Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking kamer » Ranking kamer wifi
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking kamer » Ranking kamer wifi
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking kamer wifi – najlepsze kamery wifi

Dobre kamery wifi są sprawdzonym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają nieskomplikowanych urządzeń do monitorowania. Są one proste w obsłudze oraz bardzo uniwersalne, można wykorzystywać je na różne sposoby. Sprawdzą się zarówno w domu, aucie, garażu, magazynie czy w firmie. Dzięki nim można monitorować dzieci, osoby starsze czy zwierzęta. Zastanawiasz się, jaką kamerę wifi wybrać? Jeśli chcesz poznać najpopularniejsze produkty w tej kategorii, sprawdź poniższy ranking kamer wifi.

Ranking kamer wifi – top 11 kamer wifi

Miejsce Nazwa Cena Najtańsza oferta
1. Megashop Zegar Mini Kamera Szpiegowska Wifi Ip Ukryta Budzik (1295) 147.78zł Sprawdź teraz
2. Xiaomi IMI Home Security Kamera IP 360 I Niania 1080p WiFi H265 115.18zł Sprawdź teraz
3. MediaTech Kamera endoskopowa WIFI Endoscope (Mt4099) 115.00zł Sprawdź teraz
4. Xblitz X5 WIFI 360.00zł Sprawdź teraz
5. Ddpai Wideorejestrator Mola N3 GPS 2K 1600p/30fps WIFI 299.00zł Sprawdź teraz
6. Iteadstudio Kamera Sonoff Ewelink Wifi Lan Gk-200Mp2-B 146.00zł Sprawdź teraz
7. Kamera WiFi do ukrycia M8 720P HD 399.99zł Sprawdź teraz
8. Obrotowa Kamera Zewnętrzna Ip Full Hd Wifi Audio 198.99zł Sprawdź teraz
9. Endoskop / Kamera Inspekcyjna / Wifi Usb 1200p 8mm – 5 Metrów 169.00zł Sprawdź teraz
10. Ddpai Mola A2 Full Hd 30Fps Wifi (Ddpaimolaa2) 185.00zł Sprawdź teraz
11. Ddpai Wideorejestrator Mini 5 Gps 64Gb Uhd 4K 30Fps Wifi 598.00zł Sprawdź teraz

Poradnik zakupowy kamery wifi

1.Megashop Zegar Mini Kamera Szpiegowska Wifi Ip Ukryta Budzik (1295)

Megashop Zegar Mini Kamera Szpiegowska Wifi Ip Ukryta Budzik (1295)

Cena: ok. 147.78zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jest to najlepsza kamera wifi, która wyróżnia się niewielkimi rozmiarami oraz doskonałą jakością nagrywania i przekazywania wideo. Jest ona bardzo popularna wśród kupujących głównie z uwagi na szeroki kąt widzenia oraz nagrania w jakości HD. Polecana kamera wifi jest bardzo dyskretna, jej subtelny design i delikatna konstrukcja nie rzucają się w oczy, dzięki czemu urządzenie nie wzbudzi niczyich podejrzeń.
Co jeszcze wyróżnia kamerę? Przede wszystkim urządzenie umożliwia podgląd przez wifi z dowolnego miejsca tego, co aktualnie dzieje się przed kamerą. Dlatego też jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, czy właścicieli zwierząt. Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca to kolejny bardzo duży plus kamery. Oprócz tego jest ona wyposażona w funkcję wsparcia nagrywania w nocy oraz detekcję ruchu. Wszystko to sprawia, że ta idealna kamera wifi to najlepsza propozycja dla kupujących. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dyskretne urządzenie do nagrywania i monitorowania.

2.Xiaomi IMI Home Security Kamera IP 360 I Niania 1080p WiFi H265

Xiaomi IMI Home Security Kamera IP 360 I Niania 1080p WiFi H265

Cena: ok. 115.18zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaką kamerę wifi kupić? Kamera Xiaomi to doskonała propozycja dla osób, które szukają innowacyjnych urządzeń. Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz doskonałymi parametrami pracy. Kamera obrotowa 360° monitoruje poruszające się obiekty, a taki sposób, aby zawsze pozostały w obiektywie. Urządzenie posiada zakres obrotu w poziomie o 360° oraz do 96° w pionie. Dzięki temu możemy podglądać interesujący nas obiekt, niemal bez żadnych ograniczeń.
Ta stosunkowo tania kamera wifi wyposażona została w obiektyw o szerokim kącie widzenia 110. Oprócz tego posiada wbudowaną detekcję ruchu i płaczu dziecka. W momencie, gdy kamera wykryje aktywność, na naszego smartfona zostanie wysłane 10-sekundowe wideo. Podobnie stanie się wówczas, kiedy urządzenie wykryje płacz dziecka, wówczas otrzymamy odpowiedni komunikat w aplikacji. Polecana kamera wifi jest urządzeniem bardzo praktycznym i wielofunkcyjnym, które świetnie sprawdzi się niemal w każdym domu.

3.MediaTech Kamera endoskopowa WIFI Endoscope (Mt4099)

MediaTech Kamera endoskopowa WIFI Endoscope (Mt4099)

Cena: ok. 115.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz uniwersalnego endoskopu inspekcyjnego wifi? Polecana kamera wifi to doskonała propozycja dla osób, które szukają urządzenia do zadań specjalnych. Sprawdzi się ona w wymagających okolicznościach oraz w niemal wszystkich trudnodostępnych miejscach. Wykorzystywana jest bardzo często do podglądania obrazu w rurach kanalizacyjnych, przewodach wentylacyjnych czy wnętrzach maszyn. Kamera wyposażona jest w 6 jasnych diod LED, których jasność można samodzielnie regulować. Dzięki takiemu rozwiązaniu widoczność jest dobra, nawet w słabo oświetlonych miejscach.
Urządzenie zostało wyposażone w elastyczny kabel połączeniowy o długości metrów. Sztywny przewód zapamiętuje kształt. W razie potrzeby do sondy można dodatkowo zamontować akcesoria typu lustro czy magnes. Kamera sprawdzi się do zadań specjalnych oraz do rejestracji filmów i zdjęć w trudnodostępnych miejscach. Urządzenia zapewnia bezprzewodową transmisję obrazu (zasięg do 30m) na urządzenia mobilne. Współpracuje z systemami Android, Windows oraz iOS.

4.Xblitz X5 WIFI

Xblitz X5 WIFI

Cena: ok. 360.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaką kamerę wifi kupić? Urządzenie Xblitz to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i doskonałymi parametrami pracy. Urządzenie zapewnia doskonałą jakość nagrań oraz zdjęć. Zostało bardzo solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wyposażone w zaawansowane funkcje. Wszystko to sprawia, że kamera cieszy się wśród kupujących bardzo dużą popularnością. Użytkownicy wyrażają na jej temat bardzo pozytywne opinie.
Kamera wifi przeznaczona jest do rejestracji trasy i obrazu w czasie jazdy samochodem. Obraz jest płynnie nagrany i bardzo czytelny. Takie nagranie z pewnością może być przydatne w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach. Oprócz tego urządzenie posiada także tryb monitorowania parkingu. Kamera samochodowa wyposażona została w praktyczną funkcję połączenia z telefonem poprzez wifi. Dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można obsługiwać funkcje kamery. Kamera jest prosta w montażu i intuicyjna w obsłudze.

5.Ddpai Wideorejestrator Mola N3 GPS 2K 1600p/30fps WIFI

Ddpai Wideorejestrator Mola N3 GPS 2K 1600p/30fps WIFI

Cena: ok. 299.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz perfekcyjnego urządzenia do rejestracji obrazu? Polecana kamera wifi DDPAI N3 nagrywa doskonałej jakości wideo 1600p. Urządzenie posiada także wbudowany GPS, który rejestruje trasy oraz prędkość. Jest to doskonała propozycja dla osób, które szukają niezawodnej, wielofunkcyjnej kamery samochodowej. Szereg przydatnych funkcji, sprawi, że urządzenie spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.
Polecana kamera wifi wyposażona została w 6-warstwowy, szklany obiektyw, zaawansowany system ADAS, funkcję monitoringu parkowania oraz inteligentne połączenie Wi-Fi. Dzięki specjalnej aplikacji mamy wygodny dostęp do nagranych materiałów. Urządzenie jest proste w montażu i intuicyjne w obsłudze. W zestawie znajduje się także praktyczna ładowarka samochodową z 2 portami USB. Ta idealna kamera wifi to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na nagraniach wysokiej jakości. Sprawdzi się doskonale do rejestracji trasy, a w spornych sytuacjach nagranie z kamery na pewno pozwoli szybko wyjaśnić problem.

6.Iteadstudio Kamera Sonoff Ewelink Wifi Lan Gk-200Mp2-B

Iteadstudio Kamera Sonoff Ewelink Wifi Lan Gk-200Mp2-B

Cena: ok. 146.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaka kamera wifi sprawdzi się najlepiej w Twoim domu? Szukasz dobrego urządzenia, które będziesz mógł umieścić w swojej firmie? Polecane urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Użytkownicy docenili je przede wszystkim za bardzo dużą funkcjonalność, nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD 1080P, kąt obrotu (340° w poziomie, 120° w pionie) oraz za nowoczesny design. Wszystko to sprawia, że urządzenie posiada bardzo dobre recenzje i opinie.
Kamera wifi wyposażona została w funkcję wykrywania ruchu – urządzenie wysyła powiadomienia na telefon w momencie, kiedy zarejestruje aktywność. Obraz i dźwięk można zapisywać na karcie pamięci w kamerze (karta nie jest częścią zestawu). Kamera pozwala także na przeprowadzanie rozmowy na odległość – wyposażona została w wbudowany głośnik i mikrofon. Kamera jest bardzo kompaktowa, posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie rzuca się w oczy. Wyposażona została w diody na podczerwień, które pozwalają na dobrą widoczność także po zmierzchu.

7.Kamera WiFi do ukrycia M8 720P HD

Kamera WiFi do ukrycia M8 720P HD

Cena: ok. 399.99zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dobrej, małej kamery wifi, która pozwala na obserwację z ukrycia? To rozwiązanie na pewno spełni Twoje oczekiwania. Polecana mikro kamera posiada bardzo niewielki rozmiar, dzięki czemu można ją z łatwością ukryć w dowolnym miejscu. Urządzenie pozostanie niezauważone dla niewprawionych oczu. Świetnie sprawdzi się nie tylko do użytku domowego. Kamera może być zainstalowana np. w firmie lub w garażu. Wszędzie tam, gdzie chcemy rejestrować obraz.
Polecana kamera wifi pozwala sprawdzić, co w danej chwili dzieje się przed obiektywem. Dzięki niej możemy np. obserwować nasze dzieci, podczas gdy jesteśmy poza domem. Co jeszcze wyróżnia polecaną kamerę? Przede wszystkim wysoka jakość obrazu oraz kąt widzenia 110 stopni. Kamera wyposażona jest w funkcję detekcji ruchu oraz może także rejestrować dźwięki. To wielofunkcyjne urządzenie może przydać się w różnych okolicznościach. Jest bardzo praktyczne oraz łatwe do ukrycia.

8.Obrotowa Kamera Zewnętrzna Ip Full Hd Wifi Audio

Obrotowa Kamera Zewnętrzna Ip Full Hd Wifi Audio

Cena: ok. 198.99zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dobrej kamery wifi, która sprawdzi się na zewnątrz? Polecane urządzenie dedykowane jest zarówno do wnętrz pomieszczeń, jak i rejestrowania obrazu na zewnątrz. Dzięki niemu można znacząco zwiększyć bezpieczeństwo wokół swojego domu lub firmy. Urządzenie świetnie sprawdzi się także w garażach czy warsztatach. Niemal natychmiast po wykryciu zdarzenia wysyłane jest powiadomienie na smartfona lub na komputer PC. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi można natychmiast zareagować komunikatem głosowym, co w wielu przypadkach może odstraszyć niechcianych gości.
Ta bardzo dobra kamera wifi wyposażona jest w detekcję ruchu oraz reflektor IR, który zapewnia dobrą widoczność nawet w nocy (do 10 m). Urządzenie posiada także funkcję PTZ, która umożliwia zdalne (za pośrednictwem aplikacji mobilnej) pilotowanie kamerą oraz sterowanie nią w pionie lub poziomie. Kamera posiada niewielki rozmiar, jest prosta w montażu. Sprawdzi się w każdym miejscu, które wymaga wzmożonego nadzoru.

9.Endoskop / Kamera Inspekcyjna / Wifi Usb 1200p 8mm – 5 Metrów

Endoskop / Kamera Inspekcyjna / Wifi Usb 1200p 8mm - 5 Metrów

Cena: ok. 169.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dobrej, wodoszczelnej kamery wifi, która pozwali Ci na obserwację trudno dostępnych miejsc, gdzie nie jesteś w stanie samodzielnie zajrzeć. Ten endoskop z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wyposażony został on w sztywny, a jednocześnie elastyczny kabel, który można dowolnie kształtować. Kabel zachowa nadany kształt, dzięki czemu możliwe jest szybkie i wygodne dotarcie w trudnodostępne miejsca oraz na duże głębokości.
Polecana kamera wifi może pracować bez zasilania nawet przez 90 minut. Została posiada obiektyw 8 mm oraz rozdzielczość HD 1600 x 1200p, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości obrazu. Urządzenie wyposażone jest w 8 diod LED z regulacją jasności, dzięki czemu z pomocą kamery możemy obserwować także miejsca słabo oświetlone, takie jak wnętrza rur czy kanały wentylacyjne. Kamera pozwala na wykonywanie zdjęć danego kadru. Endoskop to doskonała propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Możliwości jego wykorzystania jest naprawdę wiele. Przydaje się zarówno w domu, np. żeby sprawdzić czy za szafą nie znajduje się zagubiony przedmiot, jak i podczas fachowych prac, np. do sprawdzania kanalików odpływowych.

10.Ddpai Mola A2 Full Hd 30Fps Wifi (Ddpaimolaa2)

Ddpai Mola A2 Full Hd 30Fps Wifi (Ddpaimolaa2)

Cena: ok. 185.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dobrej kamery wifi do swojego auta? Ten nowoczesny wideorejestrator umożliwia nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Oprócz tego został wyposażony w funkcję monitoringu parkowania, dzięki czemu samochód jest strzeżony przez 24 godziny. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne, zostało wyposażone w czujnik grawitacyjny, który wykrywa kolizje oraz nagłe hamowanie. Po wykryciu takiego zdarzenia wideorejestrator wykonuje zdjęcia oraz zapisuje wideo, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nagrania zostaną odpowiednio zabezpieczone.
Polecana kamera wifi rejestruje wideo w rozdzielczości 1080p. Kamera jest prosta w montażu i intuicyjna w obsłudze. Urządzenie sprawdzi się doskonale w sytuacjach spornych, kiedy mamy do czynienia z nieuczciwymi uczestnikami ruchu drogowego. Takie urządzenia ułatwiają ustalenie sprawcy kolizji lub wypadku nawet, jeśli winowajca nie został na miejscu zdarzenia. Kamera samochodowa jest bardzo przydatna dla każdego kierowcy, niezależnie od tego czy pokonuje on zazwyczaj krótkie czy długie trasy.

11.Ddpai Wideorejestrator Mini 5 Gps 64Gb Uhd 4K 30Fps Wifi

Ddpai Wideorejestrator Mini 5 Gps 64Gb Uhd 4K 30Fps Wifi

Cena: ok. 598.00zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz rejestratora samochodowego, który wyróżnia się doskonałą jakością oraz bardzo dobrymi parametrami? Polecana kamera wifi to propozycja dla najbardziej wymagających uczestników ruchu drogowego. Pozwala ona uchwycić i zarejestrować wszystkie ważne zdarzenia, które wydarzyły się na trasie. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo nowoczesną matrycę, która umożliwia nagrywanie doskonałej jakości wideo 4K.
Polecana kamera wifi to urządzenie bardzo kompaktowe i eleganckie. Nowoczesny, minimalistyczny design świetnie prezentuje się w samochodach. Kamera jest łatwa w montażu, posiada mocowanie magnetyczne. Urządzenie można swobodnie obracać, dzięki czemu nagrywanie obrazu jest możliwe pod różnymi kątami. Za pomocą dedykowanej aplikacji możemy sterować urządzeniem – zmieniać ustawiania, czy odtwarzać nagrania. Kamera jest bardzo praktyczna i wygodna. Nagrane na niej wideo stanowią zabezpieczenie w przypadku niepożądanych zdarzań na drodze. Dzięki niej można ustalić sprawcę kolizji czy wypadku.

Poradnik zakupowy Ranking kamer wifi – top 11 kamer wifi

W ostatnim czasie monitoring wizyjny spotkać można nie tylko w sklepach. Staje się on coraz bardziej popularny wśród użytkowników prywatnych, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo w domu czy na zewnątrz posesji. Dzięki dobrym kamerom wifi możemy monitorować interesujące nas obiekty, a w razie potrzeby szybko zareagować. Z urządzeń tych bardzo chętnie korzystają rodzice, właściciele zwierząt oraz osoby, które opiekują się na stałe starszymi, chorymi osobami. Dzięki nim osoby te mają stałą kontrolę nad tym, co dzieje się podczas ich nieobecności w domu.

Kiedy jeszcze przydają się kamery wifi? Jest to dobre rozwiązanie w czasie, kiedy np. przeprowadzamy w domu remont i nie możemy cały czas towarzyszyć ekipom remontowym. Dzięki kamerom możemy śledzić to, jak wygląda praca ekipy i czy nie mamy do czynienia np. z nieuczciwymi fachowcami. Oprócz tego stanowią one doskonałą ochronę przed kradzieżą czy włamaniem. Często sam widok kamery może zniechęcić potencjalnego włamywacza. Dobre kamery wifi stają się także powoli standardem w wyposażeniu samochodowym. Pozwalają one na rejestrację obrazu, co w sytuacjach spornych może stanowić doskonały dowód zdarzenia.

Zalety dobrych kamer wifi

Zasada działania kamer wifi nie jest zbyt skomplikowana. Urządzenia te łączą się z siecią wifi, dzięki czemu możliwe jest podglądanie obrazu na żywo. Wideo możemy oglądać na dowolnym urządzeniu, np. na smartfonie, laptopie czy tablecie. Takie rozwiązanie pozwala na szybką reakcję w razie potrzeby. Niektóre dobre kamery wifi posiadają wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu pozwalają na przeprowadzanie rozmowy na odległość. W wielu przypadkach może to skutecznie zniechęcić nieproszonych gości.

Jakie jeszcze zalety mają kamery wifi? Niektóre z nich pozwalają na zdalne sterowanie z dowolnego miejsca za pomocą dedykowanej aplikacji. Oprócz tego kamery wifi posiadają także funkcję detekcji ruchu, która w razie wykrycia aktywności natychmiast przesyła wideo lub powiadomienie na smartfona.

Czym kierować się przy zakupie kamery wifi?

Idealna kamera wifi powinna być dobrana do naszych potrzeb. Dlatego też warto określić już na początku, gdzie urządzenie będzie najczęściej wykorzystywane. Jeśli planujemy rejestrować obraz na zewnątrz, należy wybrać kamery, które są do tego dedykowane. Warto zwrócić uwagę na to, czy kamera zewnętrzna generuje płynny i wyraźny obraz oraz do jakiej odległości go rejestruje w całkowitej ciemności. Niektóre zewnętrzne, nowoczesne kamery wifi pozwalają nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości nawet w warunkach o ograniczonej widoczności. Funkcja ta jest bardzo istotna, ponieważ pozwala zidentyfikować potencjalnych włamywaczy. Tanie kamery wifi mogą nagrywać obraz w znacznie gorszej jakości, przez co w trudnych, nocnych warunkach może być on mniej czytelny. Dobre kamery wifi zewnętrzne wyposażone są także w funkcje nagrywania dźwięku oraz detekcje ruchu. Istotną cechą kamery zewnętrznej jest także dobra i wytrzymała obudowa.

Wybierając kamerę do domu warto wziąć pod uwagę jej formę. Jeśli zależy nam na tym, żeby była ona jak najmniej widoczna, najlepszym rozwiązaniem będą dyskretne kamery szpiegowskie. Dzięki ich subtelnej, kompaktowej budowie urządzenia te nie rzucają się w oczy i trudno rozpoznać w nich klasyczne kamery. Tego typu urządzenia świetnie sprawdzają się do monitoringu domu w czasie naszej dłuższej nieobecności. Jeśli natomiast szukamy urządzenia za pomocą, którego będziemy mogli obserwować np. dzieci w czasie naszej nieobecności, dobrym rozwiązaniem mogą być kamery wifi o klasycznej formie. W przypadku, gdy szukamy dobrego wideo rejestratora do samochodu warto jest zwrócić uwagę na to czy urządzenie zapewnia płynne nagrywanie. Bardzo istotne kwestie to także rozdzielczość i szybkości nagrywania. Oprócz tego warto jest zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje urządzenia.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Fotografia mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *