Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking: Garnki zwieger
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Wyposażenie kuchni » Ranking garnków » Ranking: Garnki zwieger
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Jakie garnki zwieger wybrać? Najlepsze propozycje 2022 roku

Najlepsze garnki Zwieger sprawią, że przygotowywanie potraw stanie się szybsze, a jednocześnie przyjemniejsze. Wysokiej klasy produkty wydają się być świetną propozycją dla tych, którzy poszukują dobrego i taniego wyposażenia kuchni. Należy podkreślić, że artykuły renomowanej marki nawet po latach nie utracą swoich parametrów użytkowych, a więc są świetnym wyborem. Jeśli chcesz poznać typy najbardziej wymagających użytkowników, to koniecznie sprawdź nasz ranking. Prezentujemy wyłącznie sprawdzone garnki, które nie bez powodu cieszą się świetną opinią.

MiejsceNazwaCenaNajtańsza oferta
1Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 28x12cm221,00 złSprawdź teraz
2Zwieger Garnek White Stone 28 Cm (Zga8433)244,77 złSprawdź teraz
3Zwieger Garnek Ze Stali Nierdzewnej Z Pokrywką Inversion 6 L279,99 złSprawdź teraz
4Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 16x8cm149,00 złSprawdź teraz
5Zwieger Rondel Inversion 16 Cm109,00 złSprawdź teraz
6Zwieger Garnek Inversion 22 Cm249,99 złSprawdź teraz

Ranking: Garnki zwieger

1. Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 28x12cm

Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 28x12cm

Cena: ok. 221,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

2. Zwieger Garnek White Stone 28 Cm (Zga8433)

Zwieger Garnek White Stone 28 Cm (Zga8433)

Cena: ok. 244,77 zł
Znajdź najtańszą ofertę

3. Zwieger Garnek Ze Stali Nierdzewnej Z Pokrywką Inversion 6 L

Zwieger Garnek Ze Stali Nierdzewnej Z Pokrywką Inversion 6 L

Cena: ok. 279,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

4. Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 16x8cm

Zwieger Obsidian z pokrywką indukcja 16x8cm

Cena: ok. 149,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

5. Zwieger Rondel Inversion 16 Cm

Zwieger Rondel Inversion 16 Cm

Cena: ok. 109,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

6. Zwieger Garnek Inversion 22 Cm

Zwieger Garnek Inversion 22 Cm

Cena: ok. 249,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Poradnik zakupowy garnków Zwieger

Dobór odpowiednich garnków ma duże znaczenie. Muszą one być dopasowane do rodzaju kuchenki, ponieważ inne będą działały dla kuchenki indukcyjnej i inne dla kuchenki gazowej z palnikami. Garnki zwieger zapewniają opcje dla obu rodzajów kuchenek. Dobór jest ważny, ponieważ inaczej garnek nie będzie się nagrzewał lub przypali się jego dno.

Jak wybrać garnki zwieger?

Garnki zwieger zapewniają duży wybór modeli, które różnią się wykonaniem i możliwościami. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych serii marki.

Zwieger Obsidian

To najpopularniejsza kolekcja Zwieger. Charakterystyczne są dla niej czerwone uchwyty ciemnych garnków. Wykonane są z odlewanego aluminium, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatur. Maja specjalną powłokę 3-warstwową Greblon C3+, która utwardzona jest ceramicznie. Powłoka zapobiega przywieraniu. Garnki z serii nie zawierają niklu, a materiał nie wchodzi w reakcje z jedzeniem. To dobry wybór dla alergików.

Zwieger White Stone

Cieszącą się dobrymi opiniami seria jest także Zwieger White Stone. To kolekcja aluminiowych garnków z pokrywkami z hartowanego szkła i metalowymi uchwytami.  Mają nieprzywieralną powłokę granitową, co sprawia, że ich faktura jest chropowata. Nadają się do potraw smażonych i panierowanych. Dodatkowo, mają pełny dysk indukcyjny, dzięki czemu są wydajniejsze energetycznie – ciepło lepiej i łatwiej się rozchodzi. Można ich używać również w piekarniku.

Zwieger Forte

Linia garnków Zwieger Forte wyposażona została w system odcedzania potraw. Specjalna budowa naczyń, składająca się z pokrywy wykonanej z hartowanego szkła, uchwytu na pokrywie oraz po obu stronach garnka powoduje, że w trakcie gotowania możemy łatwo odlać wodę. Garnki Forte wykonano ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, z kolei warstwę zewnętrzną pokryto farbą odporną na wysokie temperatury. Dno ma wbudowany dysk aluminiowy. To idealne garnki do gotowania ziemniaków, makaronu czy ryżu.

Jak dbać o garnki zwieger?

Biorąc po uwagę, ile kosztują garnki zwieger warto zadbać o ich odpowiednie przechowywanie i czyszczenie. Większość garnków wykonana jest z aluminium o specjalnej powłoce nieprzywierającej. Z tego względu garnków nie wolno zalewać po rozgrzaniu wodą. Należy je czyścić delikatnymi ściereczkami i zmywakami, nie wolno używać także agresywnych środków czyszczących. Zaleca się czyszczenie garnków ręcznie, co przedłuży żywotność powłoki. W przypadku mycia w zmywarce, należy używać preparatów bez dodatku cytryny oraz przed kolejnym użyciem przetrzeć powłokę olejem roślinnym.

Ile kosztują garnki zwieger?

Garnki Zwieger nie należą do najtańszych, ale jakość idzie tu w parze z ceną. Pojedynczy garnek to koszt około 200-300 zł. Jednak cena zależna jest od wielkości, rodzaju oraz serii, z jakie pochodzi dany garnek. Z kolei zestawy można nabyć w atrakcyjnych cenach, chociażby na allegro. Komplet garnków w zestawie 8 elementowym z serii White Stone to koszt od 849,99 zł. Z kolei zestaw 11 elementów Fusion kosztuje od 699,99 zł. Wszystko zależy, ile elementów ma mieć zestaw oraz jakiej serii Zwieger szukamy.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Wyposażenie kuchni ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.