Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking: Odkurzacze dyson
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking odkurzaczy » Ranking: Odkurzacze dyson
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Jaki odkurzacz dyson wybrać? Najlepsze modele 2022 roku

Odkurzacze Dyson wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, wydajność oraz wytrzymałość. W sprzedaży znajdują się różnego typu urządzenia, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Sprawdź nasz ranking, jeśli pragniesz dowiedzieć się, które modele są rekomendowane przez użytkowników. Zostały one wykonane z certyfikowanych tworzyw o nieprzeciętnej żywotności. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia przedwczesnej awarii – nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie stanowi żadnego zagrożenia.

Miejsce Nazwa Cena Najtańsza oferta
1 Dyson V11 Absolute Extra Pro 3689,00 zł Sprawdź teraz
2 Dyson Cyclone V10 Absolute 2379,00 zł Sprawdź teraz
3 Dyson V11 Absolute 2849,00 zł Sprawdź teraz
4 Dyson V11 Animal+ 2299,00 zł Sprawdź teraz
5 Dyson V8 Absolute 1740,00 zł Sprawdź teraz
6 Dyson Cyclone V10 Animal 1890,00 zł Sprawdź teraz
7 Dyson V8 Absolute+ 2022 1749,00 zł Sprawdź teraz
8 Dyson Big Ball Multi Floor 2 1444,00 zł Sprawdź teraz
9 Dyson V11 Torque Drive Extra 2699,00 zł Sprawdź teraz
10 Dyson V8 Total Clean 1649,00 zł Sprawdź teraz

Ranking: Odkurzacze dyson

1. Dyson V11 Absolute Extra Pro

Dyson V11 Absolute Extra Pro

Cena: ok. 3689,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zależy Ci na tym, żeby posiadać najlepszy odkurzacz pionowy? Dyson V11 Absolute Extra Pro to bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji znajdujących się na ten moment na rynku w tej półce cenowej. Prezentowany model pozytywnie zaskakuje przede wszystkim oferowaną funkcjonalnością i intuicyjnością obsługi – najważniejsze aktualne parametry możesz zawsze podejrzeć na wyświetlaczu. Do swojej dyspozycji masz aż 3 tryby pracy (ekologiczny, automatyczny i turbo). Praca na każdym z nich będzie przebiegała inaczej, dlatego moc i intensywność pracy możesz dostosować do swoich potrzeb. System szczotek został tak dopracowany, że doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń nie tylko z dywanów o różnej długości włosia, ale także podłóg (w tym parkietów). Możesz mieć wpływ również na to, z jaką intensywnością będzie wykorzystywana moc z akumulatora – wykorzystanie systemu optymalizującego zużycie pozwala Ci na lepsze wykorzystanie możliwości urządzenia. Wybierając to urządzenie masz możliwość korzystania z wymiennych akumulatorów.

2. Dyson Cyclone V10 Absolute

Dyson Cyclone V10 Absolute

Cena: ok. 2379,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz wybrać polecany odkurzacz pionowy Dyson rekomendowany przez licznych użytkowników? Cyclone V10 Absolute to model łączący w sobie bardzo wysoki stopień niezawodności z korzystną ofertą cenową. Prezentowana charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką mocą ssania, której intensywność jest porównywalna z częścią tradycyjnych odkurzaczy. Pojemny akumulator naładowany uprzednio do pełna daje możliwość intensywnej pracy bez konieczności redukcji poziomu zasysania nawet przez 1 godzinę. Ten dobry odkurzacz Dyson wyróżnia się ze względu o obecność sporo większego pojemnika na brud i inne zanieczyszczenia – w porównaniu z modelami poprzedniej generacji różnica sięga nawet 40%. W zestawie znajduje się specjalna elektroszczotka dedykowana do podłóg twardych, jak i ta w wersji mini, która daje możliwość odkurzania tapicerki oraz trudnodostępnych miejsc. W prezentowanym produkcie Dyson Cyclone V10 Absolute wykorzystano wielopoziomowy system filtracji, który zapobiega wydostawaniu się nawet drobnych zanieczyszczeń w pojemniku na brud.

3. Dyson V11 Absolute

Dyson V11 Absolute

Cena: ok. 2849,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Twoje wymagania spełni dobry i tani odkurzacz pionowy Dydon? V11 Absolute to propozycja, która zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce na podium w naszym zestawieniu. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala na automatyczne wykrycie rodzaju oporu na stawianemu obrotowej szczotce. Dzięki temu z łatwością dobierana jest najbardziej optymalna moc zasysania zanieczyszczeń. Z opcji tej można korzystać na każdym typie powierzchni, z wyjątkowo delikatnymi podłogami typu twardego na czele. Moc ssania oferowana w tym modelu plasuje się na poziomie 125 tyś obrotów na minutę. Taka wartość pozwala konkurować Dyson V11 Absolute z większością modeli bezprzewodowych. Kolejnym znakiem rozpoznawczym, którym wyróżnia się najlepszy odkurzacz pionowy Dyson jest obecność większego akumulatora. Przekłada się on nawet na 20% lepszą moc ssania w porównaniu z modelem poprzedniej generacji. Docenisz tą propozycję również ze względu na możliwość higienicznego opróżniania powiększonego pojemnika.

4. Dyson V11 Animal+

Dyson V11 Animal+

Cena: ok. 2299,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kochasz zwierzęta, ale jednocześnie zależy Ci na tym, żeby utrzymać czystość w swoim domu lub mieszkaniu? Twoje oczekiwania może spełnić odkurzacz pionowy Dyson V11 Animal+. Urządzenie to jest zasiane innowacyjnym silnikiem cyfrowym. Daje on możliwość uzyskania obrotów na poziomie nawet 125 000 obrotów na minutę. Jeszcze większą wydajność odkurzacza Dyson zapewnia większa, udoskonalona bateria w porównaniu ze starszymi modelami tego producenta. Na ekranie LCD znajdują się informacje na temat aktualnego stanu urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w powiększony zbiornik na pozostałości dodatkowo posiada on system łatwego i higienicznego opróżniania pojemnika. Najlepszy odkurzacz pionowy Dyson V11 Animal+ wyróżnia się ze względu na obecność skomplikowanego systemu filtracji zapobiega powtórnemu powrotowi zanieczyszczeń do powietrza. Docenisz ten sprzęt ze względu na całą gamę końcówek zwiększających funkcjonalność tego odkurzacza pionowego, dzięki temu możesz skutecznie usuwać wiele zanieczyszczeń.

5. Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute

Cena: ok. 1740,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz mieć odkurzacz pionowy, który doskonale poradzi sobie nawet z sierścią zwierząt? Dyson V8 Absolute to jedno z najbardziej wielofunkcyjnych urządzeń – dotrzyma ono kroku nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Cechą rozpoznawczą prezentowanego urządzenia jest cały zestaw specjalnych końcówek przeznaczonych do czyszczenia rozmaitych powierzchni (combi, szczelinowa, z miękką szczotką i inne). Ten dobry odkurzacz pionowy Dyson umożliwia nieprzerwaną możliwość sprzątania nawet przez 40 minut na pełnym naładowaniu akumulatora. Na szczególną uwagę właścicieli czworonogów zasługuje mini-elektroszczotka – doskonale poradzi sobie ona z usuwaniem pozostałości po zwierzętach. Kolejnym atutem tego sprzętu jest możliwość korzystania z wygodnego odkurzacza ręcznego. Wybierając ten model można swobodnie korzystać z aż 2 dedykowanych trybów mocy. Specjalna końcówka dokująca – umożliwia ona nie tylko wygodne przechowywanie, ale także szybkie ładowanie akumulatora. Bateria ładuje się do pełna w ciągu 5 godzin.

6. Dyson Cyclone V10 Animal

Dyson Cyclone V10 Animal

Cena: ok. 1890,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz sprzętu, który dotrzyma kroku nie tylko domownikom, ale także ich czworonożnym przyjaciołom? Odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10 Animal to propozycja nie do odrzucenia. Tak jak w większości propozycji tego producenta ta również wyróżnia się ze względu na bardzo wysoką moc ssącą. Jest ona niezbędna zwłaszcza podczas usuwania trudnych zabrudzeń takich jak sierść. Zastosowanie akumulatora o dużej pojemności przekłada się na to, że z urządzenia można korzystać bez przerwy nawet przez 1 godzinę. Ten idealny odkurzacz Dyson ładuje się zaledwie 3,5 godziny – dzięki temu bardzo szybko jest on gotowy do działania i pozostaje do Twojej dyspozycji. moc sprzętu można dostosować do rodzaju sprzątanych zanieczyszczeń. Ten odkurzacz pionowy wyposażony jest w spory pojemnik z higienicznym usuwaniem zanieczyszczeń. Dyson Cyclone V10 Animal jest wyposażony w specjalny filtr antyalergiczny, który zatrzymuje większość alergenów.

7. Dyson V8 Absolute+ 2022

Dyson V8 Absolute+ 2022

Cena: ok. 1749,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Twoje oczekiwania spełni tylko najlepszy odkurzacz pionowy? Dyson V8 Absolute+ 2022 to jedna z najbardziej zaawansowanych propozycji dostępnych na ten moment w sklepach. Specjalny system składający się z kilku cyklonów doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń, kuchu i substancji chorobotwórczych, Cyfrowy silnik wytwarza nawet 110 tyś obrotów w czasie minuty. Taka prędkość sprawia, że prezentowane urządzenie pozostawia daleko w tyle liczną konkurencję. Wytrzymała i trwała ekektroszczotka doskonale sobie radzi nawet z głęboko osadzonym brudem również takim jak sierść zwierzaków. Miękka końcówka sprawdza się przy czyszczeniu twardych podłóg typu parkiet. Wybierając ten produkt masz do swojej dyspozycji dwa tryby – automatyczny wystarcza nawet na 40 minut nieprzerwanej pracy. Tryb MAX pozwala na uzyskanie maksymalnych osiągów, lecz skraca czas pracy na jednym ładowaniu. Z zestawie z tym odkurzaczem pionowym Dyson dodawane są liczne akcesoria, które znacznie zwiększają funkcjonalność prezentowanego modelu.

8. Dyson Big Ball Multi Floor 2

Dyson Big Ball Multi Floor 2

Cena: ok. 1444,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz mieć najlepszy odkurzacz Dyson? Big Ball Multi Floor 2 to model tradycyjny, który wyróżnia się ze względu na bardzo wysoką moc – 600 W. produkt został wykonany w technologii bezworkowej. Znakiem rozpoznawczym jest wyspecjalizowana technologia czyszczenia i filtrowania powietrza, która radzi sobie z wychwytywaniem licznych zarazków i alergenów. Głowica czyszcząca świetnie sprawdza się podczas usuwania zabrudzeń z niemal wszystkich powierzchni – swoje parametry dostosowuje w sposób automatyczny, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się i dobierać parametrów czyszczenia za każdym razem. Ogromnym atutem tego modelu jest funkcja, która sprawia, że najlepszy odkurzacz Dyson wraca do prawidłowej pozycji po każdym przewróceniu. Dzięki możliwości obrotu w zakresie 360 stopni uchwyt produktu dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Duży zbiornik na odpadki można higienicznie opróżnić. Akcesoria można wygodnie montować za pomocą specjalnego systemu. Na szczególną uwagę zasługuje końcówka przeznaczona do czyszczenia schodów.

9. Dyson V11 Torque Drive Extra

Dyson V11 Torque Drive Extra

Cena: ok. 2699,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Twoje oczekiwania spełni tylko najlepszy odkurzacz pionowy Dyson? V11 Torque Drive Extra to model, który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Urządzenie wpada w oko ze względu na długi czas pracy na baterii – wynosi on do 60 minut. Sprzęt daje możliwość korzystania z 3 trybów pracy – ekologiczny, automatyczny oraz Boost. Ten ostatni jest przeznaczony do usuwania wtartych zanieczyszczeń. Wyświetlacz LCD pokazuje aktualne informacje na temat pracy sprzętu. Kolejnym atutem, którym wyróżnia się dobry odkurzacz Dyson jest nowa, bardziej wydajna bateria o większej pojemności. Dzięki niej można z powodzeniem usunąć zanieczyszczenia z wielu powierzchni. Akcesoria pomagają w automatycznym dostosowaniu mocy ssania do aktualnych potrzeb. W ten sposób można optymalizować zużycie energii. Uchwyt Drop-In daje możliwość nie tylko wygodnego przechowywania, ale także ładowania. W komplecie z urządzeniem dołączane są praktyczne akcesoria ułatwiające dokładne czyszczenie oraz ładowarka.

10. Dyson V8 Total Clean

Dyson V8 Total Clean

Cena: ok. 1649,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz mieć dobry odkurzacz pionowy? Dyson V8 Total Clean to sprzęt, który świetnie sprawdzi się w niemal w każdym domu, nawet tym, w którym na co dzień przebywają czworonogi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trwałego i wytrzymałego silnika o dużej mocy ssącej. Specjalny materiał, z którego została wykonana jest przystosowana do precyzyjnego zbierania większych zanieczyszczeń oraz drobnego kurzu. Specjalna końcówka do dywanów dokładnie i precyzyjnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Pomimo dużej mocy sprzęt działa nawet do 40 minut na pełnym cyklu ładowania, a taki czas w zupełności wystarcza do posprzątania nawet znacznych powierzchni. Długa rura i specjalna konstrukcja sprawiają, że polecany odkurzacz Dyson V8 Total Clean w oka mgnieniu przekształca się w sprzęt idealny do czyszczenia na wysokości – dzięki niemu można m.in. błyskawicznie usunąć kurz z karniszy. Nowoczesny system filtracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia i drobnoustroje chorobotwórcze nawet o niewielkiej średnicy. Z tego względu urządzenie to dedykowane jest nawet alergikom i osobom zmagającym się z astmą oskrzelową.

Poradnik zakupowy odkurzacza Dyson

Odkurzacze Dyson to doskonała opcja dla wszystkich miłośników porządków, którzy uwielbiają dbać o czystość lokum, w którym mieszkają. Marka Dyson to obecnie jeden z prawdziwych gigantów, który opanowuje ranking odkurzaczy, dlatego ludzie coraz częściej sięgają po produkty tej właśnie firmy. W poniższym artykule pokazuje, co wyróżnia tą właśnie markę na tle innych, jak i pokazuje, jak wybrać te dobre odkurzacze tej firmy, jakie jednocześnie będą dla nas najlepsze.

Co wyróżnia odkurzacze marki Dyson?

Na początek trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co sprawia, że ta marka jest tak popularna w swoim fachu. Produkty firmy Dyson zawierają w sobie elegancje, wytrzymałość, a także niezawodność. Ich urządzenia cechują się najwyższą klasą. Wysoki procent wychwytywania cząstek, ogromna siła ssania, jak i również mocna bateria sprawiają, że odkurzacze tej właśnie marki zaczynają nadawać ton na rynku. Nie można rzecz jasna zapomnieć o niezwykle eleganckim wyglądzie takich sprzętów, który już samych swoim designem przyciąga i zachęca do kupna.

Jak wybrać dobre odkurzacze marki Dyson?

Są aspekty, które szczególnie musimy brać pod uwagę, gdy decydujemy się na kupno takiego sprzętu. Ważna jest oczywiście moc takiego odkurzacza. Im większa moc, tym szybciej zakończymy taki proces odkurzania. Musimy również zwrócić uwagę na cenę takiego urządzenia. Nie są to produkty, które są bardzo tanie, ale zdecydowanie trzeba sobie powiedzieć, że są bezapelacyjnie warte swojej ceny, dlatego decydując się na kupno, nic nie tracimy, a zyskujemy bardzo wiele. Warto również zajrzeć na ranking wewnętrzny tej firmy w kwestii tych odkurzaczów. Tu prym wiedzie model Dyson V11 Absolute Extra Pro. To prawdziwy hit na rynku. Można powiedzieć, że model ten schodzi niczym świeże bułeczki.

Odkurzacze tej właśnie marki to sprzęty, które bezapelacyjnie powinny trafić do domu każdego z nas. Ich wygoda, elegancja i ogromna moc sprawiają, że proces sprzątania będzie o wiele krótszy, a efekt końcowy zadowoli wszystkich, którzy użyją tego właśnie odkurzacza.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.