Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking: Pralki beko
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking: Pralki beko
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Jaką pralkę beko wybrać? Najlepsze modele 2022 roku

Beko to marka, która oferuje pralki przeznaczone dla każdego, kto szuka wysokiej jakości sprzętu do prania. Nasz ranking pomoże Ci w znalezieniu najlepszej pralki Beko dla siebie!

Każda pralka Beko zapewnia skuteczne działanie, ale żeby wybrać tą najlepszą, należy wziąć pod uwagę różne kwestie. Przy zakupie pralki sprawdź jej rodzaj i wymiary, pojemność, dostępne programy, klasę energetyczną, a także dodatkowe funkcje. Pralki Beko oferują między innymi funkcje parowe, specjalne funkcje dla właścicieli zwierząt, programy do samooczyszczania.

Miejsce Nazwa Cena Najtańsza oferta
1 Beko MWUE9636CWE 1599,99 zł Sprawdź teraz
2 Beko WUE8636AWE 1395,55 zł Sprawdź teraz
3 BEKO WRE5511BWW 898,00 zł Sprawdź teraz
4 BEKO WRE6511BWW 869,00 zł Sprawdź teraz
5 Beko SWRE7512XWW2 888,88 zł Sprawdź teraz
6 BEKO WTV7632XBW 1348,99 zł Sprawdź teraz
7 BEKO AWUE6511BWW3 849,00 zł Sprawdź teraz
8 Beko EWUE8736N 1599,00 zł Sprawdź teraz
9 BEKO MWUE7636CWE 1349,99 zł Sprawdź teraz
10 BEKO PWUV7646XW 1549,99 zł Sprawdź teraz

Ranking: Pralki beko

1. Beko MWUE9636CWE

Beko MWUE9636CWE

Cena: ok. 1599,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Twoje oczekiwania spełni tylko dobra pralka? Beko MWUE9636CWE to wyjątkowy model, który spełni oczekiwania nawet dużej rodziny ze względu na sporą przestrzeń załadunkową – 9 kg. Urządzenie to wyróżnia się również ze względu na możliwość wykonywania intensywnego wirowania – maksymalnie 1200 obrotów wykonywanych w czasie zaledwie 60 sekund. Taki parametr doskonale sprawdza się podczas prania koców, pościeli i puchowych rzeczy. Produkt wykorzystuje technologię pary w celu jeszcze skuteczniejszego usuwania zarazków i alergenów. Dodatkowo technologia StreamCure pomaga w zmiękczeniu tkanin, a to z kolei ułatwia prasowanie. Zarządzanie urządzeniem jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Program pozwala m.in. na wstrzymanie procesu prania. Ogromnym atutem Beko MWUE9636CWE jest silnik inwerterowy – podnosi on poziom pracy produktu oraz sprawia, że działa on niezawodnie przez długie lata. Funkcja pupil pozwala na usuwanie resztek sierści z odzieży. Program StainExspert jest przystosowany do usuwania trudnych, ale popularnych zabrudzeń.

2. Beko WUE8636AWE

Beko WUE8636AWE

Cena: ok. 1395,55 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobra pralka w przystępnej cenie? Beko WUE8636AWE to bardzo dobra propozycja. Przede wszystkim docenisz ją ze względu na dużą ładowność tj. 8 kg. Taka wielkość sprawdzi się w przypadku pary lub 3 osób. Wirowanie plasuje się na poziomie 1200 obrotów w ciągu 1 minuty. Klasa energetyczna C pozwala na dobre wykorzystanie energii elektrycznej podczas całego cyklu pracy. Wykorzystanie StreamCure daje możliwość wykorzystania pary podczas prania oraz daje możliwość zmiękczenia tkanin – taki patent znacząco ułatwia prasowanie. Najważniejszymi funkcjami urządzenia można zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej producenta. „Sercem” sprzętu jest silnik Inwerterrterowy – pozwala on na lepsze osiągi z zachowaniem wysokiego stopnia wydajności, trwałości i wytrzymałości. Beko WUE8636AWE to inwestycja nawet na lata. Użytkownik ma do swojej dyspozycji bogatą gamę programów: FreshTheraphy, BabyProtect czy pupil. Program StainExpert wspomaga usuwanie najpopularniejszych zabrudzeń, a codzienne szybkie daje możliwość usunięcia zabrudzeń z lekko zabrudzonej odzieży w krótkim czasie.

3. BEKO WRE5511BWW

BEKO WRE5511BWW

Cena: ok. 898,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Polecana pralka w rozmiarze slim? Postaw na BEKO WRE5511BWW. Urządzenie ma rozsądne gabaryty, dlatego można je wykorzystać z powodzeniem nawet w niewielkim pomieszczeniu. Sprzęt daje możliwość załadowania maksymalnie 5 kg odzieży. Taka pojemność sprosta wymaganiom singla lub pary, natomiast nie sprawdzi się w przypadku większej ilości domowników. Maksymalna prędkość wirowania plasuje się na poziomie 1000 obrotów na minutę. Ta prędkość w zupełności wystarcza, żeby pozbyć się wody z większości pranych tkanin. Urządzenie nie powinno pracować głośniej niż 77 dB. Taka głośność pojawia się podczas wirowania. W jednym cyklu pracy wykorzystywane jest zazwyczaj 44 litry wody. Pralka BEKO WRE5511BWW została wykonana w klasie energetycznej A++. Użytkownik ma do swojej dyspozycji bogatą gamę programów w tym m.in. bawełna,, pranie wstępne, syntetyki, codzienny czy pranie wstępne. Prezentowany model daje możliwość opóźnienia startu. Docenisz ten produkt ze względu na opcję automatycznego czyszczenia bębna.

4. BEKO WRE6511BWW

BEKO WRE6511BWW

Cena: ok. 869,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Twoje oczekiwania spełni najlepsza pralka? BEKO WRE6511BWW to produkt stworzony z myślą o wielofunkcyjności w połączeniu z troską o środowisko. Klasa energetyczna E daje możliwość optymalnego wykorzystania zasobów: wody i energii elektrycznej. Wykorzystanie technologii AquaFusion pozwala na znaczącą oszczędność wykorzystywanych środków piorących i pozwala na lepsze wykorzystanie możliwości proszku. Program Self Clean pozwala na utrzymanie pralki w perfekcyjnej czystości i higienie bez wkładania w to dużej ilości siły. Ściana typu S pozwala na znaczące ograniczenie ilości wytwarzanych wibracji podczas prania. Model ten posiada certyfikat Woolmark dzięki czemu wełniane tkaniny są chronione w szczególny sposób. Prezentowany model daje możliwość korzystania z funkcji automatycznego wyważenia wsadu – dzięki temu można uniknąć problemów podczas intensywnej pracy urządzenia. Drzwi otwierają się na lewo, a sprzęt pozwala na uzyskanie maksymalnych obrotów na poziomie 1000 obr./min. Model daje możliwość wykorzystywania aż 15 programów dedykowanych różnym tkaninom.

5. Beko SWRE7512XWW2

Beko SWRE7512XWW2

Cena: ok. 888,88 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz korzystać z możliwości, które daje najlepsza pralka? Beko SWRE7512XWW2 pozytywnie wyróżnia się nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także bardzo atrakcyjnej ceny. Prezentowane urządzenia pozwala jednocześnie załadować do 7 kg prania. Znakiem rozpoznawczym tego modelu są drzwi o szerokości 34 cm – dają one możliwość wygodnego wkładania i wyjmowania nawet dużych rzeczy pod względem gabarytu takich jak koce, ręczniki czy pościel. Wybierając ten sprzęt można na co dzień wykorzystywać wiele różnych programów wśród których znajdują się dedykowane programy do usuwania pozostałości sierści, szczególnego dbania o ubranka dziecięce. Lepsze wykorzystanie detergentu daje opcja AquaFusion. Jest ona polecana zwłaszcza wtedy, gdy użytkownicy wykorzystują przede wszystkim proszek do prania. Program codzienne szybkie daje możliwość przywrócenia czystości lekko zabrudzonym tkaninom w zaledwie kilkanaście minut. W Beko SWRE7512XWW2 wykorzystywana jest grzałka niklowana.

6. BEKO WTV7632XBW

BEKO WTV7632XBW

Cena: ok. 1348,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Pralka BEKO WTV7632XBW to bardzo dobra propozycja, jeżeli z urządzenia korzysta kilku domowników. Prezentowany model daje możliwość wyprania w jednym cyklu pracy do 7 kg tkanin, a ze względu na zastosowanie klasy energetycznej A++ daje możliwość zrównoważonego korzystania z energii elektrycznej oraz wody. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że można ograniczyć wysokość rachunków oraz roczne koszty eksploatacji. Prezentowany model daje możliwość wykorzystania maksymalnego wirowania – 1200 obrotów na minutę. Dzięki temu z łatwością pozbędziesz się resztek wody nawet z tak wymagających rzeczy jak pościel, koce czy ręczniki. Urządzenie jest wykonane zgodnie ze standardami slim – w praktyce oznacza to, że prezentowany model można wstawić nawet do niewielkiego pomieszczenia. Osoby korzystające z tego urządzenia mają możliwość korzystania z bogatej gamy programów, w tym również prania z funkcją pary na początku cyklu. Prezentowaną pralką można wygodnie sterować za pomocą aplikacji Homewhis. BEKO WTV7632XBW daje możliwość dodania rzeczy na początkowym etapie prania.

7. BEKO AWUE6511BWW3

BEKO AWUE6511BWW3

Cena: ok. 849,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BEKO AWUE6511BWW3 to najlepsza pralka dla wszystkich osób ceniących wygodę i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Prezentowany model daje możliwość załadowania w jednym cyklu prania do 6 kg rzeczy. Klasa energetyczna E to na ten moment jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, dzięki któremu znacząco obniżysz wydatki na wodę, energię elektryczną, a ze względu na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań również zmniejszysz ilość wykorzystywanych detergentów. To urządzenie jest ładowane od frontu co jeszcze bardziej poprawia komfort korzystania. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest opcja automatycznego wyważania wsadu. Jej obecność sprawia, że wibracje wytwarzane przez sprzęt są znacząco niższe i rzadziej występują. Daily Xpress umożliwia upranie nawet pełnego wsadu w zaledwie kilkanaście minut w przypadku delikatnie ubrudzonych ubrań. Wykorzystanie Volumax pozwoliło na zmniejszenie wymiarów urządzenia o 10% bez rezygnowania z ilości wsadu. Maksymalna prędkość wirowania to 1000 obrotów na minutę.

8. Beko EWUE8736N

Beko EWUE8736N

Cena: ok. 1599,00 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Bardzo dobra pralka o dużym załadunku? Beko EWUE8736N łączy w sobie dużą pakowność – do 8 kg wsadu, z wieloma funkcjami w zasięgu ręki. Model spełnia wymagania charakterystyczne dla klasy A, dzięki czemu można pozwolić sobie na wymierne oszczędności zwłaszcza w perspektywie długoterminowej. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1400 obrotów na minutę. W bębnie wykorzystywane są specjalne dysze, które powodują wstrzyknięcie wody pod dużym ciśnieniem, a dzięki temu plamy szybciej mogą być usunięte z tkanin. Z niektórych z najważniejszych funkcji można korzystać za pomocą aplikacji mobilnej. Prezentowany model pralki Beko EWUE8736N daje możliwość skorzystania z opcji dorzucenia pojedynczych rzeczy na początkowym etapie parnia. Jeżeli zapomnisz o wypranych rzeczach i pozostawisz je w bębnie nad jego świeżością będzie czuwała funkcja Fresh Theraphy. Baby Protect to natomiast ukłon w stronę rodziców i opiekunów małych dzieci, którzy chcą dbać o ubranka najmłodszych i zależy im na dokładnym usuwaniu detergentów.

9. BEKO MWUE7636CWE

BEKO MWUE7636CWE

Cena: ok. 1349,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz urządzeń do mieszkania lub domu, w którym mieszka kilka osób? BEKO MWUE7636CWE to model w klasie energetycznej D, który wyróżnia się ze względu na 7 kg wsad. Ogromnym atutem tego urządzenia jest to, że daje ono możliwość korzystania z wielu funkcji z możliwością prania z użyciem pary na czele. Taka możliwość wpływa na to, że uprane rzeczy są higienicznie czyste. Ułatwia to również prasowanie ze względu na to, że tkaniny stają się delikatniejsze. Wybierając ten model zyskujesz dostęp do wielu dodatkowych funkcji w tym Fast+, która umożliwia znaczne skrócenie czasu cyklu prania. Funkcja StainExpert wspomaga usuwanie trudnych i najpopularniejszych plam w standardowym cyklu pracy. Program dostosowany do potrzeb właścicieli czworonogów pomaga pozbyć się pozostałości sierści z pranych tkanin. AquaWave to rozwiązanie stworzone z myślą o delikatnych tkaninach, którym zależy na zachowaniu dobrej jakości rzeczy przez dłuższy okres czasu.

10. BEKO PWUV7646XW

BEKO PWUV7646XW

Cena: ok. 1549,99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Pralka BEKO PWUV7646XW to urządzenie spełniające standardy charakterystyczne dla klasy energetycznej D. Obecność inwerterowego silnika zapewnia bardzo wydajną i chcą pracę z optymalnym wykorzystaniem zasobów środowiska. Opcja StreamCure to ukłon dla użytkowników, którzy chcą korzystać z możliwości, które sprawia pranie za pomocą pary. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że rzeczy się mniej zginają. System Homewhiz daje możliwość sterowania pralką za pomocą aplikacji mobilnej. Daje ona możliwość zapamiętywania najważniejszych ustawień. Funkcja pupil to ukłon skierowany w stronę właścicieli czworonogów – pozwala ona usuwać pozostałości sierści z pranych tkanin i pozwala utrzymać je w higienicznej czystości. Grzałka niklowana to bardzo dobre rozwiązanie ze względu na to, ze kamień osadza się na niej w mniejszej ilości. Automatyczne czyszczenie bębna self clean pozwala na czyszczenie wnętrza pralki bez wysiłku. Utrzymywanie go w czystości sprawia, że urządzenie dłużej spisuje się jak nowe i nie wymaga częstej konserwacji.

Poradnik zakupowy pralki Beko

Jaka pralka sprawdzi się najlepiej?

Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie pralki wiązało się z luksusem połączonym z ogromnymi kosztami. Aktualnie ilość modeli dostępnych na rynku sprawia, że z łatwością można dopasować model do swoich aktualnych potrzeb. Najczęściej bywa tak, że tego typu zakup jest inwestycją na lata, z twgo względu warto poświęcić sporo czasu na zorientowanie się w sytuacji i sprawdzenie jakie urządzenia dominują na rynku. Warto też posiadać sprecyzowane oczekiwania na przykład pod względem chociażby niektórych funkcji. Takie kryteria pozwolą na poszerzenie puli dostępnych propozycji. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru trzeba zastanowić się ilu użytkowników będzie korzystać z pralki na co dzień. Inny model będzie rekomendowany dla singla, jeszcze inny spełni oczekiwania pary, a zupełnie inny sprosta wymaganiom sporej rodziny. Szeroki wybór możliwości dają pralki Beko. Opinie wielu klientów potwierdzają, że producent ten daje możliwość wyboru z bogatej gamy produktów.

Najlepsza pralka Beko – rozwiązania w trosce o wydajność i środowisko

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że najlepsze pralki Beko, które znajdują się w rankingu 2022 to modele w bardzo dobrej cenie, które są wyprodukowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne a jednocześnie można je kupić w atrakcyjnej cenie. Ich dużym atutem jest wykorzystanie bardzo dobrych podzespołów takich jak silnik interterowy. Jego wykorzystanie sprawia, że pralka Beko działa zdecydowanie ciszej, pracuje wydajniej i nie wymaga szczególnych działań konserwatorskich. Kolejnym ważnym elementem jest grzałka niklowana. To właśnie na tym elemencie zazwyczaj osadza się kamień z twardej wody, a jego nadmiar skutkuje tym, że urządzenie może wymagać w dłuższej perspektywie drogich napraw lub wymiany. Dobre pralki Beko są wyposażone w grzałkę niklowaną. Na takiej części osad osadza się rzadziej i w zdecydowanie mniejszej ilości, a to z koli wydłuża okres bezproblemowego użytkowania urządzenia. Większość modeli tego producenta spełnia wymagania dobrych klas energetycznych. To z kolei ogranicza zużycie wody, prądu a nawet środków do prania. Prezentowane modele znajdują się w czołówce również pod względem niskiej emisji hałasu a to sprawia, że nawet podczas pracy w domu odgłosy urządzenia nie będą uciążliwe. Ranking 2022 pralki Beko jest tak skonstruowany, że znajdują się w nim modele, które zapewniają wysoki standard wirowania. W przedstawionych propozycjach nie znajdują się urządzenia poniżej 1000 obrotów na minutę. W zestawieniu znalazł się także model z 1400 obr/min czy kilka z 1200. W połączeniu z nowoczesnymi funkcjami pozbywasz się nadmiaru wody z różnych rzeczy, a jednocześnie dbasz o prane tkaniny, dzięki czemu możesz je nosić znacznie dłużej.

Dobre pralki Beko – synonim funkcjonalności

Naszpikowanie przydatnymi funkcjami to kolejny znak rozpoznawczych urządzeń sygnowanych logo marki Beko. Na szczególną uwagę zasługuje:

  • Możliwość wykorzystania pary. To rozwiązanie sprawdzi się w szczególności u alergików i rodziców małych dzieci, choć jednocześnie to duży ukłon w stronę higienicznej czystości.
  • FreshTheraphy – specjalne ruchy bębna zapobiegają utracie świeżości prania pozostawionego w pralce nawet przez kilka godzin
  • Pupil – z dużą skutecznością pozbędziesz się wszelkich pozostałości czworonogów w pranych rzeczach, dzięki czemu pranie będzie zawsze czyste.
  • BabyProtect – to specjalne ustawienia, które zostały dobrane z myślą o ubrankach najmłodszych. Ich odpowiednie zestawienie skutkuje tym, że z odzieży usuwane są nie tylko zabrudzenia, ale także pozostałości po detergentach, które mogą skutkować wystąpieniem reakcji o podłożu alergicznym
  • Sterowanie aplikacją – dzięki temu możesz zmieniać czas startu działania i masz wpływ na inne ważne ustawienia z poziomu aplikacji mobilnej.
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD wolnostojące arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.