Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking cichych pralek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking cichych pralek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking cichych pralek – dobra cicha pralka w 2022 roku

Hałasy generowane przez sprzęty domowe mogą znacząco obniżyć komfort codziennego życia. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby wybrać urządzenie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również ciche. Pomoże Ci w tym nasz ranking najcichszych pralek. Sporym atutem jest fakt, że mogą być one użytkowane nawet w nocy. Nie trzeba obawiać się przypadkowego obudzenia domowników. Interesuje Cię dobra cicha pralka, która będzie dostępna w korzystnej cenie? Zapoznaj się z poniższym zestawieniem, które powstało na bazie rzeczywistych opinii użytkowników.

Ranking najcichszych pralek pralek – TOP 10 najlepszych cichych pralek

Miejsce Nazwa cichej pralki Cena Najtańsza oferta
1 Pralka BOSCH Serie 8 ActiveOxygen WAW24740PL 3088 zł Sprawdź teraz
2 Pralka AEG L7FEC48SP 2519 zł Sprawdź teraz
3 Pralka BOSCH Serie 8 i-DOS WAX32EH0EU 5428 zł Sprawdź teraz
4 Pralka SIEMENS WM6HXF40PL 5599 zł Sprawdź teraz
5 Pralka ELECTROLUX EW8F169SPA 3699 zł Sprawdź teraz
6 Pralka Bosch WAT28640PL 2495 zł Sprawdź teraz
7 Pralka LG Vivace F4WV909PS2A 3399 zł Sprawdź teraz
8 Pralka AEG L9FEA69S 5199 zł Sprawdź teraz
9 Pralka LG Vivace F4WV910P2A 3799 zł Sprawdź teraz
10 Pralka AEG L9FEC49S 4249 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych cichych pralek

1. Pralka BOSCH Serie 8 ActiveOxygen WAW24740PL

 Pralka BOSCH Serie 8 ActiveOxygen WAW24740PL

Cena: ok. 3088 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dla wielu osób jest to najlepsza cicha pralka, która posiada nieprzeciętne parametry użytkowe. Dzięki temu przez długi czas pozostanie ona w nienaruszonym stanie. Jest to inwestycja, która opłaca się najbardziej. Ładowność 9 kg sprawia, że jest to sprzęt wyjątkowo praktyczny. Pomieści sporą ilość ubrań, co usatysfakcjonuje osoby posiadające dużą rodzinę. Prędkość obrotowa wynosi 1200 obr/min. Opisywana pralka została w całości wykonana z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dzięki temu konstrukcja jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Nie trzeba obawiać się zarysowań, deformacji powierzchni, czy też innych uszkodzeń mechanicznych. Ogromną rolę odgrywa również wysoka klasa energetyczna (A+++), dzięki której koszt eksploatacji sprzętu znajduje się na niskim poziomie. Na specjalną uwagę zasługuje blokada rodzicielska, dzięki której maluch nie włączy urządzenia, ani nie otworzy bębna podczas pracy. Poziom hałasu prania to 48 dB, a wirowania 74 dB.

2. Pralka AEG L7FEC48SP

 Pralka AEG L7FEC48SP

Cena: ok. 2519 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesuje Cię dobra cicha pralka, która polecana jest przez użytkowników? Prezentowany sprzęt wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pochodzi on od renomowanego producenta, a więc nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo eksploatacji. Jest to model ładowany od frontu, co przekłada się na wysoki poziom wygody. Technologie ProSteam sprawia, że ubrania po wyjęciu z bębna nie są mocno wygniecione. Jest to niezwykle ważne, jeśli mamy do czynienia z delikatnymi materiałami, które ciężko się prasuje. Funkcja ProSense gwarantuje automatyczne ważenie wsadu. Dzięki temu urządzenie dopasowuje najlepsze parametry pracy. Pozwala to zredukować zużycie zasobów, a tym samym zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Nie bez znaczenia jest również wysoka klasa energetyczna (A), dzięki której pralka jest energooszczędna. Zadowoli to osoby, które robią pranie bardzo często. Ładowność wynosi 8 kg, a prędkość obrotowa 1400 obr/min. Hałas generowany podczas prania wynosi 47 dB, a podczas wirowania 73 dB.

3. Pralka BOSCH Serie 8 i-DOS WAX32EH0EU

 Pralka BOSCH Serie 8 i-DOS WAX32EH0EU

Cena: ok. 5428 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przeglądasz ciche pralki automatyczne i nie wiesz, jaki model sprawdzi się najlepiej? Sprawdź prezentowane urządzenie o ładowności 10 kg. Jest to model pojemny, a zarazem funkcjonalny oraz niezawodny. Trzeba podkreślić, że powstał on ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Taki zakup opłaca się najbardziej! Jest to sprzęt energooszczędny (klasa energetyczna A), co pozwala zminimalizować zużycie prądu. Jest to rozwiązanie korzystne dla naszego portfela, a także środowiska naturalnego. Na specjalną uwagę zasługuje dostępność programu szybkiego. W błyskawicznym tempie odświeżymy odzież, a także usuniemy powstałe zabrudzenia. Prezentowany sprzęt jest trwały oraz niepodatny na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Prędkość wirowania wynosi aż 1600 obr/min. Hałas generowany podczas prania wynosi 47 dB, a podczas wirowania 72 dB. Nie są to dźwięki uciążliwe dla otoczenia.

4. Pralka SIEMENS WM6HXF40PL

 Pralka SIEMENS WM6HXF40PL

Cena: ok. 5599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to bardzo cicha pralka, która dostępna jest w ekonomicznej cenie. Przypadnie to do gustu tym, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości środków finansowych. Ładowność bębna wynosi 10 kg, dzięki czemu pomieścimy sporą ilość odzieży. Klasa energetyczna A+++ pozwala zminimalizować zużycie energii. Nie trzeba więc obawiać się wysokich rachunków za prąd. Warto również wspomnieć o możliwości dokładanie prania podczas cyklu bez ryzyka wylania się wody do wnętrza. Regulacja wirowania pozwala dopasować parametry pracy do typu ubrań. Silnik IQDrive wyróżnia się najwyższą wydajnością oraz żywotnością. Producent udziela aż 10-letniej gwarancji. Plusem jest również możliwość sterowania za pomocą smartfona lub tabletu. Wystarczy jedynie pobrać dedykowaną aplikację. Prędkość obrotowa wynosi 1600 obr/min. Hałas generowany podczas prania znajduje się na poziomie 47 dB, a podczas wirowania 72 dB. Jest to sprzęt posiadający liczne pozytywne opinie, a więc zakup się opłaca.

5. Pralka ELECTROLUX EW8F169SPA

 Pralka ELECTROLUX EW8F169SPA

Cena: ok. 3699 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To super cicha pralka, która posłuży niezawodnie długie lata. Na uwagę zasługuje fakt, że została ona wykonana z najlepszych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Dzięki temu nie trzeba obawiać się przedwczesnych awarii oraz uszkodzeń. Ładowność na poziomie 9 kg sprawia, że bęben pomieści sporą ilość rzeczy. Kolejnym atutem jest wysoka klasa energetyczna (A), która umożliwia zminimalizowanie zużycia prądu. Usatysfakcjonuje to tych, którzy obawiają się wysokich kosztów użytkowania. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 1600 obr/min. Dostępnych jest aż 13 programów prania, a więc wybór odpowiedniego trybu nie będzie żadnym problemem. Czytelny wyświetlacz sprawia, że kontrola urządzenia jest niezwykle wygodna. Na ekranie wyświetlany jest czas do zakończenia cyklu, a więc nie trzeba zastanawiać się, ile minut pozostało. Hałas wytwarzany podczas prania znajduje się na poziomie 47 dB, a podczas wirowania 75 dB.

6. Pralka Bosch WAT28640PL

 Pralka Bosch WAT28640PL

Cena: ok. 2495 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu 2022 można znaleźć najcichsze pralki, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Nie trzeba więc obawiać się, że inwestycja przekroczy posiadane możliwości finansowe. Ładowność wynosi 9 kg, a prędkość obrotowa 1400 obr/min. Stawiając na sprzęt renomowanego producenta można mieć pewność, że będzie on żywotni, a także niekłopotliwy w codziennej obsłudze. Nie trzeba obawiać się awarii, które mogłyby nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Tryb Vario Perfect umożliwia zminimalizowanie czasu cyklu. Pranie nie tylko będzie trwać krócej, ale również będzie energooszczędne. Warto wspomnieć o wysokiej klasie energetycznej (A+++). Zużycie prądu znajduje się na bardzo niskim poziomie. Bęben WaveDrum to jeszcze wyższa skuteczność prania. Trzeba zaznaczyć, że został on zaprojektowany w oparciu o innowacyjne technologie. Plusem jest także dostępność programu czyszczenia bębna. Hałas generowany podczas prania znajduje się na poziomie 48 dB, a podczas wirowania 73 dB.

7. Pralka LG Vivace F4WV909PS2A

 Pralka LG Vivace F4WV909PS2A

Cena: ok. 3399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywana pralka cicha stanowi połączenie solidnej konstrukcji oraz nieprzeciętnej funkcjonalności. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy mają zamiar użytkować sprzęt często oraz intensywnie. Pojemność bębna wynosi 9 kg. Model ten ładowany jest od frontu, dzięki czemu komfort eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie. Tryb TurboWash 360˚ zapewnia wysoką precyzję prania, a także skrócenie czasu cyklu do 39 minut. Jest on niezastąpiony zawsze wtedy, gdy nie możemy czekać zbyt długo. Opisywany sprzęt został wyposażony w innowacyjne dysze 3D, które rozpryskują wodę w czterech różnych kierunkach. Sprawia to, że nawet najmniejsze zakamarki odzieży zostaną dokładnie oczyszczone. Oprócz tego przedstawiane urządzenie jest mocne oraz solidne. Wydajny silnik, który powstał w oparciu o certyfikowane komponenty z pewnością przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Hałas generowany podczas pracy znajduje się na poziomie 48 dB, a podczas prania 71 dB.

8. Pralka AEG L9FEA69S

 Pralka AEG L9FEA69S

Cena: ok. 5199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz dobrych i cichych pralek automatycznych? Nasz ranking 2022 został stworzony z myślą o Tobie. Sprawdź opisywany model, który nie bez powodu zdobył pozytywne opinie użytkowników. Maksymalny wsad wynosi 9 kg, a więc bęben pomieści sporą ilość prania. Kolejnym atutem jest optymalne zużycie zasobów. W dużej mierze odpowiada za to wysoka klasa energetyczna. Należy wspomnieć, że sprzęt został wykonany w oparciu o sprawdzone technologie, dzięki czemu pranie jest precyzyjne, a jednocześnie efektywne. Nie trzeba obawiać się nieusuniętych plam, czy też zabrudzeń. Atutem jest także intuicyjna obsługa, która nie wymaga żadnego wysiłku. Bez trudu można ustawić najlepszy program, który będzie dopasowany do zawartości bębna. Zmniejsza to ryzyko przypadkowego zniszczenia odzieży. Hałas generowany podczas prania to 47 dB, a podczas wirownia 75 dB. Na uwagę zasługuje również uczciwa cena zakupu – warto jest wziąć pod uwagę, że jest to zakup na lata, a więc warto jest mądrze zainwestować.

9. Pralka LG Vivace F4WV910P2A

 Pralka LG Vivace F4WV910P2A

Cena: ok. 3799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz sprawdzonej, a jednocześnie taniej cichej pralki, która będzie wydajna, a jednocześnie ekonomiczna w użytkowaniu? Koniecznie sprawdź prezentowany model, który został wyprodukowany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Pozostaną one w nienaruszonym stanie nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Technologia TurboWash™360˚ gwarantuje maksymalną dokładność podczas prania, dzięki czemu można usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Kolejnym atutem jest dostępność funkcji LG Steam+, dzięki której odzież będzie posiadać mniejszą liczbę zagnieceń. Jej uprasowanie będzie trwać znacznie krócej. Dodatkowym atutem jest skuteczne eliminacja 99,9% alergenów oraz bakterii. Wielkość wsadu wynosi 10,5 kg. Dostępny jest szeroki wybór przydatnych programów. Na specjalną uwagę zasługuje tryb delikatny. Dostępny jest czytelny wyświetlacz, dzięki któremu kontrola nad sprzętem stanie się prostsza. Hałas generowany podczas prania wynosi 48 dB, a podczas wirowania 71 dB.

10. Pralka AEG L9FEC49S

 Pralka AEG L9FEC49S

Cena: ok. 4249 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka cicha pralka będzie funkcjonalna oraz bezawaryjna? Koniecznie zapoznaj się z opisywanym sprzętem o pojemności 9 kg. Klasa energetyczna A+++ pozwala zminimalizować zużycie zasobów, a więc koszty eksploatacyjne znajdują się na niskim poziomie. Plusem są również nowoczesne technologie, które odpowiadają za nieprzeciętna efektywność pracy. Miękka woda jest w pełni bezpieczna dla pranych materiałów, a więc nie trzeba obawiać się ich przypadkowego uszkodzenia. Zaletą jest także maksymalne wykorzystanie detergentów. Przenikają one do każdego włókna, co odpowiada za precyzję prania. Nawet najcięższe zabrudzenia mogą zostać szybko oraz niekłopotliwie wyeliminowane. Technologia ProSense to zaawansowane czujniki, które zapewniają automatyczne ważenie wsadu. Sprawia to, że parametry pracy za każdym razem dopasowane są do rodzaju odzieży. Użycie pary pozwala pozbyć się uporczywych zagnieceń. Hałas generowany podczas prania znajduje się na poziomie 47 dB, a podczas wirowania 73 dB.

 

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD wolnostojące arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.