Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking odkurzaczy samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking odkurzaczy samochodowych – Najlepsze odkurzacze samochodowe w 2023 / 2024 roku

Mały, poręczny odkurzacz samochodowy to totalny must-have każdego właściciela pojazdu. Ułatwi utrzymanie czystości na co dzień i przyda się podczas większych porządków w samochodzie. Usunie kurz, resztki jedzenia, pył naniesiony przez buty. Jako że nie wymaga zasilania prądem, pozwoli wyczyścić wnętrze samochodu w każdych okolicznościach: przed domem, w garażu, w czasie postoju. To gadżet, który sprawi, że sprzątanie w aucie przestanie być zmorą, a stanie się przyjemnością: będzie szybkie, bezproblemowe i skuteczne.

Ranking odkurzaczy samochodowych – TOP 10 najlepszych odkurzaczy samochodowych

Miejsce Nazwa odkurzacza samochodowego Cena Najtańsza oferta
1 BLACK DECKER ADV1200 ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V 137 zł Sprawdź teraz
2 Odkurzacz Samochodowy Do Auta R.e 80 12V 80W Mocny 79 zł Sprawdź teraz
3 Baseus Odkurzacz Samochodowy 12V Torba Filtr 65W 119 zł Sprawdź teraz
4 BLACK DECKER PD1200AV ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V 193 zł Sprawdź teraz
5 Baseus odkurzacz bezprzewodowy samochodowy 65W 159 zł Sprawdź teraz
6 Bezprzewodowy Odkurzacz Do Samochodu Baseus 65W 149 zł Sprawdź teraz
7 Black&Decker Dustbuster ADV1200 134 zł Sprawdź teraz
8 Hoover SJ4000DWB 78 zł Sprawdź teraz

Najlepsze odkurzacze samochodowe – recenzje

1. BLACK DECKER ADV1200 ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V

 BLACK DECKER ADV1200 ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V

Cena: ok. 137 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz samochodowy ADV1200 BLACK&DECKER 12V – Podłączany do gniazda zapalniczki odkurzacz świetnie sprawdzi się w czyszczeniu wnętrza auta. Model posiada aż 5-metrowy przewód, dzięki czemu bez problemu sięga w każdą część samochodu. Wysoka moc ssania poradzi sobie także z tapicerką i trudno dostępnymi powierzchniami, producent zadbał o wyposażenie odkurzacza w różne końcówki, by ułatwić sprzątanie. Ten niedrogi odkurzacz samochodowy posiada także wysokiej klasy filtr oraz odfiltrowującą większe drobiny funkcję Cyclonic, dzięki której urządzenie przez cały czas zachowuje wysoką moc ssania. Odkurzacz sprzedawany jest w komplecie z wygodną torbą do przechowywania.

2. Odkurzacz Samochodowy Do Auta R.e 80 12V 80W Mocny

 Odkurzacz Samochodowy Do Auta R.e 80 12V 80W Mocny

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz samochodowy R.E 80 12V 80W – Obowiązkowy model wśród najlepszych tanich odkurzaczy do samochodu. Sprzęt zasilany jest przez gniazdo zapalniczki i posiada długi kabel zasilający, który zapewnia szerokie pole dostępu w samochodowej przestrzeni. Sprzątanie z tym lekkim i wygodnym odkurzaczem samochodowym staje się szybkie i przyjemne, przestaje być odkładanym w nieskończoność przykrym obowiązkiem. Odkurzacz umożliwia sprzątanie na sucho i mokro, świetnie radzi sobie z elementami wyposażenia i tapicerką. Usuwa kurz, brud, okruszki, włosy, popiół czy pyły z zewnątrz. Można stosować go przy mniejszych codziennych zabrudzeniach i podczas gruntownego sprzątania. Posiada dwie wymienne końcówki, by ułatwić docieranie w trudno dostępne miejsca. Dodatkowo wyposażony jest w wyjmowany filtr HEPA oraz praktyczny, bezworkowy system usuwania zabrudzeń.

3. Baseus Odkurzacz Samochodowy 12V Torba Filtr 65W

 Baseus Odkurzacz Samochodowy 12V Torba Filtr 65W

Cena: ok. 119 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz do samochodu Baseus Shark One – To zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wnętrza samochodu przenośny odkurzacz wyposażony w liczne akcesoria ułatwiające sprzątanie. Odkurzacz posiada różne końcówki, dzięki którym dociera nawet w bardzo trudno dostępne miejsca. Jego ogromnym plusem jest kabel z możliwością podpięcia do gniazda zapalniczki, dzięki czemu nie ma ograniczenia czasowego, jeśli chodzi o funkcjonowanie odkurzacza. Sprzęt świetnie radzi sobie nie tylko z kurzem, ale również z popiołem, włosami, zwierzęcą sierścią, resztkami jedzenia. Doskonale nadaje się do czyszczenia tapicerki. Ma ogromną moc ssania oraz spory otwór ssący pochłaniający każdy typ zabrudzeń. Za sprawą aż 5-metrowego kabla odkurzacz daje spore pole manewru, jeśli chodzi o czyszczenie wszystkich zakamarków auta. To jeden z najlepszych odkurzaczy samochodowych dostępnych na rynku w 2023 / 2024 roku. Jego ogromnym atutem jest cicha, ale niezwykle wydajna praca. Sprzedawany w komplecie z praktyczną torbą ułatwiającą przechowywanie i transport odkurzacza.

4. BLACK DECKER PD1200AV ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V

 BLACK DECKER PD1200AV ODKURZACZ DO ZAPALNICZKI 12V

Cena: ok. 193 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz samochodowy Black Decker PD1200AV 12V Dustbuster Flexi – Nowoczesny odkurzacz, który doskonale poradzi sobie z wyczyszczeniem tapicerki i całego wnętrza samochodu. Zasilany przez gniazdo zapalniczki oferuje długi czas pracy, a wyposażony w długi 5-metrowy kabel daje spore pole manewru, jeśli chodzi o przestrzeń. Bez problemu dociera także w trudno dostępne miejsca, w komplecie znajdują się zróżnicowane końcówki dopasowane do różnego typu powierzchni i różnego rodzaju zabrudzeń. Sprzęt posiada także nowoczesny system filtracyjny oraz system odwirowywania kurzu, dzięki któremu filtr pozostaje czysty przez długi czas. Plusem tego modelu jest wygodny w opróżnianiu pojemnik na zabrudzenia, który dzięki swojej transparentności ułatwia kontrolowanie poziomu kurzu. W komplecie znajduje się także wytrzymała, praktyczna torba na odkurzacz i akcesoria. To model, który świetnie się sprawdzi na co dzień i w czasie większych porządków we wnętrzu dowolnego pojazdu – tani i dobry odkurzacz do samochodu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

5. Baseus odkurzacz bezprzewodowy samochodowy 65W

 Baseus odkurzacz bezprzewodowy samochodowy 65W

Cena: ok. 159 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Baseus odkurzacz bezprzewodowy samochodowy – Model bezprzewodowy, a dzięki temu niezwykle poręczny, można wykorzystać go w samochodzie, ale i w domu. Świetnie poradzi sobie z czyszczeniem różnego typu nawierzchni: panelu kontrolnego, podłoża, tapicerki, bagażnika. Jest lekki, poręczny, umożliwia długą pracę na akumulatorze, dzięki czemu nie trzeba obawiać się wyładowania w trakcie pracy. Jako że posiada dużą moc ssania, skutecznie wchłania nawet trudne do usunięcia zabrudzenia. Radzi sobie z kurzem, brudem, sierścią, włosami, resztkami jedzenia, pyłem, zwierzęcą sierścią. Pracuje cicho, ale skutecznie, plusem jest także wmontowana w odkurzacz samochodowy latarka, która oświetla trudno dostępne miejsca i pozwala na szybkie oczyszczenie wnętrza samochodu wieczorem. Odkurzacz osiada także funkcjonalny panel kontrolny, który chroni przed zwarciem, przeładowaniem czy całkowitym wyładowaniem sprzętu. To model, którego nie może zabraknąć w rankingu najlepszych odkurzaczy samochodowych.

6. Bezprzewodowy Odkurzacz Do Samochodu Baseus 65W

 Bezprzewodowy Odkurzacz Do Samochodu Baseus 65W

Cena: ok. 149 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Baseus odkurzacz bezprzewodowy + torba filtr 65W – Odkurzacz samochodowy, który wyróżnia przede wszystkim wysoka funkcjonalność – nie może go zabraknąć w rankingu najlepszych odkurzaczy do auta w 2023 / 2024 roku. Sprzęt jest nie tylko kompaktowy i poręczny, ale przede wszystkim doskonale radzi sobie z czyszczeniem różnego rodzaju nawierzchni wewnątrz samochodu: skutecznie wyczyści elementy plastikowe, tapicerkę, bagażnik. Usunie kurz, sierść, pył, resztki jedzenia. Dzięki bogatemu zestawowi końcówek i wysokiej mocy ssania dotrze także w trudno dostępne miejsca. Atutem tego modelu jest także nowoczesny, łatwy w czyszczeniu filtr, a także praktyczny zasilacz. Tani i dobry odkurzacz samochodowy Baseus sprzedawany jest w komplecie z torbą, która ułatwia jego przechowywanie.

7. Black&Decker Dustbuster ADV1200

odkurzacz samochodowy black decker

Cena: ok. 134 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz samochodowy ADV1200 BLACK&DECKER 12V – Praktyczny, ładowany przez gniazdo zapalniczki model odkurzacza samochodowego, który skutecznie rozprawi się z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Usunie kurz, resztki jedzenia, pył naniesiony przez buty, sierść podróżującego samochodem pupila, włosy. Jego atutem jest długi, bo 5-metrowy kabel, który zapewnia spore pole do manewru i pozwala dotrzeć w każde miejsce samochodu, od panelu przedniego, po tapicerkę z tyłu czy bagażnik. Dodatkowym plusem są wymienne końcówki, które można dopasować do rodzaju nawierzchni. To jeden z najlepszych odkurzaczy samochodowych dostępnych na rynku – spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających: gwarantuje świetną moc ssania, skutecznie pochłania zabrudzenia, jest poręczny i wygodny w użyciu. Można potraktować go jako odkurzacz ręczny lub skorzystać z praktycznej podpórki, w zależności od potrzeb. To połączenie funkcjonalności i designu, sprzęt, który znacznie ułatwi utrzymanie porządku w samochodzie.

8. Hoover SJ4000DWB

 Hoover SJ4000DWB

Cena: ok. 78 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odkurzacz samochodowy HOOVER SJ4000DWB6 011 – Jaki odkurzacz samochodowy będzie najlepszy? Poszukując tego idealnego dla siebie, z pewnością warto przyjrzeć się modelowi HOOVER SJ4000DWB6 011. To odkurzacz niezwykle poręczny: lekki, kompaktowy, a jednocześnie o doskonałej mocy. Wyposażony w solidny akumulator, ładowany przez gniazdo zapalniczki ma długi czas działania i świetną moc ssania. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju brud i pył: kurz, włosy, sierść, popiół, resztki jedzenia czy ziemię naniesioną przez obuwie. Posiada pojemny i łatwy w opróżnianiu pojemnik na kurz. Plusem są także nowoczesne, praktyczne końcówki do sprzątania różnego typu nawierzchni. Ułatwią one usuwanie zabrudzeń z nawet bardzo trudno dostępnych miejsc i sprawią, że sprzątanie samochodu przestanie być problematyczne i czasochłonne. To odkurzacz łączący dobrą jakość i atrakcyjną cenę, przypadnie do gustu wszystkim lubiącym praktyczne, ułatwiające życie akcesoria.

Poradnik zakupowy odkurzacza samochodowego

Jak wybrać dobry odkurzacz samochodowy?

Decydując się na zakup odkurzacza samochodowego, warto postawić na najwyższą jakość. Solidny sprzęt posłuży przez lata i zagwarantuje maksymalną skuteczność i komfort sprzątania.
Licząc na dobry odkurzacz samochodowy, najlepiej wybrać renomowaną markę cieszącą się uznaniem klientów. Warto też dokładnie sprawdzić specyfikację urządzenia i upewnić się, że odpowiada ona ustalonym wcześniej oczekiwaniom. Różne modele odkurzaczy różnią się wieloma parametrami: od wielkości i ciężaru, przez sposób zasilania czy ładowania, po funkcjonalność i design. Najlepszy odkurzacz samochodowy to taki, który jest praktyczny, solidny i spełnia wymagania konkretnego klienta.

Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Jaki odkurzacz samochodowy kupić? Wybierając model idealny dla siebie, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii.
Po pierwsze, w przypadku odkurzacza samochodowego ważną rolę odgrywa wielkość. Najlepiej sprawdzą się nieduże, lekkie urządzenia, które będą poręczne i przyjemne w obsłudze. Druga kwestia, to moc i czas działania – dobry odkurzacz samochodowy mimo małego rozmiaru powinien być wyposażony w pojemny akumulator, który pozwoli za jednym zamachem wyczyścić wnętrze całego samochodu. Warto zwrócić uwagę również na sposób ładowania – obecnie większość modeli zasilana jest na akumulator, ale niektóre modele mogą działać na baterie. Ogromnym plusem, jeśli chodzi o odkurzacz do samochodu, będzie długi maksymalny czas sprzątania. Kolejny parametr, który zainteresuje poszukujących idealnego sprzętu do czyszczenia tapicerki i pozostałych elementów wyposażenia auta, będą dodatkowe funkcje jak np. opcja mycia na mokro czy spory zestaw zmiennych końcówek do różnego typu powierzchni.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *