Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking trymerów » Ranking trymerów do ciała
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking trymerów » Ranking trymerów do ciała
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking trymerów do ciała – najlepsze trymery do ciała

Zbędne owłosienie jest bardzo często powodem dyskomfortu zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Bezpieczna depilacja bywa często najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się go. Urządzeniem wartym uwagi jest najlepszy trymer do ciała. Jaki kupić i na co zwrócić uwagę? Czym należy kierować się podczas zakupu by być z niego zadowolonym? Najnowszy ranking 2022 zawiera tylko sprawdzone propozycje.

Ranking trymerów do ciała – top 3 trymery do ciała

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15199 złSprawdź teraz
2Philips OneBlade QP2530/20118 złSprawdź teraz
3REMINGTON Groom Kit Personal Groomer PG613089 złSprawdź teraz

Recenzje trymerów do ciała

1. Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

Cena: od. 199 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Chcesz mieć w swojej łazience tylko dobry trymer do ciała? To jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. Dzięki niemu stylizacja i pozbywanie się włosków będzie czystą przyjemnością. Docenisz go ze względu na obecność aż 12 różnych nasadek zaprojektowanych z myślą o wybranych partiach ciała. Zwiększona ilość ostrzy Dual Cut pomaga pozbyć się owłosienia ze skóry w zaledwie mgnienia oka. Ich największym atutem jest to, że samoczynnie się ostrzą nawet przez 5 lat od chwili pierwszego użycia. Antypoślizgowy gumowy uchwyt pomoże w wykonaniu preryjnego cięcia oraz zapobiega przypadkowym skaleczeniom. Ten polecany trymer do ciała został wykonany z metalu najwyższej jakości. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że urządzenie świetnie się sprawdza przez długie miesiące. Dzięki niemu nadasz sobie niepowtarzalnego charakteru. Specjalna nakładka umożliwia usunięcie owłosienia z nosa i uszu. Do zestawu dołączone jest etui umożliwiające wygodne przechowywanie i zabieranie trymera ze sobą w podróż. To wszechstronne urządzenie po prostu warto mieć!

2. Philips OneBlade QP2530/20

Philips OneBlade QP2530/20

Cena: od. 118 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Idealny trymer do ciała? To sprawdzona propozycja. Została ona zaprojektowana przez markę Philips – to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu najlepszych produktów. To innowacyjna maszynka do ciała , która daje wiele korzyści, umożliwia: golenie, przycinanie zarostu i precyzyjne modelowanie jego krawędzi na dowolną długość. Ten sprawdzony produkt z powodzeniem zastąpi wiele innych urządzeń, dzięki czemu zaoszczędzisz i czas i pieniądze. Ostrze wykonane jest z nożyków, które poruszają się bardzo szybko – 200 ruchów/sek. Ten polecany trymer do ciała umożliwia golenie zarówno długich, jak i krótkich włosów w sposób w pełni bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Wykorzystanie specjalnej konstrukcji sprawia, że trymer nie porusza się zbyt szybko i blisko naskórka, dzięki czemu prawdopodobieństwo powstania podrażnień jest ograniczone do absolutnego minimum. Do zestawu dołączone są 4 różne nakładki, które umożliwiają golenie zarostu od 1 do 5 mm, dzięki czemu możesz nadać mu perfekcyjny kształt.

3. REMINGTON Groom Kit Personal Groomer PG6130

REMINGTON Groom Kit Personal Groomer PG6130

Cena: od. 89 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Chcesz mieć dobry trymer do ciała? Opinie klientów pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt. Jest on przeznaczony do wszechstronnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Jego „sercem” są ostre ostrza, które samoistnie się ostrzą dla większego komfortu golenia. Bogaty dostęp do akcesoriów: 5 nakładek, które można wymieniać oraz 4 różne końcówki pomogą Ci w całkowicie bezbolesnej depilacji. Specjalny grzebień pozwala na wygodną regulację długości golenia w przedziale 2-20 mm. Szeroka konstrukcja trymera sprawia, że usuwanie włosków przebiega szybko i sprawnie. Pełne naładowanie urządzenia daje możliwość aż 40-minutowej nieprzerwanej pracy. Poziom możesz sprawdzać dzięki specjalnemu wskaźnikowi LED. Pełny cykl ładowania wynosi zaledwie 16 godzin. Bardzo dużym atutem produktu jest to, że nie posiada kabla, który może znacząco krępować ruchy. Jeżeli higiena jest dla Ciebie priorytetem docenisz fakt, że trymer do ciała opinie możesz bez najmniejszych obaw o uszkodzenie możesz myć pod gorącą wodą.

Poradnik zakupowy trymera do ciała

Trymer do ciała – co to jest?

Pomimo niewielkich rozmiarów najlepszy trymer do ciała to stosunkowo niewielkie urządzenie, które służy do usuwania zbędnego owłosienia. Aby dobrze się sprawdzał trzeba zadbać o to, żeby był dostosowany do potrzeb użytkownika. Urządzenia różnią się od siebie ze względu na parametry techniczne i wbudowane funkcje. Z tego względu wybór trymera nie może być jedynie kwestią przypadku, a przemyślaną decyzją. Zastanawiasz się czy zdecydować się na jego zakup?

Trymer do ciała a golarka, co wybrać?

Przede wszystkim znaczącą różnicą jest to, że golarka elektryczna jest przeznaczona do tego, by pozbyć się owłosienia do tego stopnia, by skóra była gładka. Trymer do ciała opinie jest urządzeniem zaprojektowanym w ten sposób, by stylizować zarost. Niektóre urządzenia posiadają szereg dodatkowych funkcji i nakładek, dzięki którym szybko i sprawnie pozbędziesz się włosków z różnych partii ciała w tym uszu i nosa, a nawet klatki piersiowej. Kolejną różnicą jest cena – ze względu na parametry golarki zazwyczaj bywają o wiele droższe od trymerów.

Na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę?

Dobry trymer do ciała powinien wyróżniać się pod kilkoma względami. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, żeby zwracać na nie uwagę> Tylko wtedy zakupiony sprzęt będzie spełniał wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Na co warto zwrócić uwagę

  • Rodzaj zasilania – jedną z najważniejszych kwestii, którą trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu jest to, czy zdecydujesz się na model przewodowy czy bezprzewodowy. Ten drugi rodzaj zapewnia dużo większą wygodę podczas codziennego użytkowania, ze względu na brak ograniczenia ze względu na przewód. Wykorzystanie urządzeń przewodowych uzależnia możliwość korzystania z nich od obecności w pobliżu źródła zasilania.
  • Tworzywo, z którego wykonano ostrza – najczęściej w asortymencie sklepów pojawiają się trymery do ciała z ostrzami ze stali nierdzewnej. Są one stosunkowo trwałe i wytrzymałe, dlatego dobry trymer do ciała powinien długo sprawdzać się bez zarzutu. Dużo lepsze są ostrza tytanowe ze względu na to, że dużo rzadziej się tępią ze względu na samoostrzenie. W większości przypadków nie wymagają one dodatkowo smarowania.
  • Regulacja strzeżenia – długość cięcia ma bardzo ważne znaczenie nie tylko ze względu na pozbywanie się owłosienia, ale także nadawanie kształtu zarostowi. Umożliwiają to zazwyczaj specjalne końcówki. Ciekawą opcją jest również możliwość szerokości cięcia. Blokada wysokości sprawia, że będziesz mógł dokonać cięcia na jednym poziomie na całym obszarze ciała.

Najlepszy trymer do ciała – zwróć uwagę na akumulator i ładowanie

Golenie zazwyczaj wymaga czasu. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że czas działania ma duże znaczenie. Nie ma w tym nic dziwnego, że czas pracy na jednym ładowaniu przekłada się na wygodę korzystania z urządzenia. Czynnik ten ma szczególne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy będziesz używać go systematycznie lub jeśli prowadzisz profesjonalny salon fryzjerski i potrzebujesz sprawdzonego sprzętu. Idealny trymer do ciała również stosunkowo krótko się ładuje (kilka – kilkanaście godzin) – w innym przypadku będziesz zmuszony do przerywania pracy w najmniej oczekiwanym momencie. Inaczej sytuacja wygląda kiedy zdecydujesz się na model przewodowy – wtedy jedyne czego potrzebujesz to źródło prądu. Jeżeli zależy Ci na wygodzie i komforcie golenia na Twoją uwagę zasługują w szczególności modele bezprzewodowe.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.