najlepsze suszarki do włosów

Profesjonalne suszarki do włosów wcale nie muszą kosztować majątku. Świetnym przykładem jest opisywane urządzenie o mocy 1800 W. To prawdziwa gratka dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają wydajność sprzętu oraz nieprzeciętne parametry użytkowe. Urządzenie sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Jest wygodne, a jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Niewątpliwym atutem jest także wysoka niezawodność, która zmniejsza ryzyko wystąpienia usterki lub awarii. Opisywany sprzęt posiada funkcję zimnego nawiewu. Plusem jest również tryb jonizacji, który ułatwia stylizację oraz pielęgnację. To najprostszy sposób na to, aby pozbyć się problemu elektryzujących się włosów. Do dyspozycji mamy dwie prędkości nadmuchu oraz trzy ustawienia temperatury. Dzięki temu bez większych trudności dopasujemy parametry pracy do stanu i kondycji naszych włosów. W zestawie znajduje się koncentrator, dzięki któremu wymarzoną fryzurę możemy wykonać w ciągu kilkunastu minut.

Cena: ok. 160 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Suszarka do włosów PHILIPS HP8281/00

suszarka do włosów najlepsza

Interesuje Cię dobra, a jednocześnie tania suszarka, która wspomaga utrzymanie doskonałej kondycji włosów? Koniecznie sprawdź prezentowane urządzenie. Jest ono polecane nawet przez doświadczonych fryzjerów. Sprzęt zapewnia szeroki zakres regulacji, co stanowi wyłącznie jedną z wielu zalet. Taka suszarka elastycznie dopasowuje się do rzeczywistych potrzeb użytkownika. Moc na poziomie 2300 W to gwarancja nieprzeciętnej wydajności. Dzięki temu można znacząco skrócić czas suszenia. Nie trzeba jednak martwić się o stan włosów,czy też ich nadmierne przesuszenie. Inteligentne czujniki ułatwiają dopasowanie odpowiedniej temperatury, która nie będzie stanowić zagrożenia dla naszej fryzury. Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się włosów. Działa także wygładzająco oraz dodaje promiennego blasku. Dostępnych jest aż sześć ustawień siły nadmuchu. Autem jest także podręczny kształt, który znacząco zwiększa komfort obsługi.

Cena: ok. 279 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Suszarka do włosów Fox Smart

dobre suszarki do włosów

Nie masz pojęcia jaka suszarka do włosów jest najlepsza? Zapoznaj się z naszym rankingiem na 2023 / 2024 rok. Prezentowane urządzenie zostało wykonane z solidnych komponentów, co zmniejsza ryzyko jego przedwczesnego uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że zapewnia ono dostęp do wielu praktycznych funkcji. Tryb jonizacji to prawdziwa gratka dla osób, które pragną, aby włosy prezentowały się zdrowo. Dzięki niemu można je maksymalnie wygładzić i zmniejszyć prawdopodobieństwo elektryzowania się. Dodatkowym atutem jest fakt, że efekty stylizacji będą utrzymywać się przez długi czas.Prezentowany sprzęt umożliwia zarówno regulację prędkości nawiewu, jak i temperatury. Jego moc wynosi 2100 W. Sporym plusem jest uchwyt umożliwiający powieszenie sprzętu. Ułatwia to jego przechowywanie. W zestawie znajduje się dyfuzor, który może być wykorzystywany podczas stylizacji włosów. Wyjmowany filtr sprawia, że możliwe jest utrzymanie pełnej sprawności urządzenia przez długie lata.

Cena: ok. 130 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Suszarka do włosów Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00

profesjonalne suszarki do włosów ranking

Potrzebujesz niedrogiej, a jednocześnie dobrej suszarki do włosów? Nasz ranking z pewnością pomoże podjąć Ci właściwą decyzję. Opisywany model został wykonany z troską o najmniejsze detale. To prawdziwa gratka dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Faktem jest, że prezentowany sprzęt zniesie nawet najbardziej intensywną eksploatację. Jego moc wynosi 2200 W, a więc nawet długie oraz gęste włosy możemy wysuszyć w ciągu kilku chwil. W zestawie znajduje się dyfuzor masujący oraz nasadka stylizująca. Są to akcesoria, które znacząco zwiększają zakres możliwości użytkowania, a także poprawiają wygodę obsługi. Kolejnym plusem jest możliwość regulowania temperatury. Dostępna jest również funkcja zimnego nadmuchu. Jonizacja umożliwia skutecznie wygładzenie niesfornych kosmyków. Dodaje ona również zdrowego połysku, który dodaje fryzurze atrakcyjności. Nadmuch turbo pozwala na jeszcze szybsze suszenie bez obciążenia włosów.

Cena: ok. 143 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. Suszarka do włosów BaByliss 5336PE

suszarka do włosów z jonizacją ranking

Jeśli potrzebujesz niezawodnej suszarki do włosów, to koniecznie sprawdź nasz ranking na 2023 / 2024 rok. Opisywane urządzenie jest solidne i wygodne w obsłudze. Kompaktowe wymiary oraz niska waga sprawiają, że można zabrać je ze sobą w podróż. Dostępna jest funkcja zimnego nadmuchu oraz jonizacji. Użytkownicy cenią sobie fakt, że eksploatacja sprzętu jest całkowicie bezproblemowa. Bez większych trudności można dopasować odpowiednie parametry pracy. W zestawie znajduje się koncentrator ułatwiający stylizację. W zaciszu własnego domu możemy stworzyć perfekcyjną fryzurę. To sprawdzony sposób na to, aby zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Opisywany model powstał na bazie nowoczesnych technologi. Możemy regulować temperaturę, aby nie dopuścić do nadmiernego wysuszenia włosów. Moc prezentowanego sprzętu wynosi 2100 W. Do dyspozycji mamy trzy ustawienia temperatury oraz dwa tryby szybkości. Suszarka posiada mocną obudowę, która została wykończona z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Cena: ok. 181 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *