Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Dewalt
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Dewalt
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking wkrętarek Dewalt – najlepsze wkrętarki Dewalt

Wkrętarki Dewalt to elektronarzędzia na najwyższym poziomie. Marka Dewalt w swojej bogatej ofercie posiada wydajne wkrętarki o kompaktowej budowie i lekkiej konstrukcji, zapewniające wygodną i precyzyjną pracę nawet w trudnodostępnych miejscach. Poniższy ranking wkrętarek Dewalt przedstawia najlepsze wkrętarki Dewalt zarówno do użytku profesjonalnego, jak i przeznaczone dla majsterkowiczów-amatorów. Sprawdź, jaką wkrętarkę Dewalt kupić!

Ranking wkrętarek Dewalt – top 10 wkrętarek Dewalt

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Dewalt DCD778S2T 433 zł Sprawdź teraz
2 Dewalt Wiertarko-Wkrętarka 18V DCD780M2 587 zł Sprawdź teraz
3 Dewalt Dcd771C2 524 zł Sprawdź teraz
4 Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD776C2QW 589 zł Sprawdź teraz
5 DeWalt DCD791D2 824 zł Sprawdź teraz
6 Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD778S2TQW 350 zł Sprawdź teraz
7 DeWalt DCD791NT 469 zł Sprawdź teraz
8 DeWalt DCD996P2 1445 zł Sprawdź teraz
9 DeWalt DCD790D2 731 zł Sprawdź teraz
10 Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Dcd710D2 439 zł Sprawdź teraz

Recenzje wkrętarek Dewalt

1. Dewalt DCD778S2T

Dewalt DCD778S2T

Cena: od. 433 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to najlepsza wkrętarka Dewalt. Jest wygodna i kompaktowa, posiadająca udar i silnik bezszczotkowy 18V. Posiada akumulatory w technologii XR Li-Ion 1.5 Ah. Wkrętarka wyposażona została w jednotulejowy uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona, który pozwala szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską jedną ręką. Idealna wkrętarka Dewalt wyposażona jest w dwie prędkości pracy – wiercenie i wiercenie z udarem umożliwia wykonanie większości prac. Wkrętarka posiada także bardzo wygodne oświetlenie LED z funkcją opóźnienia, które poprawia widoczność i pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie czy wkręcanie. Jest to urządzenie posiadające najlepsze opinie. Wkrętarka Dewalt wyposażona jest w ładowarkę wielonapięciową XR, umożliwiającą ładowanie wszystkich akumulatorów XR. Innowacyjne rozwiązania w serii litowo-jonowej XR zwiększają wydajność i poszerzają możliwości zastosowań. Elektroniczne sterowanie prędkością i przełącznik kierunku pracy pozwalają zachować maksymalną kontrolę w czasie pracy. Ulepszona ergonomiczna konstrukcja i gumowy uchwyt zwiększają komfort użytkownika.

2. Dewalt Wiertarko-Wkrętarka 18V DCD780M2

Dewalt Wiertarko-Wkrętarka 18V DCD780M2

Cena: od. 587 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Zaprojektowana została w celu zwiększenia efektywności pracy. Należy do gamy inteligentnych narzędzi akumulatorowych Li-Ion XR, dzięki którym można każde zadanie wykonać szybciej. Wyposażona została w akumulatory litowo-jonowe nowej technologii o pojemności 4,0 Ah. Ta bardzo dobra wkrętarka Dewalt posiada lekką konstrukcję, która umożliwia swobodną pracę nawet w miejscach trudno dostępnych. Jednotulejowy uchwyt wiertarski (13 mm) z automatyczną blokadą wrzeciona, umożliwia łatwą i sprawną wymianę akcesoriów wiertarsko-wkrętarskich. Wkrętarka została też wyposażona w specjalny zaczep, pozwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na końcówki. Kompaktowa wiertarko-wkretarka XR 18 V posiada dwa ustawienia prędkości (wydłużające czas pracy) oraz metalowa przekładnię (zwiększającą żywotność urządzenia). Posiada 14 ustawień momentu obrotowego, co pozwala na wygodną prace związaną z wkręcaniem wkrętów w różnego rodzaju materiały. Polecana wkrętarka Dewalt posiada jasną diodę LED z funkcją opóźnionego wyłączenia, poprawia ona widoczność pola pracy nawet w słabo oświetlonych miejscach.

3. Dewalt Dcd771C2

Dewalt Dcd771C2

Cena: od. 524 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

To bardzo dobra wkrętarka Dewalt bezudarowa o mocy 300 W (napięcie 18 V) posiadająca zasilanie akumulatorowe. Jednotulejowy uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona pozwala wygodnie i szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską nawet jedną ręką. Ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala zachować pełna kontrolę i precyzję w czasie pracy. Dzięki ulepszeniu ergonomicznej konstrukcji oraz wyposażeniu rękojeści w ogumowany uchwyt, praca urządzeniem jest maksymalnie komfortowa i wygodna. 16 wartości momentu obrotowego zapewnia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach. Ładowarka, która znajduje się w wyposażeniu, pozwala na ładowanie wsuwanych akumulatorów DEWALT XR 18 V, a innowacyjne rozwiązania w serii litowo-jonowej XR zwiększają wydajność i poszerzają możliwości zastosowań. Wyposażenie zestawu zawiera:

  • 2 akumulatory Li-Ion XR
  • ładowarka 18 V XR
  • mocny kufer transportowy

4. Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD776C2QW

Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD776C2QW

Cena: od. 589 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to kompaktowa wkrętarka XR Li-Ion 18 V z akumulatorami w technologii XR Li-Ion 1,3 Ah. Jej ulepszona ergonomiczna konstrukcja i gumowy uchwyt pozwalają na zachowanie maksymalnego komfortu w czasie pracy. Ta polecana wkrętarka Dewalt ma jednotulejowy uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona, które pozwalają szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską. Wiercenie i wiercenie z udarem zapewniają możliwość wykonania większości prac. Dzięki 16 wartościom momentu obrotowego, możliwe jest do uzyskania optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach. Wspomagające oświetlenie LED z funkcją opóźnienia poprawia widoczność nawet w słabo doświetlonych miejscach. Ładowarka wielonapięciowa XR umożliwia ładowanie wszystkich akumulatorów XR. Innowacyjne rozwiązania w serii litowo-jonowej XR zwiększają wydajność i poszerzają możliwości zastosowania.

5. DeWalt DCD791D2

DeWalt DCD791D2

Cena: od. 824 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta kompaktowa, idealna wkrętarka Dewalt z nowoczesnymi akumulatorami litowo-jonowymi XR posiada bezszczotkową technologię budowy silnika, która zapewnia doskonałą wydajność i znacząco wydłuża czas pracy elektronarzędzia bez serwisowania. DeWalt DCD791D2 charakteryzuje się niewielką wagą i kompaktowymi rozmiarami. Zapewnia to wygodną i komfortową pracę niemal w każdych warunkach, nawet w ciasnych przestrzeniach. Duży moment obrotowy wkrętarki umożliwia pracę z każdym rodzajem materiału. Metalowe koła zębate wpływają na zwiększenie czasu pracy i dłuższą żywotność. Polecana wkrętarka Dewalt wyposażona jest w klip pozwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na bit. Wsuwany akumulator Li-Ion umożliwia szybkie załączenie i usunięcie go z narzędzia oraz posiada wskaźnik naładowania. 15 pozycyjna regulacja momentu obrotowego pozwala na precyzyjną pracę.
W zestawie znajdują się dwa akumulatory, ładowarka i mocny kufer transportowy, który ułatwi przenoszenie i przechowywanie narzędzia.

6. Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD778S2TQW

Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V DCD778S2TQW

Cena: od. 350 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta polecana wkrętarka Dawalt została wyposażona w najnowszej generacji sinik bezszczotkowy – oszczędniejszy, mocniejszy, lżejszy i mniejszy od tradycyjnego silnika. Dzięki mniejszemu zużyciu energii, elektronarzędzie może pracować znacznie dłużej na jednym ładowaniu akumulatora. Wspomagające oświetlenie LED z funkcją opóźnienia poprawia widoczność nawet w słabo doświetlonych miejscach. Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V pozwala na komfortową pracę nawet w trudnych warunkach, a to za sprawą swoich kompaktowych wymiarów i niskiej masy. Innowacyjne rozwiązania serii litowo-jonowej XR zwiększają wydajność i poszerzają możliwości zastosowań.

7. DeWalt DCD791NT

DeWalt DCD791NT

Cena: od. 469 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

To doskonałe elektronarzędzie do wszelkich prac przydomowych. Bezszczotkowa technologia budowy silnika zapewnia doskonałą wydajność i znacząco wydłuża czas pracy elektronarzędzia bez serwisowania. Dzięki wsuwanemu mocowaniu akumulatorów, możliwy jest ich szybki montaż i demontaż. Ta bardzo dobra wkrętarka DeWalt ma lekką, kompaktową konstrukcję, która dobrze sprawdza się przy pracy nawet w ciasnych przestrzeniach. Wyposażona jest w metalowe koła zębate w 2-biegowej przekładni, które wpływają na zwiększenie czasu pracy i dłuższą żywotność. Wiertarko-wkrętarka DeWalt DCD791NT posiada stalowy zaczep do paska i silny, magnetyczny chwyt bitów zapewniający dodatkową wygodę. Ta polecana wkrętarka DeWalt ma bardzo wygodny ergonomiczny, ogumowany uchwyt. Posiada 15 pozycji regulacji momentu obrotowego, co pozwala na precyzyjną pracę w wielu materiałach. Została także wyposażona w inteligentny włącznik, pozwalający na pełna kontrolę wykonywanej pracy. Innowacyjne rozwiązania w serii litowo-jonowej XR zwiększają wydajność i poszerzają możliwości zastosowań.

8. DeWalt DCD996P2

DeWalt DCD996P2

Cena: od. 1445 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Najnowszej generacji wiertarko-wkrętarka XR Li-Ion XRP z silnikiem bezszczotkowym. Zalicza się do gamy inteligentnych narzędzi akumulatorowych Li-Ion XR, które są zaprojektowane tak, by wykonywać zadania jak najszybciej, co pozwala zwiększyć efektywność pracy do maksimum. Polecana wkrętarka Dewalt wyposażona została w sprzęgło z możliwością nastawiania 11 wartości momentu obrotowego, co zapewnia optymalne wkręcanie. Jednotulejowy, szybkozaciskowy uchwyt wiertarki 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę wierteł i końcówek wkrętarskich. Posiada bardzo czuły włącznik, który zwiększa kontrolę pracy podczas wkręcania i wykręcania wkrętów. Wyposażona jest stalowy zaczep i mocny uchwyt magnetyczny, które zapewniają wygodę użytkowania. Jasna dioda LED z funkcją opóźnionego wyłączenia poprawia widoczność pola pracy nawet w miejscach słabo oświetlonych. Wbudowana kontrolka pozwala monitorować stan naładowania akumulatora. Wkrętarka Dewalt sprzedawana jest w zestawie z wygodnym kufrem transportowym kompatybilnym z TSTAK do przechowywania narzędzi i akcesoriów. Ładowarka wielonapięciowa przeznaczona jest do wszystkich akumulatorów XR 18 V, 14,4 V, i 10,8 V.

9. DeWalt DCD790D2

DeWalt DCD790D2

Cena: od. 731 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to bardzo praktyczne elektronarzędzie, umożliwiające pracę w ciasnych przestrzeniach. Wkrętarka DeWalt została wyposażona w nowe, wydajniejsze akumulatory 18V 2,0Ah XR w technologii litowo-jonowej, ze wskaźnikiem naładowania i ładowarkę wielonapięciową przeznaczoną do użytku z akumulatorami XR Li-Ion 18V, 14.4V oraz 10.8V. Ponadto polecana wkrętarka Dewalt została wyposażona w mocny, wydajny silnik bezszczotkowy BLCD. Umożliwia on sprawną i precyzyjną pracę w niemal każdych warunkach. Metalowe koła zębate w 2-biegowej przekładni dodatkowo zwiększają trwałość narzędzia. Dzięki 15-pozycyjnej regulacji momentu obrotowego, wkrętarka umożliwia pracę w wielu materiałach. Wygodny przełącznik pozwala na pełna kontrolę podczas wielu prac, a dodatkowe oświetlenie LED, posiadające funkcję opóźnienia, zwiększa widoczność miejsca pracy i daje funkcjonalność latarki.

10. Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Dcd710D2

Dewalt Wiertarko-Wkrętarka Dcd710D2

Cena: od. 439 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

To kompaktowa wkrętarka wyposażona w akumulator XR Li-Ion 2,0 Ah. Jej lekka konstrukcja pozwala na wszechstronne zastosowanie. Ergonomiczna, ogumowana rękojeść umożliwia wygodną i komfortową pracę. Dzięki diodom LED posiada opcję oświetlenia pola pracy. Polecana wkrętarka Dewalt ma aż 15 pozycji momentu obrotowego. Przy wkręcaniu pozwala to na odpowiednie dobranie wkrętów do wielu materiałów. Paraboliczny kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową. Wysokiej jakości silnik chłodzony jest wentylatorem, a elektroniczny hamulec silnika dodatkowo ułatwia pracę. Jednotulejowy uchwyt 10 mm z samoczynną blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Budowa akumulatora pozwala na postawienie narzędzia w pionie.

Poradnik zakupowy wkrętarki Dewalt

Jaką wkrętarkę Dewalt kupić?

Bez względu na to czy lubisz majsterkować, czy nie – wkrętarka jest nieocenionym narzędziem w każdym domu. Pozwala złożyć nowe meble lub odkręcić śrubę, jest pomocna podczas wszelkich prac remontowych i różnego rodzaju napraw. Marka Dewalt to renomowany producent elektronarzędzi, który w swojej bogatej ofercie posiada znakomite wkrętarki. Szeroki wybór modeli wkrętarek pozwoli znaleźć coś zarówno profesjonalistom, jak i początkującym majsterkowiczom. Wkrętarki Dewalt zapewniają najwyższy komfort pracy. Wszystko za sprawą rozmaitych funkcji, lekkiej i ergonomicznej konstrukcji i zoptymalizowaniu wkrętarek pod potrzeby użytkowników. Sprawdź czym kierować się przy wyborze odpowiedniego model i wybierz najlepszą wkrętarkę Dewalt.

Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim weź pod uwagę moc urządzenia. Jest to podstawowy i jednocześnie jeden z ważniejszych parametrów. W zależności od wielkości i rodzaju użytych komponentów we wkrętarkach Dewalt, moc zazwyczaj wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset watów. Moc powinna być odpowiednio dobrana do przeznaczenia wkrętarki. Jeśli nie planujesz skomplikowanych i wymagających prac, nie musisz kupować najmocniejszego urządzenia. Zasada jest prosta – im większa moc, tym wkrętarka lepiej poradzi sobie z twardymi materiałami. Jeśli zastanawiasz się jaką wkrętarkę Dewalt wybrać, weź pod uwagę napięcie. Napięcie wkrętarki to kolejna kwestia, która przekłada się na jej pracę. Wkrętarki z najsłabszym napięciem będą odpowiednie do drobnych, domowych prac, jak niewymagające skręcanie mebli, wkręcanie śrub czy wkrętów. Trochę większe napięcie będzie odpowiednie dla wszystkich tych, którzy planują większe remonty lub po prostu zajmuje ich majsterkowanie. Najlepsze wkrętarki Dewalt o najwyższym napięciu (od 18 V) przeznaczone są raczej dla profesjonalistów, którzy wykonają skomplikowane prace. Najczęściej tego typu urządzenia będą posiadały już udar. Cena produktu to kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Tania wkrętarka Dewalt będzie dobrym wyborem dla amatorów, początkujących majsterkowiczów oraz osób, które nie planują zbyt często pracować tym urządzeniem. Jeśli natomiast wkrętarka ma być intensywnie wykorzystywana, warto zdecydować się na droższy model. Jedną z najważniejszych kwestii jest rodzaj zasilania. Urządzenia, które wymagają podłączenia kabla zasilającego będą średnio odpowiednie do pracach poza domem. Oczywiście incydentalnie można użyć przedłużacza, ale jeśli mają to być częste prace, może być to nieco kłopotliwe. Modele zasilane akumulatorowo są znakomicie przystosowane do prac poza domem. Oprócz tego sprawdzą się lepiej na drabinach, czy rusztowaniach, gdzie używanie kabla zasilającego, mogłoby obniżać komfort pracy. Wkrętarki akumulatorowe wymagają odpowiednio częstego ładować, inaczej praca nimi w ogóle nie będzie możliwa. Ilość biegów i moment obrotowy to kolejny ważny punkt. Najczęściej dobre wkrętarki Dewalt posiadają dwa biegi. Jest to odpowiedni wybór zarówno do prostych, jak i nieco bardziej zaawansowanych prac. Najczęściej pierwszy bieg daje większy moment obrotowy, a drugi bieg gwarantuje zwiększenie prędkości. Moment obrotowy określa siłę, z jaką będą wkręcane kolejne śruby. Do codziennych zadań wystarczy nam urządzenie o 15Nm. Mocniejsze modele jednak lepiej poradzą sobie z odkręcaniem wkrętów w twardych materiałach czy wierceniem. Bardziej zaawansowane modele dobrych wkrętarek Dewalt posiadają regulację momentu obrotowego, dzięki czemu możliwe jest dobranie go do planowanego zadania. Oprócz tego Dewalt ma w swojej ofercie wkrętarki wyposażone w udar. Wkrętarki udarowe Dewalt są zazwyczaj nieco droższe od pozostałych modeli. Są rekomendowane głównie dla profesjonalistów lub dla osób lubiących często i intensywnie majsterkować. Wkrętarki udarowe są bardzo wytrzymałe, dodatkowo odpowiednio przystosowane do wiercenia w twardszych materiałach takich jak cegła, a nawet beton. Oczywiście przy użyciu specjalnych wierteł przeznaczonych do tych celów. Oprócz tego wiertarko-wkrętarki wyposażone w udar są bardzo poręczne.

Jakie akcesoria będą potrzebne do wkrętarek Dewalt?

Wiele modeli najlepszych wkrętarek Dewalt sprzedawanych jest razem z kilkoma przydatnymi akcesoriami. Taki zestaw od razu gotowy jest do wykonywania codziennych prac i remontów. Co więc oprócz wkrętarki, będzie potrzebne do pracy:

  • wiertła – stanowią one podstawowy element wyposażenia przy wiertarko-wkrętarkach. Właściwy dobór odpowiedniego wiertła decyduje o końcowym rezultacie, wpływa na bezpieczeństwo, skuteczność i komfort pracy
  • fazowniki i nawiertaki – fazowniki to nieco bardziej rozbudowane wiertła, nawiertaki mają wspierać ich działanie
  • bity – to podstawowe końcówki wymienne do wkrętarki
  • kufer transportowy – doskonałe rozwiązanie do przenoszenia i przechowywania urządzenia i jego akcesoriów
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *