Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking trymerów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking trymerów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking trymerów – wybierz najlepszy trymer w 2023 roku

Opracowany przez nas ranking 10 najlepszych trymerów w 2023 roku, który znajdziesz poniżej, zawiera bardzo cenne informacje, dotyczące sprzętu, używanego do usuwania lub przycinania  owłosienia. Zapoznając się z nimi, możesz dowiedzieć się, jaki trymer będzie urządzeniem, które posłuży Ci do domowych zabiegów stylizacji brody, włosów i zarostu na ciele. Tani trymer to sprzęt niezawodny, który ma wiele funkcji. Wymienne końcówki służą do skracania włosków, depilacji, jak również kształtowania zarostu na brodzie.

Ranking trymerów – TOP 10 najlepszych trymerów

Miejsce Nazwa trymera Cena Najtańsza oferta
1 Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15 349 zł Sprawdź teraz
2 Philips OneBlade Pro QP6510/20 199 zł Sprawdź teraz
3 Philips OneBlade Pro QP6520/20 273 zł Sprawdź teraz
4 Braun MGK7220 400 zł Sprawdź teraz
5 Remington MULTIGROOMER GRAPHITE G5 PG5000 209 zł Sprawdź teraz
6 Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10 68 zł Sprawdź teraz
7 Braun Trymer Do Bikini i Twarzy FG1100 80 zł Sprawdź teraz
8 Remington PG6130 119 zł Sprawdź teraz
9 Braun BT7240 296 zł Sprawdź teraz
10 Philips Multigroom series 5000 12w1 MG5740/15 239 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych trymerów

1. Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

 Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

Cena: ok. 349 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W ofercie firmy Philips, znaleźć można najlepszy trymer Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15, zasilany akumulatorowo-sieciowo, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Ten wielofunkcyjny sprzęt ma 14 wymiennych nakładek. Można je wykorzystać do skracania i usuwania owłosienia na całym ciele. Produkt po podłączeniu do sieci może pracować bez przerwy, a po naładowaniu akumulatora, wystarcza mu mocy na dwie godziny działania. Sam proces ładowania trwa niecałe 60 minut, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, narzekających na brak czasu. Tani trymer marki Braun nadaje się do stylizacji włosów brody, a także do depilacji owłosienia na klatce piersiowej i brzuchu, rękach, a także w strefie intymnej. Zaletą takiego urządzenia, jakim jest najlepszy trymer, jest fakt, że może on być bezpiecznie używany, również pod prysznicem, ponieważ jego odporna i szczelna obudowa, została zabezpieczona przed przypadkowym dostaniem się do niej wody.

2. Philips OneBlade Pro QP6510/20

 Philips OneBlade Pro QP6510/20

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Skracanie włosków i stylizacja brody będzie przebiegała znacznie szybciej i efektywniej, gdy wykorzysta się do tego celu dobry trymer firmy Philips model OneBlade Pro QP6510/20. To nowoczesne urządzenie, służące do przycinania, nadawania kształtu i golenia zarostu o każdej długości. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby gwarantować precyzyjne przycinanie, bez ryzyka uszkodzenia, czy podrażnienia delikatnej skóry twarzy. Ten tani trymer nadaje się do kształtowania zarostu, również u tych mężczyzn, którzy pragną wystylizować swoją brodę i wykonać fantazyjne wzorki czy wycięcia. Precyzyjna nasadka została wyposażona w technologię One Blade z  nietępiącymi się ostrzami, które nie wymagają częstej wymiany. Najlepszy trymer do zarostu, firmy Philips z serii One Blade Pro, to urządzenie bezawaryjne i niezawodne. Ta golarka hybrydowa 3 w 1 jest przeznaczona do usuwania i stylizacji zarostu, również u tych osób, które mają problem z goleniem przy pomocy tradycyjnych maszynek.

3. Philips OneBlade Pro QP6520/20

 Philips OneBlade Pro QP6520/20

Cena: ok. 273 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzony przez nas ranking trymerów bardzo dokładnie opisuje najlepsze i zarazem najbardziej przystępne cenowo modele, jakie pojawiły się w dotychczasowej sprzedaży. Jednym z urządzeń, które cieszy się ogromną popularnością wielu klientów, jest tani trymer OneBlade Pro QP6520/20 do precyzyjnego przycinania zarostu i kształtowania go. To sprzęt wysokiej jakości, wyposażony w łatwy i szybki do ładowania akumulator o bardzo dużej wydajności. Ta niezwykła golarka hybrydowa 3 w 1 nadaje się do kształtowania każdego rodzaju zarostu. Z powodzeniem przytnie ona, zgoli  i wymodeluje włosy, nadając brodzie pożądany kształt. Produkt ma specjalną budowę nasadki z 14 ustawieniami długości, co gwarantuje komfortowe golenie każdego dnia. Ten najlepszy trymer w swojej kategorii cenowej jest gotowy do użycia na mokro i na sucho.

4. Braun MGK7220

 Braun MGK7220

Cena: ok. 400 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szybka i efektywna stylizacja zarostu, jak również usuwanie zbędnego owłosienia, wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Jeśli zastanawiasz się, jaki trymer nadaje się do golenia, a także przycinania włosów na twarzy, głowie i ciele, to powinieneś zainwestować w produkt firmy Braun model  MGK7220. To tani trymer zasilany akumulatorowo. Dopasowuje się on do każdej brody, dzięki technologii Auto Sensing. To innowacyjna funkcja, która skanuje brodę 13 razy na sekundę, dopasowując moc silnika do gęstości posiadanego zarostu. Dzięki temu możliwe jest stylizowanie każdego rodzaju brody, bez względu na grubość, gęstość i kierunek wzrostu włosków. Ten najlepszy trymer ma silnik, wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie, które wyłącza się w sposób automatyczny, gdy urządzenie pozostaje w bezczynności przez więcej niż jedną minutę. Marka Brown stworzyła wysokiej jakości urządzenie, zaliczane do najlepszej generacji trymerów na świecie.

5. Remington MULTIGROOMER GRAPHITE G5 PG5000

 Remington MULTIGROOMER GRAPHITE G5 PG5000

Cena: ok. 209 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Posługiwanie się urządzeniem elektrycznym, służącym do domowych zabiegów depilacji, strzyżenia i stylizacji włosów na głowie, ciele i brodzie, wymaga zainwestowania w najlepszy sprzęt. Coraz więcej osób poszukuje tego typu produktów i zastanawia się, jaki trymer wybrać, aby idealnie spełnił on swoje zadanie. Sprzętem, który od wielu sezonów cieszy się uznaniem bardzo wymagających klientów, jest produkt firmy Remington model MULTIGROOMER GRAPHITE G5 PG5000. To tani trymer, zasilany akumulatorowo, który nadaje się do pielęgnacji bokobrodów, definiowania zarostu na brodzie, czy przycinania włosów na całym ciele. Wyrób posiada samoostrzące się ostrza, gwarantujące najwyższą wydajność cięcia. Pozwala to na osiągnięcie gładkiego i precyzyjnie przyciętego zarostu, bez nieestetycznych prześwitów, czy odstających włosków. To tani trymer z podwójnym, regulowanym grzebieniem.

6. Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10

 Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10

Cena: ok. 68 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, jaki trymer kupić, aby urządzenie to nie wyrywało włosów. Jednym z polecanych przez użytkowników sprzętów jest produkt marki Philips model Nosetrimmer Series 3000. To tani trymer, zasilany bateryjnie. Jest on bardzo wygodnym w użytkowaniu sprzętem, bezawaryjnym i łatwym do czyszczenia. Urządzenie firmy Philips, delikatnie usuwa włosy z nosa, uszu i brwi. Zostało ono zaprojektowane w technologii Protect AB ze specjalnym kątem nachylenia, gwarantującym szybkie, łatwe i wygodne przycinanie włosów bez uczucia ich ciągnięcia i wyrywania. To najlepszy trymer, który w sposób bezpieczny można wykorzystać do stylizacji brwi, bez obawy o podrażnienie skóry, czy też nieodpowiednie wykonanie tego zabiegu. Specjalnie stworzony system osłonek, który wyróżnia ten dobry trymer, gwarantuje osiągnięcie najlepszych efektów w bardzo krótkim czasie.

7. Braun Trymer Do Bikini i Twarzy FG1100

 Braun Trymer Do Bikini i Twarzy FG1100

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry trymer dla kobiet model Braun FG1100 przyda się każdej przedstawicielce płci żeńskiej, która potrzebuje efektywnego, bezawaryjnego i wydajnego w użyciu urządzenia. Ten funkcjonalny i praktyczny, najlepszy trymer głowicowy, jest zasilany przy pomocy baterii. Produkt ten świetnie nadaje się do pielęgnacji okolic bikini. Wyróżnia się on doskonałej jakości głowicą golącą, która gwarantuje łatwe i szybkie uzyskanie precyzyjnych kształtów i usunięcie zbędnego owłosienia, bez narażania na podrażnienie skóry. To tani trymer, wyposażony w nasadkę golącą, która bardzo szybko usuwa zbędne włoski, bez ich wyrywania, czy przyczyniania się do ich ponownego wrastania w skórę. Produkt można wykorzystać do przycinania włosów z brwi i okolic bikini oraz twarzy. Funkcja goląca gwarantuje uzyskanie idealnie gładkiej skóry do 6 tygodni. To trymer, który jest w stanie usunąć zbędne owłosienie, nawet z najbardziej wrażliwych i niedostępnych zakamarków kobiecego ciała, bez ryzyka pojawienia się podrażnień, czy też wykwitów skórnych. Produkt można czyścić przy pomocy suchej lub lekko zwilżonej szmatki. Urządzenie ma wytrzymałą i odporną na uszkodzenia obudowę.

8. Remington PG6130

 Remington PG6130

Cena: ok. 119 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości, dobry trymer do skracania włosków i stylizowania zarostu, przyda się każdemu mężczyźnie. Jest to także wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy rocznicy związku. Produktem, który spełni oczekiwania każdego użytkownika, jest wyrób firmy Remington model PG6130. To tani trymer, zasilany przy pomocy akumulatora, który może być również podłączony do sieci. Ten zestaw do stylizacji brody jest wyposażony w tytanowe, samoostrzące się ostrza. Komplet składa się z pięciu wymiennych nakładek, a także czterech końcówek o różnych funkcjach i przeznaczeniu. W wersji bezprzewodowej ten najlepszy trener w swojej kategorii cenowej, może działać bez przerwy przez 40 minut. To wyrób, który osiąga pełne naładowanie akumulatora po 16 godzinach. Tani dobry trymer marki Remington jest łatwy do czyszczenia, ponieważ można go myć pod bieżącą wodą.

9. Braun BT7240

 Braun BT7240

Cena: ok. 296 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się tani trymer, który jest dostępny w ofercie marki Braun model. To sprzęt zasilany akumulatorowo, który świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju zarostu. To komfortowy sposób na dokładną i efektywną stylizację, bez względu na posiadane umiejętności manualne. Ten najlepszy trymer jest polecany dla osób, które pragną w zaciszu domowym uzyskać efekt taki jak w profesjonalnym salonie barberskim. Przy pomocy tego doskonałego urządzenia można zadbać o każdy rodzaj brody, co jest niebywale komfortowe, oszczędza czas i pieniądze. Silnik, który posiada ten dobry trymer, gwarantuje dodatkową moc i wsparcie, szczególnie gdy stylizacja przedłuża się w czasie i wymaga bardzo precyzyjnych ruchów. To urządzenie najnowszej generacji, dlatego też jest ono polecane, zarówno dla osób bardzo młodych, jak i tych, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie każdego dnia. Dobry trymer marki Braun świetnie sprawdzi się jako urządzenie do golenia, ponieważ zastępuje on tradycyjne maszynki.

10. Philips Multigroom series 5000 12w1 MG5740/15

 Philips Multigroom series 5000 12w1 MG5740/15

Cena: ok. 239 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszy trymer, który idealnie nadaje się do stylizacji i pielęgnacji włosów na twarzy, głowie i ciele, to produkt polecany przez renomowanych producentów. Modelem, który idealnie spełni swoje zadanie, jest wyrób firmy Philips. To tani trymer zasilany akumulatorowo, który może być również podłączony do sieci. Sprzęt  zapewnia zaawansowaną stylizację i precyzję w kreowaniu pięknego zarostu. Przy jego pomocy można stworzyć własny styl, ponieważ jest to urządzenie wszechstronne, wyposażone w 12 wysokiej jakości nasadek, przeznaczonych do stylizacji włosów, ciała i twarzy. Specjalnie dobrane ostrza Dual Could, zapewniają maksymalną precyzję cięcia, a przy tym nie podrażniają skóry. Antypoślizgowy, gumowy uchwyt zwiększa komfort i pewność ruchów, nawet dla osoby niedoświadczonej, która po raz pierwszy używa tego typu urządzenia. Ten dobry trymer po pełnym naładowaniu akumulatora, może pracować bez przerwy do 80 minut. Jest to urządzenie uniwersalne, które można wykorzystać do przycinania i stylizacji, nawet tej wymagającej wycinania finezyjnych wzorów.

Poradnik zakupowy trymera

Do czego służy trymer? Jak kupić najlepszy trymer?

Dobry trymer do włosów, często jest porównywany do tradycyjnie używanej maszynki do strzyżenia. Oba te urządzenia są przeznaczone do skracania włosów, jednakże różnią się one podstawowymi parametrami technicznymi. Najlepszy trymer, w przeciwieństwie do maszynki do strzyżenia, jest znacznie bardziej funkcjonalny. To urządzenie, przeznaczone do każdego typu owłosienia, występującego na różnych częściach ciała. Jeśli nie wiesz, jaki trymer kupić, powinieneś zapoznać się z jego dodatkowymi funkcjami. Sprzęt ten musi mieć wymienne końcówki. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie skrócić lub usunąć włoski, zarówno z twarzy, jak i z innych części ciała, bez ryzyka podrażnienia, czy skaleczenia skóry. Tylko wówczas stylizacja włosów i zarostu będzie przebiegać sprawnie, a jej efekt spełni oczekiwania danej osoby.

Jaki trymer wybrać? Lista polecanych marek

Używanie takiego urządzenia, jak dobry trymer, nie wymaga posiadania zdolności manualnych. Wykorzystując dostępne w zestawie, wymienne końcówki, można wykorzystać to urządzenie do stylizacji zarostu, jak również pozbywania się owłosienia z reszty ciała. Coraz więcej znanych i renomowanych firm zajmuje się produkcją tego typu sprzętu. Najlepszy trymer o wielu funkcjach jest dostępny w ofercie takich marek jak Philips, Braun, czy Remington. To produkty, które są dostarczane do klientów ze specjalnymi akcesoriami, dzięki którym szybko i komfortowo można wymodelować niesforne włosy na głowie, zarost i wąsy, a także skrócić nieestetyczne włosy w nosie, w uszach i na bokobrodach.

Tani trymer do twarzy i ciała przyda się, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. To urządzenie proste w obsłudze i niezawodne. Produkt, dzięki stacji ładującej, może pracować bez potrzeby podłączania go do źródła zasilania, co z pewnością przemawia za tym, że sprzęt ten jest bardzo praktyczny i funkcjonalny.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *