Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy przemysłowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy przemysłowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking odkurzaczy przemysłowych – Najlepsze odkurzacze przemysłowe 2022 roku

Nie wiesz, jaki odkurzacz przemysłowy jest godny zainteresowania? Jakość sprzętu należy postawić na pierwszym miejscu. Urządzenie eksploatowane w trudnych warunkach jest o wiele bardziej narażone na przedwczesne uszkodzenia oraz awarie. Właśnie dlatego należy rozsądnie podejść do zakupu – cena nie powinna stanowić czynnika determinującego do podjęcia ostatecznej decyzji. Trzeba jednak zaznaczyć, że wysokiej klasy model wcale nie musi kosztować majątku. Nasz ranking najlepszych odkurzaczy przemysłowych 2022 z pewnością ułatwi znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie.

Ranking odkurzaczy przemysłowych – TOP 10 najlepszych odkurzaczy przemysłowych

Miejsce Nazwa odkurzacza przemysłowego Cena Najtańsza oferta
1 Odkurzacz przemysłowy STARMIX ISC L-1625 Top SX018577 1799 zł Sprawdź teraz
2 Makita Vc2012L 799 zł Sprawdź teraz
3 Odkurzacz przemysłowy STARMIX Pulse L-1635 TOP 1600W 2699 zł Sprawdź teraz
4 Stanley Wet&Amp;Dry Odkurzacz Przemysłowy 1200W, Kolor Czarny (Sxvc25Ptde) 449 zł Sprawdź teraz
5 Odkurzacz przemysłowy 1400W 30l Scheppach ASP30-ES SCH5907709901 295 zł Sprawdź teraz
6 Karcher Puzzi 10/1 1.100-130.0 2899 zł Sprawdź teraz
7 Karcher S4 Twin 1.766-360.0 506 zł Sprawdź teraz
8 Karcher HD 5/15 C 1.520-930.0 2993 zł Sprawdź teraz
9 Makita DVC261ZX11 879 zł Sprawdź teraz
10 Numatic GVE370 George 1449 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych odkurzaczy przemysłowych

1. Odkurzacz przemysłowy STARMIX ISC L-1625 Top SX018577

 Odkurzacz przemysłowy STARMIX ISC L-1625 Top SX018577

Cena: ok. 1799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaki odkurzacz warsztatowy jest godny zainteresowania? Opisywany model wydaje się być świetną propozycją. Cechuje się on nieprzeciętną wydajnością, dzięki czemu przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Wysoka moc ssąca poradzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. Automatyczne oczyszczenie filtrów znacząco przedłuża żywotność sprzętu. Dodatkowym atutem jest brak konieczności czasochłonnej, a jednocześnie kosztownej konserwacji. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Przewód zasilający posiada długość 8 m. Został on wykonany z certyfikowanej gumy, która cechuje się optymalna elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia. Moc prezentowanego odkurzacza warsztatowego to aż 1600 W. Na wygodę eksploatacji wpływa również płynny rozruch oraz bezstopniowa regulacja mocy. Nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni zadowolone. Niska waga (12,2 kg) zwiększa mobilność sprzętu.

2. Makita Vc2012L

 Makita Vc2012L

Cena: ok. 799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to dobry odkurzacz warsztatowy, który dostępny jest w ekonomicznej cenie. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu. Warto zaznaczyć, że sprzęt został wykonany z mocnych oraz odpornych na uszkodzenia tworzyw, które pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata. Na specjalną uwagę zasługuje mocny oraz niezawodny silnik, który został zaprojektowany w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami. Wszystko po to, aby zapewnić maksimum efektywności. Opisywany odkurzacz warsztatowy posiada szczelną konstrukcję, która nie jest podatna na działanie związków chemicznych, smarów czy też olejów. Użytkownicy chwalą sobie także optymalne gabaryty oraz niewysoką wagę. Przenoszenie sprzętu nie będzie żadnym wyzwaniem. Wkład filtrujący został wykonany z polietylenu, czyli tworzywa cechującego się nieprzeciętną trwałością. Pokrywa górna jest całkowicie płaska, co umożliwia umieszczenie np. elektronarzędzi. Sporym udogodnieniem jest także dedykowany pojemnik do przechowywania osprzętu.

3. Odkurzacz przemysłowy STARMIX Pulse L-1635 TOP 1600W

 

odkurzacz przemysłowy starmix

Cena: ok. 2699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu 2022 można znaleźć wyłącznie najlepsze odkurzacze przemysłowe, które zostały zaprojektowane w zgodzie z nowoczesnymi technologiami. Jest to sprzęt o podwyższonej wydajności, który sprawdzi się nawet w przypadku częstego użytkowania. Solidna obudowa nie przepuszcza do wnętrza zanieczyszczeń, cieczy, czy też smarów. Warto zaznaczyć, że konstrukcja spełnia wszystkie aktualnie obowiązujące normy oraz standardy, a skład tworzyw jest wolny od wszelkich toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Należy podkreślić, że odkurzacz został zaprojektowany do pracy ciągłej, co zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii. Na specjalną uwagę zasługują uchwyty na akcesoria, dzięki którym zawsze będą znajdować się one pod ręką. Atutem jest również gniazdo podłączeniowe elektronarzędzia. Omawiany model jest w pełni ergonomiczny, a więc poziom bezpieczeństwa znajduje się na najwyższym poziomie.

4. Stanley Wet&Amp;Dry Odkurzacz Przemysłowy 1200W, Kolor Czarny (Sxvc25Ptde)

 Stanley Wet&Amp;Dry Odkurzacz Przemysłowy 1200W, Kolor Czarny (Sxvc25Ptde)

Cena: ok. 449 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To dobry odkurzacz przemysłowy, który swoją jakością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Niewątpliwym atutem są doskonałe parametry pracy – dzięki temu precyzyjne oczyszczenie wybranej powierzchni przebiega sprawnie oraz szybko. Zaletą jest również gniazdo do podłączenia elektronarzędzia, które zwiększa zakres zastosowań sprzętu. Prezentowany model o mocy 1200 W gwarantuje wysoką siłę ssania, a więc sprawdzi się on nawet w przypadku mocno zabrudzonych wnętrz. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę do warsztatów samochodowych, hal przemysłowych lub produkcyjnych, czy też magazynów. Urządzenie może być również wykorzystywane w rolnictwie np. podczas sprzątania pomieszczeń gospodarczych. Trzeba zaznaczyć, że obudowa jest solidna, a więc nie ulegnie zniszczeniu w najmniej spodziewanym momencie. Sporym udogodnieniem jest również funkcja dmuchawy. Długość kabla zasilającego wynosi 5 m. Niska waga (8,4 kg) umożliwia łatwe przetransportowanie sprzętu.

5. Odkurzacz przemysłowy 1400W 30l Scheppach ASP30-ES SCH5907709901

 Odkurzacz przemysłowy 1400W 30l Scheppach ASP30-ES SCH5907709901

Cena: ok. 295 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to dla wielu osób najlepszy odkurzacz przemysłowy, który dostępny jest w uczciwej cenie. Moc sprzętu znajduje się na poziomie 1400 W, co pozwala znacząco skrócić czas niezbędny do posprzątania pomieszczenia. Model ten umożliwia sprzątanie zarówno na sucho, jak i mokro, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jest lekki i mobilny, a więc fantastycznie sprawdzi się również w warunkach domowych np. podczas sprzątania garażu, czy też piwnicy. Skrętne koła stanowią kolejne udogodnienie. Manewrowanie urządzeniem nie będzie żadnym wyzwaniem, co jest ważne szczególnie w przypadku dużych powierzchni. Dysza jest duża, dzięki czemu proces oczyszczania stanie się łatwiejszy. Warto wspomnieć, że posiada ona specjalną wkładkę do dywanów. Waga konstrukcji wynosi jedynie 7,5 kg, a więc jej przenoszenie nie będzie stanowić zbyt dużego obciążenia. Filtr HEPA skutecznie zatrzymuje cząstki zanieczyszczeń wewnątrz odkurzacza.

6. Karcher Puzzi 10/1 1.100-130.0

 

Karcher Puzzi 101 1.100-130.0

Cena: ok. 2899 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaki odkurzacz warsztatowy będzie najlepszy? Koniecznie sprawdź prezentowany model renomowanego producenta. Jest on solidny, a jednocześnie wygodny w transporcie. Gwarantuje on najwyższy komfort eksploatacji. Dysza czyszcząca znakomicie sprawdza się podczas odświeżania wykładzin. Opisywane urządzenie może być eksploatowane nie tylko w warunkach domowych, ale również w miejscach użyteczności publicznej. Na specjalną uwagę zasługują praktyczne akcesoria, dzięki którym wygoda użytkowania będzie znajdować się na jeszcze wyższym poziomie. Trzeba także wspomnieć o dużym włączniku, który może być włączany lub wyłączany stopą. Konstrukcja została wyposażona w przezroczysty zbiornik na brudną wodę. Atutem jest fakt, że możemy monitorować jej poziom. Oczywiście prezentowany odkurzacz przemysłowy sprawdzi się znakomicie podczas prania tapicerki meblowej oraz samochodowej. Można stosować go również do oczyszczania twardych podłóg, jednak należy upewnić się, że są one wodoszczelne.

7. Karcher S4 Twin 1.766-360.0

 Karcher S4 Twin 1.766-360.0

Cena: ok. 506 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz dowiedzieć się, jaki odkurzacz przemysłowy jest wart zakupu? Omawiane urządzenie posiada pozytywne opinie szerokiego grona zadowolonych użytkowników. Stanowi to najlepsze potwierdzenie tego, że jest to sprzęt wydajny, który z łatwością można przystosować do potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkować go również na zewnątrz. Za jego pomocą można oczyścić np. podjazd, czy też patio. Duży zakres zastosowań czyni prezentowany odkurzacz wyjątkowo funkcjonalnym. Model ten został wyposażony w szczotki walcowe oraz boczne, dzięki którym precyzja pracy znajduje się na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że zamocowanie, czy też zdemontowanie szczotek bocznych nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Komfortowy uchwyt nożny zwiększa swobodę eksploatacji. Płynna regulacja znajdująca się w uchwycie prowadzącym to kolejne udogodnienie. Silnik pracuje wydajnie, a jednocześnie cicho.

8. Karcher HD 5/15 C 1.520-930.0

 Karcher HD 5/15 C 1.520-930.0

Cena: ok. 2993 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz dobrego oraz funkcjonalnego odkurzacza warsztatowego, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach? Przedstawiany model renomowanego producenta z pewnością spełni wszystkie twoje oczekiwania. Obudowa została w całości wykonana z solidnych, a jednocześnie lekkich tworzyw, które przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Silnik wykonany na bazie nowoczesnych technologii gwarantuje wysoką moc oraz niezawodność. Odkurzacz jest w pełni mobilny, a więc doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest sprawne transportowanie sprzętu pomiędzy pomieszczeniami. Warto wspomnieć o niewielkich gabarytach oraz niskiej wadzę. Dodatkowym atutem jest niskie zużycie energii – dzięki temu nie trzeba obawiać się podwyższonych rachunków za prąd. Długość przewodu wynosi aż 10 m, co przekłada się na swobodę pracy. Gumowe koła są bezpieczne dla podłoża, a więc nie trzeba obawiać się o jego zarysowania.

9. Makita DVC261ZX11

 Makita DVC261ZX11

Cena: ok. 879 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To tani i dobry odkurzacz warsztatowy, który musiał znaleźć się w naszym rankingu na 2022 rok. Atrakcyjna cena zachęca do dokonania zakupu. Trzeba podkreślić, że jest to sprzęt wydajny, który przez długi czas pozostanie w nienaruszonym stanie. Zakup z pewnością będzie udany. Jest to model plecakowy, a jego sprawne transportowanie nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Regulacja mocy sprawia, że bez większych trudności dopasujemy parametry pracy do sprzątanego wnętrza. Na specjalną uwagę zasługuje również dioda LED, dzięki której czyszczenie powierzchni słabo oświetlonych stanie się prostsze. Długość pracy akumulatorów zależy od wybranego trybu. Maksymalnie może on wynosi 140 min, co jest znakomitym wynikiem. Waga urządzenia to zaledwie 4,5 kg. W zestawie znajdują się również praktyczne, a jednocześnie komfortowe szelki oraz uprząż. Dzięki nim odkurzacz znajduje się w stabilnym położeniu podczas użytkowania.

10. Numatic GVE370 George

 Numatic GVE370 George

Cena: ok. 1449 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię wielofunkcyjny odkurzacz warsztatowy, to prezentowany model wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zachwyca on już na pierwszy rzut oka, jednak oryginalny design to niejedyna zaleta. Sprzęt został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Zastosowane do produkcji materiały są mocne oraz niepodatne na uszkodzenia. Opisywany odkurzacz biorący doskonale sprawdzi się podczas oczyszczania wykładzin oraz dywanów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go również do prania tapicerki meblowej lub samochodowej. Możliwości jest wiele, a więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Sprzęt cechuje się wysoką mocą oraz skutecznością działania. Obsługa przebiega sprawnie oraz intuicyjnie, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Nowoczesne filtry zmniejszają ryzyko przedostania się zanieczyszczeń ponownie do otoczenia. Na specjalną uwagę zasługuje również atrakcyjna cena zakupu.

Poradnik zakupowy odkurzacza przemysłowego

Jak kupić dobry odkurzacz przemysłowy?

Dobry odkurzacz przemysłowy powinien zostać przede wszystkim dopasowany do miejsca eksploatacji. Wiadomym jest, że osoby, które będą korzystać ze sprzętu w warunkach domowych będą zadowolone również z urządzeń o nieco słabszej wydajności. Ich plusem jest niższy koszt zakupu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy przeanalizować takie parametry, jak m.in.:

  • Moc – bezpośrednio odpowiada ona za wydajność urządzenia. Im jest ona wyższa, tym szybciej będzie przebiegać sprzątanie.
  • Siła ssąca – jest ona zwykle uzależniona od mocy odkurzacza, jednak nie zawsze tak jest.
  • Jakość obudowa – praca w trudnych warunkach sprawia, że sprzęt powinien być w stu procentach odporny na uszkodzenia mechaniczne, czy też negatywne oddziaływanie smarów, olejów oraz związków chemicznych.
  • Długość przewodu – odpowiada ona za swobodę eksploatacji. Zbyt krótki kabel może okazać się przeszkodą podczas czyszczenia dużych powierzchni.
  • Sposób obsługi – włącznik powinien być duży i wygodny w obsłudze. Często spotyka się przyciski nożne.
  • Gabaryty – dąży się do zminimalizowania wymiarów i wagi bez utraty mocy.

Jak działa odkurzacz przemysłowy?

Odkurzacze przemysłowe posiada zwykle o wiele wyższą moc, niż standardowe urządzenia. Z tego względu radzą sobie one nawet z ciężkimi zabrudzeniami. Ponadto najczęściej umożliwiają one zarówno czyszczeni na sucho, jak i mokro. Pozwalają wyeliminować oleiste i tłuste plamy, których usunięcie jest trudne i czasochłonne. Ponadto modele warsztatowe są przystosowane do pracy ciągłej, co chroni przed przedwczesną awarią.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.