Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking pralek sterowanych telefonem
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking pralek » Ranking pralek sterowanych telefonem
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking pralek sterowanych telefonem – Najlepsze pralki sterowane telefonem 2022 / 2023 roku

Pralka sterowana telefonem to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na nowoczesne technologie. Znalezienie modelu odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić żadnego wyzwania – wybór sprzętów jest ogromny. Oczywiście wspomniana funkcja to nie wszystko. Sprzęt powinien zapewnić maksimum funkcjonalności oraz niezawodności. Ważne jest to, aby przetrwał w nienaruszonym stanie długie lata. Nie jest to inwestycja na jeden lub dwa sezony. Nasz ranking pralek sterowanych telefonem z pewnością pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Ranking pralek sterowanych telefonem – TOP 10 najlepszych pralek sterowanych telefonem

Miejsce Nazwa pralki sterowanej telefonem Cena Najtańsza oferta
1 Pralka Bosch WAY288H0PL 4140 zł Sprawdź teraz
2 Pralka Siemens WM14Y8H0PL 4287 zł Sprawdź teraz
3 Pralka Candy Grando Vita GVS34 126DC3 1339 zł Sprawdź teraz
4 Pralka LG Vivace V600 F4WN608S2 1999 zł Sprawdź teraz
5 Pralka Candy SmartPro CSO4 1265T3\1-S 1199 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych pralek sterowanych telefonem

1. Pralka Bosch WAY288H0PL

 Pralka Bosch WAY288H0PL

Cena: ok. 4140 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W stworzonym przez nas zestawieniu można znaleźć wyłącznie najlepsze pralki sterowane telefonem, które posiadają doskonale opinie użytkowników. Prezentowany model o klasie energetycznej A+++ wydaje się być świetną opcją dla tych, którzy oczekują niskiego zużycia prądu. Zmniejsza to ryzyko zbyt wysokich opłat. Warto wspomnieć, że jest to pralka ładowana od frontu, co stanowi wygodne i bezproblemowe rozwiązanie. Ładowność urządzenia wynosi 9 kg. Nie można również nie wspomnieć o szerokim wyborze programów pracy. Parametry zostaną automatycznie dopasowane do materiału, czyli np. grubego jeansu, czy też delikatnego jedwabiu. Prędkość obrotowa wynosi 1400 obr/min, co sprawia, że ubrania po wyciągnięciu z bębna nie są przesiąknięte wodą. Czas całkowite wysuszenia znacząco się skróci. Atutem jest również mocna obudowa, która nie przenosi drgań. Omawiany sprzęt podczas pranie generuje hałas na poziomie 48 dB, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla otoczenia.

2. Pralka Siemens WM14Y8H0PL

 Pralka Siemens WM14Y8H0PL

Cena: ok. 4287 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to dobra, a zarazem niezawodna pralka sterowana smartfonem. Obsługa jest prosta, a jednocześnie intuicyjna, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację na telefon, dzięki której możemy np. wskazać godzinę rozpoczęcia prania. Znacząco zwiększa to komfort oraz swobodę eksploatacji. Sprzęt renomowanego producent nie jest podatny na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Trzeba zaznaczyć, że został on przystosowany do intensywnego użytkowania, a więc nie trzeba obawiać się przedwczesnych uszkodzeń. Prędkość obrotowa wynosi 1400 obr/min. Maksymalna ładowność bębna to 9 kg. Na specjalna uwagę zasługują niezawodne zabezpieczenia przed zalaniem. Dzięki nim w przypadku awarii woda nie wycieknie do pomieszczenia. Pralka natychmiast odcina dopływ prądu oraz wody. Ponadto jest ona energooszczędna (klasa energetyczna A+++), co stanowi kolejny plus. Model ten umożliwia dokładanie ubrań w trakcie prania.

3. Pralka Candy Grando Vita GVS34 126DC3

 Pralka Candy Grando Vita GVS34 126DC3

Cena: ok. 1339 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesują Cię dobre pralki sterowane telefonem, które posiadają pozytywne opinie użytkowników? Weź pod uwagę prezentowane urządzenie, które zostało wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw. Jest to inwestycja na lata, która opłaca się najbardziej. Konstrukcja jest solidna oraz odporna na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest również minimalistyczny design, który pasuje do niemal każdej nowoczesnej aranżacji. Nie trzeba obawiać się, że negatywnie wpłynie on na wystrój pomieszczenia. Ładowność bębna wynosi 6 kg, co dla wielu osób jest całkowicie wystarczające. Prędkość obrotowa to 1200 obr/min. Należy dodać, że koszt utrzymania sprzętu znajduje się na niskim poziomie, a więc nie trzeba obawiać się zwiększonych rachunków za prąd. Sterowanie za pośrednictwem smartfona jest niezwykle wygodne. Dzięki temu kontrola nad urządzeniem będzie jeszcze łatwiejsza. Plusem prezentowane sprzętu jest także korzystna cena zakupu – zadowoli to tych, którzy posiadają ograniczony budżet.

4. Pralka LG Vivace V600 F4WN608S2

 Pralka LG Vivace V600 F4WN608S2

Cena: ok. 1999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz taniej, a jednocześnie funkcjonalnej pralki sterowanej telefonem? Opisywany sprzęt rekomendowany jest nawet najbardziej wymagającym osobom. Trzeba podkreślić, że stanowi on połączenie nieprzeciętnej jakości wykonania oraz atrakcyjnej ceny. Jedno jest pewne – to zakup na lata, który się opłaca. Plusem jest bezpieczna eksploatacja. Taki sprzęt jest odporny na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie trzeba martwić się o zarysowania, czy też deformacje powierzchni. Hałas generowany podczas prania znajduje się na poziomie 52 dB. Prędkość obrotowa wynosi 1400 obr/min. Jest to świetny wybór dla tych, którzy chcą uniknąć zbyt długiego czasu schnięcia. Ładowność bębna wynosi 8 kg. Dobrze jest wspomnieć o wydajnym, a jednocześnie żywotnym silniku, który objęty jest wieloletnią gwarancją producenta. Sygnał dźwiękowy końca prania informuje, że ubrania są gotowe do wyjęcia z bębna. Oczywiście można go wyłączyć.

5. Pralka Candy SmartPro CSO4 1265T3\1-S

 Pralka Candy SmartPro CSO4 1265T3\1-S

Cena: ok. 1199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli chcesz zakupić tanią, a jednocześnie wytrzymałą pralkę sterowaną smartfonem, to koniecznie sprawdź opisywany model. To urządzenie wykonane z solidnych materiałów, co zmniejsza ryzyko przedwczesnego pojawienia się śladów użytkowania. Trzeba podkreślić, że nie posiadają one w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Opisywany sprzęt stanowi połączenie efektywnego działania oraz prostej obsługi. Zdalne sterowanie znacząco zwiększa komfort użytkowania. Tryb szybki to znakomita opcja w przypadku, gdy nie mamy zbyt dużej ilości czasu. Załadunek od 5 do 10 kg sprawia, że bęben pomieści sporą ilość prania. Kolejnym plusem jest niezawodne działanie. Nie trzeba martwić się, że sprzęt odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Na specjalną uwagę zasługuje dostępność aż 9 cykli prania. Jest to znakomita opcja dla tych, którzy cenią sobie sprzęt zapewniające szeroki zakres możliwości.

Poradnik zakupowy pralki sterowanej telefonem

Jakie funkcje ma pralka sterowana telefonem?

Pralki sterowane smartfonem to relatywna nowość na rynku, a więc nie każdy wie, w jaki sposób one funkcjonują. Tego rodzaju urządzenia gwarantują najwyższy komfort obsługi. Przede wszystkim nie musimy znajdować się obok urządzenia, aby włączyć lub wyłączyć sprzęt, czy też kontrolować jego pracę. Wszystko odbywa się zdalnie, a więc nie musimy nawet znajdować się w domu! Jest to sporym udogodnieniem dla osób zapracowanych oraz narzekających na deficyt czasu. Nie trzeba bać się nowoczesnych technologii, ponieważ są one bezawaryjne, a ich obsługa jest banalnie prosta. Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Zupełnie niepotrzebnie! Plusem jest fakt, że zdecydowana większość sprzętów opiera swoje działanie na podobnych zasadach. Dobre pralki sterowane smartfonem zapewniają wiele praktycznych funkcji, do których można zaliczyć m.in.:

 • Wybór odpowiedniego prania – trzeba zaznaczyć, że aplikacja wskaże nam najlepszy tryb pracy, który będzie dopasowany do ubrań znajdujących się w bębnie. Nie trzeba więc się nad tym zastanawiać, co pozwala zaoszczędzić czas.
 • Uruchomić lub zatrzymać pranie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby nastawić pranie na godzinę przed przyjściem do domu. Możemy zrobić to z pracy lub sklepu, co gwarantuje nam maksimum swobody. To samo dotyczy zatrzymania prania. Ponadto aplikacja umożliwia kontrolę nad procesem. Można więc sprawdzić, czy przebiega on poprawnie, czy doszło do pojawienia się błędu lub innych nieprawidłowości.
 • Sprawdzić przyczynę awarii – być może zabrakło proszku do prania, drzwiczki zostały niedomknięte, czy też zakręcono dopływa wody. Aplikacja wskaże również, która część urządzenia uległa uszkodzeniu lub wymaga konserwacji.

Jaką pralkę sterowaną telefonem warto kupić?

Zdalne sterowanie za pomocą smartfona to jedynie dodatek – pralka powinna być przede wszystkim wygodna w codziennym użytkowaniu oraz przystosowana do potrzeb użytkowników. Masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej? Sprawdź nasz ranking 2022 / 2023 oraz poniższe wskazówki. To świetna opcja dla tych, którzy chcą podjąć świadomą decyzję i zminimalizować ryzyko zmarnowania pieniędzy. Dobrze jest przeanalizować następujące czynniki:

 • Gabaryty – na początku dobrze jest określić, gdzie zostanie umieszczony sprzęt. Następnie należy upewnić się, czy wybrany model nie będzie zbyt duży.
 • Pojemność bębna – jest to kwestia bardzo indywidualna. Wielkość wsadu powinna zostać dopasowana do wymagań użytkowników. Ci, którzy zwykle piorą po kilka rzeczy nie powinni szukać sprzętu wśród pralek o ładowności 10 kg. Użytkowanie nie będzie ekonomiczne.
 • Liczba dostępnych programów – wiadomym jest, że im jest uch więcej, tym więcej możliwości mamy. Możemy lepiej dopasować parametry pracy do rodzaju ubrań.
 • Sposób załadunku – największym zainteresowaniem cieszą się pralki ładowane od przodu. Dobrze jest sprawdzić również to, w którą stronę otwierają się drzwiczki.
 • Jakość wykonania – dobra pralka sterowana smartfonem musi być wykonana z najwyższej klasy komponentów, które spełniają szereg rygorystycznych norm.
 • Energooszczędność – warto zakupić model o klasie energetycznej A+, A++, czy też A+++. Lepiej unikać sprzętów oznaczonych symbolem B, C, czy też D.

Oczywiście wybierając pralkę sterowaną smartfonem powinniśmy zwrócić uwagę również na producenta. Nie zaszkodzi sprawdzić opinii wystawionych przez użytkowników. Rozsądnie jest wybrać sprzęt znanej i cenionej marki np:

 • Bosch,
 • Siemens,
 • Candy,
 • LG.
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD wolnostojące arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *