Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking garnków do gotowania na parze
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking garnków do gotowania na parze
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking garnków do gotowania na parze – najlepsze garnki do gotowania na parze w 2022 roku

Często gotujesz i chcesz się zdrowo odżywiać? Sprawdź nasz ranking, a w nim najlepsze garnki do gotowania na parze. Wybierz odpowiednią wielkość i rodzaj naczyń i ciesz się wartościowymi i smacznymi posiłkami. Dowiedz się, jaki garnek do gotowania na parze sprawdzi się w Twojej kuchni oraz dla potrzeb Twojej rodziny. Wśród wielu modeli znajdują się zarówno garnki do przyrządzania potraw i wieloskładnikowych dań, jak i sokowniki, pozwalające przygotować smaczne domowe przetwory na zimę.

Ranking garnków do gotowania na parze – TOP 10 najlepszych garnków do gotowania na parze

MiejsceNazwa garnka do gotowania na parzeCenaNajtańsza oferta
1 KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja115 złSprawdź teraz
2 Maestro PAROWAR 2 L. 4 EL . MR-2900-1864 złSprawdź teraz
3 Ambition Garnek Do Gotowania Na Parze Magnat 2 Wkłady 20Cm (20147)199 złSprawdź teraz
4 Kinghoff garnek do gotowania na parze 20cm 5el (kh-3322)124 złSprawdź teraz
5 Wmf Garnek Do Gotowania Na Parze Mini 16Cm 0716836040201 złSprawdź teraz
6 FLORINA DESIGN Garnek do gotowania na parze 18 cm80 złSprawdź teraz
7 KonigHOFFER Garnek do gotowania na parze Senso 22cm 5 elementów102 złSprawdź teraz
8 Berghoff Zestaw Do Gotowania Na Parze 5 Cz Comfort (1100241)394 złSprawdź teraz
9 Tadar Garnek Do Gotowania Na Parze Senso 22Cm 4 Elementy89 złSprawdź teraz
10 Odelo Garnek Do Gotowania Na Parze 4,6 L (3 El.) 1020284 złSprawdź teraz

Opis najlepszych garnków do gotowania na parze

1. KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja

 KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Konig HOFFER Sokownik Juicy to nieoceniona pomoc każdej pani domu, która co roku przygotowuje przetwory domowej produkcji. Jak wszystkie dobre garnki do gotowania na parze, sokownik pozwala na uzyskanie maksymalnej ilości wartościowego soku z owoców rozmiękczonych pod wpływem wysokiej temperatury. .Garnek o pojemności 8 litrów jest wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w duże uchwyty na każdym z poziomów gotowania. Pokrywka ze szkła hartowanego umożliwia stałą kontrolę nad zawartością naczynia. Zestaw składa się z 5 elementów. Garnek do wody ma średnicę 26 cm oraz wysokość 11,2 cm. Garnek do zbierania soku z silikonowym wężykiem ma średnicę 26 cm i wysokość 15,5 cm. Garnek do owoców z sitem ma średnicę 26 cm i wysokość 15,9 cm. Wszystkie części są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej w srebrnym kolorze i wysokim połysku. Wężyk z zaciskiem o przekroju 1 cm ma długość 42cm. Całkowita wysokość zestawu wynosi 42 cm. Sokownik polecany przez nasz ranking garnków do gotowania na parze jest przeznaczony do użytku na kuchenkach ceramicznych, indukcyjnych, elektrycznych i gazowych.

2. Maestro PAROWAR 2 L. 4 EL . MR-2900-18

 Maestro PAROWAR 2 L. 4 EL . MR-2900-18

Cena: ok. 64 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Maestro PAROWAR 2 L. 4 EL . MR-2900-18 to dobry garnek do gotowania na parze wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Naczynie ma pojemność 2 litrów i umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków, z zachowaniem ich najważniejszych wartości odżywczych. Garnek ma wielowarstwowe dno akumulacyjne oraz ergonomiczne, duże uchwyty ułatwiające codzienne użytkowanie. Dwa wkłady do gotowania umożliwiają jednoczesne przygotowanie różnorodnych dań mięsnych i warzywnych. Produkt może być czyszczony w zmywarce, a przeźroczysta pokrywka z hartowanego szkła pozwala na stałą kontrolę nad zawartością garnka podczas gotowania. Średnica garnka wynosi 18 cm. Model marki Meastro prezentowany przez nasz ranking garnków do gotowania na parze jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Garnek można używać na kuchenkach ceramicznych, indukcyjnych, elektrycznych, halogenowych i gazowych.

3. Ambition Garnek Do Gotowania Na Parze Magnat 2 Wkłady 20Cm (20147)

 Ambition Garnek Do Gotowania Na Parze Magnat 2 Wkłady 20Cm (20147)

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ambition Garnek Do Gotowania Na Parze Magnat 2 jest wykonany odkuwanego aluminium,  doskonale akumulującego ciepło, co przyspiesza cały proces przygotowywania posiłku. Grube, wielowarstwowe dno indukcyjne jest odporne na odkształcenia dzięki czemu naczynie można stosować również w piekarniku. Dwa wkłady i pokrywka są wykonane z żaroodpornego szkła. Wnętrze garnka jest pokryte szwajcarską powłoką nieprzywierającą ILAG Non-Stick Premium. Jeśli szukasz odpowiedniego modelu naczyń i nie wiesz, jakie garnki do gotowania na parze są najlepsze, sprawdź ten model. Garnek można myć w zmywarce oraz używać na różnego rodzaju kuchenkach, w tym indukcyjnych, gazowych, elektrycznych czy ceramicznych. Pojemność użytkowa wynosi 2,3 l. Średnica pola grzewczego 13,3 cm, wysokość bez wkładów i pokrywki 10 cm, wysokość garnka z pokrywką 16,5 cm. Wymiary zestawu: szerokość 27 cm, wysokość 28 cm,  średnica 20 cm.

4. Kinghoff garnek do gotowania na parze 20cm 5el (kh-3322)

 Kinghoff garnek do gotowania na parze 20cm 5el (kh-3322)

Cena: ok. 124 zł
Znajdź najtańszą ofertę

KINGHOFF Garnek do gotowania na parze 20cm 5el (kh-3322) to niezawodny i ekskluzywny zestaw znanej i cenionej firmy. W komplecie znajdują się garnek o średnicy 20cm , wysokości 10 cm i pojemności 3,1 litra, trzy wkłady do gotowania na parze oraz szklana pokrywka. Energooszczędne dno umożliwia efektywne magazynowanie i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wytrzymałe, najlepsze garnki do gotowania na parze marki KINGHOFF są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Są przystosowane do gotowania na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych. Można je również bezpiecznie myć w domowych zmywarkach. Potrawy przygotowywane dzięki użyciu nie tracą ważnych substancji odżywczych oraz witamin i minerałów, dlatego jeśli masz zamiar kupić nowe naczynia, ale zastanawiasz się, jaki garnek do gotowania na parze będzie najlepszy, wypróbuj produkt marki KINGHOFF, dostępne w wyjątkowo korzystnej cenie.

5. Wmf Garnek Do Gotowania Na Parze Mini 16Cm 0716836040

 Wmf Garnek Do Gotowania Na Parze Mini 16Cm 0716836040

Cena: ok. 201 zł
Znajdź najtańszą ofertę

WMF Garnek Do Gotowania Na Parze Mini 16Cm 0716836040 to produkt znanej niemieckiej marki, oferującej swoje wyroby już od ponad 160 lat. Wyróżnia się wysoką jakością i funkcjonalnością, a elegancki design sprawdzi się w każdej kuchni, zarówno tej urządzonej w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Najlepszy garnek do gotowania na parze to taki, który pozwoli na efektywne wykorzystanie wysokiej temperatury i zachowanie wszystkich, najważniejszych zalet odżywczych przyrządzanych potraw. Model Mini polecany w naszym rankingu to niewielkie, estetycznie wykonane garnki, które sprawdzą się również w niewielkich gospodarstwach domowych. Zajmując małą przestrzeń w szafkach, są jednocześnie wydajne i energooszczędne. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej zastrzeżonej pod nazwą handlową Cromargan®. Opatentowany przez producenta w 1927 r. jest symbolem i znakiem rozpoznawczym marki WMF. Zapewnia wyjątkową trwałość, odporność na zarysowania oraz łatwość czyszczenia. Ponadto nie absorbuje zapachów i jest odporny na działanie kwasów spożywczych. Naczynie można myć w zmywarce. Grube dno TransTherm® zostało zaprojektowane tak, aby efektywnie akumulować ciepłe i rozprowadzać je równomiernie na całej powierzchni. Polecany w naszym rankingu dobry garnek do gotowania na parze WMF Mini ma średnicę 16 cm i może być używany na wszystkich typach kuchenek oraz w piekarniku (do temp.250 stopni).

6. FLORINA DESIGN Garnek do gotowania na parze 18 cm

 FLORINA DESIGN Garnek do gotowania na parze 18 cm

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

FLORINA DESIGN Garnek do gotowania na parze 18 cm jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej nie tylko funkcjonalność i komfort użytkowania, ale i wyjątkowo estetyczny wygląd. Materiał nie wchodzi w reakcję z żywnością podczas przyrządzania posiłków w wysokiej temperaturze. W zestawie proponowanym przez nasz ranking garnków do gotowania na parze znajdują się dwa garnki, które umożliwiają jednoczesne przygotowywanie różnych składników dania. Szklana pokrywka ma specjalny odpowietrznik, ułatwiający odprowadzanie pary z gotujących się potraw. Uchwyty ze stali Inox ułatwiają korzystanie z naczyń. Model marki FLORINA pozwala na przygotowywanie zdrowych posiłków w małej ilości wody i bez dodatku tłuszczu. Specjalnie zaprojektowane dno posiada warstwę aluminium o dobrych właściwościach termicznych i akumulujących, które skracają czas gotowania żywności. Pozwala to na zachowanie maksymalnej ilości wartościowych składników w pożywieniu, włącznie z niezbędnymi dla zdrowia mikro i makroelementami. Średnica garnka to 18 cm. Naczynia można myć w zmywarkach.

7. KonigHOFFER Garnek do gotowania na parze Senso 22cm 5 elementów

 KonigHOFFER Garnek do gotowania na parze Senso 22cm 5 elementów

Cena: ok. 102 zł
Znajdź najtańszą ofertę

KonigHOFFER Garnek do gotowania na parze Senso 22cm 5 elementów pozwala na przygotowanie różnego rodzaju posiłków w sposób najlepszy i najkorzystniejszy dla zdrowia. Gotowanie bez tłuszczu i zbędnych kalorii ułatwia utrzymanie odpowiedniej diety, a podczas krótkiego procesu przyrządzania potraw, nie tracą one wartościowych witamin i minerałów. Dzięki tej metodzie przygotowywania dań, zyskujemy także doskonałe walory smakowe i zapachowe posiłków. Jeśli nie wiesz, jakie garnki do gotowania na parze wybrać, sprawdź model Senso, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nie wchodzącej w reakcję z żywnością. Błyszczące garnki są odpowiednie do stosowania na różnego typu kuchenkach domowych. Pokrywa jest wykonana z przeźroczystego szkła. Naczynie można myć w zmywarce i przechowywać w nich żywność w lodówce. W zestawie znajdują się: garnek do wody: 22 x 11 cm; pojemność: 4,2 l,  trzy wkłady parowe o wymiarach 22 x 8,5 cm każdy; oraz pokrywka z otworem do odprowadzania pary o średnicy 22cm. Wysokość zestawu: 34cm. Pojemność: 4.2 l.

8. Berghoff Zestaw Do Gotowania Na Parze 5 Cz Comfort (1100241)

 Berghoff Zestaw Do Gotowania Na Parze 5 Cz Comfort (1100241)

Cena: ok. 394 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Berghoff Zestaw Do Gotowania Na Parze 5 Cz Comfort (1100241) umożliwia przyrządzanie zdrowych posiłków, bez użycia tłuszczu. W komplecie znajduje się garnek do gotowania wody, trzy wkłady oraz pokrywka. Bardzo dobre garnki do gotowania na parze mają pojemność 8,5 litra, dzięki czemu, jednocześnie można przyrządzać różne składniki potraw. Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej najlepszej jakości, nie wchodzącej w reakcję z gotowaną żywnością. Trójwarstwowe dno dobrze akumuluje ciepło i rozprowadzając je równomiernie wpływa korzystnie na przyspieszenie procesu gotowania, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Zestaw prezentowany w naszym rankingu pochodzi z kolekcji Essentials i ma średnicę 28 cm. Garnki można myć w zmywarce i stosować na kuchenkach gazowych, indukcyjnych, halogenowych, ceramicznych i elektrycznych. Produkt  marki Berghoff jest w kolorze srebrnym i doskonale dopasuje się do różnych stylów urządzenia kuchni. Ergonomiczne, duże uchwyty ułatwiają użytkowanie. Naczynia są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

9. Tadar Garnek Do Gotowania Na Parze Senso 22Cm 4 Elementy

 Tadar Garnek Do Gotowania Na Parze Senso 22Cm 4 Elementy

Cena: ok. 89 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tadar Garnek Do Gotowania Na Parze Senso 22Cm 4 Elementy to propozycja dla każdego, kto dba o zdrowie, przyrządzając niskotłuszczowe potrawy. W komplecie prezentowanym przez nasz ranking garnków do gotowania na parze znajduje się garnek do gotowania wody, dwa wkłady do gotowania na parze oraz pokrywka. Funkcjonalne i estetycznie wykonane garnki mają duze, ergonomiczne uchwyty boczne, a pokrywka jest wykonana z żaroodpornego szkła. Trójwarstwowe dno umożliwia dobrą akumulację ciepła i długie utrzymanie temperatury, dzięki czemu oszczędzamy czas użytkowania kuchenki i obniżamy koszty. Zestaw garnków jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Średnica garnka i wkładów wynosi 22cm. Jeśli planujesz zmiany w swojej kuchni i diecie, a nie wiesz, jakie garnki do gotowania na parze wybrać, sprawdź model marki Tadar. Tani i dobry zestaw kupisz w sklepach stacjonarnych lub internetowych, a rozpoczęcie zdrowego odżywiania będzie tylko kwestią czasu. Produkty przygotowywane na parze zachowują swoje cenne wartości odżywcze i doskonale smakują.

10. Odelo Garnek Do Gotowania Na Parze 4,6 L (3 El.) 10202

 Odelo Garnek Do Gotowania Na Parze 4,6 L (3 El.) 10202

Cena: ok. 84 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odelo Garnek Do Gotowania Na Parze 4,6 L (3 El.) 10202 to najlepsze rozwiązanie do niewielkich kuchni. Małe rozmiary garnka umożliwiają przygotowanie posiłków wysokowartościowych, zachowujących zarówno doskonały smak, jak i cenne mikro i makroelementy. Jednocześnie nieduże gabaryty naczyń ułatwiają ich przechowywanie w kuchennych szafkach, niewielkich kuchni. Smaczne, zdrowe i niskokaloryczne potrawy to podstawa właściwej diety. Zestaw prezentowany w naszym rankingu to dobry garnek do gotowania na parze z wkładem i szklaną pokrywką. Otwór odpowietrzający w pokrywce odprowadza nadmiar wytworzonej podczas gotowania pary. Specjalna budowa dna, zapewnia dobrą akumulację ciepła i pozwala gotować w sposób oszczędny i szybki. Komplet marki Odelo jest odpowiedni do stosowania na kuchenkach indukcyjnych, elektrycznych, gazowych czy ceramicznych. Naczynia są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i mogą być myte w domowych zmywarkach. Średnica garnka wynosi 24 cm. Pojemność – 4,6l. Waga zestawu to 2,34kg.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Wyposażenie kuchni ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.