Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking telewizorów » Ranking telewizorów 75 cali
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Telewizory i akcesoria » Ranking telewizorów » Ranking telewizorów 75 cali
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking telewizorów 75 cali – jaki telewizor 75 cali kupić w 2023 / 2024 roku?

Osobom, które planują posiadanie kina, z pewnością przyda się ranking 10 najlepszych telewizorów 75 calowych w 2023 / 2024 roku. Zawarte tam informacje mogą ułatwić wybór odpowiedniego i najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb konsumentów, urządzenia. Dobry telewizor 75 cali powinien być wyposażony w dodatkowe funkcje. Najlepiej wybierać sprzęt RTV z prostym ekranem i doskonałą matrycą. Urządzenie, jakim jest telewizor o przekątnej ekranu 75 cali, to sprzęt służący do wyświetlania filmów, seriali, jak również projektów multimedialnych, fotografii, plików audio czy stron www.

Ranking telewizorów 75 cali – TOP 10 najlepszych telewizorów 75 cali

Miejsce Nazwa telewizora 75 cali Cena Najtańsza oferta
1 Telewizor Philips 75PUS7354 4999 zł Sprawdź teraz
2 Telewizor Samsung UE75RU7172 4199 zł Sprawdź teraz
3 Telewizor Sony Bravia KD-75XG8596 8819 zł Sprawdź teraz
4 Telewizor Sony Bravia KD-75XG8096 6190 zł Sprawdź teraz
5 Telewizor Samsung QE75Q70RA 7299 zł Sprawdź teraz
6 Telewizor Samsung QE75Q60RA 6125 zł Sprawdź teraz
7 Telewizor LG 75UM7110 3699 zł Sprawdź teraz
8 Telewizor Samsung QE75Q90RA 11799 zł Sprawdź teraz
9 Telewizor LG 75UK6200 3689 zł Sprawdź teraz
10 Telewizor TCL 75EP660 3903 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych telewizorów 75 cali

1. Telewizor Philips 75PUS7354

 Telewizor Philips 75PUS7354

Cena: ok. 4999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opublikowany na wielu stronach internetowych ranking telewizorów 75 cali zawiera bardzo dokładny opis sprzętu firmy Philips. To telewizor z rozdzielczością 4K UHD oraz ledową matrycą. Sprzęt gwarantuje odświeżanie obrazu wersji 60 Hz i ma bezprzewodowe łącze Wi-fi. To najlepszy telewizor 75 cali dla osób, które poszukują sprzętów RTV z doskonałą jakością obrazu i dźwięku. To urządzenie z serii Performance, które gwarantuje, że wszystkie wyświetlane na jego ekranie treści, prezentują się doskonale. System Ambilight umożliwia przygotowanie pokazu świateł w trakcie odtwarzania plików muzycznych. To telewizor z wbudowanymi diodami LED, które rozmieszczone są na jego obudowie. Rzucają kontrastowe światło na ściany, w kolorach, które wyświetlane są na ekranie w czasie rzeczywistym

2. Telewizor Samsung UE75RU7172

 Telewizor Samsung UE75RU7172

Cena: ok. 4199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Bardzo nowoczesny, najlepszy telewizor 75 cali, firmy Samsung jest, wyświetlającym obrazy w rozdzielczości 4K UHD. Ten sprzęt RTV ma wbudowaną matrycę ledową i odświeżanie 1400 Hz. Produkt firmy Samsung ma wbudowane łącza bezprzewodowe- Bluetooth, Wi-fi i DLNA. To wysokiej jakości sprzęt z procesorem UHD, funkcją HDR, najcieńszym ekranem oraz bardzo lekką obudową. Obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta, ponieważ wszystkie polecenia wydaje się przy pomocy jednego pilota, wyposażonego w kilkanaście przycisków funkcyjnych. Wbudowany w urządzenie procesor UHD, gwarantuje najlepszą jakość obrazu. Z kolei system HDR szczegółowo wyświetla najjaśniejsze i najciemniejsze sceny, bez względu na to, czy odtwarzane treści są dostępne w kolorze czarno-białym czy też w wersji kolorowej. To najlepszy telewizor 75 cali, który jest niezbędnym elementem kina domowego.

3. Telewizor Sony Bravia KD-75XG8596

 Telewizor Sony Bravia KD-75XG8596

Cena: ok. 8819 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zaprojektowany z udziałem specjalistów od sprzętu RTV, dobry telewizor 75 cali Sony Bravia, to urządzenie z matrycą ledową i rozdzielczością 4K UHD. Sprzęt posiada prosty ekran oraz łącza bezprzewodowe LAN, Wi-fi i Bluetooth. To urządzenie, dzięki któremu można wyświetlać realistyczne kolory. System Acoustic Multi Audio zapewnia doskonałe wrażenia akustyczne przy odtwarzaniu nawet bardzo słabej jakości filmów i programów telewizyjnych. Obrazy wyświetlane na ekranie tego urządzenia w wersji 4K, wyróżniają się redukcją zniekształceń i optymalnym doborem kolorystyki. To sprzęt, dzięki któremu można dostrzec najdrobniejsze szczegóły obrazu. Gwarantuje to technologia X-Reality, która kalibruje każdy obraz do rozdzielczości 4K, gwarantując tym samym wyjątkową czystość emitowanych treści. Wszystkie obrazy, wyświetlane na ekranie tego telewizora, są wyostrzone i poprawione w czasie rzeczywistym.

4. Telewizor Sony Bravia KD-75XG8096

 Telewizor Sony Bravia KD-75XG8096

Cena: ok. 6190 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Atrakcyjny cenowo, najlepszy telewizor 75 cali, firmy Sony Bravia, to propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości urządzeń RTV z trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne, obudową. Zdaniem specjalistów, którzy opublikowali ranking telewizorów 75 cali, ten model urządzenia jest stworzony dla miłośników kina domowego. To bardzo nowoczesny, dobry telewizor 75 cali, który ma pełnozakresową konfigurację głośnika, a także wmontowane przetwarzanie dźwięku w wersji standardowej, dialogowej, kinowej, muzycznej i sportowej. To urządzenie z technologią S – Force Front Surround, gwarantującą symulowany dźwięk przestrzenny. Produkt firmy Sony ma wbudowany serwis z aplikacjami, ułatwiający dostęp i zakupy w sklepie Google Play. W ustawieniach tego telewizora znajdują się elektroniczne przewodniki po programach, napisy analogowe i cyfrowe, a także włącznik i wyłącznik czasowy. To urządzenie, które może być sterowane głosowo i posiada wmontowany mikrofon. Ten najlepszy telewizor 75 cali może być obsługiwany przez osoby, posługujące się językiem polskim, ale także obcokrajowców.

5. Telewizor Samsung QE75Q70RA

 Telewizor Samsung QE75Q70RA

Cena: ok. 7299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odpowiednio zaprojektowany i wielofunkcyjny, dobry telewizor 75 cali, firmy Samsung, to sprzęt, który został zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających konsumentach. Produkt ma rozdzielczość 4k UHD i matrycę QLED. Prosty ekran i wytrzymała obudowa, to jedne z wielu zalet tego sprzętu RTV. Produkt firmy Samsung ma łącza bezprzewodowe Bluetooth i Wi-Fi oraz trzy tunery. Urządzenie wyposażone w bezpośrednie, strefowe podświetlenie i procesor Quantum 4. To produkt o 100% natężeniu kolorów z trybem Ambient. Urządzenie ma wbudowany, wyraźny kontrast i podświetlenie strefowe, dzięki czemu wyświetlane na ekranie obrazy są realistyczne i posiadają wyjątkową głębię kolorów. To sprzęt, który kontroluje strefę podświetlania, nadając ciemnym scenom większą wyrazistość. To najlepszy tv 75 cali, który jest sprzętem wielozadaniowym. Potężny procesor Quantum 4K wykorzystuje inteligentne skalowanie w celu przystosowania jasności ekranu i głośności do warunków, panujących w otoczeniu.

6. Telewizor Samsung QE75Q60RA

 Telewizor Samsung QE75Q60RA

Cena: ok. 6125 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesny i bezawaryjny, najlepszy TV 75 cali, firmy Samsung, to urządzenie, które spełni wymagania wszystkich klientów, poszukujących sprzętów do stworzenia kina domowego. Telewizor ten ma rozdzielczość 4K UHD, matrycę QLED i prosty ekran. Firma Samsung zaprojektowała dobry telewizor 75 cali z łączami bezprzewodowymi Bluetooth, Wi-Fi i DLNA. To sprzęt, dzięki któremu wszystkie kolory wyświetlane będą ze 100% natężeniem. Wbudowany w urządzenie procesor, to wysoce wydajny chip, optymalizujący jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Sprzęt firmy Samsung posiada miliard odcieni kolorów. Zastosowana technika Quantum dot ułatwia odtwarzanie wszystkich filmów, programów telewizyjnych, seriali, a także wydarzeń sportowych, bez potrzeby ponownego ustawiania funkcji ekranu do potrzeb użytkownika tego sprzętu. System Ambient umożliwia automatyczne sterowanie jasnością ekranu w trakcie odtwarzania dowolnie wybranych filmów, aplikacji internetowych czy stron www.

7. Telewizor LG 75UM7110

 Telewizor LG 75UM7110

Cena: ok. 3699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wiele osób zastanawia się, jaki telewizor 75 cali wybrać do stworzenia swojego kina domowego. Godnym polecenia sprzętem jest produkt firmy LG. To najlepszy tv 75 cali w swojej kategorii cenowej. Urządzenie wyposażono w matrycę Nanocell. Posiada ono prosty ekran i łącza bezprzewodowe, Bluetooth, Wi-Fi, LAN i DLNA. Sprzęt ten został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, co oznacza, że wyświetla doskonałą jakość obrazu i realistyczne odwzorowanie wszystkich kolorów. To urządzenie gwarantujące wyjątkowe wrażenia wizualne w czasie seansów filmowych, możliwość przeglądania plików multimedialnych, a także odtwarzania teledysków. Czystość kolorów zapewnia duża ilość nanocząsteczek o rozmiarze nieprzekraczającym 1nm. To najlepszy telewizor 75 cali, który gwarantuję realistyczny obraz i redukcję zniekształcenia wyświetlanych treści.

8. Telewizor Samsung QE75Q90RA

 Telewizor Samsung QE75Q90RA

Cena: ok. 11799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Miłośnicy kina domowego poszukują wiarygodnego źródła informacji, którym może być ranking telewizorów 75 cali. Zawiera on opisy wysokiej jakości urządzeń, które gwarantują realistyczne odtwarzanie obrazów i muzyki. Zaliczany do tej kategorii najlepszy tv 75 cali, firmy Samsung, jest urządzeniem, które posiada rozdzielczość 4K UHD i matrycę QLED. Prosty ekran ułatwia przeglądanie zdjęć czy prezentacji multimedialnych. Sprzęt ten posiada dwa łącza bezprzewodowe Bluetooth i Wi-fi, a także jedno łącze DLNA. To urządzenie z bezpośrednim, strefowym podświetleniem oraz 100% natężeniem kolorów. Wbudowany w sprzęt procesor Quantum 4K, poprawia efektywność i optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym. To najlepszy telewizor 75 cali dla osób poszukujących urządzeń z precyzyjnym zarządzaniem podświetleniem ekranu. Szeroki kąt widzenia, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik tego sprzętu, sprawia, że każdy seans filmowy przypomina ten odbywający się w sali kinowej. Bogactwo detali i doskonała ostrość obrazu jest możliwa dzięki wbudowanej funkcji HDR.

9. Telewizor LG 75UK6200

 Telewizor LG 75UK6200

Cena: ok. 3689 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wytrzymała obudowa oraz idealnie prosty ekran to jedne z wielu zalet, jakie posiada dobry telewizor 75 cali, firmy LG. To urządzenie z rozdzielczością 4K UHD i matrycą typu LED. Sprzęt ma łącza bezprzewodowe w postaci Wi-Fi. Wyostrzony obraz jest możliwy, dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości. Telewizor marki LG ma 4 razy większe skalowanie obrazu niż zwykłe telewizory w wersji Full HD. Urządzenie to gwarantuje optymalny punkt oglądania obrazu, który znajduje się z boku. Dzięki temu sprzęt można ustawić pod dowolnie wybranym kątem i oglądać wybrane treści bez potrzeby siedzenia na wprost ekranu. To najlepszy tv 75 cali, który dzięki szerokiemu kątowi widzenia zapewnia realnie odwzorowaną kolorystykę, niezależnie od rodzaju oświetlenia, jakie występuje w danym pomieszczeniu. Automatyczna korekta obrazu jest możliwa dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi, który usuwa także szum i poprawia ostrość wyświetlanych treści. To sprzęt polecany wszystkim osobom, które poszukują urządzeń RTV z wbudowaną sztuczną inteligencją.

10. Telewizor TCL 75EP660

 Telewizor TCL 75EP660

Cena: ok. 3903 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dostępny na rynku, najlepszy TV 75 cali, marki TLC, jest sprzętem, który zaskakuje swoim wyglądem i ilością systemów oraz wbudowanych funkcji. Urządzenie to wyposażono w matrycę LCD. Posiada ono rozdzielczość 4k UHD i prosty ekran. To markowy sprzęt RTV z 5 tunerami i łączami bezprzewodowymi LAN i Wi-Fi. Urządzenie to gwarantuje najwyższą jakość obrazu, szeroką gamę intensywnych i surrealistyczny kolorów oraz treści wyświetlane bez zniekształceń czy zaciemnień. Urządzenie firmy TLC jest połączeniem kina cyfrowego i najbardziej zaawansowanych systemów Smart TV. Sprzęt ten został zaprojektowany dla osób, które pragną posiadać wysokiej klasy urządzenie, służące nie tylko do odtwarzania ulubionych filmów, programów telewizyjnych czy transmisji z widowisk sportowych, ale także stron internetowych, aplikacji internetowych, prezentacji multimedialnych czy plików muzycznych.

Poradnik zakupowy telewizora 75 cali

Jaki telewizor 75 cali warto wybrać? Najlepsi producenci

W zaproponowanym przez internautów zestawieniu, jakim jest ranking telewizorów 75 cali, przedstawiającym najlepszych producentów tego rodzaju sprzętu, wyróżnienie otrzymała firma Sony, LG, Samsung i Philips. To znane i cenione na rynku marki, które od wielu lat zajmują się produkowaniem nowoczesnych sprzętów, służących do stworzenia kina domowego. Urządzenia tych producentów wyróżnia prosty ekran i łącza bezprzewodowe typu Wi- fi, WLAN czy Bluetooth. Sprzęty marki LG, Samsung bądź Philips, wyświetlają doskonałą jakość obrazu i realistycznie odwzorowują wszystkie kolory. Zdaniem wielu miłośników kina firma LG, Philips lub Samsung proponują konsumentom optymalne rozwiązanie, jakim jest najlepszy TV 75 cali.

Jakie parametry techniczne ma idealny telewizor 75 cali?

Decydując się na zakup urządzenia RTV, powinno się zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Najlepszy telewizor 75 cali wyróżnia się szeroką gamą kolorów i treściami wyświetlanymi bez zniekształceń czy zacienionych punktów. To sprzęt wysokiej klasy, mogący swobodnie odtwarzać filmy, programy telewizyjne, transmisje sportowe czy seriale, a także wyświetlać strony internetowe, aplikacje internetowe, wyszukiwarki, prezentacje multimedialne, czy pliki muzyczne. Najlepszy TV 75 cali powinien posiadać rozdzielczość 4K UHD i nowoczesną matrycę. Ważne jest także bezpośrednie podświetlenie strefowe oraz 100% natężenie kolorów. Przed zakupem tego rodzaju urządzenia, warto przeanalizować typ wbudowanego w niego procesora, który ma za zadanie poprawić efektywność i zoptymalizować jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Dobrze dobrany telewizor 75 cali może być elementem kina domowego. To urządzenie z wbudowanym procesorem i wieloma funkcjami, gwarantującymi perfekcyjne wyświetlanie treści.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Telewizory i akcesoria kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *