Strona główna » Komputery, laptopy i tablety » Drukarki i skanery » Ranking drukarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Komputery, laptopy i tablety » Drukarki i skanery » Ranking drukarek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking drukarek – tanie drukarki – jaką drukarkę kupić w 2023 / 2024 roku?

Tanie drukarki interesują wiele osób – chyba nikt nie lubi przepłacać. Trzeba jednak pamiętać, że zakupiony sprzęt powinien przede wszystkim gwarantować nieprzeciętną wygodę użytkowania. Ważne jest również to, aby nie był on drogi w użytkowaniu. Wysokie koszty eksploatacyjne sprawiają, że inwestycja jest kompletnie nieopłacalna. Nasz ranking drukarek to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą uniknąć podjęcia błędnej decyzji. Warto podkreślić, że w zestawieniu umieściliśmy wyłącznie sprzęty polecane przez najbardziej wymagających.

Ranking drukarek – TOP 10 najlepszych drukarek

Miejsce Nazwa drukarki Cena Najtańsza oferta
1 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2620 (V1N01B) 229 zł Sprawdź teraz
2 Drukarka Brother HL-1110E 444 zł Sprawdź teraz
3 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3639 All-in-One (F5S43B) 259 zł Sprawdź teraz
4 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2630 (V1N03B) 239 zł Sprawdź teraz
5 Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3050 czarna (1346C006AA) 209 zł Sprawdź teraz
6 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5075 (M2U86C) 419 zł Sprawdź teraz
7 Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit DCP-J105 648 zł Sprawdź teraz
8 Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ITS L3050 (C11CF46403) 629 zł Sprawdź teraz
9 Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG5750 Czarna (0557C006AA) 465 zł Sprawdź teraz
10 Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T510W 777 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych drukarek

1. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2620 (V1N01B)

 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2620 (V1N01B)

Cena: ok. 229 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaka drukarka do domu będzie najlepsza? Sprawdź prezentowane urządzenie wielofunkcyjne. Zostało ono zaprojektowane przez renomowanego producenta. Certyfikowane tworzywa są mocne i niepodatne na uszkodzenia. Właśnie dlatego można mieć pewność, że opisywany sprzęt nawet po wielu latach będzie prezentować się zupełnie jak nowy. Komfort obsługi znajduje się na najwyższym poziomie. W sposób intuicyjny możemy dokonać wydruku bezpośrednio z pamięci smartfona, czy też innego urządzenia. Nie musimy łączyć się z drukarką przewodowo, co zapewnia wysoki poziom swobody. Opisywany sprzęt umożliwia także kopiowanie oraz skanowanie. Posiada on kompaktowe wymiary, dzięki czemu sprawdzi się w niemal każdym otoczeniu. Warto także wspomnieć o minimalistycznym wzornictwie. Wydajne wkłady atramentowe sprawiają, że koszty eksploatacyjne znajdują się na optymalnym poziomie. Nie trzeba obawiać się zbyt częstej wymiany pojemników z tuszem.

2. Drukarka Brother HL-1110E

 Drukarka Brother HL-1110E

Cena: ok. 444 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W prezentowanym zestawieniu zostały umieszczone wyłącznie najlepsze drukarki, które są solidne, a jednocześnie wydajne. Idealnym przykładem jest opisywany model laserowy. Zapewnia on monochromatyczny wydruk. Jest to sprzęt rekomendowany nie tylko do użytku domowego. Świetnie sprawdzi się on również w biurach, czy też obiektach użyteczności publicznej. Należy podkreślić, że obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Użytkownicy chwalą sobie również wysoką jakość wydruku. Warto wspomnieć, że pierwszą stronę można wydrukować w mniej niż 10 sekund, co jest znakomitym wynikiem. Producent udziela aż trzyletniej gwarancji, dzięki czemu można mieć pewność, że zakup będzie udany. Omawiana drukarka pracuje płynnie i nie jest podatna na usterki. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny design, który wkomponuje się w każdą aranżację. Sporym plusem jest fakt, że konstrukcja nie posiada zbyt dużych wymiarów.

3. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3639 All-in-One (F5S43B)

 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3639 All-in-One (F5S43B)

Cena: ok. 259 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywany model to dla wielu osób najlepsza drukarka do domu. Na specjalną uwagę zasługuje korzystna cena, która zachęca do zakupu. Największym atutem jest ponadprzeciętna wydajność atramentu – może on wystarczyć nawet na trzy lata, jednak wszystko zależy od intensywności eksploatacji. Warto dodać, że prezentowany sprzęt został w całości wykonany z solidnych tworzyw, które nie są podatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Użytkownicy doceniają również stabilną, a zarazem niezakłóconą pracę. Nie trzeba obawiać się, że drukarka odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Omawiane urządzenie wielofunkcyjne umożliwia dokonanie wydruku monochromatycznego oraz kolorowego. Zautomatyzowany czujnik atramentu pozwoli nam skutecznie monitorować ilość dostępnego tuszu. Wydruk pierwszej strony odbywa się w mniej niż 14 sekund (dotyczy to wydruków czarno-białych). Model ten zapewnia nie tylko łączność USB, ale również Wi-Fi.

4. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2630 (V1N03B)

 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2630 (V1N03B)

Cena: ok. 239 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesuje Cię drukarka tania w eksploatacji? Jeśli tak, to sprawdź parametry przedstawianego modelu. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużej ilości gotówki na tusz. Opisywane urządzenie wielofunkcyjne umożliwia sprawne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Wiele osób chwali sobie niewielkie wymiary drukarki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przechowywać ją np. w szafie, czy też pod biurkiem. Oczywiście może ona również zostać wyeksponowana. Konstrukcja cechuje się prostą budową oraz nowoczesnym designem. Jest to wyśmienity wybór do każdej wielkomiejskiej aranżacji. Na jednym kartridżu można wydrukować nawet do 1000 stron. Istotne jest to, aby unikać niesprawdzonych zamienników, które mogłyby obniżyć sprawność drukarki. Atutem jest również płynna, a zarazem szybka praca. Pierwszą stronę można wydrukować w mniej niż 14 sekund (wydruk monochromatyczny) lub 18 sekund (wydruk w kolorze). Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie lubią czekać zbyt długo.

5. Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3050 czarna (1346C006AA)

 Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3050 czarna (1346C006AA)

Cena: ok. 209 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli nie masz pomysłu, jaką drukarkę kupić, to skorzystaj z naszych propozycji. Opisywane urządzenie dostępne jest w wyjątkowo niskiej cenie, co stanowi ogromny plus. Zadowoli to tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu na zakup sprzętu. Warto wspomnieć, że przedstawiany model jest wydajny, a jednocześnie bezawaryjny. Znakomicie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Często wybierany jest przez studentów, czy też uczniów. W ciągu krótkiej chwili wydrukujemy potrzebne materiały do szkoły lub pracy. Na uwagę zasługuje fakt, że prezentowana drukarka jest gotowa do pracy już po kilku minutach. Jej konfiguracja nie jest problematyczne, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Trzeba zaznaczyć, że możliwe jest uzyskanie łączności bezprzewodowej. Jest to sporym udogodnieniem, jeśli dany plik posiadamy w pamięci smartfona lub tableta.

6. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5075 (M2U86C)

 Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5075 (M2U86C)

Cena: ok. 419 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobra drukarka wcale nie musi kosztować majątku. Opisywane urządzenie posiada doskonałe parametry użytkowe, a jednocześnie jest tanie w zakupie. Ponadto koszty eksploatacyjne również znajdują się na rozsądnym poziomie. Nie trzeba obawiać się, że utrzymanie sprzętu będzie sporym obciążeniem finansowym. Prezentowane urządzenie wielofunkcyjne jest wyjątkowo uniwersalne – z tego względu jest ono wybierane zarówno do domu, jak i do biura. Użytkownicy chwalą sobie niekłopotliwą obsługę. Konfiguracja nie wymaga doświadczenia, czy też specjalistycznej wiedzy. Drukarka jest wyposażona w wydajne wkłady atramentowe. Trzeba podkreślić, że dzięki niej dokonamy zarówno wydruku monochromatycznego, jak i kolorowego. Plusem jest również solidna konstrukcja, która powstała z tworzyw spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. W ich składzie nie znajdziemy żadnych toksycznych związków. Wysoka wytrzymałość chroni obudowę przed zarysowaniami, czy też uszkodzeniami mechanicznymi.

7. Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit DCP-J105

 Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit DCP-J105

Cena: ok. 648 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu niedrogich drukarek nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który swoje niezawodne działanie opiera na nowoczesnych technologiach. To właśnie dzięki temu praca jest płynna, a jednocześnie stabilna. Nawet sporą liczbę stron wydrukujemy w krótkim czasie. Jest to prawdziwym wybawieniem, gdy materiałów lub dokumentów potrzebujemy „na już”. Nie musimy również czekać zbyt długo na to, aż urządzenie osiągnie pełną gotowość do pracy. Atutem jest również jego niekłopotliwe podłączenie (w przypadku łączności przewodowej). Proces konfiguracji przebiega intuicyjnie, a więc nie trzeba posiadać specjalnej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Trzeba wspomnieć, że omawiany model atramentowy jest wyjątkowo tani w eksploatacji. Niskie koszty utrzymania sprawiają, że jest on wyjątkowo popularny. Kolejną zaletą jest spory pojemnik na papier, który pomieści ponad 100 arkuszy. Dzięki temu nie musimy zbyt często uzupełniać braków.

8. Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ITS L3050 (C11CF46403)

 Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ITS L3050 (C11CF46403)

Cena: ok. 629 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoby, które rozważają zakup taniej drukarki powinny przeanalizować wiele rozmaitych czynników. Ogromne znaczenie ma tutaj wydajność wkładów atramentowych. Prezentowane urządzenie gwarantuje optymalne koszty eksploatacyjne, dzięki czemu nie nadszarpnie ono zbyt mocno budżetu domowego. Częstotliwość wymiany kartridżów zależy od intensywności eksploatacji. Warto jednak wiedzieć, że oryginalne pojemniki z tuszem wystarczą na wydruk nawet 13 000 stron czarno białych lub 6 500 stron kolorowych. Ciężko jest znaleźć na rynku drukarkę o podobnych parametrach, która nie kosztowałaby kilku tysięcy złotych. Omawiany sprzęt jest tani nie tylko w zakupie, ale również utrzymaniu. Właśnie dlatego inwestycja z pewnością będzie udana. Urządzenie wielofunkcyjne można łatwo i szynko skonfigurować, dzięki czemu będzie ono dopasowane do indywidualnych potrzeb. Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth sprawia, że możemy zapomnieć o uciążliwych kablach.

9. Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG5750 Czarna (0557C006AA)

 Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG5750 Czarna (0557C006AA)

Cena: ok. 465 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz zakupić wydajną drukarkę, która będzie prosta i przyjemna w obsłudze? Stworzony przez nas ranking z pewnością pomoże Ci w podjęciu prawidłowej decyzji. Trzeba zaznaczyć, że starannie wyselekcjonowaliśmy urządzenia, tak aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Przedstawiany sprzęt renomowanego producenta to połączenie funkcjonalności, niezawodnego działania, a także mocnej konstrukcji. Sporym atutem jest solidna obudowa, które nie jest podatna na działanie czynników otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się zarysowań, czy też innych uszkodzeń powierzchni. Certyfikowane komponenty odpowiadają za niską awaryjność drukarki. Pracuje ona wyjątkowo stabilnie, co zwiększa komfort eksploatacji. Na specjalną uwagę zasługuje również czytelny wyświetlacz LED, dzięki któremu możemy swobodnie kontrolować parametry pracy, a także stan urządzenia. Atrament XL zapewnia ekonomiczny koszt wydruków. Jest to więc model, którego utrzymanie nie będzie zbyt drogie.

10. Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

 Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

Cena: ok. 777 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przedstawiana drukarka to sprzęt z górnej półki, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, a więc możemy nie tylko drukować, ale również skanować, czy też kopiować. Do dyspozycji mamy zarówno wydruk monochromatyczny, jak i kolorowy. Bezprzewodowe działanie zapewnia wysoką wygodę obsługi. Nie musimy posiadać kabli, aby wydrukować potrzebne materiały. Wystarczy nam urządzenie wyposażone w moduł Bluetooth. Podwyższona wydajność atramentu sprawia, że wydrukujemy nawet 6 500 stron czarno białych lub 5 000 stron kolorowych. Pojemnik na papier pomieści około 150 arkuszy. Mechanizm pobierania papieru działa bez zarzutu, a więc unikniemy kłopotliwego zacinania się kartek. Warto wspomnieć również o pojemniku ręcznym na 1 arkusz. Jest on przydatny, jeśli chcemy dokonać wydruku na papierze specjalnym np. ozdobnej papeterii. Omawiany model posiada czytelny wyświetlacz LCD, co ułatwia sterowanie i kontrolę.
Autor rankingu:
Michał Dzieleński
Autor rankingu:
Michał Dzieleński Kategoria: Drukarki i skanery michal.dz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *