Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking telewizorów » Ranking telewizorów 65 cali
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking telewizorów » Ranking telewizorów 65 cali
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking telewizorów 65 cali – jaki telewizor 65 cali wybrać w 2023 / 2024 roku?

Z myślą o osobach poszukujących doskonałej jakości sprzętu TRV powstał ranking 10 najlepszych telewizorów 65- calowych w 2023 / 2024 roku, w którym przedstawiono wyroby wielu producentów. Rosnące zainteresowanie tego typu urządzeniami elektronicznymi sprawiło, że sprzęt ten stał się bardzo popularny. Dobry telewizor 65 cali to niezbędny element wyposażenia kina domowego. Przyda się on także osobom często grającym na konsoli, czy przeglądającym na dużym ekranie zdjęcia lub treści internetowe. Najlepsze telewizory 65 cali są dostępne w zróżnicowanej cenie, co umożliwia wybór produktu, dopasowanego do możliwości finansowych każdego zainteresowanego nimi konsumenta.

Ranking telewizorów 65 cali – TOP 10 najlepszych telewizorów 65 cali

Miejsce Nazwa telewizora 65 cali Cena Najtańsza oferta
1 Telewizor PHILIPS 65PUS7304 3289 zł Sprawdź teraz
2 Telewizor Philips 65OLED854 8999 zł Sprawdź teraz
3 Telewizor Sony Bravia KD-65XF9005 5415 zł Sprawdź teraz
4 Telewizor Samsung QE65Q60RA 4490 zł Sprawdź teraz
5 Telewizor TCL QLED 65C815 4190 zł Sprawdź teraz
6 Telewizor Samsung UE65TU8502 3299 zł Sprawdź teraz
7 Telewizor LG OLED65B9SLA 6779 zł Sprawdź teraz
8 Telewizor Sony Bravia OLED KD-65AG9 11399 zł Sprawdź teraz
9 Telewizor LG 65UM7050 2299 zł Sprawdź teraz
10 Telewizor Manta 65LUA29E 1899 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych telewizorów 65 cali

1. Telewizor PHILIPS 65PUS7304

 Telewizor PHILIPS 65PUS7304

Cena: ok. 3289 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dostępny w Internecie ranking telewizorów 65 cali bardzo szczegółowo opisuje produkt firmy Philips. To dobry telewizor 65 cali, który wyposażono w matrycę LED, odświeżanie 60 Hz, Wi-fi, Tuner DVB-C iDVB-T. To sprzęt analogowy z prostym ekranem, który działa na łączach bezprzewodowych – Bluetooth i Wi-fi. Sprzęt firmy Philips to dobry telewizor 65 cali, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i wspaniały dźwięk. Ten model sprzętu RTV został zaprojektowany w technologii Performance, która gwarantuje, że wszystkie treści wyświetlane na ekranie prezentują się doskonale. Z kolei system Ambilight pozwala na doświetlenie ekranu i dostosowanie jakości obrazu do danej pory dnia. Firma Philips stworzyła najlepsze telewizory 65 cali dla bardzo wymagających klientów. To sprzęt z bogatą kolorystyką i wysokim poziomem kontrastu. Dzięki temu emitowany przez niego obraz ma znacznie większą głębię i gwarantuje płynny ruch obrazu.

2. Telewizor Philips 65OLED854

 Telewizor Philips 65OLED854

Cena: ok. 8999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesny, dobry telewizor 65 cali, firmy Philips, to sprzęt RTV z certyfikowaną technologią Ultra HD Premium. Dzięki temu wyświetlany obraz posiada odpowiedni kontrast, jasność i głębię barw. Oferowany przez producenta telewizor Philips OLED w jakości 4K UHD, gwarantuje szeroką gamę kolorów, znakomitą jasność i wyważony balans czerni i bieli. Wyświetlane treści HDR są w stanie nadać detalom realistycznego wyglądu. Marka Philips stworzyła dobre telewizory 65 cali, które gwarantują najlepszą jakość obrazu, porównywalną do kinowej. Dynamiczne metadane zapewniają dostosowanie poziomu jasności klatka po klatce. To markowy sprzęt AGD, który jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi, również Android. Pozwala to na wykorzystanie tego sprzętu do nakręcania filmów do użycia na kanale społecznościowym YouTube i Amazon. Najlepsze telewizory 65 cali, marki Philips zostały zaprojektowane w specjalnej technologii, ułatwiającej obsługę platform, oferujących filmy i seriale, między innymi Netflix czy CDA Premium.

3. Telewizor Sony Bravia KD-65XF9005

 Telewizor Sony Bravia KD-65XF9005

Cena: ok. 5415 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości, najlepsze telewizory 65 cali, firmy Sony Bravia to sprzęt RTV, który powinien znaleźć się w każdym domu. Urządzenia tego znanego i cenionego producenta, wyposażono w procesor 4K HDR X1 Extreme z funkcją przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym. Zapewnia to wyświetlanie treści z najdrobniejszymi szczegółami. Wszystko, co ogląda użytkownik sprzętu marki Sony, jest skalowane do jakości bliskiej 4K HDR. Zastosowane do produkcji tych urządzeń technologie Dynamic Range, gwarantują zachowanie doskonałego kontrastu głębokiej czerni oraz pełnych, jasnych kolorów. Dzięki sześciokrotnemu kontrastowi możliwe jest dopasowanie jasności obrazu do indywidualnych potrzeb właściciela tego typu sprzętu. Zastosowanie funkcji X Motion Clarity ułatwia oglądanie dynamicznych scen akcji. Dzięki wbudowanym podzespołom ruchome obrazy są precyzyjnie i regulowane, aby zapobiegać mało wyraźnemu odwzorowaniu.

4. Telewizor Samsung QE65Q60RA

 Telewizor Samsung QE65Q60RA

Cena: ok. 4490 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoby, które są zainteresowane posiadaniem wysokiej jakości, nowoczesnego i bezawaryjnego sprzętu RTV, powinny zainwestować w dobry telewizor 65 cali firmy Samsung. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych oraz cenionych producentów sprzętu domowego. Telewizor Samsung jest sprzętem o 100% natężeniu kolorów z wbudowanym procesorem Quantum 4K oraz Quantum HDR.  Wysoce wydajny procesor optymalizuje jakość obrazu, który odtwarzany jest w czasie rzeczywistym. Tryb Ambient umożliwia dopasowanie kolorów, dźwięku i innych efektów do oświetlenia pomieszczenia i indywidualnych upodobań osób, korzystających z tego sprzętu. W publikowanym na stronach internetowych zestawieniu, jakim jest ranking telewizorów 65 cali, urządzenie firmy Samsung zajęło bardzo wysokie miejsce. Wynika to ze zastosowanych do produkcji tego sprzętu RTV technologii. Unikalna funkcja quantum-dot zapewnia 100% natężenie barw.

5. Telewizor TCL QLED 65C815

 Telewizor TCL QLED 65C815

Cena: ok. 4190 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Miłośnikom filmów, z pewnością przypadną do gustu dobre telewizory 65 cali, firmy TLC. To markowy sprzęt, który doskonale spełni swoje zadanie. Prosty ekran z matrycą QLED i odświeżaniem 3000 herców zapewnia niesamowite wrażenia w czasie odtwarzania obrazu. To telewizor, który jest kompatybilny z łączami bezprzewodowymi LAN, DLNA, wi-fi oraz Bluetooth. Ten wysokiej jakości sprzęt RTV ma ultracienką konstrukcję i został wyposażony w kropkę kwantową z natywnym wyświetlaczem połączenia. Zapewnia to naturalną płynność i ostrzejszy obraz, nawet w czasie oglądania szybko poruszających się obiektów i dynamicznych scen. Wbudowany w telewizor, zaawansowany system Smart TV, umożliwia połączenie telewizora z Androidem i wbudowanym asystentem Google. To model telewizora z zestawem głośnomówiącym, który ułatwia dostęp do ulubionych treści przy pomocy sterowania głosowego. Technologia dźwięku Onkyo gwarantuje jakość dźwięku, porównywalną do tej, jaka jest w sali kinowej.

6. Telewizor Samsung UE65TU8502

 Telewizor Samsung UE65TU8502

Cena: ok. 3299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej klasy, dobry telewizor 65 cali, firmy Samsung, to model, który zasługuje na szczególną uwagę. Telewizor ten wyróżnia się doskonałą rozdzielczością i kompatybilnością z systemem operacyjnym Android. To sprzęt RTV, który ma dwukrotnie wyższą rozdzielczość niż zwykły telewizor full HD. Technologia HDR umożliwia wyświetlanie obrazu pełnego detali. Dzięki temu sprzęt marki Samsung może służyć do przeglądania zdjęć z lustrzanych aparatów fotograficznych. Doskonale zachowany kontrast i wyświetlanie intensywnych barw, to jedne z wielu zalet, jakie posiada dobry telewizor 65 cali, marki Samsung. Do jego produkcji zastosowano najlepsze materiały, co zapobiega awaryjności tego sprzętu. Technologia dźwięku Dolby Digital Plus to funkcja, ułatwiająca sterowanie dźwiękiem, bez potrzeby manualnej obsługi telewizora. To urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako produkt dla fanów gry na konsoli.

7. Telewizor LG OLED65B9SLA

 Telewizor LG OLED65B9SLA

Cena: ok. 6779 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Znana na całym świecie marka LG zaprojektowała najlepsze telewizory 65 cali. To urządzenia z asystentem Google, które są kompatybilne z Amazon Alexa. System Smart umożliwia połączenie telewizora z telefonem, wyposażonym w system operacyjny Android. To markowy sprzęt RTV z wbudowaną przeglądarką internetową i funkcją nagrywania na USB. Urządzenie posiada kanały bezprzewodowe Wi-fi, DLNA i HBBTV. Oprócz tego zapewnia efekty dźwiękowe, podobne jak te pojawiające się w sali kinowej. Gwarantują to dwa wbudowane głośniki niskotonowe. Dobre telewizory 65 cali, firmy LG mają też wmontowane procesory 4 – rdzeniowe, ułatwiające swobodne wyświetlanie muzyki, filmów, zdjęć, a także grafiki czy prezentacji internetowych. To sprzęt RTV z możliwością aktualizacji swojego oprogramowania oraz obsługi za pomocą klawiatury i myszki. Sprzęt ma 4 złącza HDMI, a także cyfrowe wyjście optyczne.

8. Telewizor Sony Bravia OLED KD-65AG9

 Telewizor Sony Bravia OLED KD-65AG9

Cena: ok. 11399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Funkcjonalne i łatwe w obsłudze najlepsze telewizory 65 cali Sony Bravia, to sprzęt RTV, który gwarantuje dźwięk i obraz na najwyższym poziomie. Telewizory tej marki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantują one piękny obraz i wyświetlanie rzeczywistych kolorów. Najlepsze telewizory 65 cali Sony Bravia zostały wyposażone w procesor obrazu X1 Ultimate. Ma on ogromną moc obliczeniową i wykrywa setki różnych obiektów na ekranie oraz ma wbudowane samodzielne dobieranie kontrastów detali i jasności. Funkcja Pixel Contrast Booster zapewnia realistyczne wyświetlanie wszystkich kolorów, łącznie z bardzo ciemnymi barwami. Wysoka luminacja umożliwia cieszenie się z doskonałej jakości obrazu, nawet w zacienionym pomieszczeniu. Te dobre telewizory 65 cali z technologią Acoustic Surface Audio, zapewniają dźwięk niczym w sali koncertowej. Dwa głośniki wibracyjne i subwoofery, ułatwiają słuchanie muzyki i odtwarzanie plików audio.

9. Telewizor LG 65UM7050

 Telewizor LG 65UM7050

Cena: ok. 2299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dla miłośników domowego kina przygotowano ranking telewizorów 65 cali. Zawiera on szczegółową specyfikację sprzętu RTV firmy LG. To telewizor typu LED, który pozwala cieszyć się jakością obrazu, porównywalną do tego w sali kinowej. Specjalnie zaprojektowana matryca gwarantuje realistyczne odtworzenie każdego detalu, a także kolorów. Zaawansowany wzmacniacz dodatkowo stabilizuje obraz. Ten dobry telewizor 65 cali ma 4-dzeniowy procesor usuwający szumy i gwarantujący dynamiczne kolory i kontrast. Decydując się na produkt firmy LG, każdy użytkownik tego sprzętu RTV zauważy, że jest to model, który ma wbudowaną funkcję optymalizacji ostrości i jasności przy pomocy algorytmu głębokiego uczenia, tak zwane Al Deep Learning. Oprócz tego ten dobry telewizor 65 cali został wyposażony w technologię 4K Active HDR, która optymalizuje każdą z cenę klatka po klatce, co zapewnia wyświetlanie szczegółów i bogate kolory. Telewizor ma wbudowaną funkcję korekty scen.

10. Telewizor Manta 65LUA29E

 Telewizor Manta 65LUA29E

Cena: ok. 1899 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Łatwy w obsłudze, dobry telewizor 65 cali, firmy Manta, to sprzęt polecany dla każdej osoby, która pragnie posiadać w swoim domu wysokiej jakości urządzenie RTV. Produkt ma wbudowane głośniki o mocy 16 w i 3 złącza HDMI oraz 2 złącza USB. To sprzęt z klasą efektywności energetycznej A. Firma Manta stworzyła najlepsze telewizory 65 cali, które zapewniają takie same wrażenia, jak w trakcie seansu kinowego. Sprzęt firmy Manta ma wbudowane technologie, regulujące zakres jasności, definiowany jako stosunek najjaśniejszego punktu na obrazie do punktu najciemniejszego. Sprzęt RTV marki Manta gwarantuje wyrazistość kolorów i ostrość obrazu. To urządzenia, które ułatwiają oglądanie filmów, granie w gry oraz odtwarzanie muzyki na najwyższym poziomie. Sprzęt ten nie wymaga obsługi manualnej, ponieważ dostosowuje się do wgranych i zapisanych funkcji.

Poradnik zakupowy telewizora 65 cali

Czy warto kupić telewizor 65 cali?

Wybierając dobry telewizor 65 cali, można stworzyć w swoim zaciszu domowym prawdziwe kino domowe. Rozwiązanie to jest polecane osobom, które dysponują pomieszczeniem o odpowiednim metrażu, pozwalającym  zamontować w nim telewizor o tak dużej przekątnej. Najlepsze telewizory 65 cali posiadają zaawansowane technologie, jak również mogą być sterowane przy pomocy głosu. Sprzęt ten jest polecany wszystkim miłośnikom gier na konsoli, a także osobom, które wykorzystują duży ekran do wyświetlania zdjęć, projektów graficznych, a także przeglądania stron internetowych. Dobre telewizory 65 cali są dostępne w różnych kategoriach cenowych, w zależności od posiadanych przez nie dodatkowych funkcji.

Jakie parametry powinien mieć najlepszy telewizor 65 cali?

Przed podjęciem decyzji zakupowej, dotyczącej telewizora o przekątnej 65 cali, warto zapoznać się ze wszystkimi parametrami technicznymi tego urządzenia. Nowoczesne i funkcjonalne, dobre telewizory 65 cali, zapewniają takie wrażenie, jak w czasie seansu kinowego. Umożliwia to dostosowana do potrzeb konsumentów matryca, gwarantująca realistyczne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali. Ważne są także wbudowane funkcje dodatkowe. Dzięki nim najlepsze telewizory 65 cali z łatwością mogą przekształcić się w duży ekran smartfona lub też posłużyć do wyświetlania stron internetowych, czy plików muzycznych. Według stworzonego w sieci zestawienia, jakim jest ranking telewizorów 65 cali, urządzenia te powinny być zaliczane do klasy energetycznej A i posiadać 4-rdzeniowy procesor, usuwający szumy i gwarantujący doskonały kontrast. Telewizory o przekątnej 65 cali z funkcjami dodatkowymi, to sprzęt RTV polecany do stworzenia kina domowego.  Zastosowanie do produkcji tych urządzeń najnowocześniejszych technologii umożliwia sterowanie głosowe nimi czy też samoczynne regulowanie jasności ich ekranu.

Jaki telewizor 65 cali sprawdzi się dla całej rodziny?

Wysokiej jakości, markowe telewizory znajdziesz obecnie w każdym najlepszym sklepie z domowym sprzętem elektronicznym. Jaki wybrać wśród tak licznych propozycji? Na pewno w podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking tv 65 cali, gdzie zebraliśmy topowe produkty znanych firm. Sprawdzeni producenci są najczęściej obecni na rynku od wielu dziesięcioleci, a ich wyroby doceniają kliencie na całym świecie.

Wbudowany w telewizory, zaawansowany system Smart TV, umożliwia połączenie ich z Androidem i asystentem Google, dzięki czemu Twoje nowe możliwości staną się naprawdę bardzo duże. Telewizory są także wyposażone w zestawy głośnomówiące, które ułatwią dostęp do ulubionych treści przy pomocy sterowania głosowego. Pewność otrzymania wysokiej jakości sprzętu oraz duże doświadczenie producenta to ogromne zalety, jakie należy wziąć pod uwagę podczas zakupów.

Jaki telewizor 65 cali sprawdzi się dla całej rodziny? Na pewno ten, który oferuje różnorodną rozrywkę i jest intuicyjny w obsłudze. Wśród domowników są przecież różne osoby, zarówno te, które biegle posługują się sprzętem elektronicznym, jak i te potrzebujące prostych i komfortowych urządzeń. Domowe kino dla całej rodziny, gry dla najmłodszych, internet dla osób potrzebujących szybkiego dostępu do informacji, a także a może przede wszystkim idealny dźwięk i obraz, który oddaje to, co najlepsze w telewizji.

Czy warto kupić telewizor 65 cali do wyświetlania stron internetowych?

Nowoczesne technologie zastosowane w telewizorach tworzą obraz o niewiarygodnej ostrości oraz wyjątkowej głębi kolorystycznej. Urządzenia połączone z głośnikami są natomiast wspaniałym sprzętem do odtwarzania muzyki czy filmów, czy więc potrzebne jest też wyświetlanie na olbrzymich ekranach stron internetowych? Jak najbardziej! Przecież poszukując jakichkolwiek informacji w sieci oczekujemy również wyraźnych zdjęć, dźwięku, który będzie odtworzony w sposób wierny i precyzyjny, a także niezwykłych wrażeń wizualnych.

Proponowane w naszym rankingu tv 65 cali urządzenia rozpoznają także głos osoby mówiącej w języku polskim, zatem wygodnie i szybko znajdziesz wszystko, co potrzebne wśród licznych internetowych stron. Możesz w tym czasie zająć się zupełnie czymś innym, pilnując małego dziecka czy pracując zdalnie. Telewizor wykona za Ciebie to, co zajmuje najwięcej czasu i wymaga Twojej uwagi. Wśród dostępnych kanałów możesz oglądać na dużym ekranie Apple TV, Netflix. najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, sport na żywo, koncerty swoich ulubionych gwiazd czy inne pozycje dostępne w sieci.

Czy telewizor 65 cali sprawdzi się dla graczy?

Duża przepustowość, małe opóźnienia wejściowe oraz wysoka częstotliwość zmiany klatek pozwala na naprawdę najlepszą rozrywkę również graczom. Szybki czas reakcji na ekranie, niezwykle wyraźny obraz i doskonałej jakości dźwięk pozwoli Ci sięgać po zwycięstwo w grach wymagających refleksu, pełnej koncentracji i przewidywania kolejnych kroków Twojego przeciwnika. Dzięki precyzyjnie oddanym dźwiękom usłyszysz każdy najcichszy nawet szept, a cień zbliżającego się wroga ujrzysz jako pierwszy i wygrasz. Właśnie dlatego najlepszy telewizor na Twojej ścianie przyda się także wtedy, gdy Twoją pasją są gry. Bez względu na to, czy wolisz dynamiczną jazdę samochodem wyścigowym na wirtualnym torze Formuły 1 czy efekty specjalne podczas gier science fiction, to najlepszy telewizor o dużej przekątnej ułatwi i uprzyjemni Ci te wrażenia.

Płynna gra i niewiarygodna grafika, która dostosowuje się możliwości telewizora pozwala na wyjątkowe doznania i satysfakcjonującą rozrywkę w zaciszu własnego salonu. Duży ekran jest nie do przecenienia. Dzięki likwidacji efektu rozmazania podczas ruchu, dostrzeżesz też każde najmniejsze nawet poruszenie na ekranie. Poczujesz się jak w kinie, a wszystkie efekty, jakie przygotowali twórcy gier odczujesz ze zwielokrotnioną mocą, niczym w realnym świecie. Producenci telewizorów oferują zazwyczaj cienkie ramy telewizorów, które w najlepszy sposób komponują się z wystrojem wnętrz i zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas oglądania.

Jakie parametry powinien mieć taki tv 65 cali?

Jeśli szukasz właśnie nowego sprzętu do domu i zastanawiasz się, jaki tv 65 cali będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny, przejrzyj nasz ranking tv 65 cali. Znanych producentów, szczegółowy opis i zalety każdego sprzętu znajdziesz w jednym miejscu. Ponadto proponujemy najtańsze oferty zakupu urządzeń dostępnych w sklepach.

Wybierając nowy telewizor zadbaj o to, aby był kompatybilny ze wszystkimi łączami bezprzewodowymi. Im wyższa częstotliwość odświeżania, tym bardziej możesz liczyć na spektakularne efekty na swoim ekranie. Smart TV to standard, które warto mieć z dostępem w języku polskim. A jeśli sprawdzasz czy telewizor jest wyposażony w technologię HDR (High Dynamic Range), to musisz wiedzieć, że nie wszystkie programy i filmy są odpowiednio przystosowane, aby należycie wykorzystać tę jedną z najnowszych technologii.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Telewizory i akcesoria kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *