Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking kolumn podłogowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking głośników » Ranking kolumn podłogowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking kolumn podłogowych – dobre kolumny podłogowe 2022 roku

Wybór odpowiedniego sprzętu audio jest czasochłonnym i często trudnym zadaniem. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych marek kolumn podłogowych. Jak zatem wybrać najlepsze kolumny podłogowe? Na jakie parametry trzeba koniecznie zwrócić uwagę, aby dokonać właściwego zakupu? Jakie kolumny podłogowe są najczęściej kupowane w bieżącym roku? Odpowiedzi na wszystkie te pytania dostarczy ci ranking kolumn podłogowych z 2022 roku. Zapoznaj się z nim i wybierz najlepsze kolumny do swojego pomieszczenia.

Ranking kolumn podłogowych – TOP 10 najlepszych kolumn podłogowych

Miejsce Nazwa kolumny podłogowej Cena Najtańsza oferta
1 Klipsch R-28F czarny 1349 zł Sprawdź teraz
2 Pylon Audio Pearl 27 Czarny 999 zł Sprawdź teraz
3 Tannoy Revolution XT 8F Orzech ciemny 3099 zł Sprawdź teraz
4 Tonsil Altus 200 czarny 949 zł Sprawdź teraz
5 Klipsch R-820F czarny 1798 zł Sprawdź teraz
6 Usher V-602 Orzech para 2690 zł Sprawdź teraz
7 PMC twenty 23 czarny 4999 zł Sprawdź teraz
8 Tonsil Altus 300 czarny 989 zł Sprawdź teraz
9 Indiana Line Nota 550 X Czarny 849 zł Sprawdź teraz
10 Heco Aurora 700 czarny 1298 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych kolumn podłogowych

1. Klipsch R-28F czarny

 Klipsch R-28F czarny

Cena: ok. 1349 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Klipsch R-28F to jedna z najchętniej kupowanych kolumn podłogowych w bieżącym roku. Pochodzi ona z serii Reference II. Ta dobra kolumna podłogowa charakteryzuje się wysoką precyzją, neutralnością i bardzo wysoką efektywnością. Polecana jest między innymi za swoją atrakcyjną cenę. Warto tutaj także wspomnieć, że w tej najlepszej kolumnie zastosowano zaawansowaną, nowoczesną inżynierię oraz najwyższej jakości materiały. Klipsch R-28F wyróżnia się dbałością o detale i najlepsze brzmienie muzyki. Możesz godzinami słuchać swojej ulubionej muzyki, relaksując się przy dźwiękach wydobywanych z tej dobrej i taniej kolumny. Właśnie takie powinny być najlepsze kolumny podłogowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich parametrów technicznych? Koniecznie zapoznaj się z rankingiem z 2022 roku, w którym znajdziesz same przydatne informacje. Dowiesz się również jakimi ocenami i komentarzami odznacza się KlipschR-28F. Wybierz te tanie kolumny podłogowe. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

2. Pylon Audio Pearl 27 Czarny

 Pylon Audio Pearl 27 Czarny

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobre kolumny podłogowe są podstawą każdego systemu audio. Pylon Audio Pearl 27 czarne są świetnym wyborem. Dedykowane są do pomieszczeń o powierzchni 20 – 45 m2. Zbierają same pozytywne komentarze. Charakteryzują się brzmieniem z dobrze kontrolowanym i zaznaczonym basem, precyzyjną górą pasa oraz plastyczną średnicą. Wszystko to idealnie się zgrywa i tworzy najlepszą jakość odtwarzanej muzyki. Pylon Audio Pearl 27 to konstrukcja trójdrożna składająca się z głośników niskotonowych oraz średniotonowych. Ponadto te tanie kolumny podłogowe wyposażone zostały w układy magnetyczne przetworników posiadające otwór wentylacyjny, dzięki któremu zwiększona jest wytrzymałość mocowa głośnika oraz redukowane jest zjawisko kompresji. Warto tutaj jeszcze dodać, że obudowy tych kolumn posiadają idealnie dobrane wytłumienie i wzmocnienie, co zapewnia odpowiednią sztywność konstrukcji. Zajrzyj w ranking kolumn podłogowych z bieżącego roku, aby przekonać się, że Pylon Audio Pearl 27 są warte swojej ceny.

3. Tannoy Revolution XT 8F Orzech ciemny

 Tannoy Revolution XT 8F Orzech ciemny

Cena: ok. 3099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedną z najczęściej kupowanych kolumn podłogowych w 2022 roku jest Tannoy Revolution XT 8F – Omnimagnet Orzech ciemny. Charakteryzuje się ona tym, że przy zachowaniu jej niepowtarzalnego trapezowego poziomego przekroju, zastosowano nowe i opatentowane rozwiązania technologiczne oraz zaawansowaną inżynierię akustyczną. Ta najlepsza kolumna podłogowa oparta jest na całkowicie nowym głośniku Dual Concentric, który zrealizowany został w technologii Omnimagne. Dodatkowo głośniki serii Revolution XT zapewniają fascynujący oraz naturalny dźwięk z wyjątkowymi wysokimi tonami, oraz głębokim i dobrze kontrolowanym basem. To właśnie najlepsze kolumny podłogowe posiadają wszystkie te wymienione cechy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej dobrej i taniej kolumnie? Zajrzyj w ranking kolumn podłogowych.  Dowiesz się tam również jakie opinie i oceny posiada ten produkt. Wybierz najlepszą kolumnę podłogową Tannoy Revolution XT 8F – Omnimagnet. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

4. Tonsil Altus 200 czarny

 Tonsil Altus 200 czarny

Cena: ok. 949 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobre i tanie kolumny podłogowe znajdziesz w rankingu z 2022 roku. Dowiesz się tam jakie kolumny są najchętniej wybierane. Tonsil Altus 200 czarny to jedne z najczęściej kupowanych głośników. Są to najlepsze kolumny podłogowe dostępne na rynku w bieżącym roku. Polecane są w szczególności dla miłośników muzyki rockowej oraz jazzowej. Te dobre kolumny podłogowe wyposażone zostały w głośnik wysokotonowy z ferrofluidem, który często wykorzystywany jest w głośnikach estradowych. Ponadto Tonsil Altus 200 charakteryzują się wyostrzonym brzmieniem, wysoką efektywnością, a także właściwościami dynamicznymi. Należy tutaj także wspomnieć o tym, że kolumny świetnie nadają się do nagłaśniania domowych imprez, jak również małych dyskotek. Jeśli zastanawiasz się jakie kolumny podłogowe będą najlepszym wyborem, to powinieneś zdecydować się na Tonsil Altus 200. Z pewnością zachwycą cię swoją jakością i niezawodnością. Nie zwlekaj! Kup te najlepsze kolumny podłogowe i ciesz się perfekcyjnym dźwiękiem.

5. Klipsch R-820F czarny

 Klipsch R-820F czarny

Cena: ok. 1798 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking kolumn podłogowych jest świetnym źródłem wielu przydatnych informacji. Znajdziesz tam między innymi podpowiedzi dotyczące tego, jakie kolumny podłogowe cieszą się największą popularnością w bieżącym roku. Dowiesz się, że kolumny Klipsch R-820F czarne są jednymi z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii. Polecane są za niezwykle dynamiczne brzmienie oraz wysoką skuteczność. Klipsch R-820F dedykowane są w szczególności do średnich oraz dużych pomieszczeń. Ponadto idealne nadają się do budowy systemu stereo HiFi lub kina domowego. Do cech tych dobrych i tanich kolumn podłogowych zalicza się również: wysokotonową tubę Tractrix, aluminiowy głośnik wysokotonowy z kaptonowym zawieszeniem, miedziane membrany głośnika niskotonowego, port Tractriax, zwężoną zwrotnicę, elegancki wygląd, a także obudowę z MDF pokrytą odporną na zadrapania okleiną winylową. Teraz już wiesz jaka kolumna podłogowa jest najlepsza. Wybierz niezawodne Klipsch R-820F. Będziesz zaskoczony ich brzmieniem.

6. Usher V-602 Orzech para

 Usher V-602 Orzech para

Cena: ok. 2690 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu z 2022 roku znajdziesz wszystkie najlepsze kolumny podłogowe. Usher V-602 Orzech są jednymi z najlepiej ocenianych głośników w bieżącym roku. Dzięki tym kolumnom osiągniesz czysty oraz zrównoważony dźwięk. Ponadto wyróżniają się one wyjątkową jakością budowy, która połączona jest ze wspaniałym brzmieniem. Te dobre kolumny podłogowe wyposażone zostały w świetnej jakości głośniki średnio-niskotonowe, nowoczesne głośniki wysokotonowe o średnicy 1 cala oraz w miękką membranę tekstylną. Ich atutem jest atrakcyjna cena oraz masywna podstawa. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o wysokiej jakości wykonania tych dobrych kolumn. Wykończone one zostały w naturalnej okleinie orzechowej, co sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci nie powinni mieć do nich żadnych zastrzeżeń. Obecność Usher V-602 w rankingu świadczy o tym, że są one warte swojej ceny. Nie zwlekaj! Kup najlepsze i niezawodne kolumny podłogowe. Będziesz zaskoczony ich rozpiętością dynamiki oraz przenoszeniem basu.

7. PMC twenty 23 czarny

 PMC twenty 23 czarny

Cena: ok. 4999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking kolumn podłogowych jest bardzo przydatną lekturą. Oprócz szczegółowych specyfikacji oraz dokładnych opisów produktów znaleźć tam możesz również wiele cennych komentarzy na temat ich użytkowania. Kolumna wolnostojąca PMC serii Twenty model 23 jest jednym z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii w bieżącym roku. Ta dobra kolumna podłogowa charakteryzuje się eleganckim i ręcznym wykonaniem. Wyposażona została w innowacyjną technologię AATL, która umożliwia stworzenie naturalnego i bogatego dźwięku. Mimo niewielkich rozmiarów świetnie sobie radzi z każdym materiałem muzycznym. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat specyfikacji technicznej tego produktu, to koniecznie zajrzyj w ranking. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Wybierając PMC serii Twenty model 23, możesz mieć pewność, że kupujesz sprzęt z najwyższej półki. Zaufaj tym kolumnom podłogowym i ciesz się żywym i dynamicznym dźwiękiem w każdej przestrzeni. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

8. Tonsil Altus 300 czarny

 Tonsil Altus 300 czarny

Cena: ok. 989 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jednym z najbardziej popularnych kompletów kolumn podłogowych w 2022 roku są Tonsil Altus 300 czarne. Te dobre kolumny podłogowe charakteryzują się wyjątkowym dźwiękiem zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów. Przeznaczone są dla miłośników muzyki dyskotekowej, jazzowej oraz rockowej. Odznaczają się lekko wyostrzonym brzmieniem. Warto tutaj dodać, że zastosowano w nich dobry głośnik wysokotonowy tubowy z ferro fluidem, któremu zawdzięczają wysoką efektywność. Jakie kolumny podłogowe będą lepsze? Zaufaj najlepszym Tonsil Altus 300. Decydując się na właśnie te tanie kolumny podłogowe, nie musisz martwić się o to, że stracisz dużo pieniędzy na stworzenie idealnego systemu nagłośnienia w swoim pomieszczeniu. Tonsil Altus 300 dostępne są w bardzo przystępnej cenie. Wybierz najlepsze kolumny podłogowe dostępne na rynku w 2022 roku. Możesz sprawdzić w rankingu, jakie komentarze wystawiają inni użytkownicy tego produktu. Z pewnością pomoże ci to dokonać odpowiedniego wyboru.

9. Indiana Line Nota 550 X Czarny

 Indiana Line Nota 550 X Czarny

Cena: ok. 849 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Indiana Line Nota 550 X Czarny to dobre kolumny podłogowe. Do ich zalet można zaliczyć między innymi wysoką jakość wykonania, niezawodny materiał obudowy z płyty MDF z okleiną winylową, wygłuszenie z syntetycznego włókna poliestrowego oraz technologię wewnętrznych wzmocnień wieńcowych z litego drewna. Jeśli szukasz jakie kolumny podłogowe zadowolą cię doskonałym dźwiękiem podczas oglądania filmów, to Indiana Line Nota 550 X będą najlepszym wyborem. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że te tanie kolumny podłogowe znacząco wyróżniają się wśród pozostałych kolumn dostępnych na rynku w tym roku. Świadczy to o ich wysokiej jakości. Wybierając Indiana Line Nota 550 X, z pewnością będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu. Chcesz wiedzieć się więcej? Koniecznie zajrzyj w ranking kolumn podłogowych. Dowiesz się z niego jakimi jeszcze cechami wyróżniają się te najlepsze kolumny podłogowe. Poznasz tam również wszystkie opinie na temat ich użytkowania. Wybierz Indiana Line Nota 550 X.

10. Heco Aurora 700 czarny

 Heco Aurora 700 czarny

Cena: ok. 1298 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jednymi z najczęściej kupowanych kolumn podłogowych w 2022 roku są Heco Aurora 700 czarne. Posiadają one wielu swoich miłośników. O czym świadczy ich obecność w rankingu, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji na ich temat. Możesz się na przykład dowiedzieć czy te dobre kolumny podłogowe stwarzają jakiekolwiek problemy. Warto tutaj wspomnieć, że charakteryzują się bardzo eleganckim wyglądem, innowacyjną technologią oraz znakomitymi właściwościami akustycznymi. Dodatkowo wyróżniają się wyjątkowo stabilną obudową, która umieszczona jest na poprzeczkach z regulowanymi metalowymi nóżkami, wysokiej jakości jedwabnym matowym lakierem z przodu i na górze głośnika.
Świetnie radzą sobie nawet z najbardziej wymagalnymi dźwiękami. Z pewnością będziesz zachwycony z ich efektów. Chcesz dowiedzieć się jakie parametry techniczne posiadają te tanie kolumny podłogowe? Koniecznie zajrzyj w ranking kolumn podłogowych z bieżącego roku. Wybierz niezawodne i najlepsze kolumny podłogowe Heco Aurora 700.

Poradnik zakupowy kolumny podłogowej

Jak kupić dobrą kolumnę podłogową? Na jakie aspekty zwrócić uwagę?

Wybór dobrych kolumn podłogowych nie jest łatwym zadaniem. Jeśli zastanawiasz się jaka kolumna podłogowa będzie najlepszym wyborem, to koniecznie zajrzyj w ranking kolumn podłogowych z 2022 roku. Znajdziesz tam wszystkie najpopularniejsze modele. Jednak pamiętaj, że wybierając kolumnę podłogową, musisz przede wszystkim kierować się swoimi upodobaniami oraz wymaganiami. Takimi jak na przykład przeznaczenie kolumn, ich wielkość, sposób montażu czy nawet ilość. Następnie trzeba przeanalizować specyfikację techniczną wybranej kolumny podłogowej. Zwracając przy tym uwagę na najważniejsze parametry i funkcje. Zaliczyć do nich można: rodzaj obudowy – najlepiej sprawdzi się drewniana, zwrotnicy – dzięki niej wiadomo, ile głośników jest w jednej kolumnie oraz membrany – polecane są sztywne i lekkie. Warto jeszcze zwrócić uwagę na pasmo przenoszenia, moc znamionową i maksymalną, efektywność, sprawność oraz impedancję.

Sprawdź również: głośniki JBL

Dlaczego warto kupić najlepszą kolumnę podłogową?

Ofert kolumn podłogowych jest bardzo dużo. Ranking kolumn podłogowych pomoże ci wybrać najlepsze kolumny podłogowe dostępne na rynku w 2022 roku. Decydując się na sprzęt o najwyżej jakości, ma się przede wszystkim pewność, że efektywność dźwięku będzie zachwycająca. Będzie można słuchać ulubionej muzyki, delektując się każdym detalem idealnego brzmienia. Ponadto kupując najlepszą kolumnę podłogową, liczyć można na jej solidne wykonanie oraz nowoczesny wygląd.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.