Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Milwaukee
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Milwaukee
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking wkrętarek Milwaukee – jaką wkrętarkę Milwaukee kupić

Milwaukee jest przodującym producentem i sprzedawcą wysokosprawnych elektronarzędzi. Od chwili założenia, firma Milwaukee pozostaje liderem w produkcji najlepszych wkrętarek na rynku. Wkrętarki Milwaukee są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, ale równie chętnie wybierane są przez początkujących majsterkowiczów. Poniższy ranking wkrętarek Milwaukee pomoże Ci wybrać odpowiedni model. Poznaj top produkty marki i dowiedz się jaką wkrętarkę Milwaukee wybrać.

Ranking wkrętarek Milwaukee – top 8 wkrętarek Milwaukee

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 MILWAUKEE M18 CBLPD-422C 1025 zł Sprawdź teraz
2 Milwaukee M18 CBLDD-502C 1480 zł Sprawdź teraz
3 Milwaukee M12 BDD-202C 645 zł Sprawdź teraz
4 Milwaukee M18 Fpd2-0X 4933464263 599 zł Sprawdź teraz
5 Milwaukee M18 BPD-0 4933443500 470 zł Sprawdź teraz
6 Milwaukee M18 CBLPP2B-502C + M18 CBLID 1990 zł Sprawdź teraz
7 Milwaukee M12 FPDXM12 4933464135 525 zł Sprawdź teraz
8 Milwaukee Onedd2-502X 2117 zł Sprawdź teraz

Recenzje wkrętarek Milwaukee

1. MILWAUKEE M18 CBLPD-422C

MILWAUKEE M18 CBLPD-422C

Cena: od. 1025 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

To najlepsza wkrętarka MILWAUKEE udarowa, posiadająca zasilanie akumulatorowe, napięcie 18 V. Należy do serii produktów, które zostały skonstruowane z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach. Będzie doskonałym wyborem dla wszystkich profesjonalistów, szukających wszechstronnej wkrętarki. Wyposażona została w:

 • bezszczotkowy silnik POWERSTATE, który przy mniejszych rozmiarach zapewnia szybszą pracę, większy moment obrotowy i większą trwałość
 • akumulator REDLITHIUM-ION, który gwarantuje dłuższą i wydajniejszą pracę niż pozostałe profesjonalne akumulatory litowo-jonowe. Akumulatory REDLITHIUM są niezawodne nawet w najcięższych warunkach, zapewniają dłuższy czas pracy w ciągu dnia i całego okresu eksploatacji akumulatora
 • inteligentne sterowanie REDLINK PLUS, które zapewniają niezrównaną ochronę i wydajność

Kompaktowe rozmiary najlepszej wkrętarki MILWAUKEE (długości jedynie 165 mm) umożliwiają wygodną pracę nawet w ograniczonych przestrzeniach. Polecana wkrętarka MILWAUKEE została wyposażona w metalowy uchwyt 13 mm dla szybkiej wymiany osprzętu. Metalowy uchwyt do paska pozwala na szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia.

2. Milwaukee M18 CBLDD-502C

Milwaukee M18 CBLDD-502C

Cena: od. 1480 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Kompaktowa budowa elektronarządzenia (165 mm długości) pozwala na swobodną pracę nawet w ograniczonej, ciasnej przestrzeni. Polecana wkrętarka Milwaukee wyposażona została w wygodny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i diodę LED, która ma funkcjonalność latarki. Wzmocniona konstrukcja obudowy zwiększa trwałość urządzenia. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie. Akumulator REDLITHIUM-ION zapewnia maksymalnie długi czas pracy. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE M18. Ta idealna wkrętarka Milwaukee posiada metalowy uchwyt 13 mm dla szybkiej wymiany osprzętu. Metalowy uchwyt do paska umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia. Moment obrotowy 60 Nm to najlepsza relacja mocy do rozmiaru.

3. Milwaukee M12 BDD-202C

Milwaukee M12 BDD-202C

Cena: od. 645 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wkrętarka wyposażona jest w najlepszy w tej klasie silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligentne sterowanie REDLINK PLUS. Ten model zaprojektowany został tak, aby zapewnić użytkownikom niezrównaną wydajność. Najważniejsze cechy urządzenia to:

 • niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt – tylko 187 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni
 • REDLINK elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie
 • posiada wygodny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
 • indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii

Ta bardzo dobra wkrętarka Milwaukee wyposażona została w metalowy uchwyt 10 mm, który umożliwia szybką zmianę bitów i optymalne trzymanie wiertła. Ulepszony uchwyt zapewnia stabilny chwyt i zwiększa kontrolę trzymania.

4. Milwaukee M18 Fpd2-0X 4933464263

Milwaukee M18 Fpd2-0X 4933464263

Cena: od. 599 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecana wkrętarka MILWAUKEE jest to doskonałą propozycją dla profesjonalnych majsterkowiczów. Niezrównany moment obrotowy 135 Nm oraz bezszczotkowy silnik zapewniają doskonałą pracę nawet przy wymagających zadaniach pod dużym obciążeniem. A jej rozmiar – 175 mm długości – umożliwia pracę nawet w ograniczonych przestrzeniach. Inteligentny system REDLINK PLUS znacząco zwiększa wydajność narzędzia oraz zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora. Akumulator REDLITHIUM zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE M18. Obudowa wkrętarki ma wzmocnioną konstrukcję. Na obudowie umieszczono praktyczny wskaźni, który pokazuje aktualny stan naładowania akumulatora. Wbudowana dioda LED zapewnia aż o 40% lepsze oświetlenie powierzchni roboczej w porównaniu do poprzedniego modelu. Metalowy uchwyt do paska umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia

5. Milwaukee M18 BPD-0 4933443500

Milwaukee M18 BPD-0 4933443500

Cena: od. 470 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wkrętarka nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni. Posiada kompaktowy rozmiar i ergonomiczną budowę, dzięki czemu jest do takich prac idealna. Wkrętarka MILWAUKEE jest wyposażona w wysokowydajny 4-biegunowy silnik Milwaukee, który daje maksymalną siłę, przy stosunkowo niskiej wadze. Akumulator REDLITHIUM-ION zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość, dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy. Ta bardzo dobra wkrętarka MILWAUKEE posiada elektroniczne zabezpieczenie REDLINK przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze. 3-pozycyjny selektor umożliwia sprawne i łatwe przełączanie funkcji: udar, wiercenie i wkręcanie. 18-pozycyjna regulacja momentu obrotowego plus dodatkowe wiercenie zapewniają szeroką elastyczność podczas pracy. Polecana wkrętarka Milwaukee posiada metalowy uchwyt 13 mm, umożliwiający szybką zmianę bitów i optymalne trzymanie wiertła. Na obudowie znajduje się wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i oświetlenie diodowe. Przekładnia wykonana w całości z metalu daje maksymalne osiągi i trwałość. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee M18.

6. Milwaukee M18 CBLPP2B-502C + M18 CBLID

Milwaukee M18 CBLPP2B-502C + M18 CBLID

Cena: od. 1990 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to wszechstronny zestaw narzędzi akumulatorowych renomowanej marki Milwaukee. W skład tego zestawu wchodzi mocna wkrętarka oraz zakrętarka udarowa. Narzędzia wykonane zostały w technologii bezszczotkowej. Komplet elektronarzędzi spakowany jest w dedykowana walizkę transportową, w której znajdziemy dodatkowo ładowarkę oraz 2 baterie z serii RED w nowoczesnej technologii o pojemności 5,0 Ah. Polecana wkrętarka MILWAUKEE o długości jedynie 165 mm, umożliwia łatwy dostęp do ciasnych miejsc i narożników. Wyposażona jest w elektroniczne zabezpieczenie REDLINK, które zabezpiecza przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze oraz zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie. Posiada akumulator REDLITHIUM-ION, który zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość. Na obudowie znajduje się wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i dioda LED, która oświetla miejsce pracy. Kompaktowa zakrętarka udarowa o długości jedynie 130 mm wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy. Wysokowydajna przekładnia i koła zębate w całości wykonane zostały z metalu, dzięki temu zapewniają doskonałą trwałość i maksymalny moment obrotowy. Oświetlenie powierzchni roboczej możliwe jest dzięki wbudowanej diodzie LED. Metalowy uchwyt do paska umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia.

7. Milwaukee M12 FPDXM12 4933464135

Milwaukee M12 FPDXM12 4933464135

Cena: od. 525 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to nowoczesna subkompaktowa wkrętarka udarowa z wymiennym uchwytem M12 FPDX-0. Dzięki temu, że wyposażona została w system zdejmowania uchwytu z 3 głowicami, oferuje wszechstronność zastosowań w czasie pracy. System REDLINK PLUS zapewnia cyfrową ochronę oraz chroni akumulator przed przeciążeniem. Oprócz tego system zwiększa wydajność pod obciążeniem. Przekładnia planetarna wykonana została w całości z metalu, co gwarantuje maksymalną wytrzymałość. Ta bardzo dobra wkrętarka MILWAUKEE wyposażona została w specjalną diodę LED doświetlającą miejsce pracy. Elastyczny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE M12.

8. Milwaukee Onedd2-502X

Milwaukee Onedd2-502X

Cena: od. 2117 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta polecana wkrętarka MILWAUKEE została zaprojektowana tak, aby umożliwić wygodną pracę w ograniczonej przestrzeni – ma kompaktową budowę oraz zaledwie 175 mm długości. Niezrównany moment obrotowy (135 Nm) zapewnia maksymalną wydajność mocy pod obciążeniem.
Wkrętarka MILWAUKEE została wyposażona w:

 • opcję śledzenia i ochrony narzędzi ONE-KEY, pozwalającą na zarządzanie sprzętem z poziomu platformy znajdującej się w chmurze. Funkcja ta umożliwia monitorowanie lokalizacji narzędzia oraz zapobiega jego kradzieży
 • nowy uchwyt wiertarski, który zapewnia zwiększoną siłę zacisku
 • możliwość zapisania do 4 indywidualnych ustawień w pamięci narzędzia
 • metalowy uchwyt do paska, umożliwiający szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia

Poradnik zakupowy wkrętarki Milwaukee

Jaką wkrętarkę MILWAUKEE kupić?

Marka MILWAUKEE jest przodującym producentem elektronarzędzi nie tylko dla majsterkowiczów-amatorów, ale głównie dla profesjonalnych użytkowników. Wkrętaki MILWAUKEE są projektowane w oparciu o wymagające potrzeby klientów. Kierując się potrzebami profesjonalnych użytkowników. MILWAUKEE oferuje im produkty o najwyższej jakości, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Oferta wkrętarek tej firmy jest naprawdę bardzo szeroka. Sprawdź jaką wkrętarkę MILWAUKEE wybrać dla siebie.

Podstawowe różnice między wkrętarką a wiertarką

Wkrętarka umożliwia zarówno wkręcanie, jak i wykręcanie śrub i wkrętów. Pozwala na szybkie składanie mebli, czy wykonywanie prostych czynności montażowych. Oprócz tego zarówno wkrętarka jak i wiertarko-wkrętarka mają tzw. sprzęgło, które dopasowuje siłę działania do śruby. Pozwala to ustawić moc urządzenia odpowiednio do wykonywanych czynności. Wiertarki to urządzenia, które są rekomendowane do robienia dziur w różnych powierzchniach, przy użyciu odpowiednich akcesoriów mogą być użyte do mieszania farb czy szlifowania.

Jakie funkcje łączy wiertarko-wkrętarka?

Wiertarko-wkrętarka to bardzo wygodne elektronarzędzie. Łączy w sobie funkcje wkrętarek i wiertarek, dzięki czemu ma wszechstronne zastosowanie. Obecnie na rynku dostępne są profesjonalne wkrętarko-wiertarki, które umożliwiają nawet wiercenie w słabym betonie, cegłach silikatowych i gazobetonie. Są to urządzenia udarowe o mocy dochodzącej do 18 V. Dodatkowe funkcje wiertarko-wkrętarki:

  • są wyposażone w płynną regulację obrotów
  • w większości posiadają dwubiegową przekładnię
  • mają hamulec, który zatrzymuje urządzenie zaraz po zdjęciu palca ze spustu
  • umożliwiają elektroniczne sterowanie prędkością
  • posiadają dodatkowa boczną rękojeść

Jaką wkrętarkę MILWAUKEE kupić do domu?

Wszystko zależy od tego w jakich sytuacjach i jak często zamierzasz korzystać z wkrętarki. Nawet jeśli nie planujesz używać wkrętarki codziennie, w perspektywie czasu wybór lepszego modelu, może okazać się dla Ciebie opłacalną inwestycją. Nie zawsze tania wkrętarka MILWAUKEE będzie najlepszą decyzją. Jeśli wybierzesz lepszy model MILWAUKEE, urządzenie to pozwoli Ci realizować nie tylko proste zadania związane z wywiercaniem małych otworów oraz wkręcaniem i wykręcaniem elementów. Dobra wkrętarka MILWAUKEE, oczywiście przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów, posłuży także do robienia dziur w różnych, także twardych powierzchniach oraz wykonywania bardziej skomplikowane czynności. Jeśli planujesz kupić wkrętarkę do użytku domowego, warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad odpowiednim rodzajem zasilania. Najlepsze wkrętarki MILWAUKEE sieciowe oferują stałą gotowość do pracy. Dzięki temu, że są zasilane prądem z gniazdka o mocy 230 V, zazwyczaj są większe i mocniejsze od modeli zasilanych akumulatorami. Największą zaletą wkrętarki sieciowej jest niewątpliwie stała gotowość do pracy, bez konieczności ładowania. Minusem będzie ograniczony zasięg, co wynika z konieczności użycia kabla zasilającego bądź przedłużacza, co może rodzić negatywne opinie. Wkrętarka MILWAUKEE akumulatorowa to dobre rozwiązanie dla osób, które planują pracować urządzeniem nie tylko w domu. Główną ich zaletą jest oczywiście duża mobilność. Oprócz tego zazwyczaj posiadają one ergonomiczny kształt, umożliwiający bardzo wygodną pracę. Z reguły wkrętarki akumulatorowe mają niewielkie gabaryty, co znacząco usprawnia pracę. Te urządzenia mogą być używane w dowolnym miejscu, oczywiście pod warunkiem, że akumulatory zostały naładowane przed rozpoczęciem pracy.

Na czym polega opcja udaru i dla kogo wkrętarka udarowa?

Dobra wkrętarka MILWAUKEE udarowa posiada dużo większą moc, niż klasyczne wkrętarki i pozwala na zdecydowanie więcej opcji w czasie pracy, zapewniając wszechstronne działanie. To elektronarzędzie umożliwia wiercenie w różnych materiałach (także w betonie). Oprócz tego jest kompatybilne z wieloma rodzajami wierteł. W przypadku wszelkich prac remontowych, budowlanych narzędzie to sprawdzi się z powodzeniem, a jego zakup to inwestycja na wiele lat. Na pewno dobra wkrętarka MILWAUKEE udarowa jest niezbędna dla wszystkich profesjonalistów oraz osób, które na co dzień zajmują się remontami czy montażem. Amatorom wkrętarka udarowa przyda się wtedy, jeśli planują korzystać z urządzenia często i intensywnie. Będzie dobrym wyborem dla osób, które w ścianach wiercą nie tylko sporadycznie.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *