Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking głośników do domu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking głośników do domu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Dobre głośniki do domu – jakie głośniki do domu kupić w 2022 roku?

Dobry głośnik do domu jest ważnym elementem systemu nagłośnienia. Jego wybór nie jest łatwy. Wraz z pozostałymi elementami musi on tworzyć spójną całość, która pozwoli na relaksowanie się świetnym brzmieniem odtwarzanej ulubionej muzyki. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie głośniki do domu warto kupić, to koniecznie zajrzyj w ranking głośników do domu z bieżącego roku. Dowiesz się jakie marki są najlepsze, najtańsze oraz najczęściej wybierane. Z pewnością dobierzesz odpowiedni sprzęt do swojego domu.

Ranking głośników do domu – TOP 10 najlepszych głośników do domu

Miejsce Nazwa głośnika do domu Cena Najtańsza oferta
1 Wilson Raptor Sub-10 czarny 1199 zł Sprawdź teraz
2 Sony HT-RT4 czarny 1305 zł Sprawdź teraz
3 Indiana Line Nota 550 X Czarny 849 zł Sprawdź teraz
4 Heco Victa Prime 702 Espresso 699 zł Sprawdź teraz
5 Tonsil Altus 200 czarny 949 zł Sprawdź teraz
6 HUAWEI Sound X Czarny 1399 zł Sprawdź teraz
7 Tannoy Mercury 7.2 Dąb Czarny 599 zł Sprawdź teraz
8 Klipsch R-51M czarny 499 zł Sprawdź teraz
9 Dali Oberon 3 czarny 1299 zł Sprawdź teraz
10 Jamo S628 HCS 5.0 Dark Apple 2399 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych głośników do domu

1. Wilson Raptor Sub-10 czarny

 Wilson Raptor Sub-10 czarny

Cena: ok. 1199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wilson Raptor Sub-10 czarny to najlepszy głośnik do domu w 2022 roku. Ten tani aktywny subwoofer dedykowany jest do wszystkich systemów kolumn głośnikowych, które są produkowane przez markę Wilson. Ponadto ten 10-calowy dobry głośnik do domu jest pracującym w klasie A/B wzmacniaczem. Charakteryzuje się regulacją natężenia i barw, dzięki pasywnym i aktywnym filtrom dolnoprzepustowych. Głośnik Wilson Raptor SUB-10 wyposażony został również w wydajny oraz starannie zaprojektowany akustycznie system Bass Reflex, który doskonale wspiera elektronikę i wzmacnia niskie częstotliwości. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że ten najlepszy subwoofer dostępny jest w dwóch, klasycznych kolorach: czarnym i białym, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kolorystyki pomieszczenia oraz pozostałego sprzętu. Teraz już wiesz, jaki głośnik do domu wybrać. Zapoznaj się z rankingiem z bieżącego roku, aby poznać wszystkie dane techniczne tego niezawodnego produktu. Z pewnością będziesz zaskoczony jego parametrami.

2. Sony HT-RT4 czarny

 Sony HT-RT4 czarny

Cena: ok. 1305 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry i tani głośnik do domu jest bardzo ważną kwestią, jeśli chce się zbudować porządny system nagłośnienia w swoim domu. Zestaw Sony HT-RT4 czarny polecany jest przez wielu miłośników idealnego brzmienia. Świadczą o tym pozytywne komentarze w rankingu w 2022 roku. Jeśli marzysz o prawdziwym kinowym dźwięku w swoim salonie domowym, to koniecznie wybierz omawiany zestaw. Sony HT-RT4 to najlepsze głośniki do domu o mocy 600 W, które emitują prawdziwy dźwięk przestrzenny. W skład zestawu wchodzi: subwoofer zewnętrzny, głośnik w formie listwy oraz tylne głośniki typu tallboy. Te dobre głośniki do domu charakteryzują się jeszcze obsługą formatu DTS, bezprzewodową możliwością słuchania muzyki, portem USB, HDMI. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji tego zestawu. Zajrzyj do rankingu i przekonaj się, że Sony HT-RT4 jest najchętniej wybieranym zestawem głośników do domu. Świadczą o tym liczne oceny oraz komentarze, które zostawiają użytkownicy tych głośników. Wybierz Sony HT-RT4.

3. Indiana Line Nota 550 X Czarny

 Indiana Line Nota 550 X Czarny

Cena: ok. 849 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking głośników do domu z 2022 roku jest źródłem wielu przydatnych informacji dotyczących poszukiwanego produktu. Dzięki niemu możesz między innymi dowiedzieć się jakie komentarze posiadają poszczególne modele głośników oraz które są najczęściej kupowane. Jednym z najpopularniejszych głośników jest Indiana Line Nota 550 X Czarny. Jest to kolumna podłogowa, która łączy ekskluzywny wygląd, najlepsze brzmienie oraz przystępną cenę. Ten dobry głośnik do domu charakteryzuje się trójdrożnym układem obudowy z zastosowaniem unikalnej technologii głośnika wysokotonowego z tylną wentylowaną komorą. Dodatkowym atutem tego taniego głośnika jest użyty niespotykany materiał membrany w postaci mieszanki polipropylenu z krzemianem mikowym. Dzięki wysokiej sztywności przy odpowiedniej sprężystości membrany gwarantowany jest minimum zniekształceń przy odtwarzaniu niskich i średnich tonów. Teraz już wiesz jaki głośnik do domu będzie najlepszym wyborem. Kup niezawodną kolumnę Indiana Line Nota 550 X Czarny.

4. Heco Victa Prime 702 Espresso

 Heco Victa Prime 702 Espresso

Cena: ok. 699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze i tanie głośniki do domu powinny być dobierane odpowiednio do sprzętu, który już jest na posiadaniu. Należy koniecznie zwrócić uwagę na to, aby były one najwyższe jakości i tworzyły całość z pozostałymi sprzętami audio. Zastanawiasz się nad tym, jaki głośnik do domu jest obecnie najczęściej kupowany? Jest nim Heco Victa Prime 702 Espresso. Charakteryzuje się on technologią Bass Reflex z podwójnym bass driverem. Jest największym z serii – 3-drożnym głośnikiem podłogowym. Ten dobry głośnik do domu wyposażony został w dwa woofery o wielkości 170 milimetrów oraz trzy głośniki niskotonowe. Heco Victa Prime 702 Espresso wykonany został z trwałych materiałów. Warto tutaj dodać, że stożki wyprodukowane są z wypróbowanego i przetestowanego papieru kraft z długimi włóknami. Natomiast klosz z jedwabiu, w którym zastosowane zostało chłodzenie ferrofluidami, zapewnia najlepszą obsługę mocy. Teraz już wiesz jaki subwoofer jest wart swojej ceny. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

5. Tonsil Altus 200 czarny

 Tonsil Altus 200 czarny

Cena: ok. 949 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tonsil Altus 200 czarny to najlepsze głośniki do domu, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się świetną jakością muzyki. Te tanie głośniki do domu przeznaczone są w szczególności dla miłośników muzyki rockowej i dyskotekowej. Charakteryzują się idealnie wyostrzonym brzmieniem. Zastosowano w nich głośnik wysokotonowy z ferrofluidem, który odznacza się wysoką efektywnością. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji technicznej tych dobrych głośników, to koniecznie zajrzyj w ranking głośników do domu z bieżącego roku. Znajdziesz tam wszystkie interesujące cię parametry. Dodatkowo dowiesz się jakie opinie oraz oceny wystawiają pozostali użytkownicy tego taniego zestawu Tonsil Altus 200. Będziesz wiedział, że te dobre głośniki do domu zdecydowanie są warte swojej ceny. Wybierz ten niezawodny zestaw i ciesz się idealnym brzmieniem muzyki w swoim domu. Z pewnością będzie to właściwy zakup, który spełni wszystkie twoje oczekiwania. Nie zwlekaj. Kup najlepszy zestaw – Tonsil Altus 200.

6. HUAWEI Sound X Czarny

 HUAWEI Sound X Czarny

Cena: ok. 1399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

HUAWEI Sound X Czarny to najlepszy głośnik do domu dostępny na rynku w bieżącym roku. Wyróżnia się on wysoką jakością oraz niezawodnością. Ten tani głosnik do domu posiada wiele pozytywnych komentarzy oraz wysokich ocen. Wychwalany jest za zastosowaną technologię Devialet SAM (Speaker Active Matching), dzięki której brzmienie dopasowywane jest do indywidualnej charakterystyki głośników, zapewniając przy tym idealne odwzorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym. Ten dobry głośnik do domu odznacza się częstotliwością sięgającą do 40HZ oraz skokiem membrany do 20 milimetrów. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że HUAWEI Sound X wykonany został z drogocennych metali ziem rzadkich. Ponadto dzięki certyfikacji Hi-Res możesz mieć pewność, że subwoofer obsługuje odtwarzanie bezstratnych formatów audio. Przy podejmowaniu decyzji, jaki głośnik do domu kupić – warto przemyśleć wybór subwoofera HUAWEI Sound X. Z pewnością jest to sprzęt godny uwagi. Będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

7. Tannoy Mercury 7.2 Dąb Czarny

 Tannoy Mercury 7.2 Dąb Czarny

Cena: ok. 599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się jakie głośniki do domu są najczęściej wybierane? Zajrzyj w ranking głośników do domu z bieżącego roku, aby przekonać się który sprzęt sprawi, że będziesz mógł słuchać muzyki w najwyższej jakości. Jednym z najchętniej polecanych głośników jest Tannoy Mercury 7.2 Dąb Czarny. Jest to produkt szkockiej firmy. Ten najlepszy głośnik do domu odznacza się bardzo przystępną ceną. Dodatkowo składa się z 28-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką oraz audiofilskiej zwrotnicy. Warto tutaj także wspomnieć, że Tannoy Mercury 7.2 może współpracować z wysokiej jakości wzmacniaczami – od takich z konstrukcją lampową o niskiej mocy po monstrualne modele tranzystorowe. Atutem tego dobrego i taniego głośnika jest również maksymalna moc wyjściowa – 200 watów, która zapewnia, że MERCURY 7.2 nie będzie cierpieć z powodu kompresji czy  nawet zniekształceń muzycznych podczas głośniejszych sesji odsłuchowych. Wybierz ten niezawodny i najlepszy głośnik do domu – Tannoy Mercury 7.2.

8. Klipsch R-51M czarny

 Klipsch R-51M czarny

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Klipsch R-51M REFERECNE czarny to najlepszy głośnik do domu dostępy na rynku w 2022 roku. Produkt odznacza się wysoką jakością. Polecany jest przez największych miłośników idealnego brzmienia. Ten dobry głośnik do domu wyposażony został w hybrydową tubę wysokotonową Tractrix, która zapewnia precyzję, moc oraz niezapomniane emocje. Dodatkowo zastosowano w nim wyjątkową technologię LTS (Linear Travel Suspension), która minimalizuje zniekształcenia. Atutem jest również wykonanie ze sztywnego i lekkiego materiału. Dzięki czemu zapewniona jest wysoka wydajność. Warto tutaj również wspomnieć o eleganckim wyglądzie tego taniego głośnika. Jeśli chcesz poznać więcej danych dotyczących specyfikacji tego produktu, to zajrzyj w ranking głośników do domu. Z pewnością znajdziesz tam wiele przydatnych komentarzy na temat Klipsch R-51M REFERENCE. Przekonasz się, że jest on jednym z najczęściej kupowanych głośników do domu w bieżącym roku. Nie zwlekaj! Już dziś stań się posiadaczem najlepszego sprzętu audio.

9. Dali Oberon 3 czarny

 Dali Oberon 3 czarny

Cena: ok. 1299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wszystkie dobre głośniki do domu znajdziesz w rankingu. Zobaczysz, że głośnik Dali Oberon 3 cieszy się największą popularnością. Świadczy o tym jego ciągła obecność w rankingu w 2022 roku. Polecany jest w szczególności za wysoką jakość, elegancki wygląd oraz wszechstronność dźwięku. Charakteryzuje się współpracującymi ze sobą 29 milimetrową ultra – lekką, miękką kopułką wysokotonową i 7-calowym przetwornikiem średnio-niskotonowy z membraną z pulpy celulozowej, która wzbogacona jest włóknami drzewnymi oraz układem magnetycznym SMC. Dzięki czemu otrzymuje się niezwykłe wysokie tony, rześką średnicę oraz o spójny i precyzyjny bas. Ponadto ten najlepszy głośnik do domu idealnie nadaje się do postawienia na półkę. Teraz już wiesz jaki głośnik do domu będzie dobrym rozwiązaniem. Decydując się na Dali Oberon 3, możesz być pewien, że wybierasz sprzęt o najwyższej jakości, który polecany jest przez wielu konsumentów. Możesz się o tym przekonać, zaglądając w ranking głośników do domu z bieżącego roku.

10. Jamo S628 HCS 5.0 Dark Apple

 Jamo S628 HCS 5.0 Dark Apple

Cena: ok. 2399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jamo S628 HCS 5.0 Dark Apple to najczęściej kupowany zestaw głośników do domu w 2022 roku. Składa się on z dwóch kolumn podłogowych S628, dwóch kolumn podstawkowych S622 oraz głośnika centralnego S62 CEN. Do głównych zalet taniego zestawu należy: naturalna, tekstura, zbalansowana linia, ujednolicony kształt, a także monochromatyczny kolor. Dodatkowo te dobre głośniki do domu wyróżniają się miękkimi w dotyku czarnymi frontowymi ściankami kolumn, aluminiowymi membranami oraz specjalną naszywką z logo Jamo na bocznej maskownicy. Chcesz dowiedzieć się więcej o Jamo S628 HCS 5.0? Zajrzyj w ranking głośników do domu z bieżącego roku. Znajdziesz tam pełną specyfikację techniczną danego produktu. Dodatkowo będziesz mógł zapoznać się z komentarzami i ocenami, które wystawili inni użytkownicy tych głośników. Już dziś kup te najlepsze głośniki do domu. Przekonaj się o ich wyjątkowości oraz niezawodności. Wybierz Jamo S628 HCS 5.0. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

Poradnik zakupowy głośników do domu

Jakie są rodzaje głośników do domu?

Wybierając najlepszy głośnik do domu, należy wziąć pod uwagę cel jego zakupu. Warto zastanowić się nad tym, jak często będzie się z niego korzystało, w jakim pomieszczeniu oraz w jakich okolicznościach. Istnieje kilka rodzajów głośników. Wyróżnia się kolumny podstawkowe (monitory), które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Kolejnym rodzajem są kolumny wolnostojące (podłogowe), odznaczają się one całym zestawem przetworników, idealnie pasują do multiroomów lub zestawów kina domowego. Popularne są również głośniki sufitowe, soundbary – podłużne, poziome systemy głośnikowe oraz subwoofery – generatory basu. Nowością są niewidzialne głośniki, które montuje się tak, że potem ich nie widać. Wybór jest duży, ale to według indywidualnych potrzeb, należy dokonać zakupu.

Sprawdź również: głośniki JBL

Jak kupić dobry głośnik do domu?

Chcesz kupić najlepszy głośnik do domu, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Przede wszystkim musisz pamiętać, że musi on być najwyższej jakości. Następnie należy sprawdzić, jakie posiada parametry i czy może być używany jako pojedynczy element audio, czy może należy do niego dokupić kolejne komponenty. Jeśli nadal nie wiesz jaki głośnik do domu wybrać, to koniecznie zapoznaj się z rankingiem głośników do domu z bieżącego roku. Znajdziesz tam mnóstwo podpowiedzi na temat najlepszych głośników do domu, a liczne komentarze i oceny z pewnością pomogą ci to dokonać odpowiedniego wyboru.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.