Strona główna » Komputery » Drukarki i skanery » Ranking drukarek » Ranking drukarek laserowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Komputery » Drukarki i skanery » Ranking drukarek » Ranking drukarek laserowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking drukarek laserowych – jaka drukarka laserowa do domu jest najlepsza w 2022 roku?

Dobra drukarka laserowa jest nieodłącznym elementem w każdym domu. Praktycznie codziennie zdarza się sytuacja, że trzeba coś wydrukować. Od najzwyklejszych notatek, dokumentów, po kolorowanki dla dziecka. Dlatego ważne jest, aby wybrać najpopularniejszą drukarkę laserową. Taką, która będzie jednocześnie tania i niezawodna. Najlepiej jeszcze, aby miała ona niewielkie rozmiary. Dzięki czemu zajmie mało miejsca. Wybór tego urządzenia jest szeroki, dlatego przedstawiamy ranking drukarek laserowych.

Ranking drukarek laserowych – TOP 10 najlepszych drukarek laserowych

MiejsceNazwa drukarki laserowejCenaNajtańsza oferta
1 Drukarka Brother HL-1110E364 złSprawdź teraz
2 Drukarka Brother HL-1110E364 złSprawdź teraz
3 Drukarka HP LaserJet Pro M15a Biała (W2G50A)304 złSprawdź teraz
4 Drukarka HP Laser 107a (4ZB77AB19)328 złSprawdź teraz
5 Drukarka Brother HL-L2312D519 złSprawdź teraz
6 Drukarka Xerox Phaser (3020V_BI)327 złSprawdź teraz
7 Brother DCP-1610WE699 złSprawdź teraz
8 Drukarka HP LaserJet Pro M15w Biała (W2G51AB19)359 złSprawdź teraz
9 Drukarka Brother HL-L2352DW649 złSprawdź teraz
10 Drukarka Brother HL-1112E399 złSprawdź teraz

Opis najlepszych drukarek laserowych

1. Drukarka Brother HL-1110E

 Drukarka Brother HL-1110E

Cena: ok. 364 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedną z najpopularniejszych drukarek laserowych monochromatycznych w 2022 roku jest Brother HL-1210WE. Polecana jest w szczególności dla środowisk domowych, ale będzie też świetnym rozwiązaniem dla małych biur. Jest to tania drukarka laserowa, która charakteryzuje się tym, że jest bezprzewodowa. Ponadto ceniona jest za wysoką jakość oraz prędkość druku – 20 stron na minutę. Co jest wielkim atutem tego urządzenia. Do zalet tej dobrej drukarki zalicza się także to, że ma bardzo intuicyjną obsługę. Każdy bez problemu poradzi sobie sam z wydrukowaniem. Drukarka Brother HL-1210WE ma niewielkie rozmiary. Idealnie dopasujesz jej ustawienie nawet na małej przestrzeni. Najlepsza drukarka laserowa wyposażona została w podajnik papieru na 150 arkuszy. Warto tutaj dodać, że dzięki interfejsowi Wi-Fi, drukarką możesz sterować z dowolnego urządzenia mobilnego. Teraz już wiesz, jaka drukarka laserowa będzie dla ciebie najlepsza. Wybierz Brother HL-1210WE. Z pewnością się będziesz zadowolony z zakupu.

2. Drukarka Brother HL-1110E

 Drukarka Brother HL-1110E

Cena: ok. 364 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking drukarek laserowych jest źródłem wielu przydatnych informacji, dzięki niemu możesz dowiedzieć się, jakie są obecnie polecane drukarki laserowe. Jedną z nich jest monochromatyczna drukarka Brother HL-1110E. Stylowe i kompaktowe urządzenie, które oferuje czarno-białe wydruki o najwyższej jakości. Bez problemu ustawisz je w dowolnym miejscu w swoim domu, nawet na niewielkiej przestrzeni. Ponadto ta najlepsza drukarka laserowa do domu charakteryzuje się podajnikiem papieru na 150 arkuszy, niskimi kosztami eksploatacji, szybkim wydrukiem – do 20 stron na minutę oraz wałkami chroniącymi wydruk przed zagnieceniami i zakrzywieniami. Na uwagę zasługuje tutaj również możliwość wydruku dwustronnego oraz wejście USB 2.0.  Brother HL-1110E to dobra tania drukarka laserowa, która ma wielu swoich miłośników. Świadczą o tym same pozytywne komentarze w rankingu z 2022 roku. Przekonaj się o tym sam. Kup polecane urządzenie Brother HL-1110E i ciesz się najlepszym wydrukiem dokumentów w swoim domu.

3. Drukarka HP LaserJet Pro M15a Biała (W2G50A)

 Drukarka HP LaserJet Pro M15a Biała (W2G50A)

Cena: ok. 304 zł
Znajdź najtańszą ofertę

HP LaserJet Pro M15a biała (W2G50A) to tania drukarka laserowa do domu. Polecana jest w szczególności za szybkie drukowanie – aż do 18 stron na minutę. Pozwoli to zaoszczędzić dużo cennego czasu. Ponadto to urządzenie jest bardzo małe. Zmieścisz je w każdym zakątku swojego mieszkania. HP LaserJet Pro M15a odznacza się prostym i intuicyjnym użytkowaniem. Najlepsza drukarka laserowa do domu charakteryzuje się wyjątkową jakością każdego wydruku oraz niskim zużyciem prądu. Dodatkowo urządzenie ma fabrycznie zainstalowane oryginalne wkłady z tonem. Dzięki czemu możesz zacząć z niego korzystać od razu po wyciągnięciu z opakowania. Na uwagę zasługuje tutaj także wbudowany interfejs Wi-Fi. Pozwala on na uzyskanie dostępu do tej taniej drukarki za pomocą łączności bezprzewodowej. Możesz drukować materiały z dowolnego urządzenia mobilnego. Dodatkowo funkcja Apple Air Print, Google Cloud Print 2.0 umożliwia drukowanie w pełnej jakości z komputera, tabletu czy telefonu. Wybierz HP LaserJet Pro M15a.

4. Drukarka HP Laser 107a (4ZB77AB19)

 Drukarka HP Laser 107a (4ZB77AB19)

Cena: ok. 328 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tanie drukarki laserowe idealnie sprawdzają się w domu. Ich cena oraz prostota obsługi sprawiają, że są coraz częściej wybierane. Jeśli zastanawiasz się jaką drukarkę laserową wybrać, to koniecznie zajrzyj w ranking z 2022 roku. Znajdziesz tam mnóstwo podpowiedzi dotyczących szukanego produktu. Między innymi dowiesz się, że HP Laser 107A (4ZB77AB19) jest jedną z najczęściej wybieraną drukarką laserową monochromatyczną. Charakteryzuje się pojemnym podajnikiem papieru, dużą szczegółowością druku oraz oszczędnością tonera. Dzięki stylowej obudowie i niewielkiemu rozmiarowi, urządzenie pasuje do każdego pomieszczenia. Dodatkowo do zalet tej dobrej i taniej drukarki zaliczyć można szybką prędkość druku – 21 stron na minutę, interfejs USB-USB oraz Wi-Fi. Drukowanie z dowolnego urządzenia mobilnego jest komfortowym rozwiązaniem. Z pewnością jest to jedna z najważniejszych funkcji, jakie powinny posiadać tanie drukarki laserowe. Wybierz HP Laser 107A i ciesz się wydrukiem o najwyższej jakości.

5. Drukarka Brother HL-L2312D

 Drukarka Brother HL-L2312D

Cena: ok. 519 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaka drukarka laserowa do domu będzie najlepszym zakupem? Zdecydowanie Brother HL-L2312D. Obecnie jedna z najlepszych dostępnych na rynku drukarek laserowych monochromatycznych. Doskonale nadaje się do użytkowania domowego. Jest cicha oraz kompaktowa. To urządzenie charakteryzuje się też szybką pracą – do 30 stron na minutę, wyrazistym i wysokiej jakości wydrukiem, a także pojemnym podajnikiem na papier – 250 arkuszy. Jego konfiguracja i przygotowanie do pracy zajmą ci dosłownie kilka minut. Kluczową kwestią jest tutaj także koszt drukarki oraz jej eksploatacji. Otóż ta najlepsza drukarka laserowa do domu oprócz niskiej ceny, odznacza się także oszczędnością w jej użytkowaniu. Wszystko dzięki wkładom z tonerem o zwiększonej wydajności oraz automatycznej funkcji dwustronnego drukowania. Decydując się na ten model, możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy. Zaufaj taniej drukarce laserowej Brother HL-L2312D. Jej dodatkowym atutem jest to, że kupisz ją w zestawie z wydajnym tonerem – do 700 stron.

6. Drukarka Xerox Phaser (3020V_BI)

 Drukarka Xerox Phaser (3020V_BI)

Cena: ok. 327 zł
Znajdź najtańszą ofertę

DRUKARKA XEROX PHASER (3020V_BI) to najlepsza drukarka laserowa do domu. To monochromatyczne urządzenie drukuje z prędkością 26 stron na minutę. Wyposażone zostało w pojemny podajnik na papier- 250 arkuszy. Do zalet tej dobrej i taniej drukarki można zaliczyć prostotę oraz oszczędność przestrzeni. Dodatkowo to urządzenie nadaje się do obsługi dużych obciążeń – do 30 000 stron na miesiąc. Zastawiasz się jaka drukarka laserowa będzie dla ciebie najlepsza? Zaufaj Xerox Phaser 3020V_BI. Ta najlepsza drukarka zapewni ci najlepszą jakość wydruku. Dzięki przedniemu panelowi w łatwy i szybki sposób znajdziesz najpotrzebniejsze funkcje. Największym atutem tego urządzenia jest wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe korzystanie z drukarki. Ponadto Xerox Phaser 3020V_BI posiada wygodne i łatwe podłączenie przez interfejs USB 3.0 oraz niski poziom głośności pracy. Z pewnością będziesz zadowolony z użytkowania tego modelu drukarki laserowej. Szybko przekonasz się, że był to dobry wybór.

7. Brother DCP-1610WE

 Brother DCP-1610WE

Cena: ok. 699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking drukarek laserowych dostarcza wielu cennych informacji. Między innymi możesz się z niego dowiedzieć jakie opinie posiadają poszczególne urządzenia wielofunkcyjne. Jednym z najlepiej ocenianym jest Brother DCP-1610WE. Polecany jest w szczególności do pracy w domu. Charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niewielkimi rozmiarami oraz intuicyjną obsługą. Bezproblemowo funkcjonuje w sieci bezprzewodowej. Dzięki czemu możesz drukować potrzebne materiały bezpośrednio ze swoich urządzeń mobilnych. Oprócz wydruku te urządzenie wielofunkcyjne pozwala na wykonanie skanu oraz kopii dokumentu. Są to niewątpliwie bardzo przydatne funkcje, które znacznie ułatwią ci wybór najlepszej drukarki. Brother DCP-1610WE to dobra tania drukarka laserowa. Warto tutaj jeszcze dodać, że wyposażona została w pojemny podajnik na papier – aż 150 arkuszy, nie trzeba więc pamiętać o jego częstym uzupełnianiu. Decydując się na ten model, możesz być pewien, że będziesz posiadaczem sprzętu o najwyższej jakości.

8. Drukarka HP LaserJet Pro M15w Biała (W2G51AB19)

 Drukarka HP LaserJet Pro M15w Biała (W2G51AB19)

Cena: ok. 359 zł
Znajdź najtańszą ofertę

HP LASERJET PRO M15W BIAŁA (W2G51AB19) jest jedną z najczęściej polecanych drukarek w naszym rankingu w 2022 roku. To monochromatyczne urządzenie charakteryzuje się szybkim drukowaniem w każdym miejscu. Jej prędkość druku wynosi do 18 stron na minutę. Polubisz ją także za proste i intuicyjne użytkowanie. Ta tania drukarka laserowa do domu odznacza się wyjątkową jakością każdego wydruku. Możesz ją zacząć używać od razu po wyciągnięciu z pudełka, gdyż ma zainstalowane fabryczne, oryginalne wkłady z tonerem. HP LASERJET PRO M15W wyróżnia się także tym, że jest bardzo energooszczędna. Posiada ona technologię HP Auto-On/Auto-Off. Ta dobra drukarka laserowa ma również wbudowany interfejs Wi-Fi, co pozwala na sterowanie nią z dowolnego urządzenia mobilnego. Za pomocą aplikacji HP Smart z łatwością zamówisz odpowiedni toner. Teraz już wiesz jaka drukarka laserowa do domu będzie najlepszym wyborem. Wybierz tanią drukarkę HP LaserJet Pro M15W W2G51AB19 i ciesz się wydrukiem w najwyższej jakości.

9. Drukarka Brother HL-L2352DW

 Drukarka Brother HL-L2352DW

Cena: ok. 649 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedną z najczęściej polecanych drukarek laserowych monochromatycznych w 2022 roku jest Brother HL-L2352W. Jest to tania drukarka laserowa, charakteryzująca się nie tylko łącznością bezprzewodową, ale również wysoką jakością oraz prędkością druku – aż do 30 stron na minutę. Atutem tego urządzenia jest także automatyczne drukowanie dwustronne. Dodatkowo do zalet tej dobrej drukarki można zaliczyć także to, że ma bardzo intuicyjną obsługę, niską cenę oraz odznacza się cichą pracą. Drukarka Brother HL-L2352W ma niewielkie rozmiary, więc dopasujesz jej ustawienie nawet na małej przestrzeni. Najlepsza drukarka laserowa wyposażona została w pojemny podajnik papieru – aż na 150 arkuszy. Warto tutaj jeszcze dodać, że posiada interfejs USB 2.0 oraz Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować tą drukarką z dowolnego urządzenia mobilnego. Teraz już wiesz jaka drukarka laserowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Wybierz Brother HL-1210WE. Na pewno będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

10. Drukarka Brother HL-1112E

 Drukarka Brother HL-1112E

Cena: ok. 399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking drukarek laserowych jest źródłem wielu cennych informacji, dzięki którym dowiesz się, jakie są obecnie najbardziej polecane drukarki laserowe. Jedną z nich jest monochromatyczna drukarka Brother HL-1112E. Jest to kompaktowe i stylowe urządzenie, które oferuje szaro-czarne wydruki o najwyższej jakości. Drukarkę ustawisz w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu, nawet na niewielkiej przestrzeni. Ponadto ta najlepsza drukarka laserowa do domu charakteryzuje się standardowym podajnikiem papieru – na 150 arkuszy, interfejsem USB 2.0, szybkim wydrukiem – do 20 stron na minutę, a także niskimi kosztami eksploatacji. Warto tutaj również zwrócić uwagę na to, że w zestawie dostaniesz kasetę z czarnym tonerem. Brother HL-1112E to dobra tania drukarka laserowa, która z pewnością spełni twoje wymagania. Jej obecność w rankingu świadczy o tym, że jest to naprawdę dobre urządzenie. Przekonaj się o tym sam. Wybierz polecane urządzenie Brother HL-1112E i ciesz się najlepszym wydrukiem dokumentów.

Poradnik zakupowy drukarki laserowej

Czym powinna wyróżniać się dobra drukarka laserowa? Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie?

Dobra drukarka laserowa powinna wyróżniać się przede wszystkim prędkością pracy i wydajnością tonera. To właśnie na te parametry należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Najlepsza drukarka laserowa do domu potrafi wydrukować kilkadziesiąt stron w ciągu jednej minuty. Głównie przez ten czynnik są one uznawane za nowocześniejsze, lepsze i  bardziej wytrzymałe od drukarek atramentowych. Kolejną ważną kwestią przy zakupie dobrej drukarki są jej materiały eksploatacyjne. Należy sprawdzić, na ile stron wystarcza jeden toner oraz w jakiej gamie kolorystycznej występują. Istotną rzeczą jest także wyposażenie w interfejs USB i Wi-Fi.

Jaką drukarkę laserową warto kupić? Rekomendowani producenci.

Jeśli szukasz polecanej drukarki laserowej to koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem. Znajdziesz w nim wszelkie informacje na temat poszczególnych urządzeń. Poznasz jakie komentarze wystawiają ich użytkownicy. Będziesz mógł się dowiedzieć nie tylko o wszystkich zaletach, ale i wadach. Zobaczysz również jacy producenci drukarek są najbardziej polecani. Jednym z nich jest Brother – producent urządzeń najwyższej jakości. Kolejnymi godnymi uwagi producentami są Hewlett-Packard oraz Xerox. Wybierając urządzenia tych producentów, możesz być pewien, że będziesz zadowolony z zakupu. Bez wątpliwości ranking drukarek laserowych będzie bardzo pomocy przy wybieraniu najlepszego urządzenia do drukowania.

Autor rankingu:
Michał Dzieleński
Autor rankingu:
Michał Dzieleński Kategoria: Drukarki i skanery michal.dz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.