Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy do 500 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy do 500 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking odkurzaczy do 500 zł – jaki odkurzacz do 500 zł jest najlepszy w 2022 roku?

Szukając dobrej jakości, sprawdzonego odkurzacza, który posłuży na lata, warto sprawdzić ranking odkurzaczy do 500 zł w 2022 roku. W rankingu tym przedstawiono najlepsze propozycje na dobry odkurzacz do 500 zł, czołowych producentów sprzętu AGD. Dobrze dobrany sprzęt, ułatwi wykonywanie codziennych, domowych obowiązków, dbając jednocześnie o nasze zdrowie oraz najwyższy komfort użytkowania. Stając przed wyzwaniem, jaki odkurzacz do 500 zł wybrać, warto kierować się opiniami ekspertów oraz użytkowników.

Ranking odkurzaczy do 500 zł – TOP 10 najlepszych odkurzaczy do 500 zł

Miejsce Nazwa odkurzacza do 500 zł Cena Najtańsza oferta
1 Nowość Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB 469 zł Sprawdź teraz
2 Bosch Serie 4 ProSilence BGLS48X320 489 zł Sprawdź teraz
3 Bosch Readyy’y BBH21830L 499 zł Sprawdź teraz
4 TEFAL TY6751WO 479 zł Sprawdź teraz
5 GRUNDIG VCP 3930 626 zł Sprawdź teraz
6 Electrolux EER73IGM ErgoRapido 494 zł Sprawdź teraz
7 Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care 419 zł Sprawdź teraz
8 HOOVER Telios Extra TX52ALG 469 zł Sprawdź teraz
9 Beko VRT61821VD 499 zł Sprawdź teraz
10 ZELMER ZVC421PB 479 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych odkurzaczy do 500 zł

1. Nowość Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB

Nowość Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB

Cena: ok. 469 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ta propozycja rankingu to dobry odkurzacz do 500 zł, produkcji znanego, szwedzkiego producenta, marki Electrolux. Model UltraSilencer został wyposażony w zmywalny filtr Hygiene 12, zatrzymujący nawet najdrobniejsze zarodniki pleśni, roztocza i alergeny. Jest to najlepszy odkurzacz do 500zł, który doskonale sprawdzi się jako sprzęt dla alergików. Jak podaje producent, w 99,95% oczyszcza wypuszczane powietrze. Dodatkowo odkurzacz ten został wyposażony w pojemny 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance. Dużą efektywność i skuteczność sprzątania, zapewnia silnik o mocy 600 W. Zasięg wynosi aż 12 metrów, dzięki czemu umożliwia szybkie i łatwe sprzątanie dużych powierzchni, bez potrzeby ciągłej zmiany gniazdek. Zastosowanie innowacyjnego systemu Motion Control oraz dużych, miękkich kółek, sprawia, że ten dobry odkurzacz do 500 zł, z łatwością przemieszcza się między pomieszczeniami, zapewniając doskonałą zwrotność oraz płynność skrętów. Dzięki technologii izolacji silnika i filtrów poziom hałasu został zminimalizowany, gwarantując ciche i przyjemne odkurzanie.

2. Bosch Serie 4 ProSilence BGLS48X320

 Bosch Serie 4 ProSilence BGLS48X320

Cena: ok. 489 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przeglądając ranking odkurzaczy do 500 zł, warto zwrócić uwagę na propozycję od firmy Bosch, odkurzacz Bosch Serie 4 ProSilence BGLS48X320. To dobry odkurzacz do 500 zł, wyposażony w silnik o mocy 700 W oraz pojemny worek 4l. Długi kabel, jaki posiada ten model, pozwala na pracę w promieniu 11 metrów, dzięki czemu zapewnia wygodę i komfort obsługi. Kompaktowy rozmiar oraz zastosowana obudowa, sprawiają, że to lekki sprzęt o wadze 4,5kg. Ultra cichy poziom hałasu 66 dB, sprawia, że sprzątanie tym modelem jest komfortowe i nie  przeszkadza pozostałym domownikom. Zastosowanie innowacyjnej szczotki SilentClean Premium, marki Bosch, powoduje, że odkurzacz jest niezwykle skuteczny na każdej sprzątanej powierzchni, od parkietów, poprzez dywany, a skończywszy na tapicerkach. W trosce o zdrowie użytkowników zastosowano wysokiej jakości filtr HEPA. Ta propozycja to dobra odpowiedź na pytanie, jaki odkurzacz do 500 zł wybrać.

3. Bosch Readyy’y BBH21830L

 Bosch Readyy'y BBH21830L

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ta pozycja rankingu to najlepszy odkurzacz do 500 zł, dla osób, ceniących sobie wygodę i szybkość działania. To poręczny, pionowy odkurzacz bezprzewodowy. Łączy w sobie odkurzacz ręczny oraz pionowy, zapewniając wysoką funkcjonalność i uniwersalność działania. Sprawdzi się, zarówno w sprzątaniu mieszkania, biura, jak i samochodu. Doskonale poradzi sobie z zabrudzoną tapicerką i dywanami. Dzięki pracy bezprzewodowej zawsze może być pod ręką. Czas działania bezprzewodowego wynosi do 36min, a pojemnik na kurz o wielkości 0,4 l, pozwala na posprzątanie całego mieszkania. Zastosowanie przemyślanej, lekkiej konstrukcji sprawia, że ten dobry odkurzacz do 500 zł, waży zaledwie 2,5kg, dzięki czemu jego obsługa jest wygodna. Samostojąca konstrukcja, pozwala na wygodne przechowywanie tego sprzętu. Ten odkurzacz do 500 zł 2022 to świetne rozwiązanie dla osób, szukających dodatkowego, niewielkiego, ale dobrego jakościowo sprzętu do sprzątania, który pomoże w nagłych przypadkach.

4. TEFAL TY6751WO

 TEFAL TY6751WO

Cena: ok. 479 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz Tefal TY6751WO, to najlepszy odkurzacz do 500zł, dla osób mających niewielką, ograniczoną przestrzeń. Niezwykle wygodny i poręczny odkurzacz pionowy, francuskiego producenta Tefal, został wyposażony w składany uchwyt. Dzięki temu przechowywanie go nie jest problemem, nawet w przypadku małych mieszkań i szafek. To wygodne urządzenie wielofunkcyjne, które sprawdzi się jako standardowy odkurzacz do dywanów i podłóg, a także odkurzacz ręczny do mebli lub samochodu. Ten dobry odkurzacz do 500 zł, bez problemu poradzi sobie ze sprzątnięciem nawet drobnych zanieczyszczeń. Szczotka wyposażona w podświetlenie LED pozwala na dokładne odkurzanie, nawet najciemniejszych zakamarków mieszkania. Ten odkurzacz do 500 zł 2022, dzięki zastosowaniu dobrej jakościowo baterii, umożliwia 45 minut nieustannej pracy bezprzewodowej. Kompaktowa, lekka konstrukcja sprawia, że ten sprzęt z powodzeniem sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

5. GRUNDIG VCP 3930

 GRUNDIG VCP 3930

Cena: ok. 626 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ten dobry odkurzacz do 500 zł, to produkt autorstwa znanego, niemieckiego producenta elektroniki użytkowej, firmy GRUNDIG. Model GRUNDIG VCP 3930 to dobry odkurzacz do 500 zł, pionowy, akumulatorowy. Dzięki bezprzewodowej obsłudze sprawia, że odkurzanie jest szybkie i wygodne. Maksymalny czas działania wynosi 40 minut, dzięki czemu użytkownik ma możliwość w tym czasie, posprzątania z powodzeniem sporej powierzchni. Zastosowano w budowie duży zbiornik na kurz o wielkości 0,7l. Ten najlepszy odkurzacz do 500, GRUNDIG VCP 3930, to model łączący w sobie odkurzacz pionowy z odkurzaczem ręcznym. Dzięki temu jest to sprzęt wielofunkcyjny, który sprawdzi się w różnych sytuacjach. Ten dobry odkurzacz do 500 zł, cieszy się bardzo dobrymi opiniami i jest polecany przez tysiące użytkowników. Ma w sobie jakość i skuteczność działania odkurzacza tradycyjnego oraz wygodę i poręczność modeli pionowych.

6. Electrolux EER73IGM ErgoRapido

 Electrolux EER73IGM ErgoRapido

Cena: ok. 494 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stając przed decyzją, jaki odkurzacz do 500 zł wybrać, warto zwrócić swoją uwagę na wysokiej jakości odkurzacz Ergorapido 2w1. Odkurzacz ten może być z powodzeniem używany jako klasyczny odkurzacz domowy lub jako ręczny odkurzacz, który sprawdzi się na mniejszych powierzchniach, takich jak kanapa, czy wnętrze auta. Bateria Sony Li-Ion pozwala na pracę do 30 minut. Wyposażenie szczotki w oświetlenie LED sprawia, że sprzątanie tym modelem jest niezwykle dokładne i skuteczne. Niski poziom hałasu od 50 do 65 dB powoduje, że ten dobry odkurzacz do 500 zł, jest komfortowy w użyciu, zarówno dla osoby sprzątającej, jak i pozostałych domowników. Jest to najlepszy odkurzacz do 500, który doskonale sprawdzi się w domach z małymi dziećmi. Wskaźnik niskiego poziomu baterii alarmuje użytkownika o konieczności podłączenia do ładowania. W tym modelu zastosowano innowacyjną Technologię BrushRollClean, dzięki której czyszczenie szczotki  jest szybkie i wygodne.

7. Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care

 Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care

Cena: ok. 419 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Model Compact Power Cyclonic RO3786, tworzący ranking odkurzaczy do 500 zł, to odkurzacz bezworkowy typu klasycznego. Zastosowano w nim duży pojemnik na kurz 1,5l, działający na zasadzie cyklonu, który oddziela drobinki kurzu i zanieczyszczeń od strumienia powietrza. Dzięki zastosowaniu plastikowego pojemnika na zanieczyszczenia nie trzeba kłopotać się częstą wymianą worka i kupowaniem dodatkowych wkładów. Duża moc 750 W sprawia, że sprzątanie tym modelem jest szybkie i bardzo skuteczne. Wysokiej jakości filtr HEPA 13, doskonale radzi sobie z zatrzymywaniem zanieczyszczeń, roztoczy i bakterii, dzięki czemu jest to najlepszy odkurzacz do 500 dla alergików oraz domów z małymi dziećmi. W zestawie ten odkurzacz do 500 zł 2022 zawiera wymienne szczotki ssące m. in. szczotkę od mebli, ssawkę szczelinową, mini turboszczotkę, dzięki którym nadaje się do sprzątania różnych powierzchni i zakamarków. Mini turboszczotka, dedykowana jest sprzątaniu sierści, co z pewnością ułatwi życie właścicielom zwierząt domowych.

8. HOOVER Telios Extra TX52ALG

 HOOVER Telios Extra TX52ALG

Cena: ok. 469 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wiele osób, zastanawiając się, jaki odkurzacz do 500 zł wybrać, kierując się dobrymi opiniami, wybiera HOOVER Telios Extra TX52ALG. To klasyczny odkurzacz o wyjątkowo dużym 3,5 litrowym zbiorniku na zanieczyszczenia. Moc silnika 55 W sprawia, że ten model doskonale radzi sobie w codziennym użytkowaniu. W trosce o zdrowie i komfort użytkowników, ten odkurzacz do 500 zł 2022, wyposażono w doskonałej klasy filtr EPA. Klasa energetyczna A+, to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu pobór prądu jest niższy i zadowoli osoby, dbające o środowisko. Pragnąc zapewnić użytkownikom odkurzacza jak najlepsze warunki pracy, zastosowano możliwie najniższy poziom generowanego przez odkurzacz hałasu 64 dB. Dzięki temu sprzęt jest cichy i nie przeszkadza pozostałym domownikom. Ten dobry odkurzacz do 500 zł wyposażono w długi kabel 9m oraz rurę ssącą, obracającą się o 360°. Zapewnia to doskonałą sterowność odkurzacza oraz umożliwia dotarcie nim w wąskie szczeliny pomiędzy meblami, bez ryzyka obijania i niszczenia ich.

9. Beko VRT61821VD

 Beko VRT61821VD

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejna pozycja, tworząca ranking odkurzaczy do 500 zł, to model VRT61821VD, popularnego producenta sprzętów AGD oraz elektroniki użytkowej, firmy BEKO. To niezwykle wygodny, poręczny odkurzacz do 500 zł 2022. Jest to model pionowy, wyposażony w składaną rączkę. Doskonale sprawdzi się jako urządzenie dodatkowe, poręczne, które bez problemu zmieści się nawet na małej półce. Pojemność pojemnika na zanieczyszczenia wynosi 0,5l. W tym modelu zastosowano sprawdzony filtr HEPA. System 2w1 sprawia, że ten dobry odkurzacz do 500 zł, znajduje wiele zastosowań w codziennym użytkowaniu. Nie tylko z powodzeniem posprząta dywan, ale sprawdzi się również do usuwania okruszków, sierści, sprzątania samochodu. Szczotka z podświetleniem LED sprawia, że odkurzanie tym modelem jest znacznie dokładniejsze. Wskaźnik stanu baterii informuje, kiedy czas działania dobiega końca, aby użytkownik mógł dobrze zagospodarować pozostały czas działania baterii.

10. ZELMER ZVC421PB

 ZELMER ZVC421PB

Cena: ok. 479 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedną z pozycji, współtworzących ranking odkurzaczy do 500 zł, jest ZELMER ZVC421PB. To dobry odkurzacz do 500 zł, typu klasycznego. To wydajny, wysokiej jakości sprzęt o mocy 800 W. Dbając o komfort użytkowników, ten model został wyposażony w duży, 4 litrowy worek papierowy, dzięki czemu wymiany worka nie są konieczne często. To dość duży model o wadze 8kg. Sprawdzi się jako solidny, wytrzymały odkurzacz domowy. To najlepszy odkurzacz do 500 dla alergików, wyposażony w filtr HEPA 13, który starannie wyłapuje drobiny alergenów, pyłów i zanieczyszczeń. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się szczotka do parkietu, szczotka wielofunkcyjna i szczotka uniwersalna. Pozwalają one na dopasowanie odpowiedniej końcówki do sprzątanej powierzchni i czynią ten model bardziej uniwersalnym. Kabel zasilający o długości 5 m został wyposażony w funkcję automatycznego zwijania.

Poradnik zakupowy odkurzacza do 500 zł

Jak wybrać dobry odkurzacz do 500 zł?

Wybierając idealny dla siebie, dobry odkurzacz do 500 zł, warto przemyśleć swoje potrzeby i oczekiwania. Na rynku dostępnych jest wiele bardzo dobrych jakościowo modeli w tej grupie cenowej. Osoby szukające produktu takiego jak najlepszy odkurzacz do 500 do dużych powierzchni w domu, czy w biurze, powinny zainteresować się modelami klasycznymi. Klienci, którzy potrzebują niewielkiego i lekkiego sprzętu do użytku okazjonalnego, z powodzeniem zadowolą się odkurzaczem pionowym. Wybierając konkretny model, należy przede wszystkim sprawdzić jego moc. Równie ważny jest typ worka, który wpłynie na późniejszą obsługę – zależnie od jego rodzaju i wielkości, może być wymagana częsta jego wymiana. Alergicy wybierający najlepszy odkurzacz do 500 dla siebie powinni zainteresować się zastosowanymi w urządzeniu filtrami, które wpływają na komfort użytkowania tego sprzętu.

Polecani producenci odkurzaczy do 500zł

Zaprezentowany ranking odkurzaczy do 500 zł, przedstawia propozycje dobrych jakościowo, wydajnych sprzętów topowych producentów. Wytwórcy elektroniki użytkowej, konkurują ze sobą, wprowadzając nowe, innowacyjne rozwiązania, mające na celu wyróżnienie ich produktów na rynku. Do renomowanych producentów zaliczają się Electrolux, Bosch, Roventa, Tefal. Równie dobre jakościowo, tanie sprzęty, mają w swojej ofercie Rowenta, Beko, Zelmer. Stając przed dylematem, jaki odkurzacz do 500 zł wybrać, warto przyjrzeć się propozycjom tych marek. Każdy z nich, wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom użytkowników, oferuje takie produkty jak dobry odkurzacz do 500 zł, który sprawdzi się w domu i w biurze.

Wybór produktu takiego jak najlepszy odkurzacz do 500 zł gwarantuje, że dobrze dobrany sprzęt szybko stanie się niezbędnym urządzeniem w codziennych porządkach domowych. Odpowiedni model sprawi, że odkurzanie przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się komfortowe, ciche i wygodne.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.