Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking głośników JBL
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking głośników JBL
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking głośników JBL – najlepsze głośniki JBL 2022 roku

Dostępny na wielu forach tematycznych ranking 10 najlepszych głośników JBL w 2022 roku, zawiera bardzo cenne informacje, dotyczące przenośnych urządzeń do odtwarzania muzyki. To doskonały sprzęt, który posiada bardzo wytrzymałą obudowę, odporną na zalanie płynami i promieniowanie UV. Dobre głośniki JBL można zabierać ze sobą w dowolnie wybrane miejsce. To idealny sprzęt do odsłuchu muzyki, który świetnie sprawdzi się na kempingach, wyjazdach, wycieczkach, a nawet może być używany na basenie. Najlepsze głośniki JBL mogą pełnić także funkcję powerbanka lub radiobudzika.

Ranking głośników JBL – TOP 10 najlepszych głośników JBL

Miejsce Nazwa głośnikó JBL Cena Najtańsza oferta
1 JBL Flip 5 czarny 399 zł Sprawdź teraz
2 JBL Charge 4 czarny 539 zł Sprawdź teraz
3 JBL Xtreme 2 czarny 839 zł Sprawdź teraz
4 JBL GO 2 czarny 100 zł Sprawdź teraz
5 JBL Charge 3 Special Edition czarny 528 zł Sprawdź teraz
6 Jbl STAGE2 604C 253 zł Sprawdź teraz
7 JBL Boombox Squad 1818 zł Sprawdź teraz
8 JBL Tuner 2 Czarny 419 zł Sprawdź teraz
9 Jbl Horizon Czarny 364 zł Sprawdź teraz
10 JBL Clip 3 czarny 176 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych głośników JBL

1. JBL Flip 5 czarny

 JBL Flip 5 czarny

Cena: ok. 399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobre głośniki JBL z serii Flip 5, to przenośne urządzenia o mocy 20 W z zasilaniem akumulatorowym. Posiadają one wbudowany Bluetooth i są odporne na zachlapanie wodą. Wbudowane złącza USB ułatwiają podłączenie tego urządzenia do dowolnie wybranego sprzętu – laptopa, smartfonu lub tabletu. Najlepsze głośniki JBL gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Ich kompaktowa obudowa sprawia, że są bardzo poręczne i łatwe do umieszczenia w bagażu podróżnym. To sprzęt, który zapewnia ponad 12 godzin bezproblemowego odtwarzania muzyki. Mocne i wydajne głośniki JBL Flip 5 to urządzenia, które przydają się w trakcie organizowania imprez w ogrodzie, przy basenie, jak również mogą być zabierane na biwak. Konstrukcja tego urządzenia gwarantuje, że są one wodoszczelne i wytrzymują obciążenie wody do jednego metra. To produkty ze stosunkowo krótkim czasem ładowania. Dobre głośniki JBL mają wzmocnioną konstrukcją i wodoodporną obudową.

2. JBL Charge 4 czarny

 JBL Charge 4 czarny

Cena: ok. 539 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie głośniki JBL serii Charge 4 to przenośne urządzenia, zasilane akumulatorowo. Posiadają one obudowę odporną na działanie wody i uszkodzenia mechaniczne. Umieszczone na jej tylnej ściance złącza MicroUSB i USB, ułatwiają podłączenie tego sprzętu do wybranych urządzeń-telewizora, laptopa, smartfonu lub tabletu. To sprzęt z NFC, który gwarantuje nieograniczone odtwarzanie muzyki przez wiele godzin. Najlepsze głośniki JBL Flip Charge 4 można również traktować jako powerbank, ponieważ stanowią one źródło zasilania dla smartfonu lub tabletu, a nawet zabieranego w podróż komputera przenośnego. To mobilne głośniki z Bluetooth, które zapewniają doskonały odbiór dźwięku i posiadają wbudowany mikrofon. To sprzęt wyposażony w opatentowany przetwornik i 2 basowe radiatory JBL, które wzmacniają dźwięk silnym, głębokim basem. Te tanie głośniki JBL mają wysokowydajny akumulator litowo-jonowy.

3. JBL Xtreme 2 czarny

 JBL Xtreme 2 czarny

Cena: ok. 839 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jaki głośnik JBL wybrać, to warto, abyś zwrócił uwagę na urządzenie z serii Xtreme 2. To tani głośnik JBL, który może być zabierany w podróż. To przenośne urządzenie z łatwością poradzi sobie z odpowiednią dynamiką i głębią dźwięku typu stereo. To sprzęt z czterema przetwornikami, dwoma membranami biernymi, a także akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 10000 mAh. Sprzęt ten jest w stanie odtwarzać dźwięk przez 15 godzin. To urządzenie, wyposażone w port USB, które służy do wygodnego ładowania, jak również podłączania różnego typu urządzeń. Dobry głośnik JBL Xtreme 2 ma wodoodporną obudowę, która jest wytrzymała i nie ulega uszkodzeniu, nawet po upadku z niewielkiej wysokości. Konstrukcja tego sprzętu została  opracowana w taki sposób, aby wszystkie użyte do jej stworzenia podzespoły, były odporne na działanie wysokiej temperatury i innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Ten najlepszy głośnik JBL, dzięki wbudowanej aplikacji, może połączyć się bezprzewodowo z ponad 100 innymi głośnikami, wyposażonymi w tę samą funkcję. Dzięki temu można z jego udziałem stworzyć przenośny sprzęt audio o ogromnej mocy.

4. JBL GO 2 czarny

 JBL GO 2 czarny

Cena: ok. 100 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry i tani głośnik JBL GO, to sprzęt o mocy 33 W z zasilaniem akumulatorowym wraz z wbudowaną funkcją Bluetooth i złączem Jack 3,5 mm. Konstrukcja tego urządzenia jest odporna na działanie wody i niekorzystnych czynników atmosferycznych. To najnowszej generacji urządzenie, które zostało zaprojektowane przez najlepszych designerów, współpracujących z firmami, oferującymi sprzęt muzyczny i grający. Produkt został wyposażony w zestaw głośnomówiący, ma wbudowany mikrofon, a także funkcjonalny Bluetooth. To dobry głośnik JBL, który jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ jest on dostępny w zróżnicowanej kolorystyce. Obudowa tego urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby była odporna na upadek z wysokości. To sprzęt wytrzymały na działanie wody o wysokiej klasie szczelności, który może być zabierany również na biwak lub kemping, a także używany niedaleko akwenów czy basenu. Produkt, dzięki kompaktowym wymiarom, idealnie zmieści się w torbie podróżnej, plecaku czy nawet małej saszetce.

5. JBL Charge 3 Special Edition czarny

 JBL Charge 3 Special Edition czarny

Cena: ok. 528 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze głośniki JBL z serii Charge 3 Special Edition, to urządzenia przenośne o mocy 20 W,  zasilane akumulatorowo. Sprzęt ten jest wyposażony w zestaw głośnomówiący, jak również złącze Micro USB. Ta specjalna edycja głośników JBL, została zaprojektowana przez najlepszych designerów, współpracujących z firmami, oferującymi sprzęt muzyczny. Produkt jest wyposażony w bardzo wydajny i wytrzymały akumulator, który nawet po całkowitym wyładowaniu, błyskawicznie odzyskuje pełną moc po podłączeniu do zasilania. Charge 3 SE to nowa generacja urządzeń. Te najlepsze głośniki JBL zaskakują swoją wytrzymałością i funkcjonalnością. Ich innowacyjna budowa doskonale zabezpiecza, znajdującą się wewnątrz tego sprzętu, elektronikę, głównie przed zalaniem i negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. To urządzenia, które można zabrać ze sobą nad wodę, bez obawy o uszkodzenie  ich czułych podzespołów.

6. Jbl STAGE2 604C

 Jbl STAGE2 604C

Cena: ok. 253 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jaki głośnik JBL zapewni Ci doskonały odsłuch utworów muzycznych w pojazdach mechanicznych, szczególnie samochodach osobowych i ciężarowych, to warto, abyś wybrał produkt z serii Stage2 604C. To nowa kolekcja urządzeń, które wyróżniają się solidną i wytrzymałą membraną stożkową woofera, wykonaną z wytrzymałego polipropylenu. Gwarantuje to doskonałe wrażenia akustyczne i odpowiednie odtwarzanie bardzo niskich tonów, a także tonów średnich i wysokich. Woffer uzupełnia dźwięk zbilansowanym tweeterem PEI, który dostarcza najwyższej jakości wysokie częstotliwości odtwarzanego dźwięku. To najlepszy głośnik JBL z obudową skonstruowaną w taki sposób, aby wpasowywała się w większość przestrzeni stworzonych fabrycznie, bez potrzeby modyfikacji pojazdu mechanicznego lub konstrukcji samego urządzenie. Sprzęt ten ma moc  270 W z pasmem przenoszenia 55 Hz do 20 khz.

7. JBL Boombox Squad

 JBL Boombox Squad

Cena: ok. 1818 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na rynku pojawiły się najlepsze głośniki JBL z serii Boombox Squad. To urządzenia przenośne o mocy 62 W, zasilane akumulatorowo z wbudowanym Bluetoothem i funkcją NFC. Ich obudowa jest odporna na zalanie, upadek z wysokości, jak również innego typu uszkodzenia mechaniczne. Produkty te posiadają złącza Micro USB oraz AUX. Te dobre głośniki JBL zostały zaprojektowane z myślą o bardzo wymagających klientach. Zapewniają one wielogodzinne odtwarzanie bardzo głośnej muzyki z efektownym balansem w postaci niskich i wysokich tonów, a także głębokich basów. To urządzenie, do którego można podłączyć bezprzewodowo nawet dwa smartfony, tablety lub laptopy. Dzięki temu można cieszyć się z dodatkowego, wbudowanego głośnika, bez potrzeby kupowania sprzętu multimedialnego, który poleca producent danego wyrobu. Najlepsze głośniki JBL z serii Boombox to urządzenia wyposażone w funkcjonalny zestaw głośnomówiący, dlatego sprawdzą się w pojkazdach mechanicznych.

8. JBL Tuner 2 Czarny

 JBL Tuner 2 Czarny

Cena: ok. 419 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie głośniki JBL to urządzenia, które przydadzą się każdej osobie. Warto zainwestować w sprzęt Tuner 2. To głośniki przenośne JBL o mocy 5 W z Bluetoothem i złączami AUX. Zdaniem specjalistów, którzy opublikowali na stronach internetowych ranking głośników JBL, sprzęt Tuner 2 to kompaktowe, przenośne urządzenia z wbudowanym radiem, które zachwycają krystalicznie czystym dźwiękiem i pełną obsługą technologii Bluetooth. To sprzęt, z który emituje czysty sygnał radiowy w każdym miejscu, również w parku, na basenie czy na odległym kempingu. Produkty serii Tuner 2 mogą odtwarzać muzykę przez 12 godzin na jednym ładowaniu. Posiadają one 5 programowalnych przycisków i czytelne informacje, wyświetlane na dużym panelu LCD. Dzięki temu możesz z łatwością znaleźć ulubione stacje radiowe czy wybrać dowolne utwory muzyczne. Te dobre głośniki JBL mają klasę wodoodporności IPX7 i mogą być używane na zewnątrz, bez względu na panujące warunki pogodowe.

9. Jbl Horizon Czarny

 Jbl Horizon Czarny

Cena: ok. 364 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odporne na działanie wody i promieni słonecznych, najlepsze głośniki JBL z serii Horizon, to przenośny sprzęt o mocy 10 W, zasilany sieciowo i akumulatorowo z wbudowaną funkcją Bluetooth. To dobre głośniki JBL, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je używać w dowolnie wybranym miejscu. Ich solidna i wytrzymała obudowa jest odporna nie tylko na zalanie wodą, ale również na głębokie zanurzenie w basenie czy wodzie morskiej. To sprzęt, który jest wytrzymały również na intensywne promieniowanie UV, a także upadek z niewielkiej wysokości. Te dobre głośniki JBL to urządzenia wielofunkcyjne, które zachwycają swoją jakością wykonania, a także odtwarzanym dźwiękiem. Zapewniają one czyste brzmienie każdego utworu, jak również szybkie wyłapywanie fal radiowych, nawet w miejscach oddalonych od przekaźników. Urządzenia Horizon JBL to niepozorne, doskonale zaprojektowane wyroby, które skrywają w sobie mnóstwo praktycznych rozwiązań. Mogą one pełnić funkcję głośników bezprzewodowych stereo, a także radiobudzika.

10. JBL Clip 3 czarny

 JBL Clip 3 czarny

Cena: ok. 176 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej klasy dobry głośnik JBL Clip 3, to urządzenie o mocy 3 wat, zasilane akumulatorowo, które ma wbudowany Bluetooth i złącze USB. Produkt, dzięki ulepszonej konstrukcji, wykonanej z opatentowanych materiałów, sprawdzi się w każdych warunkach. To sprzęt wodoodporny, którego świetna obudowa nie dopuszcza do zalania i uszkodzenia czułych podzespołów, ponieważ jej wierzchnia część i boki zostały pokryte wytrzymałą gumą. To najlepszy głośnik JBL, który gwarantuje bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez bluetooth, a także zapewnia szybkie odtwarzanie dźwięku z laptopu, Smartfona lub tabletu. Ten funkcjonalny i nowoczesny głośnik bezprzewodowy można również podłączyć do każdego modelu tabletu. Wbudowany w urządzenie akumulator litowo-jonowy zapewnia do 10 godzin bezproblemowego odtwarzania muzyki. To urządzenie wodoodporne, które można pozostawić bez ochrony w czasie opadów deszczu. To sprzęt, który ma wmontowany karabińczyk. Dzięki niemu głośnik może być przypięty do paska lub plecaka i jest w ten sposób chroniony przed uszkodzeniem i wypadnięciem w czasie, na przykład wspinania się na skały, czy też wędrówek po kamienistym podłożu.

Poradnik zakupowy głośnika JBL

Dlaczego warto zainwestować w dobry głośnik JBL?

Dobre głośniki JBL do urządzenia wielofunkcyjne, które wyróżniają się wytrzymałą obudową. Można zabierać je na każdą wycieczkę. To sprzęt służący do odtwarzania muzyki, jak również wyłapywania fal radiowych, nawet gdy przekaźnik znajduje się w bardzo dużej odległości. Najlepsze głośniki JBL to urządzenia łatwe w obsłudze, które można także podłączyć do wybranych urządzeń mobilnych w tym telefonu, laptopa czy komputera przenośnego. To sprzęt, który ma wbudowany reduktor szumów, dlatego też idealnie nadaje się do prowadzenia rozmów głośnomówiących. Funkcjonalne złącza micro USB i AUX, gwarantują szybkie naładowanie akumulatora, bez potrzeby odłączania tego urządzenia od sprzętu mobilnego.

Głośniki JBL – co je wyróżnia?

Dobry głośnik JBL powinien mieć wbudowany, bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy. Gwarantuje on bezproblemowe odtwarzanie muzyki, nawet do 20 godzin. Akumulator ten bardzo szybko się ładuje, ponieważ wystarczy tylko dwie i pół godziny, aby uzupełnić jego moc. Tani głośnik JBL to urządzenie wodoodporne, które można pozostawić na wolnym powietrzu, nawet w czasie intensywnych opadów deszczu. Specjalna obudowa tego urządzenia chroni je przed upadkiem z wysokości, jak również przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi uderzeniem o ciężkie i wystające przedmioty. Najlepszy głośnik JBL jest sprzętem, który może być wyposażony w karabińczyk. Dzięki niemu można go z łatwością przypiąć do plecaka lub torby podróżnej.

Głośniki JBL to dokonały sprzęt przenośny do słuchania muzyki. Mają one wodoodporną i wytrzymałą obudowę oraz spełniają wiele przydatnych funkcji.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.