Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wiertarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wiertarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking wiertarek – tanie i najlepsze wiertarki w 2023 / 2024 roku

Stworzony przez nas ranking 10 najlepszych wiertarek w 2023 / 2024 roku przedstawia wybrane modele sprzętu, który wyróżnia się ergonomicznym uchwytem, ekonomiczną pracą, a także bezawaryjnością. Zdaniem wielu osób, które zawodowo zajmują się wykonywaniem prac remontowych na zlecenie swoich klientów, tanie wiertarki powinny mieć uchwyt szybkomocujący, wykonany z metalu, a także funkcjonalną blokadę promieniową. Oprócz tego dobre wiertarki muszą być stosunkowo lekkie i wyposażone w mocny silnik oraz w przekładnię dwubiegunową.

Ranking wiertarek – TOP 10 najlepszych wiertarek

Miejsce Nazwa wiertarki Cena Najtańsza oferta
1 Parkside Akumulatorowa Wkrętarko-Wiertarka 3W1 159 zł Sprawdź teraz
2 Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880 949 zł Sprawdź teraz
3 DeWalt DCD791NT 499 zł Sprawdź teraz
4 Hitachi DS18DJL 575 zł Sprawdź teraz
5 Einhell E4513846 258 zł Sprawdź teraz
6 Celma PRCM 13 GEO 156 zł Sprawdź teraz
7 BOSCH GSB 13 RE 0601217100 245 zł Sprawdź teraz
8 Celma PRCz 13IEO 329 zł Sprawdź teraz
9 Makita HP1631K 376 zł Sprawdź teraz
10 DeWalt DWD024 289 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych wiertarek

1. Parkside Akumulatorowa Wkrętarko-Wiertarka 3W1

 Parkside Akumulatorowa Wkrętarko-Wiertarka 3W1

Cena: ok. 159 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W każdym domu powinna znaleźć się dobra wiertarka. Urządzenie to przydaje się do wielu prac remontowych, jak również ułatwia montaż elementów na ścianie, czy też skręcenie mebli. Sprzętem, który idealnie spełni to zadanie jest produkt marki Parkside. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 3 w 1, to sprzęt z mocnym silnikiem, wyposażonym w przekładnię dwubiegunową i z podłączonym, wysokowydajny mechanizmem udarowym. Ta tania wiertarka ma uchwyt szybkomocujący, wykonany z metalu z funkcjonalną blokadą promieniową. Produkt wyposażony został w zintegrowany lampę roboczą LED, a także włącznik i wyłącznik z płynną regulacją liczby obrotów i zatrzymaniem w razie potrzeby. Urządzenie marki Parkside jest ergonomiczne i stosunkowo lekkie. Miękka rękojeść ułatwia utrzymanie tego sprzętu w dłoni. To najlepsza wiertarka z pojemnym akumulatorem.

2. Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880

 Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880

Cena: ok. 949 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zaproponowany przez nas ranking wiertarek, przedstawia najlepsze modele, jakie pojawiły się do tej pory w sprzedaży internetowej i stacjonarnej. Jednym z nich jest wyrób firmy Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880. To kompaktowa i lekka, dobra wiertarka z nakładkami do wkręcania. Ma ona krótką budowę i jest przeznaczona do wykonywania różnego rodzaju prac. Wbudowana w ten sprzęt lampka, spełnia funkcję dodatkowego oświetlenia miejsca pracy. To wyrób z praktycznym zaczepem do paska, przeznaczonym do mocowania go bez użycia narzędzi z prawej lub lewej strony. Ta najlepsza wiertarka została wykonana w technologii Ultra M, dzięki czemu ma ona większą moc i łatwiejsze ładowanie. Produkt wyposażono w wysokiej jakości akumulator, który umożliwia użytkowanie tego sprzętu w miejscach, pozbawionych zasilania elektrycznego.

3. DeWalt DCD791NT

 DeWalt DCD791NT

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie wiertarki są sprzętem, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto inwestować w produkty o kompaktowych rozmiarach, które mają wytrzymały silnik, gwarantujący doskonałą wydajność. Do tej kategorii zalicza się sprzęt marki DeWaltDCD791NT. To dobra wiertarka, zasilana akumulatorowo z napięciem 18 V typu bezudarowego. To urządzenie lekkie o bardzo solidnie wykonanej konstrukcji. Sprzęt umożliwia pracę w bardzo ciasnych przestrzeniach. Posiada on metalowe koła zębate w dwubiegunowej przekładni, które wpływają na zwiększenie czasu pracy i dłuższą żywotność urządzenia. To wyrób z 15 pozycjami, umożliwiającymi regulowanie momentu obrotowego, dzięki czemu możesz wykonać odwierty w wielu materiałach, nie tylko w drewnie, ale również w tworzywie sztucznym, a nawet w ścianach gipsowych. Ta najlepsza wiertarka ma ergonomiczny, ogumowany uchwyt, który zwiększa komfort jej użytkowania.

4. Hitachi DS18DJL

 Hitachi DS18DJL

Cena: ok. 575 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na wielu forach internetowych znaleźć można pytanie, jaką wiertarkę kupić, aby był to sprzęt niezawodny i ekonomiczny w użyciu. W ofercie znanych i cenionych producentów są dostępne najlepsze wiertarki w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednym ze sprzętów, polecanych do prac remontowych i budowlanych, jest produkt firmy Hitachi DS18DJL. Ta tania wiertarka jest zasilana akumulatorowo i ma napięcie 18 V. To sprzęt bezudarowy, który umożliwia swobodne wkręcanie i wiercenie otworów w materiałach różnego typu, w tym tworzywach sztucznych, drewnie, a nawet plastiku. Urządzenie jest wyposażone w baterie Li-ion z potrójną ochroną obwodów NPC. Wyrób, dzięki bardzo wysokiemu momentowi obrotowemu, jest w stanie bardzo szybko wkręcić śrubę i wywiercić otwór. To najlepsza wiertarka, emitująca niski poziom hałasu. Ma ona wbudowane światło LED, które stanowi dodatkowe wsparcie w przypadku wykonywania prac w zaciemnionych pomieszczeniach.

5. Einhell E4513846

 Einhell E4513846

Cena: ok. 258 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W ofercie marki Einhell znaleźć można dobre wiertarki, które są zasilane akumulatorowo. To urządzenia o napięciu 18 V, które są wyposażone w dwubiegunową przekładnię. Produktem zaprojektowanym przez najlepszych inżynierów, współpracujących z marką Einhell, jest model E4513846. To dobra wiertarka bezudarowa z automatyczną blokadą wrzeciona, która ułatwia jego zmianę. Ta funkcjonalna wkrętarka, świetnie nadaje się do wykonywania prac w domu, garażu, a nawet w profesjonalnym zakładzie. Jej ergonomiczny kształt i miękki uchwyt, zapewniają solidne trzymanie, zarówno oburącz, jak i w jednej dłoni. To najlepsza wiertarka, która jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. Wyróżnia się ona 10 mm uchwytem wiertarskim i wkrętarskim, a także nowoczesnymi funkcjami. Jedną z nich jest światło ledowe, emitowane w celu doświetlenia obszaru roboczego.

6. Celma PRCM 13 GEO

 Celma PRCM 13 GEO

Cena: ok. 156 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoby, które planują remont, bardzo często zastanawiają się jaką wiertarkę wybrać, aby przy jej pomocy wykonać podstawowe prace montażowe. Urządzeniem, które przyda się do tego celu, jest produkt firmy Celma. To nowoczesna i tania wiertarka udarowa z zasilaniem sieciowym. Ma ona moc 850 W i 2 biegi. To produkt z silnikiem szczotkowym i obrotami Right i Left. Ta dobra wiertarka udarowa jest wyposażona w funkcjonalną regulację obrotów. Urządzenie ma bardzo mocny silnik, który umożliwia swobodne wykonanie odwiertów w bardzo grubym betonie i innym materiale o zwartej strukturze. To sprzęt wyposażony w wiertła o średnicy do 15 mm. Urządzenie wyróżnia się klasycznym uchwytem wierteł, które są blokowane specjalnie dobranym kluczykiem. Gwarantuje to mocne i pewne trzymanie wiertła i zapobiega jego przypadkowemu wypadnięciu, a także zsuwaniu się z obszaru roboczego. Ta najlepsza wiertarka udarowa jest przeznaczona, zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które potrzebują jej w zaciszu domowym.

7. BOSCH GSB 13 RE 0601217100

 BOSCH GSB 13 RE 0601217100

Cena: ok. 245 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesna, dobra wiertarka jest urządzeniem, które świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem prac. Sprzęt, który od kilku sezonów, uznawany jest za wydajny, przystępny cenowo i niezawodny, to produkt marki Bosch. Zaprojektowała ona tanią i dobrą wiertarkę udarową z zasilaniem sieciowym o mocy 600 W. Sprzęt ten ma dwa biegi i silnik szczotkowy, odporny na przegrzanie i uszkodzenia, powstałe w wyniku intensywnej eksploatacji. Ta najlepsza wiertarka może zostać wykorzystana do wykonywania głębokich odwiertów w betonowych ścianach. Produkt ma ogranicznik głębokości, który chroni przed uszkodzeniem wiertła i podzespołów, znajdujących się w konstrukcji tego sprzętu. Dodatkowa rękojeść boczna, którą posiada ta najlepsza wiertarka udarowa, ułatwia posługiwanie się nią na co dzień i ogranicza ryzyko przypadkowego skaleczenia się na skutek zsunięcia się wiertła. To wytrzymały sprzęt z zasilaniem sieciowym o wadze nieprzekraczającej 1,7 kg. Urządzenie to znacząco poprawia komfort pracy, dlatego też jest polecane, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

8. Celma PRCz 13IEO

 Celma PRCz 13IEO

Cena: ok. 329 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Coraz więcej osób, zawodowo wykonujących prace budowlane i remontowe, inwestuje w tanie wiertarki. Jest to spowodowane tym, że urządzenia zaliczane do tej kategorii, idealnie spełniają swoje zadania. Są one bezawaryjne, niezawodne i ekonomiczne w użyciu. Sprzęt, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród profesjonalistów, to wyrób marki Celma. Ta dobra wiertarka udarowa model PRCz 13IEO o napięciu sieciowym ma moc 1050 W i dwa biegi. Jej mocny, wydajny i bezproblemowo działający silnik szczotkowy, idealnie spełni swoje zadanie i umożliwi długotrwały odwiert, nawet w bardzo grubym podłożu. To urządzenie z regulacją obrotów, które ma prędkość nawet do 2800 rpm. Ta najlepsza wiertarka udarowa, posiada samozaciskowy uchwyt i ogranicznik prędkości obrotowej. Dzięki temu sprzęt ten można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, jak również do pracy ciągłej. Urządzenie jest w stanie wykonywać odwierty o maksymalnej średnicy do 13 mm. Produkt marki Celma został poddany wielu testom wytrzymałościowym.

9. Makita HP1631K

 Makita HP1631K

Cena: ok. 376 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaką wiertarkę kupić, aby za jej pomocą wykonać prace budowlane i remontowe. Odpowiedź na to pytanie jest prosta! Możesz zainwestować w dobre wiertarki marki Makita. To firma, która specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnego sprzętu, zasilanego sieciowo. Oferowany przez tę markę model HP1631K, to dobra wiertarka udarowa z jednym biegiem i mocnym silnikiem szczotkowym. Produkt wyróżnia swobodna regulacja obrotów, a także moc znamionowa do 710 W. Ta nowoczesna wiertarka jest wyposażona w bezkluczowy uchwyt wiertarski o średnicy 13 mm. Produkt trafia do klienta w zestawie z walizką, wykonaną z tworzywa sztucznego. Znajdują się w niej potrzebne akcesoria zamienne. Urządzenie marki Makita ma zdolność wiercenia w betonie, w stali i w drewnie na grubość do 16 mm. Ogranicznik głębokości, w który wyposażono to urządzenie, gwarantuje bezproblemową i bezawaryjną pracę. Nie pojawia się w niej ryzyko przypadkowego uszkodzenia, czy złamania wiertła. To najlepsza wiertarka udarowa z dwoma trybami pracy.

10. DeWalt DWD024

 DeWalt DWD024

Cena: ok. 289 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W sprzedaży internetowej i stacjonarnej, dostępne są dobre wiertarki firmy De Walt. To urządzenia niezawodne, które doskonale sprawdzą się w domu, w profesjonalnych warsztatach, a także w garażach. Sprzęt marki De Walt to dobra wiertarka udarowa. Model DWD024 o mocy 650 W to urządzenie, które wytrzymuje dużą ilość drgań i wibracji, powstających w trakcie dokonywania odwiertów w ścianach o grubości do 16 mm. Urządzenie to może być wykorzystywane do wiercenia dziur w betonie, w grubym drewnie, tworzywie sztucznym, a także w innych materiałach. Bardzo mocny, szczotkowy silnik, gwarantuje nieprzerwaną pracę i długą żywotność tego sprzętu. To najlepsza wiertarka udarowa o zwartej budowie, która umożliwia jej wygodne użytkowanie i dostęp do ciasnych miejsc. Urządzenie to ma doskonały stosunek mocy do gabarytów. Jest ono wytrzymałe, wydajne, a jednocześnie posiada niewielkie rozmiary, co ułatwia jego transport, na przykład w bagażniku samochodu. Sprzęt ma uszczelniony przed pyłem włącznik ze sterowaniem prędkości obrotowej.

Poradnik zakupowy wiertarki

Jak kupić dobrą wiertarkę? Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Wiele osób zastanawia się jak kupić dobrą wiertarkę i czym kierować się przy podejmowaniu konkretnej decyzji zakupowej, dotyczącej tego sprzętu. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na podstawowe parametry, jakie posiada dobra wiertarka. Bez względu na to, czy jest to sprzęt udarowy, czy też bezudarowy, należy inwestować wyłącznie w wyroby znanych i cenionych firm. Wówczas ma się gwarancję, że produkty te będą służyć przez długi czas i nie ulegną awarii. Najlepsza wiertarka to urządzenie, które musi mieć kompaktowe wymiary, dzięki czemu można ją z łatwością przechowywać, zarówno w domu, w garażu, jak i na działce wypoczynkowej. Oprócz tego sprzęt ten powinien mieć bezkluczowy uchwyt wiertarski, a także kilka biegów i mocny silnik lub akumulator. Warto zastanowić się nad wyborem wyrobu z samouciskowym uchwytem i ogranicznikiem prędkości obrotowej.

Najlepsze wiertarki – polecani producenci

W ofercie znanych i cenionych producentów, dostępne są najlepsze wiertarki udarowe i bezudarowe. Są to urządzenia z ergonomicznym, ogumowanym uchwytem, który zwiększa komfort ich użytkowania. Sprzęt ten ma wsuwany akumulator, który gwarantuje bardzo szybki montaż i demontaż tego urządzenia. Dobre wiertarki renomowanych marek, to urządzenia, które umożliwiają pracę w bardzo ciasnych przestrzeniach. Jest to szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wkręcenia śruby, wykonania prac montażowych i budowlanych, a także wywiercenia otworów przy użyciu sprzętu, który można utrzymać z pomocą jednej ręki.

Dobre wiertarki udarowe i bezudarowe są polecane dla każdej osoby, wykonującej remonty. To urządzenia energooszczędne, bezawaryjne i wyróżniające się wieloma, nowoczesnymi funkcjami.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *