Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking garnków ze stali nierdzewnej
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking garnków ze stali nierdzewnej
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking garnków ze stali nierdzewnej – najlepsze garnki ze stali nierdzewnej 2022 roku

Szukasz najlepszego garnka ze stali nierdzewnej, pasującego do twojej kuchni? W naszym rankingu, gdzie wybraliśmy kilka najlepszych, a zarazem niezbędnych garnków, które powinny się znaleźć w każdym domu. Między innymi jest to sokownik, niezbędnik każdej „Pani domu”, lubiącej naturalne przetwory. Kolejny to dobry garnek ze stali nierdzewnej, w którym przygotujesz większość domowych obiadów dla całej swojej rodziny. W rankingu wybraliśmy produktu nie tylko ze względu na jakość, ale także cenę, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ranking garnków ze stali nierdzewnej – TOP 10 najlepszych garnków ze stali nierdzewnej

MiejsceNazwa garnka ze stali nierdzewnejCenaNajtańsza oferta
1 Florina Sokownik Ze Stali Nierdzewnej 8 L 5S1684119 złSprawdź teraz
2 TADAR SOKOWNIK FRUIT 5 L 7003687 złSprawdź teraz
3 Tadar Garnek prosty ze stali nierdzewnej z pokrywką 15litrów94 złSprawdź teraz
4 Ambition sokownik stal nierdzewna 8l 60714160 złSprawdź teraz
5 KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja115 złSprawdź teraz
6 Garnek GERLACH SIMPLE 24 cm 7 l175 złSprawdź teraz
7 Kinghoff sokownik 8l kh-3302120 złSprawdź teraz
8 Ssw Berlin Garnek Do Gotowania Mleka Olive 1 L 44111334 złSprawdź teraz
9 Tefal Intuition 22 cm INOX A7027984128 złSprawdź teraz
10 Odelo Garnek Wysoki Ze Stali Nierdzewnej + Pokrywa, 9 L 24 Cm Od1137120 złSprawdź teraz

Opis najlepszych garnków ze stali nierdzewnej

1. Florina Sokownik Ze Stali Nierdzewnej 8 L 5S1684

 Florina Sokownik Ze Stali Nierdzewnej 8 L 5S1684

Cena: ok. 119 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Sokownik składa się z trzech części, które są nakładane jedno na drugie. Na samym dole znajduje się pojemnik na wodę, następnie jest  zbiornik na sok i pojemnik na owoce przykryty pokrywką. W miejscu, gdzie znajdują się owoce, są wyprofilowane specjalne otwory, dzięki którym podgrzewana woda paruje i ogrzewa owoce. Naczynie, które jest przeznaczone na sok, ma wmontowaną rurkę, pomagającą odprowadzać przygotowany sok.  Prezentowany sokownik Florina to najlepszy garnek ze stali nierdzewnej przeznaczony do produkcji soków. Jest dostosowany do każdego rodzaju kuchenek takich jak elektryczne, gazowe, ceramiczne, halogenowe czy indukcyjne. Dodatkowo warto zaznaczyć, że sokownik to wielofunkcyjny produkt, ponieważ jest to również bardzo dobry garnek, którego można również użyć do gotowania na parze. Sokownik Florina ma pojemność 8 litrów, a wewnętrzna średnica garnków wynosi około 26 cm. Dno garna jest grube i wielowarstwowe, wykonane z wysoko jakościowej stali nierdzewnej, a szklana pokrywka jest żaroodporna.

2. TADAR SOKOWNIK FRUIT 5 L 70036

 TADAR SOKOWNIK FRUIT 5 L 70036

Cena: ok. 87 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaki garnek ze stali nierdzewnej wybrać? Prezentujemy sokownik Tadar o pojemności 5 litrów. Warto zaopatrzyć się w ten wielofunkcyjny garnek, jest to nie tylko urządzenie przeznaczone do przygotowywania soków owocowych i warzywnych. Bardzo dobrze sprawdzi się również podczas przygotowywania potraw gotowanych na parze. Składa się z trzech części. Mianowicie z naczynia przeznaczonego na owoce czy warzywa, które posiada specjalne otwory przepuszczające sok. Następnie pod nim znajduje się pojemnik na gotowy już sok, który dodatkowo ma przymocowany kranik do odprowadzania soku. Na samym dnie jest trzecia część, w której znajduje się woda. Dobre garnki ze stali nierdzewnej są wyprodukowane z najwyższą dbałością o higienę produktu, a także jego trwałość i najlepsze użytkowanie. Sokownik Tadar jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. A co najważniejsze jest to stosunkowo tani produkt, który idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania domowych przetworów.

3. Tadar Garnek prosty ze stali nierdzewnej z pokrywką 15litrów

 Tadar Garnek prosty ze stali nierdzewnej z pokrywką 15litrów

Cena: ok. 94 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dużego, wykonanego z wysokiej jakości materiałów garnka? W naszym rankingu znajdziesz najlepsze garnki ze stali nierdzewnej. Przedstawiamy model Tadar o pojemności aż 15 litrów. Został wykonany z najlepszej stali nierdzewnej odpornej na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Z zewnątrz produkt posiada wykończenie satynowe z dodatkowym błyszczącym paskiem. Natomiast w wewnątrz jest tylko wykończenie błyszczące. Warto zaznaczyć, że wewnątrz znajduje się też miarka ze skalą litrażową. Dużym atutem tego produktu jest bardzo szybka i równomierna absorpcja ciepła, co ma znaczący wpływ na przygotowane nawet dużej ilości potraw. Czas ich przygotowania zdecydowanie jest krótszy w porównaniu do zwykłych garnków. Tadar został odpowiednio przystosowany do czyszczenia w zmywarce. Wiąże się to z tym, że jego użytkowanie jak i czyszczenie jest bardzo wygodne i szybkie. Prezentowany garnek, jest to na pewno najlepszy wybór w naszym rankingu dla osób szukających oszczędności czasu podczas przygotowywania posiłków.

4. Ambition sokownik stal nierdzewna 8l 60714

 Ambition sokownik stal nierdzewna 8l 60714

Cena: ok. 160 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaki garnek ze stali nierdzewnej wybrać? Przedstawiamy w rankingu sokownik pochodzący od marki Ambition. Jest to produkt wielofunkcyjny, który nie tylko służy do przygotowywania soków. Jest to również garnek przeznaczony do gotowania na parze czy duszenia. Jest to doskonały wybór dla osób ceniących sobie zdrową kuchnię i najwyższą jakość. Garnek jest wykonany z najlepszej, szlachetnej stali nierdzewnej. Jego pojemność wynosi 8 litrów i umożliwia bardzo delikatną ekstrakcję owoców i warzyw. Przymocowany gumowy wężyk z łatwością odprowadza sok ze zbiornika. Sokownik Ambition jest wyposażony w grube dno utrzymujące przez długi czas wysoką temperaturę. Prezentowany produkt ma w swoim zestawie trzy pojemniki. Jeden na owoce, znajdujący się na samej górze, kolejny na środku z wężykiem odprowadzającym sok. Natomiast w ostatnim znajduje  się woda, która wytwarza parę wodną. Całość jest przykryta szklaną pokrywką żaroodporną.

5. KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja

 KonigHOFFER Sokownik ze stali nierdzewnej 8l indukcja

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejny prezentowany garnek ze stali nierdzewnej w rankingu Konighoffer to najlepszy model dla wielbicieli domowych soków z owoców i warzyw. Przedstawiony produkt wyróżniają poręczne rączki, w które został dodatkowo wyposażony. Są one bardzo istotnym elementem, gdyż ułatwiają stabilny uchwyt w trakcie przenoszenia lub transportu. Tak jak większość sokowników, ten także składa się z trzech części, które przykrywa pokrywka. Została ona wykonana z bezbarwnego i żaroodpornego szkła. Sokownik KonigHoffer ma pojemność 8 litrów. Garnek do wody umieszczony na samym dole posiada średnicę wewnętrzną 24 cm, pozostałe dwa garnki; jeden na sok, drugi na owoce mają średnicę 26 cm. Jest to tani produkt, w który powinny się zaopatrzyć wszystkie osoby, które uwielbiają domowe przetwory. Dodatkowo jest wykonany z wysokiej gatunkowo stali nierdzewnej, na srebrny połysk, która na pewno zachowa swój pierwotny wygląd przez długi okres czasu.

6. Garnek GERLACH SIMPLE 24 cm 7 l

 Garnek GERLACH SIMPLE 24 cm 7 l

Cena: ok. 175 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W rankingu garnków ze stali nierdzewnej znalazł się produkt, jakim jest garnek Gerlach Simple. Jest to sprawdzona i wysoko ceniona marka. Produkt został wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki temu naczynie jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, można je myć w zmywarce, czy używać do piekarnika. Jednak należy pamiętać, że temperatura powyżej 180 stopni Celsjusza, może powodować odbarwienia. Pasuje do każdej kuchni i do wszystkich płyt takich jak gazowa, elektryczna, czy indukcyjna. Garnek Simple posiada grube dno z trójwarstwowym dyskiem aluminiowym o jednolitej powierzchni, które z łatwością utrzymuje ciepło przez długi okres czasu. Ta funkcja ma znaczący wpływ na długość przygotowywanej potrawy, ponieważ zdecydowanie skraca czas gotowania. Do zestawu została dołączona również dopasowana pokrywka wykonana z hartowanego szkła, które wyróżnia się odpornością na wysokie temperatury. Garnek wywodzący się  linii Simple podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

7. Kinghoff sokownik 8l kh-3302

 Kinghoff sokownik 8l kh-3302

Cena: ok. 120 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz najlepszego garnka ze stali nierdzewnej? W naszym rankingu znajduje się ten bardzo dobry sokownik Kinghoff o pojemności 8 litrów. Jego konstrukcja pozwala na bardzo proste i szybkie przygotowanie zapraw, dzięki którym zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych. Został specjalnie przystosowany do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, nawet indukcyjnych. Jest to bardzo dobry sokownik nie tylko ze względu na jakość wykonania, ale także cenę, bo jest tani. W jego skład wchodzi zasadniczo części. Mianowicie jest to pojemnik na wodę, naczynie na gotowy sok, który posiada wężyk odprowadzający, oraz garnek na warzywa czy owoce znajdujący się na samej górze. Całość jest przykryta odporną na uszkodzenia, żaroodporną pokrywką. Każdy z pojemników zaopatrzony jest w uchwyty, co zdecydowanie ułatwia ich przenoszenie. Sokownik jest to niezbędny produkt w kuchni każdej „Pani domu”. Pozwala on na szybkie i proste przygotowanie soków i przetworów.

8. Ssw Berlin Garnek Do Gotowania Mleka Olive 1 L 441113

 Ssw Berlin Garnek Do Gotowania Mleka Olive 1 L 441113

Cena: ok. 34 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaki garnek ze stali nierdzewnej wybrać do gotowania mleka? W naszym rankingu garnków na pewno znajdzie się odpowiedni produkt. Przedstawiamy najlepszy garnek do gotowania mleka z polerowanym wnętrzem oraz satynowymi paskami na zewnątrz. W swojej budowie posiada on czarny uchwyt z tworzywa sztucznego i ogniochronnej stali szlachetnej. Całość zestawu dopełnia szklana pokrywka z chromowanym brzegiem oraz otworem na ujście pary. Otwór, z którego wydobywa się para, zaczyna piszczeć w trakcie, gdy mleko zacznie się gotować. Garnek SSw Berlin posiada dno termiczno – warstwowe, które szybko pobiera oraz długo utrzymuje ciepło, a tym samym pozwala na oszczędzanie energii. Prezentowany produkt jest dostosowany w taki sposób, aby można było go używać do wszystkich kuchenek, także indukcyjnych. Warto się zaopatrzyć w ten produkt, ponieważ jest tani, a jednocześnie wykonany z bardzo dobrych materiałów. Dodatkowo masz gwarancję, że gotowane mleko się nie przypali, a będzie odpowiednie zagotowane.

9. Tefal Intuition 22 cm INOX A7027984

 Tefal Intuition 22 cm INOX A7027984

Cena: ok. 128 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejny garnek, jaki znalazł się w naszym rankingu to tefal Intuition. Jest to garnek wykonany z najlepszej gatunkowo stali nierdzewnej. Jego pojemność wynosi 6 litrów, więc idealnie sprawdzi się do przygotowania posiłków dla wszystkich domowników. Został przystosowany do użytku na każdej kuchence mianowicie; gazowej, indukcyjnej, elektrycznej, czy ceramicznej. Garnek ze stali nierdzewnej Tefal posiada grube dno, dzięki któremu przygotowanie w nim posiłków jest energooszczędne. Jest to także dodatkowy plus, ponieważ przygotowane potrawy przez długi okres czasu są ciepłe, a co za tym idzie, nie trzeba ich podgrzewać. Dzięki temu dania są zdrowe i utrzymują taką samą ilość składników odżywczych jak zaraz po przygotowaniu. Garnek Tefal Intuition można w łatwy sposób czyścić, bo wystarczy go włożyć do zmywarki.  Warto się zaopatrzyć w prezentowany produkt, gdyż, mimo że cena nie należy do najtańszych, to prezentowany produkt jest bardzo wytrzymały i będzie służyć przez długi okres czasu.

10. Odelo Garnek Wysoki Ze Stali Nierdzewnej + Pokrywa, 9 L 24 Cm Od1137

 Odelo Garnek Wysoki Ze Stali Nierdzewnej + Pokrywa, 9 L 24 Cm Od1137

Cena: ok. 120 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Garnek Odelo to już ostatni produkt w naszym rankingu garnków ze stali nierdzewnej. Spośród wcześniej przedstawionych produktów, ten wyróżnia się swoim wyjątkowym kształtem, bo jest to wysokie naczynie, o pojemności aż 9 litrów. Przedstawiony produkt będzie najlepszym wyborem dla dużych rodzin. Jego waga wynosi 2,1 kg, więc jest lekki, co ułatwia jego przenoszenie, nawet gdy jest cały pełny. Garnek Odelo wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Można go w prosty sposób czyścić, bo wystarczy włożyć do zmywarki. Materiał, z jakiego garnek został wykonany, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc można się z jego użytkowania cieszyć, przez długi okres czasu. Warto zaznaczyć, że posiada nienagrzewające się uchwyty, dzięki temu w łatwy sposób można go przenosić. Wielowarstwowe dno, z jakiego zostało wykonane, dłużej utrzymuje ciepło. Ma to znaczący wpływ na jakość przygotowanych potraw, a także energooszczędność w trakcie ich przygotowywania.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Wyposażenie kuchni ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.