Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking pralek do 1000 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking pralek do 1000 zł
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking pralek do 1000 zł – najlepsze pralki do 1000 zł w 2022 roku

Potrzebujesz pralki, ale nie chcesz wydawać na nią sporej sumy? Nie musisz ponosić wysokich wydatków, aby kupić pralkę, która będzie pracowała niezawodnie. Nie wiesz jednak, jaką pralkę do 1000 zł wybrać? Nawet w tak niskiej cenie można kupić dzisiaj tanie i dobre pralki!

Nasz ranking pralek 2022 pozwoli Ci na znalezienie najlepszego modelu w tak niskiej cenie, który będzie mógł zapewnić maksymalną skuteczność, a także komfort i trwałość pracy na wiele lat. Sprawdź już teraz, jaka najlepsza pralka do 1000 zł będzie udanym zakupem!

Ranking pralek do 1000 zł – TOP 10 najlepszych pralek do 1000 zł

Miejsce Nazwa pralki do 1000 zł Cena Najtańsza oferta
1 Pralka Whirlpool FWL61052BPL 1049 zł Sprawdź teraz
2 Pralka INDESIT BTWA51051PL 795 zł Sprawdź teraz
3 Pralka Whirlpool AWE60110 876 zł Sprawdź teraz
4 Pralka Electrolux EW6S0506OP 1099 zł Sprawdź teraz
5 Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W 999 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych pralek do 1000 zł

1. Pralka Whirlpool FWL61052BPL

 Pralka Whirlpool FWL61052BPL

Cena: ok. 1049 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ta nowoczesna, a także tania pralka ładowana od przodu to doskonały wybór do każdej łazienki. Dzięki szerokiej gamie różnych funkcji pierze skutecznie, a przy tym delikatnie, dlatego nie przyczynia się do zniszczenia odzieży.

Pralka Whirlpool FWL61052BPL wyróżnia się technologią FreshCare+, która pozwala na nadanie praniu wyjątkowej świeżości nawet po zakończeniu cyklu. Zastosowanie pary wodnej powoduje, że pranie jest zdezynfekowane i higieniczne. Pralka ta wykorzystuje także technologię SoftMove, za pomocą której pranie jest skutecznie chronione przed zagnieceniami. Bęben pralki posiada ładowność 6 kg.

Innymi atutami tej pralki są szeroki otwór załadunkowy, wyświetlacz LED z wygodnym programatorem, który pozwala na łatwe ustawienie parametrów prania. Istnieje także możliwość opóźnienia startu pralki – w ten sposób może ona rozpocząć pranie w wyznaczonej godzinie. Szeroka gama programów powoduje, że ta dobra pralka do 1000 zł może nadać się do praktycznie każdego typu odzieży – od bawełny oraz syntetyków aż do tkanin delikatnych czy odzieży sportowej.

2. Pralka INDESIT BTWA51051PL

 Pralka INDESIT BTWA51051PL

Cena: ok. 795 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaka pralka do 1000 zł i ładowana od góry będzie najlepsza? Warto sprawdzić model Indesit BTWA51051P, który wyróżnia się niską ceną oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary może świetnie nadać się do małej łazienki, gdzie liczy się każdy centymetr.

Pralka Indesit BTWA51051P to model wyposażony w uniwersalny silnik oraz pojemny bęben, który zmieści do 5 kg załadunku. Regulacja prędkości obrotowej w tym właśnie modelu powoduje, że tryb jej pracy może być indywidualnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Posiada ona również inne praktyczne funkcje, między innymi dodatkowe płukanie, aby jeszcze lepiej usunąć detergenty z tkaniny, pranie wstępne oraz pranie intensywne, które skutecznie usuwa plamy.

Model Indesit BTWA51051P jest bardzo łatwy w obsłudze. Czytelny programator pozwala na łatwe wybranie potrzebnego programu do wyprania każdego typu ubrania. Dodatkowym atutem, jaki ma ta tania i dobra pralka, jest opcja EnergySaver, która redukuje zużycie energii oraz dba o środowisko naturalne.

3. Pralka Whirlpool AWE60110

 Pralka Whirlpool AWE60110

Cena: ok. 876 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kompaktowa i niezwykle skuteczna, a przy tym tania pralka Whirlpool AWE60110 to model ładowany od góry, którego bęben może pomieścić do 6 kg tkanin. To model, który zapewnia skuteczne, szybkie i oszczędne pranie. Świetnie sprawdzi się również w małej łazience!

Pralka Whirlpool AWE60110 jest modelem dedykowanym dla osób, dla których najlepsza pralka do 1000 to pralka ładowana od góry oraz posiadająca szeroką gamę praktycznych funkcji ułatwiających pranie. To uniwersalny model, który posiada wysokosprawny i energooszczędny silnik, dlatego korzystanie z niej nie jest związane z wysokimi kosztami.

Ta pralka może zagwarantować maksymalną czystość ubrań bez żadnych kompromisów. Posiada do dyspozycji pełną paletę programów, które pozwalają na dopasowanie jej trybu pracy do konkretnych wymagań. Na uwagę zasługuje program super szybki, który pierze ubrania w zaledwie 15 minut. Dodatkowo, ta tania pralka oferuje także funkcję opóźnienia startu, dzięki której pranie może rozpocząć się w momencie wskazanym przez użytkownika.

4. Pralka Electrolux EW6S0506OP

 Pralka Electrolux EW6S0506OP

Cena: ok. 1099 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ładowana od frontu pralka Electrolux EW6S0506OP typu slim o zwężonej konstrukcji wyróżnia się zastosowaniem zaawansowanych systemów wspomagających panie odzieży – samodzielnie dopasowuje parametry prania do konkretnego ładunku, aby uzyskać najlepsze wyniki. Dodatkowo, w porównaniu do posiadanych funkcji jest bardzo tania – ranking pralek do 1000 zł regularnie prezentuje ten właśnie model.

Pralka Electrolux EW6S0506OP to nowoczesna pralka z systemem SensiCare, który automatycznie dobiera czas prania do odzieży, aby w ten sposób spowodować oszczędność wody i energii. Dzięki te właśnie pralce można wykonać pranie nawet w przeciągu 20 minut dla lekko zabrudzonej odzieży. Prezentowana pralka posiada ładowność 6 kg.

Dużym atutem pralki Electrolux EW6S0506OP jest też pełna paleta różnych programów do wyboru dla każdego typu odzieży – także tej wymagającej delikatnego prania, by nie uległa zniszczeniu. Pralka ma też praktyczną funkcję opóźnienia rozpoczęcia programu, dlatego może rozpocząć pranie w wyznaczonym czasie.

5. Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W

 Pralka Whirlpool FreshCare+ FWSL61052W

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji pralka Whirlpool Freshcare+ FWSL61052W jest w stanie wyprać do 6 kg tkanin. Posiada załadunek od frontu. Pełna gama dostępnych programów powoduje, że jest bardzo dobrym zakupem w niskiej cenie.

Pralka Whirlpool Freshcare+ FWSL61052W posiada specjalną funkcję Fresh Care+, która bazuje na odpowiednim ruchu bębna oraz generowaniu pary wodnej, aby poprawić higienę prania i zredukować ryzyko powstawania nieprzyjemnych zapachów. Dzięki tej funkcji ta tania i dobra pralka może również utrzymać świeżość prania nawet do 6 godzin po jego zakończeniu. Technologia SoftMove powoduje, że urządzenie zapewnia właściwą ochronę nawet dla delikatnych tkanin. Antywibracyjne przetłoczenia boczne zmniejszają hałas.

Model Whirlpool Freshcare+ FWSL61052W to dobra pralka do 1000 zł przeznaczona dla osób chcących mieć do dyspozycji pełną gamę programów do wyboru. Są one bardzo łatwe w obsłudze dzięki czytelnemu wyświetlaczowi oraz programatorowi, dlatego dobranie najlepszego trybu prania nie będzie już problemem.

Poradnik zakupowy pralki do 1000 zł

Jak kupić dobrą pralkę do 1000 zł?

Chcesz kupić pralkę, ale nie wiesz, co wybrać w 2022 roku i nie przepłacić? Dobra pralka wcale nie musi być bardzo droga! W sprzedaży można znaleźć obecnie wiele modeli, dlatego też bardzo często pojawia się pytanie – jaką pralkę do 1000 zł wybrać, aby mogła ona zapewnić skuteczne funkcjonowanie na lata bez potrzeby serwisu, a przy tym nie była nadmiernym obciążeniem dla budżetu domowego?

Wystarczy zaledwie 1000 złotych, żeby kupić dobrą pralkę, która zaoferuje nowoczesne technologie oraz szeroką gamę programów do wyboru, dzięki którym pranie będzie mogło być jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Dodatkowo, takie pralki również mogą zapewnić niezawodne działanie – nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

W 2022 roku w sklepach można znaleźć mnóstwo dobrych pralek, które zapewniają niezawodne działanie – co więcej, nie są wcale takie drogie, więc wyposażenie swojego domu w ten niezbędny sprzęt nie musi być wcale tak dużym wydatkiem.

Najszerszy wybór dobrych pralek w niskich cenach czeka obecnie w internecie. Aby wybrać najlepszy model, przyda się ranking pralek do 1000 zł. Na co warto zwrócić szczególną uwagę przy poszukiwaniu taniej i dobrej pralki? Sprawdź teraz!

Dobra pralka do 1000 zł – na jakie aspekty zwrócić uwagę?

  • Ładowność – to bardzo ważny parametr, który określa, jak dużo prania można wybrać w pralce. Najczęściej dobra pralka do 1000 zł może zapewnić ładowność na poziomie 5-6 kg.
  • Technologie prania – nawet tania pralka może zaoferować nowoczesne technologie wspomagające pranie. Polecane modele mają między innymi specjalne systemy zapobiegające zagnieceniom prania delikatnego, wspomagające świeżość dzięki zastosowaniu pary wodnej, chroniące kolory, dodatkowo wypłukujące detergenty z tkanin, programy dla odzieży sportowej.
  • Hałas – dobra pralka nie powinna być głośna, dlatego przy poszukiwaniu odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na deklarowany przez producenta hałas. Wybrane modele posiadają dodatkowe wygłuszenia, antywibracyjne przetłoczenia boczne.
  • Wyświetlacz – najlepsza pralka do 1000 zł będzie wyposażona w wyświetlacz, za pomocą którego można znacznie łatwiej wybrać odpowiedni program oraz kontrolować jego przebieg.
  • Programy – jeśli nie wiesz, jaką pralkę do 1000 zł wybrać, zwróć uwagę na oferowane przez nią programy. Im będzie ich więcej, tym łatwiej będzie można dopasować je do swoich potrzeb. Poza standardowymi programami do prania nawet tania pralka może zaoferować inne praktyczne programy, na przykład program szybki trwający 15-20 minut, program silnego prania dla dużych zabrudzeń czy program zabezpieczający kolory przed płowieniem dzięki zastosowaniu niskiej temperatury.
  • Opóźniony start – to praktyczna funkcja, która pozwala na opóźnienie startu programu w pralce. Wtedy pranie rozpocznie się w wyznaczonej godzinie.
  • Klasa energetyczna – to obecnie bardzo ważny parametr, który oznacza zużycie energii przez pralkę. Najlepiej wybrać tą posiadającą wysoką klasę, na przykład A+ albo wyższą, która zużywa mało prądu i jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
  • Opinie – przed zdecydowaniem się na zakup pralki warto także sprawdzić opinie na jej temat. Obecnie można zapoznać się z nimi również przez internet. W ten sposób można dowiedzieć, się, które modele są polecane i cieszą się wśród kupujących największym powodzeniem.

Najlepsze pralki do 1000 zł – polecani producenci

Gdy chcesz dowiedzieć się, jaka pralka do 1000 zł będzie najlepszym zakupem, w takim przypadku warto wybrać markowe modele. Wśród polecanych producentów tanich pralek znajdują się między innymi Amica, Whirlpool, Indesit czy Electrolux.

Za polecane pralki tych właśnie marek wcale nie trzeba płacić dużo – w ich asortymencie można znaleźć bez problemu modele, które będą łączyły w sobie bardzo dobre parametry techniczne, a przy tym również będą miały przystępną cenę. Taka dobra pralka do 1000 zł będzie wtedy najlepszym wyborem dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na droższy model albo po prostu nie chcą wydawać na taki sprzęt tak wysokiej sumy.

Jaka będzie najlepsza pralka do 1000 zł w 2022 roku? Jeżeli nie chcesz przepłacać, w takim przypadku warto sprawdzić nasz ranking pralek do 1000 zł, za pomocą którego będzie można porównać dostępne obecnie modele na rynku i wybrać taki, który będzie posiadał optymalne parametry dla skutecznej, wygodnej, sprawnej pracy bez awarii.

Jeżeli nie wiesz, jaka pralka do 1000 zł będzie dla Ciebie najlepsza, sprawdź już teraz dostępny na naszej stronie ranking pralek 2022, aby wybrać taką, która będzie mogła spełnić wszystkie Twoje wymagania!

Czy można kupić dobrą pralkę do 1000 zł?

Czy pralka do 100 złotych może być sprzętem na miarę nowoczesnego domu? Tak. Chociaż nie możemy od niej oczekiwać, iż będzie posiadała niezliczoną ilość funkcji dodatkowych, najwyższą klasę energetyczną czy innowacyjne rozwiązania. Niemniej w tej cenie, bez  problemu znajdziesz odpowiednie urządzenie dla potrzeb współczesnego gospodarstwa domowego,.

Dobra pralka do 1000 złotych ma wystarczająco pojemny bęben, aby zmieścić duży wsad. Jest też często wyposażona w systemy wykorzystujące parę wodną do utrzymania właściwej higieny prania i redukcji nieprzyjemnych zapachów. Ma także szeregów programów przeznaczonych do prania tkanin delikatnych, a także dużych i cięższych koców, pościeli czy narzut. Jeśli więc po analizie codziennych potrzeb Twojej rodziny okaże się, że nie macie specjalnych wymagań co do pracy urządzenia, do których potrzebne są innowacyjne technologie, bez problemu dowiesz się z naszego rankingu, jaka pralka do 1000 złotych spełni się w roli pomocnika w domu.

Dodatkowe funkcje pralek do 1000 zł

Nasz ranking pralek do 1000 złotych przedstawia urządzenia różnych marek. Niektóre z nich są sprawdzonymi od lat dostawcami wysokiej jakości sprzętu do gospodarstw domowych. Wśród różnych produktów znajdziesz więc sprzęt dobrej klasy o standardowych funkcjach potrzebnych na co dzień. Polecane urządzenia mogą samodzielnie dopasować temperaturę prania do rodzaju odzieży. Najlepsza pralka do 1000 ma także możliwość ustawienia opóźnionego startu czy krótkich nawet 15 minutowych programów do odświeżania ubrań.

Prezentowane w naszym zestawieniu pralki do 1000 złotych możesz kupić także w wersji kompaktowej, idealnej dla jedno- czy dwuosobowych gospodarstw domowych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się niewielki rozmiar urządzenia. Ładowane od góry zajmują niewiele miejsca, a przy tym oferują szybkie i oszczędne pranie. Dodatkowe płukanie to funkcja, która przyda się w każdym domu, a regulowana prędkość obrotowa podczas wirowania pozwoli dostosować rodzaj prania do konkretnego wsadu.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD wolnostojące arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.